Dážď padá na naše duše (2002, film)

FILMY A POŘADY slouží ke sdílení recenzí na filmy a pořady a k následné diskuzi k nim. Je-li v rámci recenze či diskuze užito odkazů na volně dostupné fotografické či video záznamy z filmu/pořadu, tyto odkazované audiovizuální záznamy mohou obsahovat jedině osoby starší 18 let (tedy narozené do roku 2003 včetně).
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou veřejně známé či na veřejnosti se prezentující a které jsou v současnosti starší 18 let, viz Pravidla webu.
  2. Je zakázáno vkládání odkazů na fotografie či videa osob, které jsou v současnosti mladší 18 let (narozené od r. 2004 do současnosti). Do názvu vlákna je nutné uvést rok vydání filmu.
  3. Fotografie a videa je možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG nebo VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  4. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Dážď padá na naše duše (2002, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dážď padá na naše duše

Co může mít malá holka společného s drsným recidivistou? Touhu po svobodě...
Mladý zloděj aut Jozef, který si říká Joko, je ve vězení terčem kruté šikany ze strany spoluvězňů. Po pokusu o sebevraždu jej odvezou do nemocnice, odkud se mu podaří utéct. Na útěku před policií ukradne auto, ale teprve potom zjistí, že je v něm jedenáctiletá dívka Kika (vl. jm. Kristína), jejíž otec na chvíli odběhl něco vyřídit. Zpočátku je to tak, jak to vidí policie – delikvent s násilnickými sklony unesl nevinnou holčičku. Jenže nesourodá dvojice se během skrývání v podunajské přírodě pomalu sbližuje. Kika je totiž dítětem rozvedených rodičů, z nichž ani jeden si na ni neudělá čas, zatímco Joko je jen bezvýznamným pěšákem ve hře mafiánského kšeftaře Mačugy, který má pod palcem zkorumpované policisty. Oba touží po lepším místě ve světě. Pro Joka to znamená naskočit na nějakou loď, která pluje do Rakouska...


ČSFD

Obrázek Obrázek

To mladé děvče hraje 12letá Kristína Svarinská, takže obsah zní uším GL velice zajímavě. Bohužel film není tak umělecky kvalitní, jako známé filmy s podobným dějem (Neděle ve Ville d'Avray, Čekání na déšť, Leon). Dost ruší zejména podivné vedlejší dějové linky — tvůrci jako by se nemohli rozhodnout, jestli točí psychologický film, komedii, sci-fi či co. Nicméně jedno zhlédnutí můžu doporučit.
► Ukázat spoiler
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Dážď padá na naše duše (2002, film)

Nový příspěvek od Mathias8 »

Chlapci neviem ako Vy, ale ja kebyže som ten únosca, tak som najštastnejšý pedofil na svete a to myslim smrteľne vážne...

Pre mna to je jeden z najkrajších filmou aké som kedy videl. Je to viac komedialne. Ja by som povedal komediálna dráma :)
Malá Svarinská je proste úžastná. Nádherné malé vtipné dievčatko. Hrozne ma pobavila. Ty jej hlášky nemali chybu.
Pri pozeraní filmu som zažíval nostalgiu :)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dážď padá na naše duše (2002, film)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Gabrieli, velice ti děkuji za tuto upoutávku.
Jsem rád, že jsem tento film sehnal. Velice mě vnitřně obohatil.

Jsem ti vděčný za to, že vedeš tak brilantně a neúnavně celou filmovou sekci.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dážď padá na naše duše (2002, film)

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Je zajímavé, že to dávají na svátek lásky, a to hned po filmu Máj, natočeném podle nejvýznamnější české básně o lásce. Že by si v České televizi konečně uvědomili, že je to milostný film? :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů