List Bohu

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

List Bohu

Nový příspěvek od Mathias8 »

Milý Bože...Ty vieš, ako veľmi ťa mám rád. Ty jediný vidíš moju bolesť, moje trápenie, moje slzy. Moje slzy, ktoré neukazujem nikomu. Vôbec nikomu. Veľa vecí, viem, že si ovplyvnil ty, aby som bol šťastný. Poslal si mi do cesty ľudí, bez ktorých si neviem predstaviť svoj život. Bez ktorých by bol môj život úplne prázdny a chladný. Poslal si mi do cesty L****. Vieš, je to Anjel. Boli chvíle a situácie, koli ktorým by ma ostatné prestali mať radi, ale ona nie. Je to tá najlepšia kamarátka, akú si mi mohol poslať do cesty. Z celého srdca ti za to ďakujem. Poznám ju už od narodenia, ale vďaka tebe je to moja kamoška. Keď som mal 12 ona mala 4 roky. Z jej bratom sme chodili von. Bolo to super. Veď Ty vieš. Sama sa mi po rokoch priznala, že som sa jej vždy zastal, keď jej brácha bol na ňu trošku tvrdí...
To dokáže človeka potešiť. Boli sme spolu na rôznych akciách. Ona je úplne bohová. Prepáč. Ty vieš ako to myslím. Ďakujem. Lepšiu kamarátku som ani nemohol spoznať.
Vďaka nej som spoznal ďalšie dievčatká, jej kamarátky, teraz už aj moje kamarátky. Si úžasný..

Pred dvomi.. viac ako dvomi rokmi som bol v situácii, z ktorej som nevedel nájsť východisko. Uvažoval som nad tím, že to skončím. Veľmi som sa trápil. Uvedomil som si vtedy jasne, že nikdy nebudem šťastný. Že.. budem navždy sám. Že nie je nikto kto by ma objal a povedal, bude to dobré. Nikto, kto by ma postavil na nohy. Sám...
Vtedy si mi poslal do cesty M****. Koli ktorej som stratil hlavu. Zamiloval som sa do nej. S ňou som zažil tiež kopec radostí a šťastia. Len chvíľkového. Bol som s ňou párkrát vonku. Na kolotočoch som jej dal lístok na loď, pretože tam stála sama a jej kamaráti... Sama mi neskôr povedala, že mi ďakuje lebo nemala vtedy peniaze. Síce napísala cez net, aj keď krajšie by to bolo v reali. Ona mi neskôr darovala mačku. Fest zlatúnkú. Mám ju dodnes. Starám sa o ňu. Vždy keď ju vidím spomeniem si na ňu. Že aké to bolo fajn, keď sme boli kamoši. Ona vie, že ju lúbim. A nepovedala to...
Prerušila so mnou kontakt na nete. V realite sa vidíme strašne málo. V realite ma aj pozdraví. Ale lúbim ju stále. Som vďačný, že som ju mohol spoznať, ďalšie dievčatko bez ktorej si neviem predstaviť svoj život.

Mám na teba len jedinú otázku. Jednu jedinú... :

Prečo keď nás máš rád všetkých rovnako, prečo si dovolil, aby sa vták mohol zamilovať do ryby? Prečo si to spravil, keď vieš, že vták s ňou nebude nikdy šťastný? Keď vieš, že ju nemôže pohladiť, nemôže ju objať , nemôže ju pobozkať, ani jej to nemôže povedať, nemôže nič, vôbec nič. Iba sa prizerať ako je šťastná a on plný trápenia ani lietať nevládze. Ako má potom vlastne žiť? Má skočiť za ňou do vody? Ano, to by spravil najradšej, ale vie, že keď tak urobí... zomrie. Nezostáva mu nič iné iba sa prizerať a mlčať. Pretože ostatní vtáci by ho aj tak nikdy nepochopili. Načo by im to aj hovoril? Nemalo by to žiadny zmysel a ublížilo by mu to ešte viac. Ano ...Vták môže milovať rybu, ale kde budú žiť?....Tak prečo si to potom dopustil? Prečo? ...

Vieš, Ja len nechápem, prečo to robíš? Prečo obdaríš človeka takýmto niečím a pomáhaš mu v bolestiach? Viem, že všetko má svoj význam, všetko sa deje z nejakého dôvodu. Potom aký má význam a zmysel moj život? Mám to brať tak, že mám celý život trpieť sám a robiť druhých šťastnými? To aj robím. Zakrývam svoj smútok, svoje slzy za maskou večne usmiateho človeka. Pomáham ľudom, deťom v ťažkých situáciách. Deťom utieram slzy. Som veľký optimista. Ale vo vnútri kričím. Nerobím to pre seba. Ja len chcem, aby boli druhý, všetci šťastný. Keď sú šťastné holčičky a vídím že aj koli mne, som šťastný aj ja. Keby si mi mohol dať aspoň nejaké znamenie, či robím dobre...

Priznám sa, že niekedy , občas, keď ma chytne zúfalstvo som na teba nahnevaný a hovorím veci, ktoré neskôr ľutujem. Ale vlastne potom si uvedomím, že som šťastný pedofil. Mám deti – kamarátky, priateľov, mám všetko, okrem dievčaťa. Takže nemám byť prečo na teba nahnevaný.
Chcem Ťi vysloviť veľké Ďakujem. Za všetko čo si pre mňa doteraz robil a robíš. Bez teba by som to asi nedal. Vďaka tebe milujem svoj život... Ďakujem... :)

Mathias8
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 7):
Kasz, Forst Jan, Jeremy, Plyšáček, Gabriel Svoboda, Ajax144, Mack
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti