Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
tom.poustevnik
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Příspěvky: 49
Dal: 4 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od tom.poustevnik »

VIDEO: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Kentucký šerif a jeho zástupce čelí obvinění z policejní brutality vůči osmiletému a devítiletém dítěti. Chlapce a o rok starší dívku spoutali s rukama za zády, což oběma dětem způsobovalo značné bolesti a obtíže s dýcháním. Obě děti navíc trpí poruchou pozornosti ADHD, což traumatický zážitek jen umocnilo.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 5. 8. 2015, 19:38:08, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upřesněn text odkazu.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky

Nový příspěvek od Jednorozec »

V tom článku je také uvedeno, že ten kluk fyzicky napadl toho policistu (loktem, a podle všeho vyváděl už předtím ve třídě). Že ho to bolí a nemůže dýchat je zváštní, když uvážíme, že u toho zvládá brečet a i já sám zvládnu dát ruce za záda podobným způsobem bez bolesti či dušení a to nemám zdaleka tak pružnou kostru.
No kde jsou ty doby kdy učitelé mohli poslat žáka na hanbu do kouta klečet a ten poslechl :0)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
nowhere
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky

Nový příspěvek od max1 »

Ty si ale idiot slušne povedane. Takto sa s detmi nezachadza policajt sa prepočital.
Tie deti stoho budu mat šok ak budu potrebovat buducnu pomoc už nikdy by nekontakovali policajty bali by sa že im ubližia. Toto sa bude dlho riešit psychologicke poradne. Deti s ADHD su prchke zachvatoch agresivne a nedokažu udržat pozornost. Ak taketo dieta zautoči treba reagovat adekvatne k veku dietata a ni nasilne to tomu nepomôže dieta bude ešte agresivnejšie. Taky psychopati by nemali pracovat policajnych složkach narobia viac škody ako užitku. A tiež taka neschopna učitelka čo pozna to dieta za ten čas už mohla predvidat čo sa stane ak tak na toho chlapca zareaguje. Ak by bola schopna rieši situaciu inak. Tu zlyhaly štatne inštitucie a odniesli si to deti.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Jasně já jsem idiot...
Jsem rád že vidím jak přesně ctíš názory jiných...
Když ti pustím vystříhané video, kde dítě vřeští, že ho něco bolí a vynechám záběr, před tím, jak dostal injekci od doktora, taky budou všeci tvrdit jak mu někdo ubližuje.. Podobné vystříhaná videa bez kontextu neznamenají vůbec nic...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
nowhere
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Vydám se na tenký led a budu dělat ďáblova advokáta ]:> (teda Jednorožcova advokáta :) ), ale nemůže každý vědět, jak správně humanisticky reagovat na fyzický útok ze strany dítěte s ADHD. Já bych to taky nevěděl. Když mě nějaké cizí dítě napadne, tak prostě nejdřív odrazím útok a zabráním jeho opakování a až pak se budu zajímat o to, co k tomu to dítě vedlo — a teprve potom se třeba dozvím, že to dítě má ADHD (pacienti svou diagnózu nemívají napsanou na čele). Pokud dítě není schopné se ovládat samo, má mít u sebe odborný doprovod, který ví, jak agresivní dítě správně a bez traumat zpacifikovat. Pokud takový odborník zanedbá péči o nezvladatelné dítě a vypustí ho toulat se po světě samotné, nemůže se divit, že ho pak ostatní lidé budou pacifikovat neodborně, protože třetí možnost — nepacifikovat ho vůbec — prostě nepřichází v úvahu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od max1 »

Poliajti si nemôžu dovolit nasilie voči detom takymto spôsobom.
Ake inštrukcie dostala ta hliadka od dispečera? Že sa jedna o problemove dieta alebo že len dieta ušlo zo školy? Ak mali informacie a napriek tomu zasiahli neprimerane silov neboly ohrozeny a nemuseli konat nutnej sebaobrane. Ak by pachatel (dieta) ohrozovalo okolie alebo seba bolo ho potrebne izolovat tak aby nemal možnost uniknut. Ak bolo dieta agresivne (zachvatu) mali kontaktovat zachranku ktora by mu pichla inekciu na ukludnenie. Take deti štandartne beru lieky takže by to pomohlo tej situaci.

Ja ohajujem zaujmy dietata pred inštituciami ktore vtomto pripade zlyhaly. Ak by im to prešlo aky priklad by to dalo inym policajtom že je normalne putat deti a chovat sa knim ako zločincom?

Stači sa pozriet na toto video.
http://www.sme.sk/c/4383566/policia-mucila-romskych-chlapcov.html

Odlišny pripad a neprimerane zaobchadzanie maloletymi detmi.
Tomto pripade nepomohlo nasilie ty mlady neskôr opet spachali tresny čin.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Budu opět za zlého.
To jako pokud má dítě poruchu pozornosti, tak si může dovolit co chce, třeba fyzicky napadat lidi?
V článku je uvedeno, že dělal bordel ve třídě a tak ho učitel vykázal ze třídy (na tom nic nepřiměřeného nevidím). Byl v ředitelně odtud utekl, chytili ho a on zřejmě pokus opakoval na záchodě, kde loktem napadl policajta.
Na videu nic skutečně brutálního není, dítěte se nikdo ani nedotýká a tomu se evidentně nelíbí že má pouta (komu by se to líbilo). Policajt mu opakuje, že mu ty pouta sundá pokud se bude chovat slušně. Zřejmě prostě už nevěděl co si s ním počít...
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od max1 »

Samozrejme nepoznaš deti a asi si nikdy nemal v praci dieta s ADHD ja hej.
Tak viem ako tie deti reaguju na rôzne podnety a určite by som nejednal tak aby sa situacia vyhrotila.
Trestat dieta s adhd tym že ho pošlu do riaditelne je smiešne. To dieta musi byt permantne s niečim zatažene. Pripade odputavat pozornost pri naznakoch nervozity taktiež je nutnost pozitivna motivacia aj za male uspechy. Nastavit taky režim ktory to dieta bude dodržovat. Ale toto je dôležite už od materskej školky naučit dieta spolupracovat s okolim spoločnosti inych ludi (deti). Rodičia takychto deti mavaju pšecializovane školenia ako zvladat a učit aby predchadzaly konfliktom. Nasledne učitel musi take dieta zvladat podla metodiky s adhd a poruchami učenia.

To čo je popisovane vtom članku s videom je zlyhanie tychto vlastnosti dietata s adhd.
To čo nasledovalo bolo už trapne sa dohadovat s dietatom ak ma zachvat zlosti.
Ak by si mal deti vedel by si že je snimy zbytočne sa hadat ak su amoku zlosti a je lepšie to dieta nechat nech sa ukludni samo bez toho aby sme na neho hovorily to je ako prikladat drevo do ohna.

Tam mala zasiahnut zachranka alebo kontaktovat matku nech sa čo najskôr dostavi do školy.
Dieta potrebuje mat pri sebe osobu ktorej dôveruje a dokažeho upokojit už len stym že je v jeho blizkosti.

Ak ma dieta pravidelne zachvaty nepatri do normalnej školy ale na to špecialozovanej kde si stymi detmi dokaže poradit odborny personal tak že v triede sa nachadzaju 2 pedagogovia jeden ako asistent ktory sa venuje detom osobne. Do normalnej školy sa integruju deti ktore maju menšiu mieru poruchy s pozornostov alebo učenia.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od asce »

max1 píše: Ak ma dieta pravidelne zachvaty nepatri do normalnej školy ale na to špecialozovanej kde si stymi detmi dokaže poradit odborny personal tak že v triede sa nachadzaju 2 pedagogovia jeden ako asistent ktory sa venuje detom osobne. Do normalnej školy sa integruju deti ktore maju menšiu mieru poruchy s pozornostov alebo učenia.
Máš výborné znalosti. Smekám.

Všechny tři moje děti trpěly lehčími formami ADHD. Na asistenty ve třídě údajně nebyly peníze, tak jsme "bojovali" sami, jak to šlo. Nejhorší byly některé postarší paní učitelky, obvykle braly vše osobně. Občas to vypadalo, že mám do školy vyšlapanou soukromou cestičku... Na školení či vyšetření jsme také jezdívali. To bylo strašné. Ty školitelky snad nikdy takové dítě v reálu nevychovávaly, nejspíš jen měly nabiflované nějaké příručky. Dost často jsme se "chytli", to když už jsem nemohl poslouchat ty jejich "moudra". Své děti jsem vychovával sám. Dnes jsou již dospělé. S velkou hrdostí a pýchou, přiznávám, poslouchám komplimenty, jak dobře jsou vychované. Předpokládám, že v té výchově sehrála pozitivní úlohu moje pedofilní orientace, protože jsem tak měl možnost lépe dětem rozumět (samozřejmě vůči vlastním dětem naprosto žádné sexuální chování!!!). Omlouvám se za potřebu trochu se pochlubit.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Troper »

Jednorozec obcas uz cakam kym vasa generacia zostarne a pomlci nech uz prestanete svoje "za nasich casu sme mohli mlatit deti a posilat je do kouta" kecy.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od fenix »

Jaký keci? Rozhodně jsem byl radši, když si se mnou občas učitelka vyřešila něco ručně stručně, než to pak řešit s rodičema. Ano stávalo se i to že na tvém těle přistály třeba letící klíče, aby nebohý učitel nemusel vstávat ze židle, ty jsi mu je pak přeci rád podal. :) A i doma jsem byl radši za pohlavek než nějaký sáhodlouhý vysvětlovaní, který mě akorát naštvalo.
Nemyslím, že by dnešní snahy v tom aby se na dítě vůbec nemohlo sáhnout vedli k něčemu dobrému.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Troper »

Vy komunisticka generacia ste jednoducho chori. Naco vysvetlovat, sak treba presadit autoritu! Tak ako KSC presadzovala tu svoju nad dospelymi!

Keby do mna hodil ucitel kluce, hodil by som ich mu spat. A to som nebol ziadny grazel ale knihomol.

A ide tu o sputanie deti s poruchou. Netvarte sa ze mate radi deti ked nemate. A "ked som bol maly bolo to normalne" nie je argument, mnoho dospelych ublizuje detom, pretoze "tak boli vychovani".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Troper za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od max1 »

Tu sa rieši dieta s adhd ktore funguje na trochu inych principoch ako nejaky unudeny neposlušny školačik.

Inak mal som možnost vidiet cele video a tam bolo vidiet že dieta bolo kludovom stave ešte pred tym než na neho ten policajt dal tie puta. Potom sa začal branit toto nepochopim nikoho neohrozoval len sedel a čakal čo sa bude diat.
Uživatelský avatar
fenix

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od fenix »

Troper promiň, ale jsi úplně mimo. Rozhodně nejsem komunistická generace a nedělo se to za komunismu. Taky jsem moc dobře věděl za co ten trest je, takže žádné další zbytečné vysvětlování nebylo potřeba.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Fascinuje mně jak dnes spousta lidí svádí kdeco na komunisty, jenom tím dokazují, že neví která bije...
Přísná výchova je naopak záležitost dob staré "dobré" evropy a dob "komunizmu" dávno předcházejícím. Za posledních 100 let je znát postupný rozpad snaha vše řešit řečmi, ale to bohužel nefunguje (stejně jako ten komunizmus).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
asce
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů