Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

teenbl: Já žádnou negativitu nevyhledávám, píšu o věcech tak jak je sám cítím, bez obalu. Nesouhlasit s tím samozřejmě můžeš a máš na to právo, tak jako já mám právo vyjádřit svůj názor.

Scopi: Jsem si samozřejmě vědom toho, že se o stránkách dozvědí i pedofilové, kteří o nich nevěděli a přijdou sem a možná i někteří zůstanou. To plus je, a sliboval jsem si od toho i toto ještě než vůbec byla reportáž odvysílána. Ale byla odvysílána formou takovou, že bude motivovat hlavně rejpaly a provokatéry místo lidí, kterým by mohli být stránky čepeku prospěšné.

Kasz: Ok, snad se toho ještě dožiji. Jak to tedy dopadlo s tou návštěvností?
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Teenbl »

Slav: Jenže problémem tvého názoru je to, že nemáš v tomto ohledu dost zkušeností a tedy tvůj názor vychází jen z pocitů nikoliv z faktů, tím pádem je méně hodnotný a méně objektivní.
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

teenbl: A na takový nesmysl jsi přišel kde? To, že jsem nebyl zde na fóru neznamená, že jsem se narodil včera. O mých zkušenostech nic nevíš, tak kde bereš tu tvou jistotu? No nic, nebudu tady zahlcovat prostor mým "nezkušenými názory" založenými na "pocitech". Nechám to tady na tobě, na profíkovi s patentem na chytrost, aby zde náhodou někoho neovlivnily moje méněhodnotné příspěvky k diskusi. K čemu jsou ti tu noví lidé, když nerespektuješ jejich názor?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Slav za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, MarkM
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Teenbl »

Slav: Hm, nepopírám, že můžeš mít zkušeností z různých oblastí víc, ale dle tvých příspěvků i příběhu nemám dojem, že bys měl, co se týče pedofilie a osvěty jakékoliv zkušenosti ani co se týče podrobnějších či rozsáhlejších zkušeností s comingouty a pedofily obecně. Nemám za to, že bych měl problém s tolerancí jiných názorů, ale když mám dojem, že nějaký názor je vyloženě hloupý a nesmyslný, tak to prostě napíšu. Možná, že má reakce nebyla úplně nejvhodnější, to uznávám.
Jen tak už trochu mimo téma mi to připomnělo nedávnou debatu s nejmenovaným uživatelem na chatu - BL, který kritizoval Daniel svět, a hned věděl, jak to kdo pochopí, jak to lidi berou..Daný názor úplně ignoroval to, že ohlasy na daný film jsou veskrze po obsahové stránce pozitivní. To bych ještě pochopil, ale pak přisel s tím, proč je proboha hlavní postavou Dan, že by znal plno "normálnějších" lidí, kteří by se na to hodili víc. To, že by do toho ti lidi nešli je víc nejisté, ale i tak musí zdůraznit, jak to režísérka špatně udělala (výběr osoby). Tohle není názor, to je prostě hloupost a neinformovanost daného uživatele.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Jednorozec »

S názorem, že negativní reklama je taky reklama sice souhlasím, ale je třeba uvážit komu pak ta reklama poslouží. Vzhledem k tomu, že web se snaží poukazovat především na pozitivní stránky pedofilie, tak negativní reklama může být velmi kontraproduktivní. Zjednodušeně řečeno, dejme tomu, že na na reklamu zareaguje 100 000 lidí, a 10 000 z nich se přijde si i přečte nějaké příspěvky tu. Jaký je výsledek? 9/10 se jen utvrdilo, jací jsme úchyláci aniž by něco dál četlo. Takže prostě je to dle mého názoru, rozporuplné...

slav: jinak pokud nesouhlasím s něčím názorem tak ho napadnu argumenty. Pokud místo argumentů napadám či jinak diskredituji autora, chovám se jako klasický demagog, nikoli jako někdo kdo respektuje cizí názor...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Slav píše:Jak to tedy dopadlo s tou návštěvností?
1.8.2015 - 897
2.8.2015 - 874
3.8.2015 - 4966
4.8.2015 - 4987
5.8.2015 - 1240
6.8.2015 - 1027
7.8.2015 - 999
8.8.2015 - 990
9.8.2015 - 959

Pro srovnání:

Prague Pride 2013
17.8.2013 - 233
18.8.2013 - 309
19.8.2013 - 3644
20.8.2013 - 4864
21.8.2013 - 2561
22.8.2013 - 1452
23.8.2013 - 1042
24.8.2013 - 821
25.8.2013 - 1270

Český rozhlas 30.7.2014
28.7.2014 - 685
29.7.2014 - 764
30.7.2014 - 1800
31.7.2014 - 919
1.8.2014 - 855

Ještě jsou v grafu vidět tyto špičky:
9.9.2013 - 2772
21.9.2013 - 1142
12.9.2014 - 1330

Čili dá se říct jedna reportáž na Barrandově a článek v novinách je z hlediska denní špičky srovnatelný s Prague Pride (letos to byl dokonce denní rekord!), ovšem Prague Pride má zase mnohem víc návštěvníků po delší čas od účasti, myslím tím týdny, protože články vycházely i v září (to byly ty špičky) + kolem také ještě hodně návštěv, které jsou v souvislosti s debatou ohledně účasti pedofilů na Prague Pride.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 6):
Plyšáček, Slav, Marco Freeman, Forst Jan, Gabriel Svoboda, Daniel
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Slav
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: ...
Příspěvky: 236
Dal: 70 poděkování
Dostal: 72 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Slav »

Kasz: Díky, výsledky jsou slušné.
Naposledy upravil(a) Slav dne pondělí 10. 8. 2015, 23:48:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jé, děkuji moc. Právě na to jsem se chtěl vyptat.

Počítá se každý člověk jednou za den, nebo i třeba několikrát - pokud se vrací opakovaně v jednom dni?

A časopis Týden s tím nepohnul?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

To už nebyly nějaké velké špičky, to by ses musel podívat sám na ten týden, kdy ten Týden vyšel. :) Tyhle špičky, co jsem vypsal, jsou skutečně vidět na celém dvouletém grafu. Nevím, jak to počítá Google, asi by se to dalo někde najít, řekl bych, že jedna návštěva bude jedna unikátní IP za hodinu, ale nevím, jak to Google dělá, možná k tomu používá i Cookies, takže pak by to mohla být skutečně jedna unikátní návštěva z každého PC, který na náš web přišel.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kuba »

Hezká návštěvnost. Jdu napsat do redakce Blesku, že ošklivý zlý úchylní nemytý pedofilové šíří svou zlotřilou propagandu na webu a ať o tom napíší článek. To bude potom návštěvnost ještě dvojnásobná. :D
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
fenix

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od fenix »

Kdybych se nemyl tak moc holčiček nenalákám. :D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Vytvořil jsem na web článek, který informuje o tom, že naše stránky jsou legální:
http://www.pedofilie-info.cz/web-ceskoslovenske-pedofilni-komunity-je-podle-policie-cr-legalni/
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Gabriel Svoboda, Forst Jan, Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od simgiran »

Trocha Protiproudu
Příkladný dvojí metr: Pedofilní web není podle policie problém. Ostrá slova o imigrantech naproti tomu kriminalizována budou. Stopy po obchodu s dětmi vedou vysoko (Protiproudu.cz)
http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1907-prikladny-dvoji-metr-pedofilni-web-neni-podle-policie-problem-ostra-slova-o-imigrantech-naproti-tomu-kriminalizovana-budou-stopy-po-obchodu-s-detmi-vedou-vysoko.htm [nefunkční odkaz]

Česká policie v srpnu odložila kauzu webových stránek pedofílie - info, které otevřeně propagují sexuální úchylku, jež je v naší zemi - bohudíky - stále ještě trestná.
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 2. 9. 2015, 6:43:57, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Filip »

Mali by zmeniť názov na proti rozumu, alebo proti inteligencii.
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Jeremy »

Už som niekoľko krát písal, že nerozumiem, prečo riešime bláboli z parlamentných listov... Áno, sú ľudia, ktorí to čítajú a o nich mám svoju mienku. Aby som bol presný, píšem o ľuďoch, ktorí to čítajú a berú to vážne, nie o tých, ktorý všetky výplody podobných "listov" konzumujú ako dennú dávku humoru. Pochopil by som ešte, ak by sa tieto články radili do sekcie "Vtipy a jiné srandičky".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Plyšáček
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od simgiran »

Kaszi, fakt si myslíš, že bylo na místě přesunout ten Protiproud ze srandiček? ;D
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Kasz »

Jo, aby to nebylo někde rozlítané, když je to text, který souvisí s tímto vláknem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Karel Žák
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 16
ve věku do: 30
Příspěvky: 108
Dal: 6 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Karel Žák »

Dopisování s Českým rozhlasem nebere konce, zde je další pokračování korespondence, tentokrát Rada Českého rozhlasu reaguje na moje vyjádření ze dne 20.7.2015:

Vážený pane magistře,
jménem Rady Českého rozhlasu tímto odpovídám na Vaši stížnost z 29. 7. 2014, kterou jste se vrátil k záležitosti svého podnětu z 1. 9. 2014 a dosavadním odpovědím rady a vyjádřením ze strany Českého rozhlasu.

Děkujeme Vám za důslednost, s níž jste danou věc sledoval – jak víte, Rada ČRo Vám již ve věci novinářských pochybení dala za pravdu a učinilo tak, byť až po opakovaných žádostech o důslednější prošetření věci a jen částečně, také vedení ČRo. Věříme, že kvalitní kritická zpětná vazba, kterou jste ve svých podnětech poskytl, povede ke zlepšení práce ČRo.

Děkujeme Vám rovněž za upozornění na rozhodnutí RRTV z 14. 4. 2015 (7. letošní zasedání), která ohledně Vámi kritizovaných pořadů ČRo Radiožurnál o pedofilii konstatovala porušení zákona č. 231/2001 Sb., o provozování rozhlasového a televizního vysílání. Český rozhlas radu o onom řízení u RRTV neinformoval.

Rada ČRo si k Vašemu nynějšímu podnětu opět vyžádala prostřednictvím generálního ředitele Českého rozhlasu vyjádření ze strany ČRo. Vypracoval je Jan Pokorný, šéfredaktor stanice ČRo Radiožurnál. Text připojujeme v příloze. Chápejme ho prosím znovu jen jako dokument o současné míře sebereflexe vedení ČRo v oné záležitosti. Rada ČRo se s tím vyjádřením neztotožňuje. Pokládáme za chybné, že ČRo Vámi zmiňovanou faktickou opravu provedl až s velkým zpožděním. Vyjádření J. Pokorného na 2. otázku pokládáme za vyhýbavé a budeme se ptát na to, zda ČRo Radiožurnál splnil svůj veřejně vyslovený slib informovat posluchače o závěrech ukončeného prošetřování. Rada ČRo je toho názoru, že ke kvalitní novinářské práci patří také schopnost sledovat případy, o nichž média referují, dlouhodobě. A splnění slibu média veřejné služby rozhodně považujeme za nutnost.

Dáváme Vám za pravdu v tom, že ze strany ČRo ohledně značné části posluchačských stížností převládá tón neomylnosti. Rada ČRo to několikrát konstatovala a odmítla ve svých odpovědích na podněty posluchačů. Radní již několikrát upozornili vedení ČRo na to, že snaha za každou cenu prezentovat kroky ČRo jako bezchybné není správná. Ostatně i skutečnost, že Rada ČRo již několikrát snížila půlroční odměnu generálního ředitele také kvůli porušení Kodexu ČRo, by měla být pro vedení ČRo dostatečným signálem k tomu, že postoje v duchu někdejšího problematického sloganu ČRo Radiožurnál „Se vší pokorou: Jsme výborní!“ jsou nejen nenáležité, ale přímo kontraproduktivní.

Vážený pane magistře, ještě jednou Vám děkujeme za velmi kvalitně poskytnutou zpětnou vazbu k novinářské práci Českého rozhlasu v žánru investigativní žurnalistiky a ke způsobu, kterým vedení ČRo reaguje na kritiku prokázaných nedostatků.

S pozdravem

Doc. PhDr. Michal Stehlík, Ph.D.
předseda Rady ČRo

Vyjádření vedení ČRo

Vedení ČRo obdrželo od Rady ČRo k vyjádření dopis K. Žáka. Pan Žák pokládá Radě tři dotazy, které jsou níže uvedeny včetně odpovědi.

1) Šéfredaktor Radiožurnálu Jan Pokorný uvádí v 5. bodu vyjádření ze dne 29. 4. 2015 (reakce na mou žádost o úpravu nepřesných / nepravdivých tvrzení na webu Českého rozhlasu), že příslušné formulace byly opraveny. Když se ale podívám na web Českého rozhlasu, opraveny dosud nejsou. Chci se tedy zeptat, v jaké lhůtě dojde k faktické opravě?

Odpověď: k faktické opravě již došlo.

2) Podle informací odboru informační kriminality Policejního prezidia bylo prošetřování webových stránek http://www.pedofilie-info.cz v souvislosti s reportážemi Českého rozhlasu ze dne 30. 7. 2014 již ukončeno. Chtěl bych se proto zeptat, zda Radiožurnál již informoval, případně kdy Radiožurnál bude informovat své posluchače o závěrech ukončeného prošetřování webových stránek http://www.pedofilie-info.cz, o němž informoval své posluchače dne 30. 7. 2014 ve 12:08 hod. v pořadu Hlavní zprávy? Prosím o zaslání termínu a času odvysílání této informace, jakmile bude znám. Předpokládám také, že dojde k odvysílání informace v nějakém podobně exponovaném čase, jako tomu bylo dne 30. 7. 2014, tedy např. v Hlavních zprávách.

Odpověď: Radiožurnál bude ještě dění kolem předmětných webových stránek prověřovat. Není možné zaslat termín vysílání. Může se stát, že stanice připraví materiál do vysílání, který náhle odsune mimořádná aktualita.

3) Dále pan Žák píše: „V souvislosti s verdiktem Rady pro rozhlasové a televizní vysílání si zde dovolím také jednu poznámku - všiml jsem si i v jiných stížnostech jiných posluchačů, že Český rozhlas a stanice Radiožurnál v zastoupení p. šéfredaktora Pokorného má tendenci práci svých lidí za každou cenu hájit - ze slov pana šéfredaktora p. Pokorného (ale například i z vyjádření JUDr. Olgy Erhartové, konkrétně č.j. RRTV/2994/2015-P ze dne 17. 3. 2015, která zastupovala Český rozhlas před RRTV jako účastníka řízení) jsem často vnímal tón "neomylnosti", namísto, aby třeba také někdy uznal, že ze strany Radiožurnálu došlo (nebo mohlo dojít) k určitému pochybení, a za toto pochybení se omluvil.“

Odpověď: Každý někdy chybuje. Pokud já sám nebo někdo ze stanice, za jejíž program zodpovídám, udělá chybu, omluvíme se. A několikrát jsem to udělal.

Dále pan Žák reaguje na mé vyjádření z 29. 4., jak píše, odpověď nepožaduje. Beru tedy jeho vyjádření na vědomí.

Jan Pokorný
šéfredaktor Radiožurnálu


Nejhorší je, že po roce dopisování k faktické opravě, kterou požaduji již od své stížnosti ze dne 1.9.2014 (ano, datum jsem si nespletl!), došlo jen v jednom ze dvou bodů, na které Radiožurnál přistoupil a o kterém šéfredaktor Radiožurnálu 29.4.2015 uvedl, že bylo opraveno - vyjádření pana MUDr. Trojana o tom, že "by nebyl rád, kdyby jeho syna učil pedofil", stále opraveno není(!), přitom MUDr. Trojan řekl "Nevím, jestli bych byl rád..." Takže jim znovu napíšu a znovu si počkáme tak 2-3 měsíce na odpověď. Tomu skutečně říkám schopná veřejnoprávní instituce, která dokáže reagovat na události v reálném čase. *negative*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Žák za příspěvky (celkem 8):
Forst Jan, Gabriel Svoboda, Kasz, Marco Freeman, simgiran, Jeremy, Filip, K3i4L
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Jednorozec »

Třeba tam pracuje hodně teoretických fyziků a snaží se dokázat, že čas je relativní a je vytvářen hmotou, v tomto případě šedou hmotou mozkovou.

Evidentně nemají snahu něco řešit a reagují jen jak nutně musí...
Popravdě si nemyslím že by ty jejich dezinformace vůbec šli napravit jinak než samostatným pořadem. Nějaká poznámka/omluva během zpráv (jak bývá zvykem) je vcelku k ničemu, nikdo ji ani nezaznamená a s původním pořadem si ji nespojí.
Karel Žák
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 16
ve věku do: 30
Příspěvky: 108
Dal: 6 poděkování
Dostal: 269 poděkování

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Nový příspěvek od Karel Žák »

Zdravím zdejší komunitu! Po čase se ozývám s pokračováním "nekonečného" příběhu s Českým rozhlasem:

Reakce na odpověď Rady Českého rozhlasu ze dne 1. 10. 2015

Vážená Rado Českého rozhlasu,
je mi líto, že Vám musím ještě jednou napsat, ale Český rozhlas stále neopravil nepřesnost, o jejíž opravu jsem žádal před víc jak rokem dne 1. 9. 2014 a o které šéfredaktor Jan Pokorný před téměř půlrokem dne 29. 4. 2015 Vaším prostřednictvím ve své odpovědi tvrdil, že byla opravena, a po mém upozornění opět a znovu ve svém textu z 1. 10. 2015 tvrdí, že již byla fakticky opravena. Jedná se o formulaci výroku pana MUDr. Trojana v článku Pedofilové nejsou agresoři. I Andersen byl prý pedofil a jeho pohádky čteme dodnes, tvrdí sexuolog (http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvacetminut/_zprava/pedofilove-nejsou-agresori-i-andersen-byl-pry-pedofil-a-jeho-pohadky-cteme-dodnes-tvrdi-sexuolog--1379299), v němž je napsána přímá řeč pana MUDr. Trojana „Nebyl bych rád, ale pokud by si k mému dítěti nic nedovolil, tak bych neměl problém“, ačkoliv pan MUDr. Trojan ve skutečnosti řekl "Nevím, jestli bych byl rád, ale ...", jak je patrno z Přepisu rozhovoru s MUDr. Trojanem (http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/dvacetminut/_zprava/1379700). Prosím tedy Český rozhlas již potřetí o opravu a doufám, že konečně již bude provedena.

Podivuji se také nad tím, že Český rozhlas sice dne 30. 7. 2014 informoval posluchače o prošetřování webu www.pedofilie-info.cz Policií ČR, ale o závěrech prošetřování po více jak 5 měsících od jeho ukončení (prošetřování bylo ze strany Policie ČR ukončeno dne 5. 6. 2015) své posluchače doposud neinformoval. Vždycky jsem si myslel, že když se ve veřejnoprávním médiu objeví informace o nějakém prošetřování, budou posluchači informováni též o jeho výsledku, jakmile bude tato informace dostupná, bez ohledu na to, zda se tato informace Českému rozhlasu "hodí do krámu" nebo ne.

Také se podivuji nad tvrzením pana Pokorného, ve kterém uvádí, že pokud on sám nebo někdo ze stanice, za jejíž program zodpovídá, udělá chybu, omluví se. Bohužel musím konstatovat, že mi doposud žádná omluva za neobjektivní reportáže od něj nepřišla, koneckonců sama Rada Českého rozhlasu v poslední mé odpovědi ze dne 1. 10. 2015 píše, že o verdiktu Rady pro rozhlasové a televizní vysílání ze dne 14. 4. 2015 se dozvěděla až z mého emailu dne 20. 7. 2015, tedy omluva za neobjektivní reportáž by musela přijít v poslední odpovědi přes Radu Českého rozhlasu, což se však nestalo.

Poslední záležitost, kterou bych chtěl zmínit, je neúměrně dlouhá doba odpovědí, s jakou komunikuje Český rozhlas prostřednictvím Rady Českého rozhlasu se svými posluchači. Pro ilustraci uvádím datum, kdy jsem zasílal stížnost, a datum, kdy jsem obdržel odpověď:

1) 1. 9. 2014 (stížnost), 30. 10. 2014 (odpověď) - na odpověď jsem čekal 59 dní.
2) 8. 12. 2014 (stížnost), 30. 4. 2015 (odpověď) - na odpověď jsem čekal 143 dní(!).
3) 20. 7. 2015 (stížnost), 1. 10. 2015 (odpověď) - na odpověď jsem čekal 73 dní.

Průměrná délka odpovědí z Českého rozhlasu je tak po zaokrouhlení 92 dní (tedy 3 měsíce). Možná je to strategie, jak odradit posluchače od komunikace, 143 dní čekání na odpověď je opravdu pouze pro ty nejtrpělivější z nich.

Co říci závěrem? Vzhledem k tomu, že ani po více jak roce není opravena nepřesnost, kterou jsem žádal opravit hned v mé první stížnosti ze dne 1. 9. 2014, vzhledem k tomu, že ani po verdiktu RRTV o neobjektivitě reportáží, odvysílaných dne 30. 7. 2014, se mi jakožto přímému účastníkovi jedné z reportáží Český rozhlas doposud za jejich neobjektivní zpracování neomluvil, vzhledem k tomu, že Český rozhlas neinformoval posluchače o výsledku prošetřování webových stránek www.pedofilie-info.cz, jež bylo ukončeno 5. 6. 2015, vzhledem ke způsobu vedení rozhovoru reportérem J. Kroupou a následné komunikace s M. Chaloupskou, vzhledem k mnou v minulém emailu ze dne 20. 7. 2015 zmíněného nádechu neomylnosti v odpovědích šéfredaktora J. Pokorného a vzhledem k velmi dlouhým dobám reakcí na připomínky a stížnosti posluchačů (u média, jež má promptně reagovat na aktuální dění je to napováženou), si odnáším z interakce s Českým rozhlasem velkou osobní negativní zkušenost.

Věřím však, že moje trpělivá komunikace nakonec vedla či povede k určité změně k lepšímu - každopádně doufám, že se prostřednictvím mých stížností Český rozhlas důkladněji seznámil s problematikou pedofilie a že jednoho dne jeho posluchači uslyší seriózní reportáž například o problematice našich dospívajících pedofilně zaměřených spoluobčanů, jež doposud žádný delikt nespáchali - upozornit na nedostatky v sexuální výchově považuji s ohledem na ochranu dětí před pohlavním zneužíváním za velmi potřebné.

S pozdravem
Mgr. Karel Žák
Tito uživatelé poděkovali autorovi Karel Žák za příspěvky (celkem 8):
Kasz, Gabriel Svoboda, Forst Jan, Plyšáček, Marco Freeman, Scopi, Jeremy, K3i4L
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host