Nekrofil

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Nekrofilka Zuzka
Registrovaný uživatel
ve věku od: 25
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem nekrofil
Příspěvky: 11
Dostal: 3 poděkování

Nekrofil

Nový příspěvek od Nekrofilka Zuzka »

Ahoj, je tu krom mě nějakej nekrofil?? :))))
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Forst Jan »

Ahoj Zuzko. Je zvláštní hledat nekrofila na pedofilním fóru, no i tak tě tu vítám a třeba najdeš někoho. Jinak tě mohu odkázat na téma o nekrofilii zde na fóru.
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od asce »

Ahoj Zuzko!
No, vidím, že pro tvůj případ zapoměli programátoři u kolonek pro preferovaný věk udat, zda se má jednat o živé či mrtvé bytosti... Prosím, odpusť mi můj nejapný žertík... Ale já už jsem prostě takový.
Jak ti napsal již můj "předřečník", zde se jedná o web pro pedofily. Nicméně, vzhledem k tomu, že rád studuji psychiku různých lidí, máš-li zájem napsat něco konkrétnějšího, můžeš mi to - pokud by se ti to nezdálo vhodné psát to přímo sem - případně i poslat do jako tzv. soukromou zprávu (pod mým příspěvkem je k tomu tlačítko).
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Ahoj Zuzko,

vítám Tě mezi námi pedofily.

S mnoha nekrofily jsem si ještě nepsal, jen s pár ojedinělými případy, každopádně oba byli mužského pohlaví. Tudíž je pro mě nekrofilní žena celkem překvapení.

Smím se zeptat, když uvádíš, že preferuješ muže 25 - 40 let, jestli (a jak moc) tě přitahují i živí muži k poměru k mrtvým? :) Celkem by mě to zajímalo. Možná i to, v kolikati letech jsi začala tuto svou parafilii zjišťovat, při jaké příležitosti, jestli ti to nějakým způsobem komplikuje život a jestli jsi byla či plánuješ jít k sexuologovi. :) Na otázky samozřejmě odpovídat nemusíš, jen pokud chceš.

U nás pedofilů je totiž zvykem, že si to uvědomujeme obvykle již kolem 13. roku života (já konkrétně už pomalu od 11ti), tak jestli to máš podobně. :)

Jinak Tě musím zklamat, nekrofilii v sobě žádnou nenosím. Ale i tak Tě tady vítám a přeji Ti, ať se ti tady mezi námi líbí.

S pozdravem a přáním hezkého podzimu,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Nekrofilka Zuzka
Registrovaný uživatel
ve věku od: 25
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem nekrofil
Příspěvky: 11
Dostal: 3 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Nekrofilka Zuzka »

U žen jsou dva druhy orgasmu, ten na klitorisu a ten vaginarni...já muzu mít s mrtvolou jen jeden a to ten na klitorisu....muži mě přitahují ve věku 25-40 ovšem jen mrtvý...u sexuologa jsem nebyla nehodlám to léčit, proč v sobě ničit něco tak krásného?? :) začalo se to u mě projevovat v 8 letech a ve 13 jsem si to uvědomila. Mrzí mě že je náš tak málo. A hlavně to že gay je bůh ale nějakej fil je zločinec nebo psychopat.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Little Hero »

Nekrofilka Zuzka píše:U žen jsou dva druhy orgasmu, ten na klitorisu a ten vaginarni...já muzu mít s mrtvolou jen jeden a to ten na klitorisu....muži mě přitahují ve věku 25-40 ovšem jen mrtvý...u sexuologa jsem nebyla nehodlám to léčit, proč v sobě ničit něco tak krásného?? :) začalo se to u mě projevovat v 8 letech a ve 13 jsem si to uvědomila. Mrzí mě že je náš tak málo. A hlavně to že gay je bůh ale nějakej fil je zločinec nebo psychopat.
No, to asi nemáš moc na výběr, lidi v tomhle věku většinou normálně neumírají...
Uživatelský avatar
Nekrofilka Zuzka
Registrovaný uživatel
ve věku od: 25
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem nekrofil
Příspěvky: 11
Dostal: 3 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Nekrofilka Zuzka »

Však se takový jednou najde o:) *heart* *skull*
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj, Zuzko.

Len na úvod chcem napísať, že naozaj úprimne dúfam, že sa v blízkej dobe nedáme dohromady :D

Rovnako vo mne nie je ani štipka nekrofílie, alebo ak áno, ešte som ju neobjavil, ale dosť ma zaujíma, ako to človek ako Ty vníma. V staršom vlákne o nekrofílii nedávno jedna žena písala (ja sa domnievam, že si to patrne bola Ty :) ), že ju priťahujú jedine mŕtvi muži a tí živí sa jej hnusia. Znamená to teda, že u nekrofila, resp. hovoríš samozrejme iba sama za seba, zrejme nijaké romantické prežívanie s objektom svojej túžby asi neprebieha..? Rozumiem tomu teda správne, že je to čisto sexuálne, alebo tam na úrovni nejakej fantázie funguje aj niečo viac?

Za seba môžem povedať, že nekrofília ako taká sa mi naozaj ťažko chápe. Rešpektujem, že človek si to zrejme nevybral sám a musí s tým žiť, len sa nedokážem naozaj vžiť do pocitov týchto ľudí a aj preto som rád, že mám možnosť sa s niekým takým baviť :) U väčšiny iných úchyliek nemám problém sa aspoň čiastočne do toho vžiť, ale tu som úplne bezradný :)

Každopádne vítaj a snáď tu nájdeš niekoho blízkeho, pokiaľ možno ale dúfam, že nie príliš blízkeho :D
Prepáč, no... :[
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Plyšáček »

Zuzko, ty jsi ale zajímavě deviovaná.
Kolegové ti zde již položili řadu velice zajímavých otázek, jsem zvědav, zda alespoň na některé odpovíš.

Mne by zajímalo, zda nacházíš nějakou spojitost mezi našimi úchylkami?
Kde pracuješ? Doufám, že na soukromé pitevně, kde si to můžeš užívat... Jak staré mrtvoly máš nejraději (myšleno jak "uleželé")?
Kde se startuje tvůj SMS (sexuálně motivační systém) - je to spojeno i se SM praktikami a touhou zabíjet , nebo tě začne vzrušovat až kvalitně vychladlá mrtvola? Záleží na způsobu úmrtí tvého milence? Otevíráš hroby? Jak to vypadá u tebe doma? Nespíš v rakvi?

Svůj přístup k nekrofilii jsem popsal zde.

Každopádně vítej na našem sladkém voňavém fóru. Jsi pětistý člen. Snad tě vůně našich namydlených dětiček nebude odpuzovat...
Že prý "miluji vůni hniloby..." :D
Naposledy upravil(a) Plyšáček dne pátek 9. 10. 2015, 0:03:56, celkem upraveno 3 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Damian
Registrovaný uživatel
Příspěvky: 38
Dal: 608 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Damian »

Zdravím slečno (paní) Zuzko,

musím konstatovat, že nějaké ty nekrofilní sklony v sobě také mám, nicméně i když ano, tak se mi mnohem více líbí děti (a i dospělí lidé) živí, zdraví a s krásnými úsměvy. Navíc, při mrtvole dítěte bych spíše pociťoval značný smutek, a tak mě tato představa i tak poněkud odpuzuje.
Nekrofilka Zuzka píše:U žen jsou dva druhy orgasmu, ten na klitorisu a ten vaginarni...já muzu mít s mrtvolou jen jeden a to ten na klitorisu.
Pevně doufám, že i když trpíte určitou deviací, tak nemáte problém s tím ji držet na uzdě a nehanobit ostatky zemřelých mužů. Přece jen, že člověk trpí nějakou úchylkou, ještě neznamená, že se jí musí oddat a tohle dělat. :)
Nekrofilka Zuzka píše:u sexuologa jsem nebyla nehodlám to léčit, proč v sobě ničit něco tak krásného?? :)
Sexuolog deviace nevyléčí a ani nezničí, jen se od něj člověk může dozvědět zajímavé věci. Rozhovor s tím mým byl zajímavý.

Přeji pěknou noc.

D.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Damian za příspěvky (celkem 5):
Forst Jan, Marco Freeman, Troper, Allein, Teenbl
Uživatelský avatar
Nekrofilka Zuzka
Registrovaný uživatel
ve věku od: 25
ve věku do: 40
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem nekrofil
Příspěvky: 11
Dostal: 3 poděkování

Re: Nekrofil

Nový příspěvek od Nekrofilka Zuzka »

Do mrtvoly se zamiluji, momentálně jsem u rodičů a chci pracovat jako hrobnice, mrtvolu chci vychladlou ale jsem s ní do doby než se rozloží, mrtvoly nemám ráda utopené a objesene, hroby neoteviram, nemám příležitost a v rakvi nespim, bolí z ní záda.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů