The Walking Dead (PC HRA)

VIDEOHRY slouží ke sdílení recenzí a tipů na videohry, jež mají potenciál zaujmout členy zdejší komunity.
Pravidla fóra
  1. Je povoleno vkládání recenzí a tipů na videohry, a to vč. případného vkládání obrázků/videí ze hry, tyto je však možné vkládat jen formou odkazů (za využití URL, IMG či VIDEO tagu), při užití IMG tagu je nutné dodat přímý odkaz a zdroj.
  2. V sekci by se neměla vyskytovat jiná audiovizuální díla než záznamy z her. Bude-li však v rámci diskuze relevantní užití i jiného audiovizuálního materiálu, tento může zobrazovat pouze osoby v současnosti starší 18 let (narozené do r. 2003 včetně).
  3. Při porušení těchto pravidel dojde k upravení či odstranění vlákna, případně k penalizaci uživatele. V případě nejasností, jaké odkazy můžete v této sekci sdílet, kontaktujte Macka, moderátora AV sekce. Stížnosti na obsah sekce řeší administrátorský tým odpovědný za chod fóra, viz rubriku Kontakt.
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

The Walking Dead (PC HRA)

Nový příspěvek od T-800 »

Nenašel jsem zde přesnou kategorii, tak si to dovoluji zařadit sem. GL tématiku nemusíme hledat jen v knihách, ve filmech či písních, takže dnes bych vám rád představil jednu PC hru, která je pro mě velkým GL zážitkem. Je to hra, která je spíše filmem, kterého se aktivně účastníte a můžete dělat různá rozhodnutí, která mají vliv na děj, takže to vtáhne mnohem více.

Základní pozadí příběhu je stará dobrá zombie apokalypsa. Vy se ocitáte v roli muže, tuším snad dokonce učitele literatury, který ale něco vyvedl a náhodou je zrovna převážen do vězení, když tu svět skončí, auto se vybourá a skončíte zraněni v lesíku u vozovky. Snažíce se zachránit holý život prcháte až najdete dům, který vám poskytne na chvíli útočiště. A tam potkáváte ji, Clementine, opuštěnou 8letou dívenku. Dále čelíte nástrahám světa spolu a mezi vámi vznikají hluboké city..

Hra je plná těžkého rozhodování, tragédiií ale i krásných chvilek. Nejednou mi vehnala slzy do očí a na konci jsem si nefalšovaně pobrečel. :-)

Malá ukázka bez většího množství spoilerů:


Z mého pohledu pro GL povinnost! ;-) A víte co, jdu si to teď celé zahrát znova! *heart*
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 17. 2. 2021, 12:42:20, celkem upraveno 3 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi T-800 za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Filip
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: The Walking Dead (PC HRA)

Nový příspěvek od T-800 »

Včera jsem neodolal a pustil ten klip přítelkyni (když jsme zkoukávali různé blbosti na youtube) a ta hned povídala:
"To je dost pedofilní. Nejseš ty pedofil?" :-D No, nějak jsem to zahrál do autu. :-)
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: The Walking Dead (PC HRA)

Nový příspěvek od Daniel »

T-800 píše:Včera jsem neodolal a pustil ten klip přítelkyni (když jsme zkoukávali různé blbosti na youtube) a ta hned povídala:
"To je dost pedofilní. Nejseš ty pedofil?" :-D No, nějak jsem to zahrál do autu. :-)
No, kdyby mi podobnou otázku položil někdo cizí, tak to také zahraji do autu, ale zrovna přítelkyně? Jestli je to vážný vztah, tak bych považoval za férové ji podobnou věc říct. Já byl docela rád, že jsem nastávající manželce mohl povědět, že se mi líbí malé holky a že mi na to sama nahrála otázkou.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 17. 2. 2021, 12:43:02, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Smazáno nefunkční video.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Marco Freeman
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů