Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Při dobrovolném sexu s dítětem bych raději používal sexuální aktivita s dítětem nebo sexování s dítětem namísto sexuální zneužití dítěte. I když dítě není schopno dát kompetentní souhlas a je "zneužita" jeho nevědomost o společenském nesouhlasu s touto činností a případných negativních dopadech na jeho psychiku v budoucnu, nejde v pravém slova smyslu o zneužití, ale o dobrovolnou sexuální aktivitu.
Když jde o dobrovolnou sexuální aktivitu dítěte k dospělému, jde vždy o zneužití dítěte.
Když jde o nátlak k sexuální aktivitě, či je dítě dokonce fyzicky přinuceno k sexuální aktivitě, nejde o zneužití, ale o znásilnění.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Teenbl, Forst Jan, shakecz, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco Freeman píše:Když jde o dobrovolnou sexuální aktivitu dítěte k dospělému, jde vždy o zneužití dítěte.
Snad bude opravdu lépe, když si to nezkušení budou takto opakovat.
Zvláště pokud jde o takovou komplikovanou sexuální variaci, jako je homosexuální pedofilie.

Pokud je muž sveden a zneužit, nejde o sexuální zneužití holčičky ani holčičkou, ale o ZNEUŽITÍ NEVĚDOMOSTI nebo SEXUÁLNÍ TOUHY holčičky.

Muž se ženou - v pořádku, dle plánu stvoření
Muž s mužem nebo žena se ženou - úlet
Muž s holčičkou - neobvyklé a v mnoha případech ubližující
Muž s chlapečkem - velice komplikované a téměř vždy ubližující
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Snad bude opravdu lépe, když si to nezkušení budou takto opakovat.
Nemíním být v tomto zkušený. :) Nerad bych měl označení "zneužívač dětí". Myslím, že je dobře, že většina pedofilů v tomto zůstane nezkušená. Nebo máš snad jiný názor? :)
Plyšáček píše:Zvláště pokud jde o takovou komplikovanou sexuální variaci, jako je homosexuální pedofilie.
Neřekl bych, že je komplikovaná. :) Jak je člověk pedofil, tak ono už je jedno, jestli je na maličké holčičky nebo chlapečky, tak či tak je na tom stejně, jen vidí krásu trochu někde jinde. :) Ale pořád to jsou děti.
Plyšáček píše:Pokud je muž sveden a zneužit, nejde o sexuální zneužití holčičky ani holčičkou, ale o ZNEUŽITÍ NEVĚDOMOSTI nebo SEXUÁLNÍ TOUHY holčičky.
Pokud se muž nechá "svést" holčičkou a začne s ní provozovat sexuální aktivity, tak holčičku zneužívá. Nejen podle zákona, ale i podle morální hlediska. (I když tady je otázka, jak to kdo vnímá, že. :) )
Plyšáček píše:Muž s mužem nebo žena se ženou - úlet
Proč by to měl být jen úlet? :) Někdo to nemyslí jako úlet, je v homosexuálním vztahu a zároveň udržuje s partnerem sexuální vztah. "Úlety" mohou mít i heterosexuální jedinci. :)
Plyšáček píše:Muž s holčičkou - neobvyklé a v mnoha případech ubližující
Muž s chlapečkem - velice komplikované a téměř vždy ubližující
Já bych řekl, že je jedno, jestli daný člověk zneužije holčičku nebo chlapce... spíš jde o způsob zneužití daného dítěte, záleží také na věku dítěte. Ale pořád je to zneužití, které může ublížit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Teenbl, Forst Jan, Allein, Jeremy, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

shakecz píše:Setkal jsem se s případem, kdy 12 leté dívce na soc. síti byly nabízeny peníze na focení - nahé focení nebo 20 letá žena nabízela sex s jejím přítelem 12 leté dívce - opět za peníze. Naštěstí nikdy nedošlo k setkání zmiňovaných osob.
Víš, shakecz, mnoho zdejších uživatelů má vytříbené mravy a vyjadřují se jemně, jemňounce až přejemňounce... Já jsem zvyklý tam, kde se cítím být mezi soukmenovci, hovořit napřímo, bez příkras. Takže ti také rovnou řeknu, že je mi divné, jak jsi se mohl s něčím takovým SETKAT a navíc ta znalost podrobností... Já bych třeba napsal "četl jsem", "vyprávěli mi", "ve zprávách říkali" a ne to "SETKAL". Takže to na mě dělá dojem, jako by jsi byl ta dvanáctiletá dívka zrovna ty - prostě provokatér. A teď to zkoušíš tady a ještě z toho chceš vytřískat bakalářskou práci... Tolik můj dojem, který jistě může být chybný, ale snažím se jen přemýšlet nad psaným textem...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

Ano, Marco, máme opravdu jiný názor.
Marco Freeman píše:Jak je člověk pedofil, tak ono už je jedno, jestli je na maličké holčičky nebo chlapečky, tak či tak je na tom stejně, jen vidí krásu trochu někde jinde.
Asi k této problematice založím speciální téma, jelikož je to hodně zajímavá záležitost.
GL mohou mít kolem sebe desítky platonicky zamilovaných holčiček a toto láskyplné teplo je může emocionálně vyživovat, zatímco chlapeček zamilovaný erotickým způsobem do muže je šílenost. BL si musí většinou vystačit s kamarádským vztahem, zatímco GL mohou hrát hru na krále a princezny. Raději krále, než prince.
Marco Freeman píše:Já bych řekl, že je jedno, jestli daný člověk zneužije holčičku nebo chlapce... spíš jde o způsob zneužití daného dítěte, záleží také na věku dítěte.
Ano, jde o způsob zneužití. A Plyšáček jde ve svém tvrzení tak daleko, že prosazuje myšlenku, že jisté formy zneužití nejsou zneužitím v pravém slova smyslu, ale něčím jiným, zatím ne přesně pojmenovaným. I tak je to trestné, i tak to může ubližovat, ale není to zkrátka zneužití. Možná zneužití nevědomosti, možná zneužití touhy, ale ne zneužití dítěte nebo těla dítěte.
A znovu. Budeme-li vycházet z toho, že většina dětí je orientována dle plánu stvoření heterosexuálně, pak zneužití děvčátka mužem bude mít pro děvče jiné důsledky, než když je zneužit mužem chlapec. Některé dívky to mohou brát dokonce jako splnění jejich nejniternějších přání a tužeb, jako zaučení zkušeným milovníkem, ale chlapec? Pokud není gay?
asce píše:Takže to na mě dělá dojem, jako by jsi byl ta dvanáctiletá dívka zrovna ty - prostě provokatér.
Asce, já zase mohu mít "dojem", že byl ten kupující a že jeho dvacetiletá kamarádka zprostředkovávala kontakt.
Ale jen shakecz ví, jak to bylo. Ale také mi přijde, že mu jde spíše o rozšíření obzorů a nalezení efektivnějších způsobů internetového slídičství.

Pro mne osobně je toto naprosto nezajímavá aktivita a nechápu, proč bych měl chtít fotku nějakého dívčího genitálu. Navíc ty, které by mě nejvíce zajímaly, ještě neumí ani fotit nebo pustit počítač.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne středa 7. 10. 2015, 18:19:20, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Neptun
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 6
ve věku do: 40
Příspěvky: 102
Dal: 42 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Neptun »

asce píše:ad b) Opravdu nemám rád, když se zaměňují pojmy. Jestli někdo s něčím dobrovolně či dokonce spontánně souhlasí, tak jej to prostě neobtěžuje.
Přesně. To mi připomnělo jednu pitomou větu od jakýchsi křesťanů, že každý člověk v podstatě touží po Kristu, jenom to někteří nevědí. o:) Netouží. A kdo necítí, že je obtěžován, tak obtěžován není.
asce píše:ad c) Psal jsem, že z právního hlediska je i 14 letá dívka dítě. ... Je to prostě žena.
Potvrzuji. Třeba nezkušená atd., ale žena. (Zkuste říct třeba na chatu Allein, že není žádná žena, že je dítě. Co s vámi udělá? *skull*)
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Daniel »

shakecz píše:Vnímám jí jako poruchu, protože kdyby existovala možnost, jak se toho zbavit, tak jdu do toho. Jenže není, takže mi nezbylo nic jiného, než se s tím smířit. U mě se jedná většinou o sexuální vzrušení, než u lásku. O lásku mi jde u mé přítelkyně, protože mi jí opětuje. Holčičky mi mou požadovanou lásku nikdy nebudou opětovat :)
Tak já bych nic měnit nechtěl, a to už jenom kvůli svojí manželce. Pedofilie totiž v mém případě ovlivnila i to, jaké typy dospělých žen se mi líbí. Manželka je pro mě ta nejkrásnější žena, jakou jsem ve svém životě potkal, a dokud tady bude se mnou, tak na svých měřítkách krásy nic měnit nechci.

Kromě toho, ať už je naše sexualita jakákoliv, všichni se s ní musíme naučit žít a zacházet. Pedofil se jenom musí naučit vyrovnávat se s trochu jinými aspekty sexuality než gynekofil. Těžší to má především v tom, že mu mohou chybět informace, mohou mu chybět vzory, a tak snadněji propadne pocitu, že je v tom sám. Trvalo mi poměrně dlouhou, než jsem se svou sexualitou naučil žít. Navíc nejsem nejmladší člověk, první polovinu svého života mám už nejspíš ze sebou. Představa, že by teď přišla nějaká razantní změna, a že bych se musel učit něco jiného, mě vůbec neláká.

A co týče vztahu k holčičkám, měl jsem to podobně, jednalo se u mě především o sexuální vzrušení a dětem jsem se raději vyhýbal. To se začalo měnit až v okamžiku, kdy do mého života vstoupila moje vlastní dcera. Když se dívám zpátky, tak mě samotného překvapuje, jak vztah k ní ovlivnil můj vztah k dětem obecně.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
Allein, Forst Jan
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Allein »

Neptun píše:Třeba nezkušená atd., ale žena. (Zkuste říct třeba na chatu Allein, že není žádná žena, že je dítě. Co s vámi udělá? *skull*)
Nic. Budu vcelku souhlasit. :) Dospělá ještě nejsem, a taky nějaký čas nebudu. Ve třídě se denně pohybuji mezi teenagery mezi 14ti a 15ti lety. Každého nějakým způsobem znám, chodím s nimi do školy již čtvrtým rokem. A přesto nevím ani o jedné spolužačce či spolužákovi, o kterých bych mohla s upřímností říct, že je dospělý.

Najdu pár, o kterých řeknu: "Jo, jsou psychicky zralejší.". Ale dospělí? To ani náhodou. Kdo tvrdí, že 14tiletý je dospělý, tak ještě neviděl ty nejdospěleji působící při "akci" s jejich vrstevníky. Já jo, denně. A tak můžu s klidným srdcem říct, že 14tiletí mají k dospělosti minimálně v 90% hodně daleko.

A já nejsem výjimkou. :) Dítě asi nejsem, ale dospělá žena taky ne. Jo, a právě proto je zde pojem "teenager" nebo "puberťák" - prostě něco mezi dítětem a dospělým. Ale pořádně ani jedno. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Kasz, Marco Freeman, Forst Jan
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Allein píše: Dospělá ještě nejsem, a taky nějaký čas nebudu. Ve třídě se denně pohybuji mezi teenagery mezi 14ti a 15ti lety. Každého nějakým způsobem znám, chodím s nimi do školy již čtvrtým rokem. A přesto nevím ani o jedné spolužačce či spolužákovi, o kterých bych mohla s upřímností říct, že je dospělý.A já nejsem výjimkou. :) Dítě asi nejsem, ale dospělá žena taky ne. Jo, a právě proto je zde pojem "teenager" nebo "puberťák" - prostě něco mezi dítětem a dospělým. Ale pořádně ani jedno.
Ale no tak, přátelé! Budeme-li neustále zaměňovat různé významy jednotlivých slov, jako je třeba slovo "dospělý", tak se nikdy v diskuzi nehneme z místa…
Proces dospívání je nepřetržitý a probíhá prakticky celý život. Některý jedinec možná nedospěje v plném významu toho slova nikdy. Protože takováto definice by byla poněkud nepraktická, je v naší zemi stanoven věk dospělosti, tj. kdy už je člověk plně právně zodpovědný za své činy a může se zapojit do veřejného života (volby, apod.) na 18 let.
Skutečnost je ale taková, že u každého standardního jednotlivce (nehovořím o výjimkách) s věkem přibývá zodpovědnosti, což je klíčová (ne jediná) vlastnost charakterizující dospělost. To přibývání ale není zcela lineární, ale něco jako dva kroky vpřed, krok vzad. Někdy jsem byl během dospívání mých dětí nadšen, jak jsou již duševně vyspělé, zodpovědné, aby vzápětí udělaly takovou koninu, že mi rozum zůstával stát. Ale postupně těch konin ubývalo a naopak přibývalo té zodpovědnosti. Který okamžik bych ale přesně označil za jejich dospělost, je obtížné říci. U syna snad 19 let, u jedné dcery snad 16 let a u druhé dcery snad 14 let. Snad.
Druhá věc je pohlavní dospělost, tj., kdy se dívka vyznačuje takovým rozvojem pohlavních znaků, že je z hlediska biologického plně připravena plodit děti. A zde prostě 14 letá dívka v tomto stadiu již je (samozřejmě i zde jsou výjimky). Pokud já jsem hovořil o dospělosti u 14 leté dívky, BYLO TO V NĚJAKÉM KONTEXTU. Měl jsem na mysli, že jde o pohlavně dospělou osobu, která se již vyznačuje takovým stupněm chápání, že je schopna zvážit, jestli neznámému člověku má nebo nemá odhalit své intimní partie, byť by ji to sebevíce lákalo. Naproti tomu jsem uvedl na příkladu osmileté dívenky, že zde právě takovéto předpoklady splněny nejsou. Psal jsem to proto, že se domnívám, že když už chce uživatel "shakecz" vymýšlet jak nás šmírovat, zda nekomunikujeme na netu s dětmi, že by - opět v daném kontextu - měl z úvah vypustit ty 14 leté. Poznámka: „shakecz“ nepsal, že bude vytvářet nějakou šmírákoidní aplikaci, ale to co chce dělat, beru jako takový předstupeň.

Co se týká tebe, milá Allein, můj názor po přečtení tvého příspěvku je takový, že zrovna tebe bych za plně dospělou neměl problém označit. Je pravda, že úsudek na základě jednoho příspěvku nemusí být správný, nicméně srovnám-li jeho úroveň s texty stejně starých dívek, které znám, jsi velmi na výši…
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Forst Jan »

Asce:
Teď právě motáš ty dohromady dvě věci. Fyzickou zralost mít děti, ano to 14leté dívky jsou. A psychickou zralost, schopnost rozhodnout se dobře a svých sexuálních partnerech, zvážit všechny následky svého chování v sexuální oblasti. Velká část 14letých právě toho schopna NENÍ.

Nevím, kde bereš, že shakecz chce někoho sledovat, ale z vlastní zkušenosti vím, jak obrovský problém na některých portálech je sexuální obtěžování dětí. A pokud by jen jedno jediné dítě bylo díky jeho úsilí ušetřeno sexuálního obtěžování, pak to má smysl a držím mu palce.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
shakecz
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Asce:
Teď právě motáš ty dohromady dvě věci. Fyzickou zralost mít děti, ano to 14leté dívky jsou. A psychickou zralost, schopnost rozhodnout se dobře a svých sexuálních partnerech, zvážit všechny následky svého chování v sexuální oblasti. Velká část 14letých právě toho schopna NENÍ.
Spolknu otázku: "Jak to víš?" a raději pokračuji jinak: Myslím,že jsem svůj postoj dostatečně vysvětlil. A naznačil i konkrétní reálné příklady. Ale kdo to nechce chápat, pak to prostě chápat nebude..,
Forst Jan píše: Nevím, kde bereš, že shakecz chce někoho sledovat, ale z vlastní zkušenosti vím, jak obrovský problém na některých portálech je sexuální obtěžování dětí.
a) Nevím, co přesně má shakecz za lubem, jen čtu mezi řádky jeho textu...
b) Opravdu nevím, jak velký problém je sexuální obtěžování dětí na netu. Znám dost dětí na to, abych věděl, že pokud zažijí na netu něco, co nechtějí, umí dokonale takévého otravu odpálkovat - bez ohledu na to kolik mu je let. Např. moje dcera měla velký problém se spolužákem - reálným spolužákem, který ji na netu šikanoval. Museli jsme to dokonce řešit. Chápu ale, že někdy problém může nastat - když dítě něco vyhodnotí kladně, ale na druhé straně sedí sadista či vyděrač a nejde mu ani tak o ty intimní partie jako o to ubližování. Ovšem stále to chápu jako problém u menších dětí, ne u 14 leté slečny.
Forst Jan píše: A pokud by jen jedno jediné dítě bylo díky jeho úsilí ušetřeno sexuálního obtěžování, pak to má smysl a držím mu palce.
Milý Jene, prosím, takovouto větu už neříkej! Raději si uvědom význam přísloví: "Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly!"
Kolik lidí - včetně dětí - asi bylo zabito nožem - je třeba zakázat nože. Kolik bylo autonehod, včetně dětských obětí - je třeba zakázat auta... Zde je možno doplnit nekonečný seznam. Prosím, uvědom si, že to co zastáváš, je cesta k ospravedlnění cenzury internetu. Řešení musí být jinde!
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
shakecz
Nový člen
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 7
ve věku do: 25
Příspěvky: 8
Dal: 2 poděkování
Dostal: 5 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od shakecz »

Pánové, dámo,

děkuji všem za reakce, nečekal jsem, že vytvořím až takovou diskuzi. Nečetl jsem vše, proto budu reagovat jen na to, co mě zarazilo nejvíce.

1) Jak jsem psal v úvodu - studuji bezpečnostní management, kde se mimo jiné probírá i internetová kriminalita. Takže jsem předpokládal, že nevyvstane otázka, kde jsem se s různými případy mohl setkat/číst je/slyšet je - doplňte si, prosím, vhodné slovo, protože zde se opravdu slovíčkaří. Ale předpokládal jsem marně. Bohužel.

2) BP rozhodně z ničeho/něčeho (opět si doplňte vhodné slovo) nechci vytřískávat, jak zde zde psalo. Přišlo mi to jako zajímavé, dost aktuální téma. Toť vše.

3) Co se týče špionážní aplikace, resp. jeho předstupně - to mě opravdu pobavilo. Příště doporučuji raději číst celé řádky, ne jen mezi řádky, nejsem nějaký zpravodajský portál, který říká polopravdy, upravené pravdy apod, kde je čtení mezi řádky třeba. Je mi opravdu jedno, co kde děláte a s kým. Proto je dotazník anonymní. Pokud bych chtěl někoho špehovat, určitě si najdu jiný způsob. A to nemám zapotřebí.

4) Děkuji, Jene, za podporu, vážím si jí :)

5) Co se týče vysvětlení pojmů, názvosloví, termínů - k tomu se nebudu vyjadřovat. Evidentně máme na to jiný názor, ale plně ho respektuji. Pokud jsem někoho urazil, omlouvám se, nebyl to úmysl, vyjadřuji se tak, jak se vyjadřuji ve slušné společnosti (což vy jistě jste). Pokud jsem někoho mými (neúmyslnými) ostrými slovy pobouřil, ještě jednou se omlouvám.
Tito uživatelé poděkovali autorovi shakecz za příspěvek:
Forst Jan
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

shakecz píše:Pánové, dámo
Aspoň vidíš, že ani my nejsme jednotná skupina... Mně prostě vadí "bezpečnostní management" tak jak jsem ho od tebe pochopil. Ať si píše kdo chce s kým chce a vydává se taky za koho chce (i když to není čestné). Podstatné je jediné - rodiče by se KONEČNĚ měli věnovat svým dětem - jsi vzdělaný člověk, jistě ti nemusím vykládat, jaká všechna rizika by tím odpadla. S dětmi je třeba hovořit - ne jako ten pán, co onehdá za mnou přišel, že jeho syn si stahuje porno a on by chtěl také, ale nemůže, protože syn mu v pc omezil práva (rodičovská kontrola jaksi v obráceném gardu)... tak jestli bych mu neporadil. S dětmi se musí mluvit a mluvit, věnovat se jim, vysvětlovat - a jít s dobou, ne že ony mají technologický náskok... Absence těchto základních priorit, které by rodiče měli mít, se pak nedožene nějakými "managementy"...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Forst Jan »

asce píše:Podstatné je jediné - rodiče by se KONEČNĚ měli věnovat svým dětem
Samozřejmě práce rodičů má největší sílu a je v těchto případech nejlepší, jenže jako rodič jistě víš, že nemůžeš být s dítětem 24/7 především u dětí v začínající pubertě. A taky spousta dětí nenajde odvahu se svěřit s něčím intimním rodičům, obzvláště pokud si samo myslí, že to co dělalo by nemělo.
Je jednoduché obvinit, že za vše můžou rodiče, ale není to pravda. Za vše můžou ti "úchylové", rodiče mají jen největší šanci tomu předejít, nebo to zastavit. Ale rodiče nejsou všemocní, a bohužel spousta jich se nestará o dítě na internetu. Proto je nutné jim pomoci i z druhé strany. Šířit informace, odhalovat špatné jednání a to trestat....
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Marco Freeman
Děkuji
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

asce píše:Podstatné je jediné - rodiče by se konečně měly věnovat svým dětem.
Ano, Asce, moudrá výzva.
Forst Jan píše:...spousta dětí nenajde odvahu se svěřit s něčím intimním rodičům, obzvláště pokud si samo myslí, že to co dělalo by nemělo.
Ano, Jane, to je velký problém. Začíná to od prvních let, kdy jsou rodiče pohoršeni, když si miminko sáhne do intimních partií. Takto se učíme cokoliv intimního a krásného zamlčovat a hrát dvojí hru. Já jsem moc šťastný, že se svým synáčkem mohu bez obalu řešit holčičky, jeho erekce a podobné záležitosti.
Forst Jan píše:Je jednoduché obvinit, že za vše můžou rodiče, ale není to pravda. Za vše můžou ti "úchylové"...
Tak za všechno asi ne, ale za nelegální aktivity sexuálního rázu na internetu často ano. A obvykle to nemusí být pedofilové. Jsou to často jen gynekofilové, kteří hledají pouhé rozptýlení, protože ta jejich stahaná a zarostlá jim již nevoní...

Možná bych spíše napsal, že za to může ten chlapeček s lukem - Amor a jeho divocí hormonci - mužského i ženského těla. Častou touhou holčiček je exhibovat před staršími chlapci a muži a pokud v současné puritánské deviantní době nenaleznou kvalitního odborníka - pedofila, před kterým by mohla bezpečně předvádět nejen provazy a ukazovat nejen sukýnku, musí se spokojit s nějakým úchylným strýčkem na sociální síti, který tam jako pavouk číhá na svoji ploštici. Je to nedůstojné!

Takže bych raději zvolal: Pedofilové, odborníci, zpět do terénu a hezky osobně opečovávat holčičky podle vlastních preferencí. Samozřejmě neubližovat. Ale užívat si s reálnými bytostmi, které touží po blízkosti, intimitě a vztahu. Klidně zajděte za jejími rodiči, řekněte jim "my se máme rádi, teď spolu budeme chodit, v kolik má být doma..." Lepší než serfovat, slídit a čekat na nezaostřenou fotku čehosi či video bez hlubšího vztahu. Navíc na fotce nemůžete vnímat přirozené pulzování krve, vůni ap.
Forst Jan píše:Proto je nutné jim pomoci i z druhé strany. Šířit informace, odhalovat špatné jednání a to trestat....
V první řadě bych postihl všechny rodiče, kteří dovolili dětem FB, jelikož ten je od 15 let a jakékoliv obcházení tohoto pravidla může škodit.
Ve druhé řadě bych dětem dovoloval počítač maximálně hodinu denně a to na výchovně vzdělávací činnosti, případně emaily babičce či kamarádce. K ničemu jinému by ze svého počítače vůbec neměly přístup. Ať se jdou raději proběhnout ven s kamarády nebo pedofily!
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:V první řadě bych postihl všechny rodiče, kteří dovolili dětem FB, jelikož ten je od 15 let a jakékoliv obcházení tohoto pravidla může škodit.
Jen menší poznatek - Facebook je povolen od 13ti let.

Sám vedu děti, se kterými jsem v kontaktu, k tomu, aby raději od této sociální sítě opouštěly. Začal jsem s tím sám - svůj Facebook jsem smazal. Pár dětí to udělalo po mně. :) S některými jsme vedli debaty o Facebooku, přičemž jsme jim poskytli s kamarádkou smutné příběhy, co vše se na Facebooku událo - a jim se může stát taky. Je podle mě důležité, aby to dítě pochopilo, co na tom vidíme jako negativní, ne aby jej roboticky smazalo na náš "příkaz".

Musím uznat, že po vyslechnutí pár pravdivých příběhů sami začali uznávat, že to tam není úplně bezpečné. Vypsali jsme si společně ve skupině, čeho se bojí, že by se mohlo stát. A pak jsme probrali i možnosti, jak co nejvíce zabezpečit, aby se to nemohlo stát. Pokud se děti rozhodly si FB nechat (kvůli škole a podobně), alespoň se samy rozhodly, že si určité věci z profilu smažou, nastaví si soukromí a podobně. S čímž jsem vypomáhal.

A vidím, že vypomáhají i ostatním dětem - u jejich spolužáků jsem kdysi mohl najít i adresu, telefonní číslo, ... a dneska najdu zabezpečený profil.

Mám z toho pak dobrý pocit. S kamarádkou jsme se tomu v poslední době začali více věnovat a vypadá to, že o tuto naši "přednášku" začíná mít dost lidí zájem. Jelikož v tomto našem projektu je patrné to, že nikoho nenutíme a vše, co se po naší přednášce rozhodnou nebo nerozhodnou děti udělat, je jenom na nich. Ale je škoda, že to nedokážou zvládnout sami rodiče, a že naše "přednáška" je třeba.

A už radši končím, už tak jsem prozradil mnohem více, než bych chtěl. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Plyšáček, Forst Jan, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Teenbl »

Nejspíš si už nemohu moc dovolit nereagovat na některé věci zde..
V prvé řadě bych se vyjádřil k dotazníku. Mám celkem obavu, že daný výzkum je poněkud problematický, bud je určen jen na pedofily - což autor sám popřel, nebo je určen všem, což ovšem bude znamenat velmi malý výskyt potencionálně zajímavých respondentů a taky naprosté znevěrohodnění výzkumu díky zveřejnění odkazu zde - ano jsme krajně nereprezentativní vzorek., Pokud by byl jen pro pedofily, tak dojdeme k výsledku tolik a tolik pedofilů z mého malého vzorku se přiznalo k tomu, že dělalo to a to, což mi připadá jako krajně problematický závěr z vědeckého hlediska. Ono se i ví, že většina nevhodného chování k dětem na sociálních sítích není páchána pedofily. Takže jednoduše z daného výzkumu bude podle mého názoru obrovský problém udělat nějaký obhajitelný závěr.

Trochu bych řekl i k těm pojmům, rozhodně bych se vyhnul termínu sexuální aktivita s dítětem. Bud zneužití nebo znásilnění, a ano sexuální aktivita s dítětem bez souhlasu bude ve většině případů znásilnění. Pojmy jako že nejde o zneužití ale nevhodné využití bych tu opravdu nezaváděl. Mně to pojmově připadá ideální.
Opravdu se mi nelíbí Plyšáčkova interpretace vztahů a to ve všech případech. Bych rád poprosil o výzkum, který potvrzuje jeho slova, jsou to jen jeho pocity, které nevycházejí z faktů a opravdu nevím jak slušně reagovat na to, že homosexuální vztah je úlet.
Plyšáčku, to že tobě ty holčičky připadají zamilované, ještě neznamená, že zamilované jsou. Už jen to, jak velký rozdíl je mezi zamilováním dítěte a dospělého.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Marco Freeman
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

Teenble, v reálu jsi mi nesmírně sympatický, zde se však neshodneme. Snad to nevadí... :(

Neobhajuji žádné, ani dobrovolné sexuální aktivity s dětmi, nikde neuvádím, že jde o využití nebo vyžití namísto zneužití. Jenom upozorňuji na to, že slovo zneužití má většinou nádech něčeho zlého a zákeřného, a lidé, kteří nejsou příliš zasvěceni do této problematiky, mohou potom zneužívat, protože nechápou, co všechno slovo zneužití dítěte může zahrnovat. Sám uvádím, že i při dobrovolné interakci s dítětem zneužíváme jeho nevědomosti nebo touhy.

O vztazích holčiček k mužům, potažmo GL, nemá cenu vyprávět ostatním, zejména ne BL nebo efebofilům.

Rád bych se na závěr ještě zastavil u mého vyjádření, že homosexualita je úlet. Pokud to někdo chápe pejorativně, omlouvám se. Za mne osobně: Podle Matky Přírody (plánu stvoření) savci, tedy i lidé, vytvářejí prvoplánovitě vztahy a sexuální páry heterosexuální - sameček a samička, muž a žena.

Znám mnoho homosexuálů a musím uznat, že většinou jsou to velice milí, inteligentní, charismatičtí a sympatičtí lidé. Respektuji jejich právo na lásku i jejich sexuální praktiky. Nicméně pro mne je to něco zvláštního, nepochopitelného, z biologického hlediska jistý "úlet", anomálie.

BL a efebofily znám zejména nepřímo z ČEPEKu a mnozí na mě působí spíše negativně a silně nevyrovnaně. Pokud se chovají slušně a zároveň jsou šťastní, mají můj obdiv, protože, a na tom trvám, to mají ještě složitější a podivnější než GL.
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne středa 7. 10. 2015, 18:25:01, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Teenbl »

Plyšáček píše:Teenble, v reálu jsi mi nesmírně sympatický, zde se však neshodneme.
Smysluplná diskuze nemusí být o shodě.
Plyšáček píše:Jenom upozorňuji na to, že slovo zneužití má většinou nádech něčeho zlého a zákeřného,
Jiná označení ale zase mohou být zavádějící z jiného pohledu, ono není špatné, že to má negativní nádech, protože i ta dobrovolná aktivita může ublížit, takže označovat ji trochu negativně zas tak být problém nemusí a může to mít i pozitivní dopad.
K pojmu úlet, je silně negativní výraz vyjadřující nestálost takové věci, vztahu...
Plyšáček píše:odle Matky Přírody (plánu stvoření) savci, tedy i lidé, vytvářejí prvoplánovitě vztahy a sexuální páry heterosexuální - sameček a samička, muž a žena.
Čistě fakticky vše co příroda vytvoří, je podle plánu :)
To, že něco nechápu, neznamená, že je to anomálie.
Plyšáček píše:protože, a na tom trvám, to mají ještě složitější a podivnější než GL.
Myslím, že to tak nebude. Pro společnost je myslím mnohem pochopitelnější, když muž tráví čas s malými kluky než s malými holčičkami. U těch kluků se to totiž dá vykládat jako jistá výchova, předávání zkušeností. Stačí se jen podívat na antický Řím.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

Tennble, vážím si tvé odpovědi. Diskuse s tebou je vážně smysluplná a přínosná. Některé tvoje myšlenky mne zaujaly:
teenbl píše:Čistě fakticky vše co příroda vytvoří, je podle plánu.
teenbl píše:Pro společnost je myslím mnohem pochopitelnější, když muž tráví čas s malými kluky než s malými holčičkami.
To mne nikdy nenapadlo. Pokud jde o kamarádění, máš asi pravdu.
teenbl píše:To, že něco nechápu, neznamená, že je to anomálie.
Moudré. Já nechápu homosexualitu, pokusím se k ní tolik nevyjadřovat. Ty se zase prosím zkus tolik nevyjadřovat ke vztahům s malými holčičkami a k tomu, jak se dokáží do koho zamilovávat, ok? :)

Rozhodně nejsem nějaký naivka, který by si namlouval lásku a zamilovanost od holčiček, kdyby tam nebyla. Celý můj život je jistým důkazem toho, jakých vztahů a projevů lásky jsou holčičky schopny. Nejen ze vzájemné interakce, ale i ze zpětné vazby maminek ap. S názorem, že malé nejsou schopné tak silných a intenzivních vztahů jako dospělé, jsem se tady setkal již vícekrát, a dokáži jej vždy vyvrátit.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů