Test: Poznáte potomky celebrit?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
fenix

Test: Poznáte potomky celebrit?

Nový příspěvek od fenix »

Test: Poznáte potomky celebrit? Nezapřou krásu rodičů (centrum.cz)
Mnoho celebrit předalo svým potomkům krásu, jiní dokonce i talent. Ukažte, jak moc se vyznáte ve světě hollywoodských i českých hvězd.
Uživatelský avatar
Maňásek
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 20
Příspěvky: 15
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Test: Poznáte potomky celebrit?

Nový příspěvek od Maňásek »

Suri Cruise je krásná holka.. :) Taková k pomazlení :D
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Test: Poznáte potomky celebrit?

Nový příspěvek od Plyšáček »

Maňásek píše:Suri Cruise je krásná holka.. :) Taková k pomazlení :D
Suri vypadá docela mile, ale cítím spíše týrané dítě. Rozhodně život v pronásledování fotografy není moc poklidný.

Zde má vlastní téma: Suri Cruise

Brzy najdu nějaké kvalitnější fotografie s ní. Ale je to bída. Většinou jen nějaké pouliční na útěku před novináři... rozdrbaná, nebo vymóděná,... Tady alespoň se svým milovaným plyšáčkem...

Obrázek
odkaz a zdroj: www.popsugar.com
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Maňásek
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 20
Příspěvky: 15
Dal: 3 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Re: Test: Poznáte potomky celebrit?

Nový příspěvek od Maňásek »

No jistě. Bylo by třeba aby si ji někdo vzal pod ochranné křídlo a uchránil jí všeho zlého..:) Nějací dobrovolníci?? :)
Uživatelský avatar
Neptun
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 106 poděkování
Dostal: 71 poděkování

Poznáte potomky celebrit?

Nový příspěvek od Neptun »

A poznáte celebrity v dětství?

Ve Vesmíru je k tomu malý článeček of Ivana Tufa:
Krásní lidé to mají v životě lehčí, protože jim ostatní a priori přisuzují vyšší inteligenci, pracovitost, spolehlivost a jsou obecně oblíbenější a sympatičtější. První dojem je důležitý a krásní lidé mají výhodu. Většina rodičů si o svých dětech myslí (aspoň do určitého věku dítěte), že jsou nejkrásnější, nejchytřejší a nejšikovnější na celém světě či alespoň široko daleko. Také si malují, jak z jejich šikovných, pěkných dětí vyrostou úspěšní lidé se spoustou přátel. Koneckonců krása je adaptivní znak, je dána geneticky, dokonce je odrazem kvality genů. Geny máme od narození až do smrti, takže i krásní bychom měli být pořád stejně. Nebo ne?
Ověřit se to rozhodli výzkumníci z USA, kteří k tomu využili ročenky maturitních ročníků amerických středních škol. V těchto ročenkách je jak aktuální podobenka absolventa, tak i jeho fotografie z dětství. Výzkumníci použili obě dvě fotografie a rozhodli se otestovat, zda krása v batolecím věku předpovídá krásu na prahu dospělosti. Vybrali takové dvojice fotografií, kde první snísnímek zachycoval dítě ve věku do dvou let a druhý snímek absolventa ve věku 16–18 let. Zároveň se zaměřili na snímky, kde dítě nemělo čepeček ani čelenku a adolescent neměl vousy ani brýle. Naskenované fotografie upravili tak, aby nebyly vidět vlasy, aby byly snímky stejně velké a byly černobílé. Takto upravené snímky promítali vysokoškolákům a nechali je hodnotit atraktivitu obličejů. Výsledky byly velmi zajímavé. Holky byly obecně atraktivnější než kluci a batolata než adolescenti, přičemž studenti byli v hodnocení celkově kritičtější než studentky. Překvapivě na atraktivitu neměl vliv úsměv fotografovaného člověka. Hlavní předpoklad však potvrzen nebyl – atraktivita v batolecím věku vůbec nekorelovala s atraktivitou na prahu dospělosti! Jak je možné, že geneticky daná krása nemusí vydržet na celý život? Odpovědí autorů studie je jiná „funkce“ krásy v dětském a v dospělém věku. Zatímco krása v dospělosti zřejmě opravdu souvisí s kvalitou genů a zvyšuje šanci najít si kvalitního partnera, krása miminek a jejich bezelstná bezbrannost zvyšuje zájem dospělých, kteří o ně pečují. Touto péčí opatrovníci zvyšují pravděpodobnost přežití a dosáhnutí dospělosti, přestože krása v dospělosti krásným miminkům automaticky přisouzena není. Ačkoliv čtenáři Vesmíru asi nepatří mezi čtenáře bulváru, možná i vy jste někdy natrefili na články typu „Poznáte, která kráska vyrostla z tohoto ošklivého káčátka?“, jež doprovázejí fotky z dětství různých hvězd i rádobyhvězd šoubyznysu. Někdy je to fakt těžké. (Harrison M. A., et al., doi: 10.1016/j. infbeh.2011.06.003)

http://casopis.vesmir.cz/clanek/kdo-vi-co-vyroste-z-krasnych-deti
Naposledy upravil(a) Kasz dne pátek 4. 9. 2015, 15:32:46, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Citaci článku dávejte do kurzívy pro odlišení Vašeho textu od zkopírovaného. Děkuji.