Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše: Samozřejmě práce rodičů má největší sílu a je v těchto případech nejlepší, jenže jako rodič jistě víš, že nemůžeš být s dítětem 24/7 především u dětí v začínající pubertě. A taky spousta dětí nenajde odvahu se svěřit s něčím intimním rodičům, obzvláště pokud si samo myslí, že to co dělalo by nemělo.
Je jednoduché obvinit, že za vše můžou rodiče, ale není to pravda. Za vše můžou ti "úchylové", rodiče mají jen největší šanci tomu předejít, nebo to zastavit. Ale rodiče nejsou všemocní, a bohužel spousta jich se nestará o dítě na internetu. Proto je nutné jim pomoci i z druhé strany. Šířit informace, odhalovat špatné jednání a to trestat....
Ale Jene, já nejen že nemohu být jako rodič s dětmi 24/7, ale ani to nechci, nebylo by to pro jejich zdravý psychický vývoj správné. O to intenzivněji se jim věnuji (dodnes) v čase, který spolu trávíme. Neodbydu je, ani když jsem zavalen prací, není mi dobře, či bych se chtěl dívat na hokej... Jak ale děti dospívaly, samy se naopak věnují mě - nabídnou se a pomohou mi s prací, pokud ji mohou zvládnout, přijdou a namasírují mi čelo, když mě trápí migréna, či počkají až bude v hokeji přestávka... Říkáme si mnoho věcí, i když ne naprosto vše - každý by měl mít svou intimní zónu. Proč by např. moje propedofilní dcera předváděla na netu svoje tělo, když ví, že její milý pedofilní učitelík k nám může přijet, já si ho proklepnu a pak mohou být spolu - intenzivně se učit matematiku a další předměty, chodit na procházky na horské louky s travou do pasu a plné květin, kde jí její milý nosí na rukou, a, ano, třeba i... Jistěže jako rodič nemohu být všemocný. Ale musím udělat všechno proto, aby moje děti měly dobrý základ a znalosti o nebezpečích - jedno zda v silničním provozu či provozu na netu a nekonečně mnoha dalších oblastech. Jistě - přesto, že jsem svému dítěti vše vysvětlil, může ho srazit auto, může udělat blbost na netu a co já vím co ještě... Ale takto prostě funguje život. Musíš udělat maximum možného, přesto to někdy nemusí vyjít. Ale to, co ty obhajuješ, rozhodně pomůže jen tomu, že postupně bude sledován kdekdo kdekým, což bude "úžasné" pro vládnoucí elity, a dětem to buď nepomůže vůbec nebo jen zanedbatelně - pokud bude chtít někdo ubližovat (myslím ubližovat, ne "pseudoubližovat"), vždycky si najde cestu, jak to udělat - a jelikož po čase vždy i "šmírákoidní" technologie uniknou do podsvětí, které je může modifikovat, možná dokonce někteří "šikulové" budou mít ještě účinnější nástroje, jak vyhledávat... A navíc, ty tvoje pomoci z "druhé strany" naopak rodičům říkají, že není potřeba se dětem věnovat, však od toho tu jsou různé orgány a organizace (nejlépe s různými projekty za peníze z EU)... Trestat se má, klidně i přísně, pokud se stane něco špatného - ovšem ne "pseudošpatného" (v čemž bohužel nemáme jasno ani zde na čepeku - co je špatné a co nikoliv, avšak někteří to stále papouškují po mainstreemu). Tedy je podle mne nepřijatelné, aby někde číhaly slídící mechanismy, kdo si s kým a co píše či posílá na netu a pak podle toho zasahovaly dle tebou propagovaného hesla - "Kdyby jediné dítě..." Pokud někdo dostane intimní foto dítěte a pokusí se ho vydírat s tím, aby mu prostě ublížil či aby obdržel další - tak ať klidně dostane "flastr", že už z vězení nevyleze. Ale dítě, kterému se rodiče věnují, jednak nemá potřebu takové fotografie posílat a ještě k tomu cizím dětem (bohužel obvykle horší případ) či "dětem" (někdy bez problému, jindy extrémně špatný případ) a ani tolik času netráví na netu s cizími lidmi vůbec - mají dostatek znalostí o rizicích a dostatek reálných přátel. Nemají ani potřebu psát kdejakou kravinku na net obecně - rodiče je totiž dokáží slušně vytížit SPOLEČNOU prací pro SPOLEČNOU domácnost. S dětmi rodiče musí vytvořit opravdový tým - všichni budují společnou domácnost, za odměnu jezdí společně na výlety... takovým dětem pak můžeš dát i důvěru, takže mohou mít i aktivity mimo domov, ať již na tom omílaném netu, tak v reálu...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Forst Jan »

Asce: Ještě jednou říkám, že souhlasím s tím, že role rodiče je v tomhle nedocenitelná, nejlepší a nenahraditelná. Jenže právě teď spousta (možná většina) rodičů tohle nezvládá. Máme všechny ty děti na internetu nechat na pospas lidem kteří je budou kazit svými sexuálními řeči, lákat z nich fotky a pak je vydírat, v nejhorších případech i pak nutit k osobnímu setkání,zneužití nebo znásilnění? To mají pomoci hlídat rodiče, tak to necháme být? To ti přijde správné? Mě ne.

Když půjdu jako rodič s dítětem do zábavního parkua dítě bude chtít třeba na horskou dráhu,tak ho tam bez obav posadím, protože oprávněně očekávám, že ta horská dráha splňuje všechny bezpečnostní předpisy, má platné revize, a podobně, takže dítě je v relativním bezpečí. A stejně tak každý provozovatel by podle mě měl se snažit zajistit bezpečnost lidi na své sociální síti. A pokud k tomu bude zvoleno sledování uživatelů na té stránce, pak mi to nevadí. I chat tady je sledován a zálohován. A přesto se nebojím uvádět všemožné osobní informace, protože vím, že ti, kteří by k nim měli přístup jsou lidé, kterým věřím, že je nezneužijí. A pokud se ti nelíbí nějaká bezpečnostní opatření nějakých stránek, nikdo tě nenutí na ně chodit.
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Jene, Jene... fakt se zkus někdy zamyslet nad tím, jaké důsledky tvoje myšlení v diskutovaném směru, které není ani zdaleka ojedinělé, je dokonce mainstreemové, páchá škody.
Zkusím vypíchnout aspoň něco:
Forst Jan píše:... souhlasím s tím, že role rodiče je v tomhle nedocenitelná, nejlepší a nenahraditelná. Jenže právě teď spousta (možná většina) rodičů tohle nezvládá.
Jene - to není popsatelné tvým "právě teď". Ono se to zhoršuje! Stejně jako neutěšená situace v manželství. Naše civilizace zcela popírá svoje hodnoty, na kterých vznikla. A nahrazuje je jakýmisi vysněnými pseudoideály, jak by společnost „měla“ vypadat. Rodiče se prostě nemusí věnovat dětem - mají instituce. Nic proti institucím (kroužky, apod.), je-li to přiměřené. Že nezvládají ani zbylý volný čas dětí, také žádný problém - on to za ně zvládne "ten tvůj" dozorce nad internetem… A současně jsou stále více sešněrováváni různými dříve nepředstavitelnými předpisy. Ještě za generace mého otce (jsem o generaci starší než ty) byly přiměřené tělesné tresty zcela běžné, nikoho nenapadlo se nad tím pozastavovat. Do předškolního věku chodila děcka i na veřejných plážích zcela nahá a horní díl plavek nosily dívky tak od 10 let či později - prostě až bylo co skrývat. Ostatně plavky v dnešním slova smyslu pro malé děti vůbec neexistovaly. Když jsem ve školní třídě vyrušoval, dostal jsem od svého nejlepšího učitele záhlavec a byl klid a dále jsme se spolu měli rádi. To jako byli všichni ti tehdejší dospělí sadističtí úchylové a naše generace jsme chudáčci obětí těchto odsouzeníhodných kriminálníků?? Asi těžko, že... Místo toho dnes je např. v severských zemích zakázána úžasná léčebná metoda prof. Vojty (týká se DMO - dětská mozková obrna). Např. mojí dceři prospěla natolik, že je plně soběstačná a pozná se to jen při chůzi. Jenže tato metoda bolí. Velmi bolí. No, přece nesmíme dopustit, aby děti trpěly bolestí, že… Proč jim tedy poskytnout bolestivou metodu k soběstačnosti, když můžeme takové věci zakázat a místo toho je vozit na invalidním vozíku, cpát je sedativy a pobírat peníze ze sociálního fondu… Toto jsem popsal jeden jediný důsledek myšlení takových lidí, jako jsi ty. Ano, myslíš to dobře, já to uznávám. Jenže si napřed pořiď děti, nebo adoptuj nějaké dítě, nejlépe s postižením čí ADHD (já mám oboje - všechny tři děti ADHD, jedna dcera k tomu to DMO) a teprve potom, milý soukmenovče, vymýšlej… Jo a s těmi dětmi neotálej – nejhorší jsou „dobře to myslící“ dědečkové a hlavně babičky typu paní Šabatové, Baudyšové a spol. Znovu připomínám přísloví: „Cesta do pekla je dlážděna dobrými úmysly!“
Forst Jan píše: ...protože vím, že ti, kteří by k nim měli přístup jsou lidé, kterým věřím, že je nezneužijí…
Jene, co to znamená, že je nezneužijí? Jsou země, kde je trestné jakékoliv sexuálně motivované jednání vůči osobě mladší 18 let. Dokonce z našeho civilizačního okruhu. Byla i země, kde to platilo do 24 let, s výjimkou, že se dívka provdala, což zas mohlo být již od 16 let. A jsou i jiné civilizační okruhy - které sem do Evropy zveme a jejichž soukmenovci již zde dříve usazení mají různé výjimky - např. schválení obřízky německým parlamentem (dívky – muslimové, chlapci – židé). Slovo "zneužití" v tebou používaném významu, nemá žádnou fundamentální oporu a lze ho tedy „pokřivovat“ podle libovůle vládnoucí elity. A to je to principiální, co se ti stále snažím vysvětlit – ostatně myslím, že to už „nechápeš“ jen ze schválnosti, abys prostě „utřel“ uživatele Asce
Forst Jan píše:A stejně tak každý provozovatel by podle mě měl se snažit zajistit bezpečnost lidi na své sociální síti. A pokud k tomu bude zvoleno sledování uživatelů na té stránce, pak mi to nevadí.
Jistě, že by se o to měl snažit. Např. pomocí tlačítka „Nahlásit závadné chování“, na jehož stisknutí by ovšem měl také náležitě reagovat a ne ho tam mít pro parádu. Něco jiného je tebou zastávané aktivní šmírování uživatelů. Které se navíc jen tváří, že je pro bezpečnost – ale ve skutečnosti je zlatým dolem pro vytěžení vedlejších informací využitelných např. pro reklamu a marketing nebo dokonce k opravdovému zneužívání těchto informací k boji proti nepohodlným osobám.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Kasz »

asce píše:...její milý pedofilní učitelík k nám může přijet, já si ho proklepnu a pak mohou být spolu - intenzivně se učit matematiku a další předměty, chodit na procházky na horské louky s travou do pasu a plné květin, kde jí její milý nosí na rukou, a, ano, třeba i...
Asce, jestli se můžu zeptat, v reakci na tvůj předchozí příspěvek, co bys dělal nebo jak bys reagoval, kdyby tvoje dcera chtěla chodit s nějakým "učitelíkem" ve svých 14 letech?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:
asce píše:...její milý pedofilní učitelík k nám může přijet, já si ho proklepnu a pak mohou být spolu - intenzivně se učit matematiku a další předměty, chodit na procházky na horské louky s travou do pasu a plné květin, kde jí její milý nosí na rukou, a, ano, třeba i...
Asce, jestli se můžu zeptat, v reakci na tvůj předchozí příspěvek, co bys dělal nebo jak bys reagoval, kdyby tvoje dcera chtěla chodit s nějakým "učitelíkem" ve svých 14 letech?
Ale já přeci popisuji reálnou situaci. Jen to nebylo ve 14, ale jestli mě paměť neklame, tak ve 13. Podstatné je to, že vím, co se děje či co by se mohlo dít (nezkoumám až příliš intimní detaily). A není to za mými zády. Kdybych neměl s dětmi takový vztah jako mám, stalo by se totéž, ale ani bych nevěděl kdy, kde a s kým, což by mohlo skrývat dramaticky jiný bezpečnostní potenciál než takto.
Mimochodem - zajímalo by mě, jestli ten pan učitelík náhodou zde není s námi. Abych mu vynadal, za to co to s dcerou udělalo, když ji pustil k vodě a našel si mladší... Mohl to podat šetrněji (vím, že se lidé schází i rozchází).
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Kasz »

Čili... kdyby dcera ve 13ti letech chodila s někým starším, chápu to správně tak, že by ti to, pokud by to byl někdo spolehlivý, nevadilo... a čili by jsi ani nezkoumal "intimní detaily", tedy v podstatě by ti nevadilo, kdyby spolu měli sexuální kontakt?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Čili... kdyby dcera ve 13ti letech chodila s někým starším, chápu to správně tak, že by ti to, pokud by to byl někdo spolehlivý, nevadilo... a čili by jsi ani nezkoumal "intimní detaily", tedy v podstatě by ti nevadilo, kdyby spolu měli sexuální kontakt?
Chápeš to naprosto správně

Pro mě je na prvním místě NEUBLIŽOVAT. Ne konvence.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Forst Jan »

Mrzí mě kvůli shakecz, že odbihame od tématu, ale prostě mi to nedá. Asce, zastaváš obrovsky nebezpečný postoj "když se to dítěti líbí, tak je to v pořádku". Když budeš krmit dítě jenom colou, hranolkama, čokoládou a podobně, dítě tě bude milovat a bude se mu to líbit. Ale až v dospělosti bude mít cukrovku, obezitu a další zdravotní problémy, pak se ho zeptej, zda tvé jednání bylo správné. A podobné to platí i u sexuálních vztahů nezletilých. Podle tvého "vyprávění" jsem pochopil, že máš zkušenosti s případem, kdy to dopadlo dobře. A já jsem rád, že to dopadlo dobře, v tom smyslu, že nepřeju nikomu nic špatného. Jenže ten případ tě podle mě utvrzuje v přesvědčení, že to je správné. Co mi přijde, že si neuvědomuješ, je, že jsi měl štěstí a v mnoho případech si dívky v dospělosti uvědomí, jak špatné to bylo a budou z toho mít psychické problémy. A ti kdo byli v mládí zneužíváni mívají pak častěji nižší vzdělání, častější závislosti na alkoholu, drogách, časté dluhy, horší práci a obecně nižší kvalitu života. A pokud bych si jako dospělý uvědomil, že to co jsem v mládí dělal bylo zneužívání, můj otec o tom věděl a ještě to schvalovat, pak nevím, jestli bych k němu měl dobrý vztah.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Marco Freeman
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Ne, Jene, takto neuvažuji a ani s některými dalšími tvými vývody nesouhlasím. Je mi pochopitelně jasné, že máš i jinou práci, než sledovat co kde tady na fóru napíšu. Nicméně kdyby bylo možné, aby sis uvědomil právě i ty mé ostatní výroky, viděl bys sám, že uvažuji poněkud jinak.
a) Své děti rozhodně nekrmím "čokoládou" ani jinými pochutinami proto, že jim to chutná. Naopak vždy jsem děti vedl k tomu, že ohledně sexu není kam spěchat. Naprosto odlišná věc je ale zavírání očí před sexualitou dětí. Pokud mohu soudit ze svého okolí, tak odhaduji, že 50% dívek běžné populace a prakticky 100% dívek z dětského domova žije plným sexuálním životem před dovršením zákonné hranice. Vůbec teď neříkám, zda je či není toto ideální, ale prostě to tak pozoruji. Když už k tomu má dojít, mělo by to být alespoň bezpečné. V současné schizofrenní společnosti to ale není bezpečné a skutečně za velmi výjimečných okolností to může vést i k traumatu dotyčné - to trauma ale není způsobeno tím sexem jako takovým, ale zpětným působením naší pokrytecké společnosti. Můj názor je tedy ten, že děti by neměly být nějak vedeny k sexu, ale vzhledem k tomu, že každé dítě dospívá individuálně, pokud přeci jen k něčemu dojde, nemělo by se z toho zase dělat nějaké drama a považovat to za trestný čin snad na úrovni vraždy. Samozřejmě hovořím jak o dobrovolnosti, tak o fyzické přiměřenosti - to už snad ani nezdůrazňuji, to je jako kdybych říkal, že dýchám.
b) Normální psychicky zdravé dívky si v dospělosti (opět – dobrovolnost a fyzická přiměřenost) nic špatného neuvědomují. Nic jim to s psychikou nedělá a pokud něco, tak spíše pozitivního. Prostě měly lásku v tolika a tolika… Je pozitivní mít lásku, prožívat cit. Dívky totiž (i chlapci) před 15.tým rokem dělají často věci, které jsou mainstreemem chápány jako negativní: kouří, pijí alkohol, masturbují, některé dívky souloží s vrstevníkem… Tím neříkám, že je to správné, že to dělají. Není (kromě té masturbace, pochopitelně). Ale mají z toho v dospělosti psychické problémy? Nemají. A proč by tedy z lásky se starším mužem ty problémy mít měly? Ano, je tu jeden rozdíl. Pokud se dotyčná dejme tomu ve 25 pochlubí náhodné kamarádce (tj., se kterou se neznají od dětství), že ve 13 měly s kámoškami alkoholové dýchánky, že se „vyspala“ se spolužákem ve 14… Co jí nejspíš řekne ta kamarádka? Buď že to nic není, protože ona již… nebo utrousí cosi obdivného, v nejhorším řekne něco ve stylu: „Ty jsi ale byla číslo…“ Tak a teď to podstatné - a co když dotyčná řekne, že ve 14 letech souložila s 30 letým učitelem? No, to najednou bude jiné kafe. Jak nyní bude uvažovat ta fiktivní kamarádka: „Přeci jsi NEMOHLA dobrovolně mít poměr s tak starým mužem! On tě k tomu musel DONUTIT. Přeci nejsi taková K… (lehká děva), abys něco takového dělala. Ty jsi vlastně CHUDÁK!“ A dotyčná má volbu – buď bude souhlasit, že je lehká děva nebo zradí svou lásku (Kasze prosím toto slovo ponechat bez komentáře). Udělá to druhé. Jenže ona také tenkrát milovala. Ten vnitřní rozpor v takto silných lidských potřebách (emocích) pak vede k tomu traumatu – člověk potřebuje mít o sobě dobré mínění + potřebuje, aby okolí o něm mělo dobré mínění x člověk potřebuje milovat a být milován.
Jsou ovšem ženy, které, ač to někdy není na první pohled patrné, nejsou v jisté části psychiky zcela zdrávy. Tyto ženy pak opravdu mají z diskutovaného vztahu trauma. Ale to proto, že ony POTŘEBUJÍ mít trauma. Pokud by záminkou nebyl ten vztah, našly by si jinou „příčinu“. Prostě se potřebují sebelitovat a citově vydírají své okolí, aby uznalo, jaké jsou chudinky. Myslím, že přesně jednu takovou máme i na čepeku. S těmito nešťastnými bytostmi, které jsou opravdu nešťastné, ne jen jako, ony to opravdu tak prožívají, ale současně je to základní princip jejich fungování, by měl pracovat psycholog. Ale ne tak, jak jsem to poznal ve svém okolí: „Tak jak, paní Nováková, stále ta špatná nálada? No, mám tu nový lék, tak budete brát 2 x denně 1 tabletu… Prosím, pošlete mi sem z čekárny dalšího pacienta…“
c) Jene, musíme si říci, co myslíme pojmem „zneužíváni“. Už jsem následující psal – Tlustý ožralý smrdutý vulgární hrubián co chvíli po příchodu z hospody nalehne na schovanku a použije ji jako uspokojovací automat. Jasně, že tato dívka bude mít trauma a všemožné další doprovodné nepříjemnosti. Ale o tom já vůbec nediskutuji. Pokud bych byl všemocný diktátor, tak bych té dívce poskytl nejlepší dostupnou péči bez ohledu na náklady a toho fiktivního otčíma na místě bez soudu zastřelil. Osobně! V mých diskuzích je vždy řeč o oboustranné dobrovolnosti, příjemnosti a přiměřenosti. O tom, co je tím v daném okamžiku myšleno, rozhoduje vždy ten slabší partner (i ve vztahu dvou dospělých). Připomněl bych, že v těchto situacích nehovoří jen ústa, ale je tu i řeč těla. Nehovořím o neovladatelném ubližujícím chtíči, který by se měl léčit.
d) Jene, znovu opakuji a psal jsem to v jiných příspěvcích. Sex s dětmi nedoporučuji. Opakovaně jsem před tím varoval. Mohu si to dovolit, protože vím, co jsem prožíval. Bylo to neskutečně nádherné – a ty konce, které prostě musely přijít - tak kruté, že nevím, jestli bych to dokázal vůbec předat tak, aby to někdo pochopil. Vlastně celý život trpím. Ale jsou tu aspekty, které brání účinné diskuzi. Jednak je to věková hranice 15 let, kterou v současné době považuji za nesmyslnou. Díky tomu zákon překračuje mnoho mladých lidí a jen díky tomu, že to „nepraskne“ tak nejsou kriminalizováni. A tito lidé to budou dělat bez ohledu na to, co si o tom myslím já nebo ty. Prostě někdo vyspěje dříve, jiný později… Dále je tu věková hranice 18 let, která má NĚKTERÉ nesmyslně navázané konsekvence. A hlavně jsou tu ty věkové hranice vůbec. Co to má za logiku, že dnes jsem šťastný muž, kterému ostatní mohou jen závidět, ale včera jsem byl těžký kriminálník? To moje partnerka během několika sekund kdy půlnocí nastal den jejích 15.tých narozenin zázračně vyspěla? Pokud vím (nevím jak je to dnes), tak v Rusku věková hranice nebyla, ale dotyčná musela mít lékařskou zprávu, že je k souloži způsobilá a i tak, jakékoliv případné zdravotní následky šly k tíži partnera. Jinak jen pro doplnění – v textu až na zdůrazněné výjimky sexem obvykle nemyslím soulož, ale třeba dotýkání se… Už jen to, jak je možné, že v jedné zemi dívky vyspějí ve 14, v jiné v 15, v jiné až v 16, u muslimů v 9… O té vyspělosti rozhoduje papír zvaný zákon? Já myslel, že to je o biologii (včetně psychiky). Před více než 40 lety lidé přistávali na Měsíci – a my pořád v sexuálních otázkách, což jest u lidského druhu dost důležitá součást života, používáme středověké metody posouzení? Není to spíš schválnost? Jeden z mnoha bičů na „poddané“?
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Teenbl »

No nebudu se vyjadřovat ke všemu, ale některé věci mě zde zaujaly.
asce píše:Pokud mohu soudit ze svého okolí, tak odhaduji, že 50% dívek běžné populace a prakticky 100% dívek z dětského domova žije plným sexuálním životem před dovršením zákonné hranice
Tohle mi připadá jako nesmysl, ono je ale otázka, co přesně představíš pod pojmeme začátek sexuálního života. Já osobně už jen činnost, která lze označit v širším pojetí za pohlavní styk. Pak bych řekl, že naprostá většina nezačne před dovršením věkové hranice. Asi se pohybuje v jiné vrstvě společnosti, nevím.
asce píše:pokud přeci jen k něčemu dojde, nemělo by se z toho zase dělat nějaké drama a považovat to za trestný čin snad na úrovni vražd
Tak to opravdu není. U nás jsou tresty za pohlavní zneužití velmi rozumné, a přirovnávat to k diametrálně odlišné sazbě za vraždu, může jen ten, kdo o tom moc neví. Ono tu nejde jen o trauma, ale i o bezpečnost v jiných ohledech. Celkem mě někdy překvapuje, kolik holek v mém okolí už řešilo, to zda nejsou těhotné, a některé už byly. Další věc jsou i pohlavní nemoci, tam si mladí (ti pod 15 o to víc ) dávají ještě menší pozor. Opravdu nejde z mého pohledu jen o ochranu před traumaty a psychickými problémy.
asce píše:Tlustý ožralý smrdutý vulgární hrubián co chvíli po příchodu z hospody nalehne na schovanku a použije ji jako uspokojovací automat. Jasně, že tato dívka bude mít trauma a všemožné další doprovodné nepříjemnosti. Ale o tom já vůbec nediskutuji. Pokud bych byl všemocný diktátor, tak bych té dívce poskytl nejlepší dostupnou péči bez ohledu na náklady a toho fiktivního otčíma na místě bez soudu zastřeli

Tohle považuji za projev dost nebezpečného přístupu k věcem - i když je to jen fiktivní situace.
asce píše:ednak je to věková hranice 15 let, kterou v současné době považuji za nesmyslnou. Díky tomu zákon překračuje mnoho mladých lidí a jen díky tomu, že to „nepraskne“ tak nejsou kriminalizováni. A tito lidé to budou dělat bez ohledu na to, co si o tom myslím já nebo ty. Prostě někdo vyspěje dříve, jiný později… Dále je tu věková hranice 18 let, která má NĚKTERÉ nesmyslně navázané konsekvence. A hlavně jsou tu ty věkové hranice vůbec. Co to má za logiku, že dnes jsem šťastný muž, kterému ostatní mohou jen závidět, ale včera jsem byl těžký kriminálník?
Ono je ale problém, jak to řešit rozumně a jinak. Celkem zajímavé je řešení ve Švýcarsku, kde je standardní hranice 16let, ale pokud mezi těmi lidmi není víc jak 3 roky věkového rozdílu, tak je to legální vždy. Jak bys jinak než věkovou hranici chtěl řešit mnohé věci? Stěžovat si na něco, ale nenabízet řešení je mnohdy zbytečné.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Forst Jan
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od max1 »

Asce

Napisal si to velmi dobre a priamo.
Vůbec teď neříkám, zda je či není toto ideální, ale prostě to tak pozoruji. Když už k tomu má dojít, mělo by to být alespoň bezpečné. V současné schizofrenní společnosti to ale není bezpečné a skutečně za velmi výjimečných okolností to může vést i k traumatu dotyčné - to trauma ale není způsobeno tím sexem jako takovým, ale zpětným působením naší pokrytecké společnosti. Můj názor je tedy ten, že děti by neměly být nějak vedeny k sexu, ale vzhledem k tomu, že každé dítě dospívá individuálně, pokud přeci jen k něčemu dojde, nemělo by se z toho zase dělat nějaké drama a považovat to za trestný čin snad na úrovni vraždy. Samozřejmě hovořím jak o dobrovolnosti, tak o fyzické přiměřenosti - to už snad ani nezdůrazňuji, to je jako kdybych říkal, že dýchám.
Stym suhlasim a tiež som viac krat opatrne naznačil že ak je to dobrovolne nemalo by sa to brat nejak tragicky. Zaleži od veku dietata ktore už dokaže samo rozhodnut či okrem citovej naklonnosti k staršiemu mužovi ponukne aj svoje telo na maximalne zbliženie a dôvery.
Ak to bude na takojte vyrovnanej urovni to dieta 12+ nebude mat negativny zažitok v dospelosti ako si už naznačil že to dieta precitilo lasku a ma na to pekne spomienky.
Samozrejme nepišem o využivani naivity dietata ktore sa zamiluje do staršieho pedofila ktory tuto vlasnost tychto deti môže zneužit vo svoj prospech. Takomto vztahu môže dojst komplikaci ked už dany pedofil strati zaujem o sexualne uspokojenie s dietatom. Proste ho podvedie s inym dietatom.

Čo sa tyka odsudenia pravnom slova zmysle je to skôr s amoralneho usudku verejnosti ale ta naštastie nema na proces žiadny vliv.

Ostatnym vyadreniam sa velmi venovat nechcem ale ten fiktivny rozhovor je realny a da sa suhlasit že aj pravdivy vela deti ma sex skôr ako dosiahne 15 rok života.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

teenbl píše:
asce píše:Pokud mohu soudit ze svého okolí, tak odhaduji, že 50% dívek běžné populace a prakticky 100% dívek z dětského domova žije plným sexuálním životem před dovršením zákonné hranice
Tohle mi připadá jako nesmysl, ono je ale otázka, co přesně představíš pod pojmeme začátek sexuálního života. Já osobně už jen činnost, která lze označit v širším pojetí za pohlavní styk. Pak bych řekl, že naprostá většina nezačne před dovršením věkové hranice. Asi se pohybuje v jiné vrstvě společnosti, nevím.
Hovořil jsem o dívkách (jsem GL), u chlapců je ta hranice podle mého pozorování značně výše. Mám docela slušné informace od mých dětí, přes ně, ale někde i přímo (občas jsem taková vrba) o jejich spolužácích na ZŠ, učilišti, gymnáziu, dvou SŠ a jednoho dětského domova. U dívek je běžný věk odpanění v této skupině 13 -14 (zvyšuje to několik málo dívek a naopak výrazně snižuje ten dětský domov). Jen výjimečně je příslušným partnerem chlapec pod 15 (týká se to toho dětského domova), vše ostatní by měly být dle litery zákona trestné činy. U chlapců nemám takové informace, ale můj syn v 18 a jeho spolužáci o kterých vím, tak 16 - 18, ale také třeba vůbec. Tedy zásadní rozdíl oproti dívkám.
teenbl píše:U nás jsou tresty za pohlavní zneužití velmi rozumné, a přirovnávat to k diametrálně odlišné sazbě za vraždu, může jen ten, kdo o tom moc neví. Ono tu nejde jen o trauma, ale i o bezpečnost v jiných ohledech. Celkem mě někdy překvapuje, kolik holek v mém okolí už řešilo, to zda nejsou těhotné, a některé už byly. Další věc jsou i pohlavní nemoci, tam si mladí (ti pod 15 o to víc ) dávají ještě menší pozor. Opravdu nejde z mého pohledu jen o ochranu před traumaty a psychickými problémy.
Přiznám se, že zde jsem tvé myšlenky moc nepochopil, nějak mi přijdou, že popírají tvá předchozí tvrzení... Co se týká trestu, použil jsem slovo "snad", tedy jde jistě u určitou nadsázku, vypíchnutí nepřiměřenosti. Já jsem za dobrovolný oboustranně chtěný sex s nezletilou dostal 4 roky.
teenbl píše:
asce píše:Tlustý ožralý smrdutý vulgární hrubián co chvíli po příchodu z hospody nalehne na schovanku a použije ji jako uspokojovací automat. Jasně, že tato dívka bude mít trauma a všemožné další doprovodné nepříjemnosti. Ale o tom já vůbec nediskutuji. Pokud bych byl všemocný diktátor, tak bych té dívce poskytl nejlepší dostupnou péči bez ohledu na náklady a toho fiktivního otčíma na místě bez soudu zastřeli
Tohle považuji za projev dost nebezpečného přístupu k věcem - i když je to jen fiktivní situace.
Ale no tak, tady ta moje nadsázka úplně bije do očí. Říkám že jsou situace, kdy jistě ta dívka je obětí, kdy lze předpokládat trauma a že ji to doživotně poznamená. A že s takovým jednáním hrubě nesouhlasím a mělo by být přísně trestáno. A že je to rozdíl oproti jinýmn věcem, které se ovšem pojmově často hází do jednoho pytle.
teenbl píše:
asce píše:Jednak je to věková hranice 15 let... Dále je tu věková hranice 18 let, která má NĚKTERÉ nesmyslně navázané konsekvence. A hlavně jsou tu ty věkové hranice vůbec.
Ono je ale problém, jak to řešit rozumně a jinak. Celkem zajímavé je řešení ve Švýcarsku, kde je standardní hranice 16let, ale pokud mezi těmi lidmi není víc jak 3 roky věkového rozdílu, tak je to legální vždy. Jak bys jinak než věkovou hranici chtěl řešit mnohé věci? Stěžovat si na něco, ale nenabízet řešení je mnohdy zbytečné.
To je právě ten můj odlišný způsob myšlení! Já bych řešil věkové hranice jen ve vztahu k neživým záležitostem (odkdy volit, být volen, nastoupit základní vzdělání,...). V mezilidských vztazích mi přidou zákonem a ještě k tomu v různých zemích jinak stanovené hranice za nepřípustné. Jen šikanózní. Láska mezi lidmi má vznikat na základě toho, že se lidé zamilují, ne na základě toho o kolik let jsou starší nebo ne. Co se týká dětí, mají přeci také rodiče. Tak jako jsem v jisté době zakázal svému synovi kamarádit s jistým "výtečníkem", zakáži své desetileté dceři pobývat v přítomnosti tohoto hodného strýčka. Pokud by to některá strana nerespektovala, pak dceru snadno zpacifikuji a hodného strýčka nahlásím za obtěžování. Ovšem třeba mi ten strýček nebude vadit, tedy hlavně mé dceři a bude jí naopak velmi ku prospěchu - že si dají kromě učení i nějakou pusinku či ji pohladí po zadečku? No a? Vždyť se mají rádi!
Co se týká Švýcarska: Když jsem starší o 3 roky tak OK a když jsem o 4 tak jsem prašivý? To jsou prostě ty šikany. A právníci. Důležitá je láska! Ne tyhle výmysly!
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Kasz »

Myslím, že z výzkumu Weisse a spol. před 15. rokem mělo pohlavní styk asi 15 % dívek. Někde to najdu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Forst Jan, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Forst Jan »

Pokud vím, tak veškeré průzkumy prvního sexu již desítky let zůstávají překvapivě podobné. Průměrný věk dívek při první souloži se stále ukazuje jako 17let. Co trochu (ale nijak výrazně) roste počet dívek které mají sex brzo, ale stejně tak roste i počet dívek, které svůj první sex odkládají déle.
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Pokud vím, tak veškeré průzkumy prvního sexu již desítky let zůstávají překvapivě podobné. Průměrný věk dívek při první souloži se stále ukazuje jako 17let. Co trochu (ale nijak výrazně) roste počet dívek které mají sex brzo, ale stejně tak roste i počet dívek, které svůj první sex odkládají déle.
Pokud taková statistika existuje a je v papírové podobě, je to dobré - mohla by posloužit alespoň na toaletě... Ale i kdyby měla pravdu - ale ona ji nemá - pak tu máme další sexuální techniky, které jsou pod hranicí 15 let trestné (orální sex, nedokonalá soulož, tj, penis buď jen klouže po povrchu stydké rýhy nebo je jen mělkce a také anální sex, který provozují o mnoho starší muži s moc mladinkými dívkami z důvodu utajení). Toto je podle mého názoru také zapotřebí vztáhnout pod pojem "zahájení sexuálního života". Možná dokonce i více aktivit, např. masturbace partnerky... Tedy těch kriminalizovaných mladých lidí či jejich partnerů je o mnoho více.

Já neříkám, že je ideální začínat se sexem příliš brzy. Každý jsme z trochu jiného těsta a někdo je tedy zkrátka vyspělejší či má v této oblasti vyšší potřebu. A naše pokrytecká společnost hned haraší kriminálem - a je to právě ona, která dokáže jedince psychicky doživotně poznamenat tím, že se plete do něčeho, co je ryze intimní. Samozřejmě hovořím o dobrovolnosti a také PŘIMĚŘENOSTI.

Perlička – manuál Islámského státu pro zacházení s otrokyněmi:
Otázka: Je v souladu s Koránem, tedy lze souložit i s otrokyněmi předpubertálního věku?
Odpověď: Ano, je to v souladu s Koránem. Je však třeba respektovat, zda je dotyčná fyzicky soulože schopná. Pokud ne, lze se z ní těšit jinými praktikami.
Moje poznámka: Povšimněte si předložky „z“ v poslední větě; možná by většina čtenářů očekávala „s“ (implikující něco společného, oboustranného). Tolik perlička pro úvahu, co nás v budoucnu možná čeká…

Dále uvádím anonymizovaný přehled mých příbuzných či dlouhodobých partnerek. Půjde o mou manželku, mé 2 dcery, 2 přítelkyně, 2 dcery těchto přítelkyň, 4 neteře, sestru, 2 sestřenice. Pořadí v následující tabulce bude náhodné, aby nešly údaje přiřadit k osobám tomu, kdo zná moji identitu a tím pádem možná i tyto dívky / ženy. Současně uvádím i hrubou úroveň promiskuity, protože jsem někde četl, že by snad měla souviset s věkem zahájení sexuálního života.
Sloupce mají pořadí:
Označení osoby, věk ztráty panenství, věk zahájení sexuálního života dle mnou výše uvedeného kritéria a promiskuita

A 15 15 extrémní
B 13 12 minimální
C 14 13 nulová
D 16 16 minimální
E 18 18 vysoká
F 18 10 střední
G ~3 ~1 velmi vysoká
H 16 15 velmi vysoká
I 12 11 velmi vysoká
J 11 4 extrémní
K >16 >16 nulová
L 14 4 nulová
M 16 4 nulová
N 18 4 nulová

Abych nezapomněl, v té tabulce není ani jedna dívka z dětského domova. Jde o mé pokrevní i nepokrevní příbuzné či partnerky. Z tohoto okruhu jsem žádnou takovou osobu, o které vím příslušné intimnosti, a je ženského pohlaví, nevynechal.
Ale možná, že mé okolí je úplně ujeté… to fakt nemohu vyloučit. Možná na to vymyslím dotazník a udělám studii – nevíte někdo, jak se žádá o dotace z EU?
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od Plyšáček »

Asce, ty divochu. Ty se rozjíždíš...
asce píše:Tolik perlička pro úvahu, co nás v budoucnu možná čeká…
Mám vážné pochyby o tom, že v budoucnu budou náboženství rozhodovat a způsobu života lidí. Naštěstí věk pohádek končí.

A navíc. Myslím, že nejen my dva si budeme žít podle hlasu svého Srdce a nějaké zvyky či nařízení budeme vždy brát pouze jako doporučení. Potom naše životy budou jako pohádka.

U toho písmena G jsem myslel, že má hodnoty 1 a 0 ?
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne sobota 10. 10. 2015, 23:57:24, celkem upraveno 2 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od max1 »

Asce pači sa mi že sa nebojiš pisat takto otvorene o tychto tabulizovanych temat.
To by som mohol tiež pridat že pohlavne začali deti žit cca od 11/12 rokov čo poznama bolo ich asi 12.
Naposledy upravil(a) max1 dne sobota 10. 10. 2015, 23:54:26, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

Nový příspěvek od asce »

Plyšáček píše:U toho písmena G jsem myslel, že má hodnoty 0 a 1?
První sloupec je je odpanění, druhý ostatní "závažné" aktivity. Já jsem Terku poznal v jejích pěti. A jelikož jsme si velice mnoho povídali, myslím, že jsem ten její věk 2 - 3 mohl odhadnout dobře (napsal jsem raději 3). Co se týká mnou uvedené "1" a ty se divíš proč ne "0" - prostě jsem nechtěl až takhle moc provokovat a samozřejmě žádnou jistotu nemám. Ale ta 0 je skutečně tak pravděpodobná jako že po neděli přijde pondělí...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti