Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od Kuba »

Jedna z terapeutek v bohnické léčebně (ta, podle níž maluji agresivní postavy, viz můj deník, zápis z 5.3.) mě nedávno překvapila tvrzením, že má sexualita musí obsahovat deviaci v aktivitě, pravděpodobně agresivního rázu, neboť tvrdím, že jsem byl (a stále jsem) současně zamilován do dvou děvčátek (Terka a Kačka), což není normální, protože lidi s běžnou sexualitou jsou vždy zamilováni naráz pouze do jednoho objektu. Snažil jsem se jí potom její názor vyvrátit, ale do konce skupiny už nezbývalo moc času.

Byť si myslím, že je to ohromná pitomost, rozhodl jsem se s vámi o tom podělit. Přeci jen, za malou úvahu to snad stojí a i pokud ne, můžete to brát alespoň jako zajímavost, co se také během léčby můžete dozvědět.

Jaký je váš názor? Byli jste někdy zamilováni najednou do dvou nebo více dětí (vím, že někteří z vás ano :))? Vidíte v tom příznak deviace v aktivitě, něco neobvyklého? Nebo zamilování do více osob najednou vnímáte jako něco přirozeného, k čemu prostě čas od času dojde?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
Silesia
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

A co když se jedná o jistou "kompenzaci" Nedostatku naplnění erotických potřeb? Já bych to takhle i jináč docela pochopil.
Tito uživatelé poděkovali autorovi MR_Xguard za příspěvek:
Silesia
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od Kuba »

No, když jsem se do nich zamilovával, tak jsem zrovna své erotické potřeby naplňoval dokonce nad rámec svých dřívějších nejdivočejších představ. :[ Spíš může hrát roli to, že jsem se nejdřív zamiloval do Terezky a teprve až po letech, co ten vztah začal chladnout, jsem se zamiloval do Kačky.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od Kasz »

Byl jsem asi rok zamilovaný do Markétky, když jednou takhle o prázdninách jsme byli na návštěvě u známých... a já druhý den zjistil, že jsem se tam až po uši zamiloval do desetileté Báry. Zamilování do Báry trvalo asi rok, pak odeznělo. V průběhu toho však stále trvalo a stále trvá zamilování do Markétky. Nepřijde mi na tom nic deviantního... :-)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od VANAX »

Pred niekoľkými rokmi som bol zamilovaný do dvoch sestier (7,10). Už o tri týždne ma čaká prvý letný tábor, hneď po ňom ďalší a v auguste ešte jeden. Takže schopnosť zamilovať sa do dvoch (viacerých) dievčat naraz si budem môcť overiť znova. Ale myslím si, že to nie je nič výnimočné a že aj medzi nepedofilmi sú takí ľudia, ktorí sa vedia zamilovať do dvoch žien/mužov súčasne.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od Fx100d »

Já jsem asi úchyl, vymykám se oběma možnostem, ale zároveň mám z každé něco. :[

Vždy jsem byl zamilovaný jen do jedné, přesto má sexualita vykazuje občas prvky násilí.

Asi se paní terapeutce nebudu hodit do její teorie. :D
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
VANAX
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 11
Příspěvky: 129
Dal: 4 poděkování
Dostal: 27 poděkování

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od VANAX »

Keď som bol malý chlapec, týral som slimáky. :) Aj vo mne sa skrýva dobrý kus agresivity. Každý o mne hovorí, že som pokojný a vyrovnaný. Keby vedeli, že v duchu občas niekoho dobijem na smrť sekerou a potom pokrájam na kusy, asi by zmenili názor. :D Keby sa v mojom živote objavila veľmi vyhrotená situácia, určite by som bol schopný zabiť človeka. Ale dievča som ešte nikdy neudrel a dúfam, že ani neudriem.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Paralelní zamilování příznakem deviace v aktivitě?

Nový příspěvek od Fx100d »

No, já mluvil o tom sexuálním vzrušení z násilí. Mám násilné představy přímo s dětmi a navíc se mi stává, že se vzruším v situaci, kdy holčička začne brečet, protože jí něco bolí. To nemá s pitváním slimáků, ani vzteku z lidské blbosti nic společného. :)

Jinak nemohu říct, že jsem dítě v životě neuhodil. Už se mi stalo, že nepomohla motivace, trest a nic podobného, tak už se stalo, že jsem pár výchovných pohlavků a plácnutí přes zadek uštědřil. Jednalo se o velmi vyjímečné případy a stalo se mi to jen asi třikrát. Rodiče, kteří mi už předem udělili souhlas použít i tělesné tresty se ve všech těchto případech přimlouvli za více ran (Dávám jen jednu) a pokaždé když děti trestám jinými metodami mi říkají, že přes zadek by to bylo lepší.

Stejně na děti víc platí, když řeknu, že je příště nechci, když zlobí. :) Tohle ale rodič říct nemůže.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů