Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Web pedofilie-info podle policie zákonu neodporuje (Novi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Musel by se ozvat přímo majitel práv ke konkrétní fotce a podat na nás žalobu k civilnímu soudu. Porušování autorských nebo osobnostních práv není samo o sobě trestný čin. (Tato práva pravděpodobně aspoň jednou porušil téměř každý uživatel internetu.)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Nejvíce zde současně bylo přítomno 149 uživatelů dne úterý 4. 8. 2015, 8:02:57

... a pak přišel 17minutový výpadek, takže jsme přišli o spoustu návštěvníků v historicky nejexponovanější době.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Článek vyšel i v dnešním Právu, ve stejném znění se nachází na 5. straně.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Do redakce přišlo pár reakcí, nejdůležitější je asi ta od TV Barrandov:

Předmět: hnus fialovej
Zpráva pro redakci:
jste spolek hnusáků, tu vaši stránku by měl někdo smazat, je mi
z vás špatně,


Moje odpověď:
Ahoj ksindle, (měl uvedenu neexistující emailovou adresu [email protected])
já jsem na webu naštěstí červenej, ale ani naši fialoví uživatelé si Tvá slova nezaslouží. Naši stránku nelze smazat, protože - jak vyplývá z vyjádření Policie ČR - zákony neporušujeme.

S pozdravem
Petr Kasz, administrátor
www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]

----------------------------------------------------------------
Předmět: Hodnocení
Zpráva pro redakci:
Tyto stránky jsou opravdu zajímavé.


Moje odpověď:
Milý Otto,
děkujeme za reakci.

Petr Kasz, administrátor
www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]

----------------------------------------------------------------
Předmět: Prosba o kontakt
Zpráva pro redakci:
Hezký den,
byl by prosím někdo u Vás v redakci ochotný se mi po telefonu vyjádřit k dnešním informacím, zveřejněným na Novinkách.cz o tom, že Váš web nebude zrušen? Repotáž natáčím do dnešních Zpráv, čili čím dříve by se nám to povedlo, tím lépe :o)

Předem moc děkuji.

Karel Dlabač
Reportér zpravodajství TV Barrandov


Moje odpověď:
Vážený pane redaktore,
rád se vám jako administrátor webových stránek www.pedofilie-info.cz vyjádřím k čemukoliv, ale pouze písemně emailem. Telefonicky, jak jistě pochopíte, to není možné.

Telefonicky se Vám možná může také vyjádřit některý ze sexuologů, s nimiž spolupracujeme v Poradně našeho webu, např. MUDr. Antonín Brzek, dále také pak sexuologové, s nimiž jsme ve spojení emailovém, např. MUDr. Ondřej Trojan nebo sexuolog prof. PhDr. Petr Weiss.

Možná by Vám poskytl nějaké vyjádření i Mgr. Karel Žák, který se naší komunitou a tématem pedofilie zabývá poněkud šířeji a intenzivněji, než čeští sexuologové (http://is.muni.cz/osoba/karelzak), především upozorňuje na nedostatečnou preventivní práci s pedofily a na nedostatky v sexuální výchově (stručný nástin problematiky je k přečtení třeba zde v článku na našem webu: http://www.pedofilie-info.cz/pedofilie-vysledky-vyzkumu-2012/). Nevím však, jestli se taková problematika vejde do reportáže v rámci krimi zpráv TV Barrandov, je to velmi závažná problematika. Natočit bulvární reportáž je velice jednoduché, zatímco věnovat se tématu odpovědně a vážně, to je mnohem náročnější.

Za sebe jako administrátora tedy nabízím vyjádření za Československou pedofilní komunitu ČEPEK pouze formou emailového kontaktu.

S pozdravem
Petr Kasz, administrátor
www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]

----------------------------------------------------------------
Datum: 4. 8. 2015 9:17:04
Předmět: Re: ČEPEK - formulář na webu: Prosba o kontakt

Vazeny Kaszi,
moc dekuji za odpoved. My zatim Krimi zpravy na Barrandove nemame ;o) O vyjadreni bych moc poprosil pro Nase zpravy.

Byl byste tak moc hodny a poslal mi tedy emailove vyjadreni k tomu, 1) co rikate na rozhodnuti Policie web nijak nepostihovat / nerusit? 2) Jak muze byt Vas web prinosny? / 3) Jako problematickou nevnimate ani cast Seznamky, kde otevrene nekdo nekoho hleda "idealne trinactileteho"?

Mel byste moc prosim telefonicky kontakt na pana doktora Brzka?

Jeste jednou moc dekuji.

S pozdravem
Karel Dlabač
Reportér Našich zpráv


Moje odpověď:
Vážený pane redaktore,
reaguji na Vaše otázky:

1) co rikate na rozhodnuti Policie web nijak nepostihovat / nerusit?
1) Jsem velmi rád, že Policie ČR shledala, že náš web je legální - pro administrátorský tým to znamená, že web vedeme dobře.

2) Jak muze byt Vas web prinosny?
2) Web nabízí především pomoc pedofilům a osvětu veřejnosti - poskytuje všem lidem bez rozdílu veškeré informace o pedofilii, kterých je v odborných příručkách jen poskrovnu. Pedofilům se snažíme ukázat, že mohou žít spokojený a naplněný život bez toho, aby měli sex s dětmi. Pro pedofily i veřejnost je náš web místem, kde se mohou přijít ohledně pedofilie anonymně poradit (máme zde například internetovou Poradnu, která je v ČR a SR jediná svého druhu a ve které odpovídají sexuologové). Čím více lidé budou vědět o tom, co je to pedofilie, a nebudou ji směšovat se zneužíváním dětí, tím méně se pedofilové budou bát někomu svěřit a navštívit v naléhavých případech třeba i odborníka.

3) Jako problematickou nevnimate ani cast Seznamky, kde otevrene nekdo nekoho hleda "idealne trinactileteho"?
3) Pokud dobře čtu stejný inzerát, který máte na mysli (http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=30796), dotyčný tam žádného třináctiletého nehledá. Dotyčný píše, že vrchol jeho preferencí je 13 let, ale v rámci legality hledá někoho, kdo již bude mít 15 let a zároveň bude mladistvého vzhledu. V naší Seznamce je seznamování se s dětmi pod 15 let zakázáno, inzerát, ve kterém by dotyčný hledal osobu mladší 15 let, bych jako administrátor neschválil.

Telefonní číslo na pana MUDr. Brzka je 606 448 329. Je dohledatelné i na našich webových stránkách v jeho odpovědích v Poradně.

Pokud byste měl nějaké doplňující dotazy, napište.

S pozdravem
Petr Kasz, administrátor
www.pedofilie-info.cz
email: [email protected]

Odpověď pana redaktora:
Moc Vam dekuji!

S pozdravem
Karel Dlabač
Reportér Našich zpráv
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 11):
Forst Jan, max1, nowhere, Slav, Scopi, Kuba, Daniel, Ajax144, Jeremy, K3i4L, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

Ahoj, jsem rád, že se o věci začíná více hovořit i z jiného úhlu. Možná se jednou dožiji i toho, že bych mohl chodit po ulici, všichni by věděli kdo jsem a neměli by hned nutkání mě někam za něco věšet jen kvůli mé sexuální orientaci...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvky (celkem 2):
šmudlík, Ajax144
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kuba »

Je opravdu hrozné, že jsem si dovolil sem na web nahrát svoji fotku z dětství. Teď se už pomalu začínám bát, že na mě za to někdo podá trestní oznámení. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kuba »

Jinak nevím proč, ale při prvním pohledu na tu zprávu jsem přečetl "web je nelegální" a docela se vyděsil. :D :D

Nicméně je pěkné, že i takový bulvár jako Novinky dělá zdejším stránkách reklamu. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Přepsal jsem z reportáže TV Barrandov:

Moderátor: "Už od minulého roku policie vyšetřuje stránky Pedofilie-info.cz."
Moderátorka: "Dala ale na názor sexuologů, že stránky mohou páchání trestných činů na dětech spíš zabránit, než jim napomáhat."
Moderátor: "To co se ale na webu píše, to žádnému rodiči na klidu nepřidá."
Citace z inzerátu Little Hero: "Rád bych se seznámil s nějakou ženou, které by nevadilo, kdo jsem a brala by mě úplně normálně. Abych jí klidně mohl občas říci, že se mi nějaký mladý chlapec líbí, a ona tím nebyla zhnusená."
Karel Dlabač, redaktor: "Ano, i takové vzkazy se na webu pedofilie-info v sekci Seznamka objevují. Nebo hůř."
Citace z inzerátu Little Hero: "Kdyby byl nějaký chlapec... hezký, nevysoký, mladšího, dětského a nevinného vzhledu, s ještě vysokým hlasem, štíhlý, s hezkým pevným tělem, bez vousů, beďarů, akné... Můj "normální" vrchol preferencí je 13 let, ale v rámci legality bych byl ochoten i pro 15 let."
Karel Dlabač, redaktor: "Taky vás takové vzkazy děsí? Podle policie je vše v naprostém pořádku a web může směle jeho majitel provozovat dál."
Ivana Nguyenová, mluvčí policejního prezidia: "...se nikdo nedopouštěl žádného trestného činu ani přestupku."
Citace Kaszovy odpovědi: "Jsem velmi rád, že policie České republiky shledala, že náš web je legální - pro administrátorský tým to znamená, že web vedeme dobře."
Karel Dlabač, redaktor: "...napsal dnes našim zprávám administrátor, který říká, že by cokoliv nelegálního na webu nikdy nezveřejnil."
Citace Kaszovy odpovědi: "V naší Seznamce je seznamování se s dětmi pod 15 let zakázáno. Inzerát, ve kterém by dotyčný hledal osobu mladší 15ti let, bych jako administrátor neschválil."
Cirace z inzerátu Little Hero: "Můj "normální" vrchol preferencí je 13 let, ale v rámci legality bych byl ochoten i pro 15 let."
Karel Dlabač, redaktor: "Ať se to může zdát zvláštní, takový web prý opravdu může nemocným duším, které ve svých fantaziích touží po dětech, pomoct. Podle sexuologa Antonína Brzka se vypsáním z představ může předejít mnohem horším věcem."
Antonín Brzek, psychiatr a sexuolog: "Ti lidé si svoji orientaci nevybrali a většinou si s ní nevědí rady. A když si s ní nevědí rady, je tady riziko nějakého trestného činu vyšší, než-li když se jim poradí."
Karel Dlabač, redaktor: "Kromě Seznamky přes web totiž můžou pedofilové kontaktovat i odborníky. Většinu jejich dotazů vyřizuje právě pan doktor Brzek. A není jich málo."
Antonín Brzek, psychiatr a sexuolog: "Za rok to jsou desítky... Dneska zrovna přišel jeden dotaz."
Karel Dlabač, redaktor: "Pedofilům to ale často v uvozovkách "usnadňují" samy děti. Možná si vzpomenete na případ, který jsme vám ukazovali docela nedávno. Dívka z Čech se sama dobrovolně svlékala před objektivem mobilu a její show sledoval celý svět. Pro televizi Barrandov Karel Dlabač."

Pak tam byl ještě nějaký dodatek o tom, že proto je důležité, abychom si dávali pozor, co dělají naše děti na internetu, ale už to nebylo součástí reportáže, tak jsem nahrávání vypl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 11):
Teenbl, Kasz, simgiran, Forst Jan, max1, Kuba, Allein, Gabriel Svoboda, Jeremy, K3i4L, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

Takže zde je moje reakce na reportáž Naše Noviny TV Barrandov vysílané dnes v 18:30.

Suché konstatování že web pedofilie-info.cz není v rozporu se zákonem nestačilo a tak se začala vytahovat jediná věc, na kterou médium tohoto typu dosáhne, tedy seznamku. Vlastně je to tak strašné, že nechceme zemřít sami, což by editor televize jistě rád přivítal. Pedofil, který se seznamuje je určitě téma, které zvedne sledovanost. O tom, co vše můžou stránky či fórum přinést pro nás pedofily, kteří si tak jako vy svojí sexuální orientaci nevybrali nepadla ani zmínka. O problematice pedofilie nechali velice krátce hovořit odborníka, který tomu rozumí, ale oni sami sebe pokládají za mnohem větší odborníky, jak sami předvedli dále v reportáži, kdy zmanipulovali řeč p. Brzka, který poukazoval na to, že lidé v naší komunitě trpí i psychickými problémy a mají problém si sami pomoci, což bylo bravurně prezentováno do formy takové, že zde máme vlastně fórum pro pedofily, kde lákáme děti pod zákonem k jakýmsi pofiderním praktikám a že vlastně jsme společnosti nebezpeční, protože opět si média pletou pojmy, že co pedofil to zneužívač a tedy divák, který shlédnul reportáž by si měl na své děti dávat sakramentský pozor, protože na každém rohu číhá pedofil ČEPEKu, který čeká až se obrátí, aby mohl do své ošuntělé černé dodávky nakufrovat jejich dítě. Jediná dobrá věc, která tam padla, bylo zkonstatování, že web ČEPEKu není v rozporu se zákonem, ale bylo to chytře rychle zameteno pod kobereček a nastíněn ten skutečně společností žádaný pohled, který z nás všech pedofilů dělá násilníky či dokonce vrahy. Jak jsem byl předtím nadšen, že možná konečně řeknou nemanipulativní pravdu, jsem teď zase zhnusen tím, jak se naše média opět bojí vystoupit pravdivě v kontroverzních tématech a pějí píseň toho, kdo je platí nebo toho, co má být společenský standard. Vlastně tím nejsem vůbec překvapen, jen jsem slepě doufal, že by mohlo být něco jinak. :!
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Forst Jan »

Kuba píše:Je opravdu hrozné, že jsem si dovolil sem na web nahrát svoji fotku z dětství. Teď se už pomalu začínám bát, že na mě za to někdo podá trestní oznámení. :)
A co mám říkat já :D ještě navíc s tou anonymní přezdívkou za kterou se skrývám ;)
Děkuji
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Slave, zas tak černě bych to neviděl, myslím, že důležité věci tam zazněly, reportáž tohoto typu se dala čekat. Jak už jsem napsal na chatu, nevím, co víc by si přáli, než fakt, že pedofil z reportáže, který má zde inzerát, ve kterém uvádí, že se mu sice líbí max. 13letí kluci, ale že v rámci legality má zájem o seznámení s klukem 15+. Fakt - co víc by si přáli? Co víc má pedofil podle redakce TV Barrandov dělat, než se snažit najít si někoho "nad zákonem"?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Forst Jan
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kuba »

Je třeba říct, že sekce fóra Seznamka si takovou pozornost médií asi ani nezaslouží. V tuto chvíli je tam nějakých 52 příspěvků, což činí naprosto zanedbatelnou část z takřka 29 000 příspěvků na celém fóru (konkrétně přibližně 0,18%). Navíc web je něco víc než pouze fórum.

Ve zdejší seznamce je zakázáno poptávat vztah s osobami mladšími patnácti let a těžko hledat něco zlého na tom, když někdo, komu se líbí řekněme děti ve věku 8-13 let zkusí navázat vztah s někým dospělým, obzvlášť když je ještě k tomu upřímný a svůj dospělý/mladistvý potencionální protějšek nijak neklame. Ostatně třeba na sexuologických léčebnách se pedofilně zaměřeným pacientům doporučuje najít si dospělý protějšek, takže zdejší seznamka může pro leckoho fungovat i jako součást léčby.

Je přirozené, že řada lidí a část médií se snaží hledat na tomto webu ty nejhorší zrůdnosti. Pokud vše, co plyne z jejich dlouhodobé vztahy je kritika seznamky, kde pedofilové hledají osoby starší patnácti let a pozastavování se nad fotkami dětí z filmů či modelingu u avatarů uživatelů fóra, pak to pro mě znamená pouze to, že zdejší admini dělají svou práci dobře a společnost se tohoto webu vůbec obávat nemusí.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Teenbl, Kasz
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

Kasz: Mě vadí, že se neustále vyzdvyhuje jen to negativní a ty pozitivní věci pořád prostě nejsou slyšet. Když tu máme 0,18% objemu fóra v seznamce, proč tedy je to výchozím bodem pro to udělat tak poměrově nevyrovnanou reportáž? Toto není objektivita, je to jen další z jim již podobných reportáží. Vytaženo z kontextu s cílem negativně šokovat, zvýšit sledovanost. Můžeme se klepat po ramenech jak chceme, ale dnes vyhráli zase jen oni.

Možná se vám zdám negativní, ale to je tím, že už jsem z těch mediálních balastů opravdu unaven a když nevidím ani náznak změny, je mi z toho zle.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kuba »

Slav píše:Můžeme se klepat po ramenech jak chceme, ale dnes vyhráli zase jen oni.
Já bych se podíval na návštěvnost webu a podle toho usoudil, kdo může mít radost. :)
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Slave, osvětu na poli pedofilie uděláš právě nejefektivněji tak, že přivoláš pozornost lidí na tento web, nic lepšího zatím nemáme. Myslím, že spoustě lidí vejdeme do povědomí, a když se budeme v médiích objevovat znovu a znovu, tak si na webu i něco přečtou, a když se pak setkají ve vlastním životě s pedofilií tváří v tvář (svěří se jim syn, dcera, nebo přítel), budou vědět, kde najít informace a pomoc.

Návštěvnost dnešního dne hodnotím pozitivně, konkrétní čísla přinesu od strýčka Googlu zítra. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Teenbl »

Slav píše:Kasz: Mě vadí, že se neustále vyzdvyhuje jen to negativní a ty pozitivní věci pořád prostě nejsou slyšet. Když tu máme 0,18% objemu fóra v seznamce, proč tedy je to výchozím bodem pro to udělat tak poměrově nevyrovnanou reportáž? Toto není objektivita, je to jen další z jim již podobných reportáží. Vytaženo z kontextu s cílem negativně šokovat, zvýšit sledovanost. Můžeme se klepat po ramenech jak chceme, ale dnes vyhráli zase jen oni.

Možná se vám zdám negativní, ale to je tím, že už jsem z těch mediálních balastů opravdu unaven a když nevidím ani náznak změny, je mi z toho zle.
No, že to tak úplně negativní nebylo jsem vyjádřil už na chatu a očekávat od naprosté většiny medii něco jiného než snahu šokovat je podle mého značně naivní. S tím, že je to neustále jen negativní zásadně nesouhlasím - už jen Danielův svět a mediální ohlasy na něj, článek v MF DNES, Reflexu, Metru, reportáž s Vopálenskou atd. Vidím v tomto za poslední roky dost velký posun. Proč se zaměřili na seznamku je očividné, protože je prostě z pohledu medií zajimavější, totéž udělal Kroupa a ačkoliv je jeho reportáž velmi negativní, mě ve výsledku velmi pomohla, ať už jako odstrašující případ chování medií, tak třeba jako zkušenost, která mi umožnila nebát se již žádného comingoutu a také vystupování na konferencích.

Jednoduše i negativní reklama je reklama a může nám pomoci k osvětě. Hledáš jen to negativní, než abys viděl i pozitivní efekty, které tu nepochybně jsou. Nechci, aby to vyznělo jako nějaký útok, ale opravdu nerad slyším tyto řeči od někoho, kdo je v komunitě extrémně krátce. Objektivitu nečekej ani od veřejnoprávních medií natož od Barandova. Přirovnání to k nějakému souboji je úplně mimo.
Scopi
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Příspěvky: 479
Dal: 140 poděkování
Dostal: 213 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Scopi »

Slav píše:Kasz: Mě vadí, že se neustále vyzdvyhuje jen to negativní a ty pozitivní věci pořád prostě nejsou slyšet. Když tu máme 0,18% objemu fóra v seznamce, proč tedy je to výchozím bodem pro to udělat tak poměrově nevyrovnanou reportáž? Toto není objektivita, je to jen další z jim již podobných reportáží.
Tak seznamka je takovej nejslabší článek, z jejich pohledu nejjednodušší na to nás dostat.

A myslím si, že takovýto článek je užitečnější než kdyby tam říkali jen to dobré. Když se na to podíváš z pohledu toho, kdo si článek přečte a poté přijde sem, tak si třeba uvědomí že to tu není tak špatné jak psaly média, a že nám křivdily. Oproti tomu, když by tam bylo jen to kladné, tak si ten samej člověk řekne, že jsme lháři, a že se ze sebe snažíme dělat něco, co nejsme. Tak co je lepší :)

Samozřejmě je ale objektivita nejlepší řešení :)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Záznam reportáže TV Barrandov: http://www.barrandov.tv/video/38014-nase-zpravy-4-8-2015

Upoutávka je v čase 2:36-2:56, reportáž je v čase 3:34-5:57, ale závěr už s naším webem nesouvisí.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Jednorozec »

"takový web prý opravdu může nemocným duším, které ve svých fantaziích "
Jak dotyčný přišel na to, že podofil = nemocná duše?

Jinak ten název a začátek vlákna navozuje dojem, že se snad musíme hájit a že snad nemáme zcela čisté svědomí.. Spíš bych to koncipoval jako "Informace pro ty, kteří chtějí na web podat udání" nebo tak nějak...
Nebo třeba "Web pedofilie.info je zcela legální je veden dle zásad slušnosti a tolerance"
Uživatelský avatar
kredenc
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 50
Výkřik do tmy: Malý príbeh o láske:

5 ročné dievčatko príde za svojim veľkym bratom a pýta sa ho: "Čo je to láska?" Ten jej odpovie: "Láska je keď si každe ráno zoberieš z mojej školskej tašky čokoládu a ja si ju aj napriek tomu stále dávam na to isté miesto."
Příspěvky: 118
Dal: 14 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od kredenc »

Mathias bohužial takto to nieje len s pedofiliou, ale s nespočetnym množstvom inych tém. Je to veľmi smutné. To čo si myslí väčšina je hlúposť pretože každa poblematika sa dá preskúmať do hlbky. Danú problematiku ale nemôže ovládať každý, práve naopak väčšina nevie o tom nič alebo len nesprávne informácie. No vždy sa jedná o väčšinu, práve preto sa názor tychto más považuje vo verejnosti za všeobecne správny. Niekto kto to ma naštudované a vie o tom viac sa môže len bezmocne prizerať na hlúposť inych. Či už ide o pedofíliu, politické názory, vedu, históriu. Vidím to denne a vie ma to občas dosť rozčúliť. Vždy sa zhlboka nadychnem a poviem si že časom sa to zmení.. Veď ľudí volakedy pálili keď tvrdili že Zem je gulatá..
Tito uživatelé poděkovali autorovi kredenc za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Jeremy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů