Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Ynijed
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 0
ve věku do: 25
Příspěvky: 44
Dal: 71 poděkování
Dostal: 13 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Ynijed »

Plyšáček píše: Milý Ynijedíku. (Tak mě napadlo, jak Tě toto jméno napadlo...?)
Bod 11 mě velice potěšil.
Body 13, 16, 19 Tě snad ještě čekají. Není na tom nic tak nevhodného.
Bod 18 mě nadchnul... že prý: "Kamarádka, která se mojí polopedofilie okamžitě ujala..." Jsem rád, že o Tebe někdo takto pečuje.
A tu fotku mimča mi pošli. Zkusím to určit. Většinou to již poznám bez problému i u měsíčního mimi - myslím tedy i v případě, že má plenku... :)

No za ruku je v pohodě, ale propletené prsty?

Ynijed byla zbrusu nová přezdívka. Musil jsem vymyslet novou, to kdyby někdo googlil mnou běžně užívané přezdívky, ale zase nijak hezkou, protože jsem čekal, že to tu brzo zabalím. Protože jsem za týden maturoval a přede mnou zrovna ležela hrbem obráceně učebnice Dějiny... Ynijed.

Abych byl upřímný, o její péči nestojím, ovoce žádné a akorát mě s tím vydírá, když se hádáme.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 15. 7. 2015, 19:18:01, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazána příloha na žádost autora.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Slav »

Plyšáček: Ahoj, takže tu mám své odpovědi na tvé otázky:

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
- Nesnažím. Oblékám se normálně.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
- Nenosím nic, o čem si myslím že by mohlo přitahovat děti.

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
- Ano, občas se svojí přítelkyní a s lidmi na ČEPEKu. Nemluvím o tom s nikým cizím z běžného života.

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
- Zatím se mi nestalo, že by se mě na to někdo zeptal. Odpověděl bych kladně, pokud bych cítil, že jde o člověka v kterého mám důvěru.

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
- Neukazuji, strach nemám.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
- Ano mluvím a říkám to ze srdce.

7. Hladíte děti na potkání?
- Nehladím.

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
- S lidmi ve svém okolí (né doma) na dané téma nediskutuji ani téma neotevírám. Pokud bych věděl, že dotyčný člověk má otevřenou mysl, navázal bych téma sám.

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
- S dětmi se nestýkám, tedy s nimi nehovořím.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
- Ano a občas si to potichu řeknu sám pro sebe, když mě nikdo nemůže slyšet.

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
- Pusu nešpulím, neohlížím se. Podívám se na ni, usměji. Necivím, nemrkám. Pokud se usměje i ona, tak mě zehřeje při srdci a pak mám celý den skvělou náladu.

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
- Dával jsem občas dětem své kamarádky (dva malí kluci) plyšáky, ale to už je dávno. Měl jsem z toho radost a oni taky.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
- Jak kdy, občas se zastavím i u dětí a prohodíme spolu pár vět, jak se mají apod.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
- Ano pouštím, jen pro sebe do sluchátek. Zvedají mi náladu a rozzařují úsměv.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
- FB nemám a ani neplánuji.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
- Ano, proč ne.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
- Ano, dětské kalhotky, často.

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
- Né, žádný obraz, sochu ani nic podobného. Kdysi jsem měl obraz své tajné lásky, který jsem namaloval a měl vystavený, ale už ho nemám.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
- Zatím se mi to nestalo.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
- Ano, zamrznul jsem při pohledu na krásnou dívku :) Neřešil jsem to, po odmrznutí jsem pokračoval svým směrem a vše bylo v pořádku.

No a nakonec bych ti chtěl poděkovat, za všechny tvé příspěvky, které jsi do tohoto vlákna přispěl a odekryl tak kus tvé vlastní hlavy. Některé tvé názory a konání mi přišly i vtipné a na některé bych rád upozornil, ale moc se mi v tom nechce vrtat, protože převážná většina již zde byla řečena.

Jen bych chtěl říct toto: Jsi učitelem a máš možnost dětem dávat poznatky, které jim formují život a jejich mysl. Dej jim lásku, ale dávej pozor na to, co těm dětem říkáš, sám víš že děti si spoustu věcí vyloží po svém a mohl bys pak být dost zklamaný. Pak bych tě chtěl ještě požádat, aby jsi se tolik nelikvidoval, přijde mi že jsi tou výchovou hodně nadšen, že jim dáváš více než by rodiče byly rádi. Jde samozřejmě o děti, ale myslím si že spousta rodičů má doma kolem dětí nějaké zaběhnuté standardy (například to obdarovávání dárečky, plyšáčky) a ty rodiče pak můžou začít mít špatné pocity z toho, jak jim bude dítě doma říkat, jak se o ně dobře staráš a jak je máš rád, že třeba nejsou schopni sami té lásky, kterou děti vidí u tebe, ale i když by třeba chtěli, nemůžou jim to dát. Například mají psychické problémy (práce, vztah) nebo finanční (dluhy atd). Aby se nestalo, že někteří rodiče tě nebudou mít rádi né kvůli tomu, že jsi pedofil, ale že se o děti dokážeš postarat lépe než oni sami, kteří jsou rodičemi těch dětí. Možná je to všechno jinak, ale rád bych otevřel i toto téma, protože mi to příjde jako zajímavý možný vedlejší efekt některého tvého počínání s dětmi. Protože nevím všechny detaily, připojuji to sem a možná se k tomu budeš chtít vyjádřit. A možná se jen pletu a vše je tak jak má být. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvky (celkem 2):
Plyšáček, Forst Jan
Uživatelský avatar
Tori
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 38 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Tori »

No jo. plně jsem zapomněl, že tu existují ty tvoje dotazníkové témata :D

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nápadný si nepřipadám. Jen jednou jsem byl asi nápadný na rodinné oslavě, kde si dvě slečný našli zálibu malovat mi po rukou a obličeji barvami na obličej. A mě se to nechtělo samozřejmě mazat. :D
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Nenosím, né vědomě.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Ne.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Netuším. Ale je pár lidí, kteří kdyby se zeptali, tak řeknu ano.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Neukazuji.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Ne.
7. Hladíte děti na potkání?
To snad dělají jenom někteří politici a papež, ne? :D
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Snažím se zastat nebo raději mlčím.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne. Nikdy ani nenastala alespoň trochu vhodná příležitost. A ani tak nemyslím, že bych o tom mluvil.
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Pokud není nikdo nablízku, tak potichu ano.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Klidně se na něj koukám v rozumné míře a podle okolností. Maximálně se na něj usmívám. Nebo když je to sousedka z domu, tak hezky pozdravím.
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Zatím jsem žádný nedal.
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Podle situace. Nemám zásadní problém s nimi být.
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Nepouším, ani nemám nějaké oblíbené. Takže jen někdy, když na nějaké zajimavé narazím pro potěšení duše.
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
FB používám jen jako chatovací nástroj, takže nic.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Sám od sebe asi ne. Ale pokud by sama chtěla, tak bych se asi na okolí vykašlal a šel i s propletenými prsty. :D
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Předpokládám, že ne.
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Vystavené žádné, ale mám jednu velkou fotografii své lásky. V mobilu mám jen pár jejích fotek. Na notebooku na ploše nic takového nemám.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Počkám, až se o mě zastaví. :D
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
No jistě, ale jak říká sám Plyšáček, diskrétně pomlčím... :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tori za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
nowhere
Registrovaný uživatel
Bydliště: severní Sever Čech
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: mám skype
Výkřik do tmy: Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man.
Příspěvky: 15
Dal: 14 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od nowhere »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Snažím nevzbuzovat pozornost a vyhnout se nechtěným pohledům. S pedofilií to nesouvisí.
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ne, možná doma či pod jiným oblečení, ale jenom proto, že se to líbí mně osobně.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Sám se sebou řeším hodně věcí :) Jinak, jen s jedním známým na skype.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Osobně takovou zkušenost nemám, ale asi bych lhal. Pokud by měl někdo blízký podezření, že se mnou něco není v pořádku, a chtěl odpovědi, odvedl bych pozornost přiznáním, že jsem gay.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Obecně se na veřejnosti neukazuji rád.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Určitě ne často. To jedině s jiným pedofilem. Ať tak, nebo jinak.
7. Hladíte děti na potkání?
Ne. :D Né že bych k tomu měl příležitost. Jedině kočičky co nevypadají nemocně.
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Žádné takové rozhovory za sebou nemám. Zastávání by působilo moc nápadně, urážení by bylo pokrytecké.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Pár klukům na netu jsem to v minulosti řekl, takovým řečem moc nevěří. Když už někdo uvěřil, nedopadlo to dobře. Poučen minulostí vím, že nesmím nikomu věřit.
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Ne. Ani bych k tomu neměl chuť.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Hezcí kluci jako by byli na každém kroku, na sekundu se na ně podívám, pak odvracím zrak jinam. Jedině že jdu za ním a dívám se tedy dopředu a na něj. Když se ale on dívá na mě, jsem pak nervózní a přiliž dlouho pak o tom přemýšlím.
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Nemám komu. Jen tak pro nic za nic bych nikomu nic nedával, určitě bych k tomu měl důvod (významná událost, narozky, pokud by to potřeboval, atd…)
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Nerozpovídávám se s dětmi ani s dospělými, konverzaci většinou nezahajuji já, spíše poslouchám a čekám, až půjdu domů. #antisocial
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Kromě jedné chlapecké německé skupiny ani ne, přes zdi je zvuk dost zkreslený, takže nemám tu obavu, to by mě víc trápilo, co si myslí sousedé, když slyší, že poslouchám Madonnu, Katy Perry atp. :[
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Ne, no risk, no jail.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Ani s kutíkem ne, jedině pokud bych to měl nařízené od rodičů kvůli bezpečnosti na ulici, na výletě v lese klidně.
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Mám pocit, že si kupuji příliš sladkostí, ale přísahám, všechny jsou pro mě. :P
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Jen v digitální podobě.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Nikdo se ke mně nehrne, nedávno se mě jeden kluk zeptal, jestli jsem někoho neviděl procházet, necítil jsem se jinak, než kdybych odpovídal dospělému.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Neviděli. :P

Ach, než člověk stihne odeslat jakoukoli zprávu tak ho stránky odhlašují. -_-
Tito uživatelé poděkovali autorovi nowhere za příspěvky (celkem 3):
Tori, Plyšáček, Filip
Uživatelský avatar
Tori
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 38 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Tori »

nowhere píše:Ach, než člověk stihne odeslat jakoukoli zprávu tak ho stránky odhlašují.
Tak jestli je to tím, že se přihlašuješ přes Tor, tak si při přihlášení zaškrtni "Při každé návštěvě automaticky přihlásit". Jinak to snad ani neodhlašuje samo ne?
Uživatelský avatar
nowhere
Registrovaný uživatel
Bydliště: severní Sever Čech
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: mám skype
Výkřik do tmy: Hope in reality is the worst of all evils because it prolongs the torments of man.
Příspěvky: 15
Dal: 14 poděkování
Dostal: 6 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od nowhere »

Tori píše:Tak jestli je to tím, že se přihlašuješ přes Tor, tak si při přihlášení zaškrtni "Při každé návštěvě automaticky přihlásit". Jinak to snad ani neodhlašuje samo ne?
Ano přes Tor, ale to automaticky přihlašuje podle IP ne? A Tor pokaždé vybere jinou, nemohlo by to pak teoreticky přihlásit kohokoli kdo bude mít zrovna tu IP? *scratch*
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Kasz »

nowhere píše:nemohlo by to pak teoreticky přihlásit kohokoli kdo bude mít zrovna tu IP?
Těžko, ten někdo cizí s tvou IP nebude mít v počítači tvoje Cookies. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Scopi »

Plyšáček píše: 14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Jeden dnešní zážitek: zase jednou poslouchám (ne teda dětské písničky, ale některé dětské interprety), když v tom slyším mámu, jak říká tátovi: "Hele, ono to že nemá žádnou babu nebude tím, že je to gay, on bude pedofil." Jako myslela to ze srandy, ale pravda je, že podobné vtípky slyším poslední dobou celkem často.
Nenápadnost level já :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Scopi za příspěvky (celkem 8):
Ajax144, Gabriel Svoboda, Filip, Forst Jan, MarkM, Ynijed, Jeremy, Plyšáček
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Ajax144 »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Ne, ale neviditelný plášť by se občas hodil :)
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ve skříni mám tričko s creeperem, to by mohlo přitáhnout i děti. Běžně ho ale nenosim.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Jen s jinýma pedofilama nebo s lidma u kterých mám po coming outu.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Nikdy se mě na to nikdo nezeptal ale asi bych řekl že jo, ale doufal bych že to pochopí jako srandu.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Na veřejnosti se moc neukazuju a v přitomnosti dětí už vůbec ne.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Moc ne.
7. Hladíte děti na potkání?
Ne
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Zastal bych se, ale zatím jsem žádný takový rozhovor neslyšel.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Když na to přijde řeč.
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Jen v duchu.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Jen ohližím. :)
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Když je příležitost tak ano.
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Záleží na dětech, jestli bych se s nima cítil dobře a jestli se s nima dá mluvit, jinak jdu k dospělým.
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Ne, protože žádné neposlouchám, jinak bych si je pouštěl stejně jako všechny ostatní - nahlas na reproduktory. :)
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Na FB skoro nechodím.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Spíš ne.
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Doufám že ne.
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Jen třídní fotky.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Ještě se mi to nestalo a nevím jak bych reagoval.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Snad ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvky (celkem 4):
Slav, Filip, nowhere, Plyšáček
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od asce »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nesnažím se o to, protože takový jsem. Žádné mimikry nepoužívám, záměrně k sobě nikoho nevábím.
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ne, to opravdu ne.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Ano, ale opatrně. Někteří lidě již při tom slově téměř kolabují a jakákoliv diskuse by pak pozbyla smysl, protože racionální argumenty by pak nebyli schopni ani vyslechnout.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Ne, ale zasvěcení lidé z blízkého okolí ví, že jsem byl odsouzen za vztah se žákyní.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Nijak toto neřeším - tedy ukazuji se a veřejnosti s každým, s kým na veřejnosti zrovna jsem, tedy někdy i s dětmi.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Spíše ano.
7. Hladíte děti na potkání?
Ne, až když by to dávalo nějaký racionální smysl, třeba jako formu pochvaly
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Zastávám se, občas s tím mívám lehký problém.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Ne, ale rozhodně bych si to myslel, někdy mám problém odtrhnout oči.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Nedělám žádnou gestikulaci, nelákám jej k sobě, ale někdy se přichytím, že trochu civím.
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Nekupuji si děti, ale pokud je mi líto nějakého dítěte, že je samo (dospělí jej odhánějí), tak se mu věnuji - třeba jdu a zakopu si s chlapečkem fotbal. Nemá to erotický podtext (jde o chlapce i děvčátka). Jen je mi líto, když dítě smutní - ale dávám pozor, aby to bylo opravdu smutnění a ne vydírání (tedy např. vztekající se chlapeček se ode mě výše uvedené pozornosti nedočká)
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Pokud na mě děti při setkání spontánně zareagují, pak spíš přecházím do jejich společnosti.
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Ne, dětské písničky mě vůbec nezajímají.
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Na FB nemám profil.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Pokud by to vyplynulo z její strany, tak rád.
]17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Vůbec nevím, co si pod tím představit.
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Mám náboženský obrázek (část rodiny je věřící). Malíř chtěl nejspíš vyjádřit velikost ducha Ježíše ve srovnání s duchem Magdaleny. Ovšem pojal to tak, že Ježíš je dospělá osoba a Magdalena, kterou vede za ruku, je zobrazena jako dítě. Takže každý v tom může vidět, co je jeho srdci blízké - mně obojí.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Nevrhám se na něj, ale začnu si s ním povídat, někdy ho i pohladím po vlasech.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Byl jsem viděn s žákyní v kině.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Jednorozec »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nepotrpím si na módu, ale možná bych si mohl pořídit baloňák, černé brýle a klobouk a zkusit se producírovat kolem školy..

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
To mi bylo trapné už jako malému dítěti..

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
vyjímečně, pokud sami začnou...

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Nikoho zatím nenapadlo se tak blbě zeptat..


5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?

Nikdy mně nenapadlo, že by v tomhle mohl být problém.



6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?

Proč mluvit o samozřejmých věcech?

7. Hladíte děti na potkání?
Ne to dělají spíš ženské a senioři..



8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?

Snažím se vysvětlovat fakta.


9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne ještě by to třeba klukům bylo líto.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Jo už se mi to párkrát stalo, ale ne moc nahlas :0)

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Ne tikem zatím netrpím.


12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?

Jen těm z rodiny.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Jak kdy.



14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?


Ne, to že se mi líbí holčičky neznamená že jsem infantilní...

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)


FB nesnáším nelíbí se mi ztráta soukromí..


16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)

Když by to vyplynulo ze situace...

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Kupuju si třeba nápadně velkej meloun, jinak mně nenapadá co by to mělo být...


18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?


Nic zarámovaného nemám, vystačím si internetem.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?

Když se vrhá tak samo z radosti, to ho asi těžko bude někdo odhánět...

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Zatím mně nenapadlo nikoho šmírovat, možná kdysi jako dítě a to jsem neměl dalekohled :0)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 42 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Neptun »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově?
Spíš jde o nenápadnost chování a slov, ne? Nesnažím se a přesto jsem nenápadný.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" ?
Vůbec. Chodím oblečený, jako bych měl zrovna namířeno do lesa, což dcery (13, 15) nesou nelibě.

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii?
Nebyla příležitost.

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě?
Nebyla příležitost. Asi bych odpověděl přehnaně kladně a ochotně, takže by si tazatel spíše pomyslel opak - "Aha, není."

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí?
Ano. No, rád - nestydím se.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Ne. Nemluvím často.

7. Hladíte děti na potkání?
Ne. Jak psali předchozí - to dělají tetičky a politici. A hlavně nesahám na miminka v kočárku, jako kdekdo.

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Nebyla příležitost.

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne. S nikým. Jen tady s vámi.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Ne. Nemluvím jen tak nahlas na ulici.

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam
Koukám na něj. Se i usměju.

nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Úchyle!

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Ano, několika svým kamarádkám.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Já jsem napůl normál, takže čas trávím napůl mezi oběma skupinami.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Pouštím si vážnou hudbu.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii?
Co je to FB?

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Se svými kamarádkami chodím po ulici za ruku. S propletenými prsty nás to nenapadlo. Dík za tip.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Ne.

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Žádné obrázky. Momentálně kalendář s mořskou žouželí.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály?
Nechám ho hrnout. Holčičku s potěšením, chlapečka se sebezapřením.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Nenapadá mne.
Uživatelský avatar
Maňásek
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 20
Příspěvky: 15
Dal: 1 poděkování
Dostal: 8 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Maňásek »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
jsem přesvědčený že z mého chování nelze poznat nic
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Absolutně nic. Nemám moc rád infantilní chování u dospělých.
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Občas ano, ale nijak konkrétně. Občas někoho upozorním, že pedofilie neznamená zneužívání dětí.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Ne. ovšem upřímně řeknu že se kolikrát nejde nepodívat na mladší 15ti let
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Nedělá mi problém jít na veřejnost ve společnosti dětí.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Mluvím o tom že bych chtěl svoje
7. Hladíte děti na potkání?
Vůbec
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
To já se zastanu
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne to nemluvím
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
V hlavě si to říkám často
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Nekoukam se jinam, ale žádné posunky nebo grimasy nedělám
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
občas ano
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Svoji pozornost dělím dle uvážení
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
NE. viz bod č.2
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Ne
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
To je dilema
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
A co nápadného??
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Ne :D
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
:D :D
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Jo to se mi stalo.. :) Plyšák ví o čem mluvím :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Maňásek za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
Mack
Moderátor audiovizuální sekce
Bydliště: SK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 9
Příspěvky: 154
Dal: 520 poděkování
Dostal: 79 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Mack »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Rozhodne áno, snažím sa nevyčnievať z davu.
2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Nenosím, aj keď to nie je zlý napád ako prilákať k sebe holčičky :D
3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
Nie.
4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Zatiaľ som takúto otázku nedostal, ale ak raz dostanem tak asi nepoviem pravdu. Výnimkou by boli jedine rodičia.
5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Skôr tá druhá možnosť.
6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Nie.
7. Hladíte děti na potkání?
Nie.
8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Ešte som nebol v takejto situácii, ak sa tak stane, budem sa snažiť obhajovať pedofilov, ale iba do takej miery aby som nebol nápadný.
9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Nie.
10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Nie.
11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Vždy sa na dieťa usmejem a neviem od neho odtrhnúť zrak. :D
12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Keby som mal možnosť ich niekomu dať, veľmi rád by som tak urobil.
13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Skôr sa snažim si ich nevšímať.
14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Nemám potrebu na seba takýmto spôsobom upozorňovať. Aj keď sa mi detské pesničky páčia. [:}
15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
FB nepoužívam, ale asi by som si tam nič také nedal.
16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Veľmi rád.
17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Nie.
18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Nie, ale už dlhšiu dobu uvažujem, že si dám nejakú foto nad posteľ.
19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Ešte som nezažil takúto situáciu, ale asi by som ho nechal sa hrnúť.
20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Iba taká menšia, keď som asi príliš dlho sledoval jednu holčičku v obchode a všimol si ma jej otecko. Našťastie mi nič nepovedal, ale jeho výraz tváre hovoril za všetko.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mack za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Plyšáček
Uživatelský avatar
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 42 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Neptun »

Nějak nám toto téma zamrzlo. Tak já hlásím, že jsme dnes s Katkou poprvé šli s propletenými prsty (viz bod 16 Plyšáčkova dotazníku). No, jenže po liduprázdné lesní cestě, takže to k tématu utajení nic neříká.

Pak jsme přišli na parkovistě u zámku, nasedli do auta a já jsem řekl Katce, že to byl dneska krásný den, ale že hlavně je krásné být s ní. A ona mě chytla kolem krku a přitáhla k sobě, či spíš na sebe a z druhého auta vystupovala rodinka a koukala. Ta teda koukala!

Podrobnosti na žádost vážených členů ČEPEKu: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4806&p=36033#p36033
Naposledy upravil(a) Neptun dne sobota 5. 12. 2015, 22:27:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Plyšáček »

Neptun píše:...jsme dnes s Katkou poprvé šli s propletenými prsty...
Neptune, proč nám nenapíšeš více podrobností?
Kolik je Katce, v jakém je k tobě vztahu (vím, že jsi to zmiňoval jinde, ale tady to lidé třeba neví), jak se to tak přihodilo, že jste se sami procházeli v lese, jak na tebe skočila, že to až vzbudilo pozdvižení ap.

Jinak poslušně hlásím, v tomto tématu Stupeň utajení, že moje žákyňky asi něco tuší, protože na mě z ničehož nic začaly volat - vážně nevím, jak je to napadlo:
"Pane učiteli, vy jste náš plyšáček, pane učiteli, vy jste náš plyšáček." :D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od asce »

Neptun píše:Tak já hlásím, že jsme dnes s Katkou poprvé šli s propletenými prsty ... No, jenže po liduprázdné lesní cestě, takže to k tématu utajení nic neříká. Pak jsme přišli na parkovistě u zámku, nasedli do auta a já jsem řekl Katce, že to byl dneska krásný den, ale že hlavně je krásné být s ní. A ona mě chytla kolem krku a přitáhla k sobě, či spíš na sebe a z druhého auta vystupovala rodinka a koukala. Ta teda koukala!
Nádherné! Ale také by mne, stejně jako Plyšáčka, zajímalo, jak jsi se v lese s Katkou a s propletenými prsty ocitl...

Konečně jsem si vzpoměl, žes to byl ty a Katka, o kom jsem nedávno napsal:
"Když jsem přišel na Čepek, jedna z prvních diskuzí, kterou jsem zaregistroval, nesla název něco jako "Radost ze života" či tak podobně. Bohužel už si nepamatuji ani autora. Šlo o velice letmý dotek mladé dívky. Když jsem četl reakce na autora, jen jsem nevěřícně zíral..."

Takže Katka... Držím všechny palce co mám... *good*
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Jsem nenápadný, pouze mě někteří známí podezírají z homosexuality.

Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Ne, nic s dětskými motivy bych si na sebe nevzal. Nevadí mi na veřejnosti nosit plynovou masku nebo kdybych měl, tak protichemický oblek. Takové výstřední prvky přitáhnou pozornost nejen dětí.

Mluvíte s lidmi o pedofilii?
Ne, vyhýbám se takovým tématům.

Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Ne, ale kdyby se mě někdo z blízkých přátel zeptal, zda jsem pedofil a řekli mi, že mě našli na pedo webech, tak bych se i možná přiznal.

Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Bohužel se s dětmi nestýkám a když je někde potkám, tak je to náhoda. Rád bych trávil čas ve společnosti dětí. Kdyby to někomu přišlo divné, tak bych sdělil, že to jsou příbuzní a hlídám je.

Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Veřejně o tom vůbec nemluvím. Nechci působit podezřele.

Hladíte děti na potkání?
Ne, přijde mi nevhodné se záměrně dotýkat cizích dětí. Nevíte, jestli dané dítě zrovna nemá dotyky rádo.

Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Ještě jsem se s nikým o pedofilech nebavil. S největší pravděpodobností bych byl neutrální, nezástaval bych se, ale ani na nikoho "neházel špínu".

Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Ne

Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Nedokázal.

Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Když se nikdo nedívá, tak se rád pokochám, ale toť vše.

Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Velmi rád bych obdaroval dítě z dětského domova, ale mám strach, že budu podezřelý. Možná se někdy odhodlám, protože mi jich je líto a chtěl bych jim udělat radost. Smích a radost se mi na dětech velmi líbí. Vychovatelé jim totiž mnohdy nemohou dát to, co rodiče.

Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Ve společnosti dětí nebývám, ale kdybych někde byl, kde jsou dospělí a děti, tak bych se snažil rozdělit čas mezi obě skupiny, abych nebyl podezřelý.

Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Poslouchám dětské zpěvačky, ale jen ve sluchátkách.

Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Facebook nepoužívám. Kdybych používal, tak bych nic takového nezveřejňoval.

Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Ne, ani bez propletených prstů. Je to podezřelé.

Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Ne

Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Až budu mít vlastní byt, tak si chci nechat nějakou pěknou fotku zarámovat. Když přijde návštěva, tak fotku sundám.

Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Děti se ke mně nehrnou. Jen jednou ke mně přiběhla holčička, která u nás byla na hlídání a u loučení na mě vyskočila, nohy mi obepla kolem pasu a rukama se držela ramen. Bylo to nejkrásnější obejmutí, které jsem kdy dostal.

Dítě bych neodmítl ani na veřejnosti a případné objetí bych s radostí přijal.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Mathias8 »

Už som reagoval dávnejšie pred rokmi na toto téma, ale vela sa za tie 3-4 roky zmenilo a ja nie som celkom spokojný so svojími odpovedami. Viem, že som asi jediný a možno je to aj svojím sposobom zvláštne ..chápem, ale predtím som reagoval spontánne na dané otázky. Takže teraz, keď je aj ten Valentín a ja sa cítim tak ako sa cítim, by som na dané otázky rád odpovedal znovu pravdivejšie ako predtým(tak ako to naozaj vnútorne cítim).

Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
V určitých situáciach ano, keď napríklad som s dieťatom a zároveň s dospelím. Inak si myslím, že sa tvárim prirodzene. Teda tak, ako sa tvárim medzi dospelými, tak sa tvárim aj v spoločnosti detí akorát s tím rozdielom, že pri detoch sa dokážem viac odosobniť.


Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ?
Nenosím, ale nemám problém si niečo také na seba dať (aj v pritomnosti dospelého) ak napríklad viem, že tím urobím niekomu radosť.

Mluvíte s lidmi o pedofilii?
Nerozprávam sa snimi o tom. Načo? Ajtak drvivá vačšina to nepochopí a ešte ktomu by som pútal na seba pozornosť a to nepotrebujem.

Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Tváril by som sa, že dotýčnému asi preskočilo. Vobec by som nerobil scény, skor by som sa dotýčného kludným sposobom snažil presvedčiť o opaku. Keby sa ma však niekto spýtal, či mám rád deti.. povedal by som buď "najviac na svete" alebo "a kto by ich nemal rád?".. a ano, v minulosti sa ma už niekto spýtal priamo, či som pedofil.


Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Aj ano, pretože chcem, aby ľudia vedeli a videli, že ich mám rád, ale určitý strach v tom pochopitelne je.


Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
Ešte sa ma nikto neopýtal, či mám rád deti takže nerozprávam. Ale ak by sa niekto opýtal odpovedal by som tak ako som písal vyššie.

Hladíte děti na potkání?
Nie, nikdy som sa cudzieho dieťata úmyselne fyzicky nedotkol. Ak som sa dotkol, tak iba náhodne, letmo. Aj keď niekedy túžim po tom, aby sa ma nejaké dieťa dotklo akože tak myslím, že ma chytilo za ruku alebo ma objalo. Je to zlé?

Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
Ak by som o niekom normálnom v okolí vedel alebo si myslel, že je asi pedofil pochopitelne by som sa ho zastal. Ale cudzieho človeka pretrásaného v novinách nie. Nechcem, aby ludia vedeli, že som pedofil. Chcem iba, aby vedeli, že mám deti rád. To mi stačí. Ak je nejaký rozhovor všeobecne o pedofiloch buď mlčím, alebo sa nenápadne vytratím...

Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Nie, ale občas prehodím napríklad že, Vaneske to dnes moc sluší alebo Vaneska má dnes pekné vlásky, Vaneska má peknú bundu, pekné tričko a podobne...

Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Sám pre seba ano.

Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Chvílku sa mu pozerám do očí a potom sa usmejem na neho.

Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Nie nedávam. Ale keď viem, že napríklad tento náramok sa jej páči tak jej ho proste kúpim.

Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Som s dospelými. Deti si všímam.

Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Vačšinu z Youtube a MP3 alebo v aute s detmi

Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? :)
Nie, nikdy. Nemám.

Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Ak by sa ma ona chcela držať poprípade by ma za ruku chytila ano a rád.

Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Nie nekupujem

Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Nemám.

Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály?
Ešte sa mi to nestalo :D ale určite by som ho nevyhnal.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace?
Napríklad v obchode keď som bol násťročný vo vyššom veku v ktorom si moja rodina vyberala topánky a v tom vošla nádherná holčička a ja som sa nemohol zbaviť pohladu na nu. No až potom som si všimol, že ma sleduje mladá predavačka s výrazom v tvári, či to myslím ako vážne ale nespravila nič iba ma sledovala.

alebo pred dvomi rokmi, keď sa holčičke zauzlovala na topánke šnúrka. Nemohla si ju rozuzlovať, skušala to všemožne, cmukala, achkala, nešlo jej to a ja som sa cítil ako idiot, pretože som jej chcel strašne pomocť ale bal som sa, pretože tam boli dve ženy. Jedna ma stále sledovala neviem prečo a tá druhá si ma nevšímala.
No holčička to vyriešila za mňa. Videla, že sa na nu nenápadne pozerám a asi videla, že chcem tak si sadla vedla mna a nohu si preložila cez nohu tak, že sa ma špiškou letmo dotýkala nohy. No a ja ako správny girllover som to využil :D Potom mi to už bolo jedno, či nás niekto sleduje alebo nie bavili sme sa ako keby sme sa poznali dlhé roky .. nezabudnutelný zážitok.

Ale tich situácii bolo viacej.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
Miško
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Příspěvky: 19
Dal: 4 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nový příspěvek od Miško »

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají?
Nie, neskrývam nijako prehnane že mám rád dievčatká.

2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap.  ) ?
Nie.

3. Mluvíte s lidmi o pedofilii? (Vím, toto je i samostatný příspěvek.)
O svojej sexuálnej orientácii s nikým nehovorím.

4. Když se Vás někdo přímo zeptá, zda jste pedofil, odpovíte mu pravdivě - nebo jste to někdy v minulosti udělali?
Nikto sa ma nespýtal.

5. Ukazujete se na veřejnosti rádi v přítomnosti dětí nebo z toho máte strach - co si asi pomyslí lidé?
Ukazujem sa s deťmi veľmi často, minimálne so svojimi anjelmi. Nevidím v tom problém a je mi jedno čo si ostatní myslia, ale myslím že si nič zlé nemyslí.

6. Mluvíte často o tom, že máte děti rádi?
O tom nie je potreba hovoriť.

7. Hladíte děti na potkání?
Áno.

8. Zastáváte se v rozhovorech na dané téma pedofilů, nebo říkáte: "Ti hnusní pedofilové!"?
S nikým som sa na túto tému zatiaľ nebavil.

9. Mluvíte s dětmi třeba o tom, že máte rádi holčičky - kluky, nebo že se Vám líbí?
Áno, mnohokrát. Anjelik vie že ju milujem, rovnako ako má staršia dcéra že ju mám veľmi rád, no ale už je na mne trochu veľká. Ale aj iné dievčatká vie, že ich mám rád, vždy je to ale trochu iný cit. Anjelik je veku kedy dokáže rozoznať moju lásku k nej a bežné "mám rád". Už si to ani nemusíme hovoriť, vieme to a dávame si to stále najavo.

10. Dokázali byste např. na ulici jen tak prohodit: "Bože, ty jsi tak nádherná..."?
Niekedy mi niečo podobné vykĺzlo z úst, ale teraz už viem že nič krásněšího než môj anjelik na svete nie je.

11. Když se někde setkáte s hezkým dítětem, snažíte se koukat jinam nebo se ohlížíte a špulíte pusu? Mrkáte na ně či děláte jiné posunky?
Prečo by som sa mal otáčať inam? Pozriem sa, ako každý chlap.

12. Dáváte dětem dárky jen tak pro nic za nic? Z čisté lásky a nebo máte strach, že budete nápadní?
Cudzím dievčatkám na ulici väčšinou darčeky nedávam, možno len nejaké sladkosti.

13. Když jste ve společnosti dospělých, kde jsou i děti, jdete k dětem nebo děláte normála a vůbec si jich nevšímáte?
Snažím sa tráviť čas s deťmi, niekedy mi k tomu pomôžu aj deti s ktorými som prišiel do styku už skôr. Ale nebránim sa kontaktu s dospelým, len je to menej pravdepodobné.

14. Pouštíte si doma dětské písničky, popř. slyší je i Vaši sousedé?
Vďaka hudobnému vkusu môjho anjelika, u nás prakticky nič iné nehrá.

15. Co na FB. Dali jste si tam něco o pedofilii (např. Danielův svět)? Máte tam hodně svých fotek společně s dětmi? Nebo přímo album "Krásné holčičky"? 
FB nepoužívám.

16. Šli byste s holčičkou, která není příbuzná, po ulici za ruku (s propletenými prsty?)
Nie, predovšetkým z dôvodu rozdielu veľkosti našich rúk. Inak teoreticky áno.

17. Kupujete si v obchodech něco "nápadného"?
Možno moc sladkostí, lízanky, nohavičky Hello Kitty, ružové nočné košieľky a časopis Barbie. Vlastne na tom nevidím nič zvláštne.

18. Máte doma nějaké obrázky s dětmi? Nechali jste si např. zarámovat nějakou "kost" nebo kutíčka? Jak to vysvětlujete neznámým návštěvám?
Po celom dome máme fotografie a obrázky detí.

19. Když se k Vám hrne dítě, vrháte se na něj a nebo říkáte: "Kuš, uteč" a snažíte se raději "chodit kanály"?
Vážne nechápem keď niekto odmietne dieťa. To by malo byť trestné. Samozrejme že každé dievčatko ktorá má pedofilný orientačný zmysel vyhoviem, ak si žiada moju pozornosť.

20. Stala se Vám nějaká děsně nápadná situace? (Např. Vás viděli, jak šmírujete dalekohledem děti v tělocvičně?)
Nie, nikdy som nebol zadržaný. :D
Teraz vážne, nespomínam si že by som zažil niekedy takto nápadnú situáciu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Miško za příspěvek:
Filip
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů