10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Forst Jan »

http://www.ewto.cz/10-tipu-pro-rodice-na-kazdodenni-cestu-do-skoly.html

Jako ano, ty pravidla dávají jakžtakž smysl, ale popsané jsou jako by dítě probíhalo válečnou zónou, 99% populace jsou úchylové, kteří využijí každého sebemenšího zaváhání, aby dítě unesli, a existuje už jen pár opevněných bezpečných oblastí...
Děkuji
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Jednorozec »

Děti by měly využívat cesty s množstvím kolemjdoucích, které můžou v případě nouze oslovit.
Jako děti jsme naopak milovali jakékoliv jiné trasy kudy nikdo nechodí....
nesmí z této cesty nikdy sejít a musí jít rychle bez zastavování domů
Tohle je vyloženě paranoidní...
absolvovat cestu do školy a ze školy smi pouze v předem vytvořené skupině se svými kamarády
Do školy děti chodí ve skupinkách samy, vždy je daleko zábavnější nechodit sám ale s kamarády z ulice, ale vnucovat jim to...
Pokud je dítě oslovené cizí osobou, která se ho ptá na směr cesty, musí jít dál bez zastavení s odpovědí : „já jsem jen dítě, zeptejte se nějakého dospělého!“.
Tohle myslí vážně? To je výchova za všechny peníze...
Vysvětlete Vašemu dítěti, že neexistuje žádné tajemství, které by nesměli vědět máma s tátou, bez ohledu na to, co jim řekne nějaký dospělý.
Tak ano důvěra vlastních dětí je super, jen nechápu jak chtějí zařídit, že totéž neudělá onen úchyl před nimi...
Nikdy nedávejte jméno a adresu Vašeho dítěte na vnější stranu školní tašky, ale umístěte štítek se jménem raději dovnitř.
To se někdy dělalo?
Dítě nasedne do auta, nebo půjde společně jen s tou osobou, která mu poví domluvené heslo.
cože jaké heslo, snad mu zavolám a řeknu jemu či učitelce kdo pro něj přijede...
S dítětem je potřeba nacvičovat hlasitý křik,
Tohle mne pobavilo, s dítětem trénovat křik ! S dítětem má smysl trénovat možná naopak ticho :0)
Nacvičte s Vaším dítětem a několika známými, jak má dítě cíleně žádat o pomoc kolemjdoucí.
Cože tak má se s těma cizíma lidma bavit nebo vůbec nesmí... A jak má chudák poznat koho se bát a koho jako žádat o pomoc??
Vysvětlete Vašim dětem, co si můžou dospělí vůči nim dovolit.
No snad i když to nacvičování pomocí hry bych teda nechtělo provozovat.
Zlaté pravidlo při inscenačních hrách: děti musí vždy vědět, že se jedná o hru a nesmí při tom nikdy dostat strach.
No tak naco teda budu shánět někoho koho dítě nezná?

Nejvtipnější jsou ta slova o "reálných situacích" při nácviku.

Když uvážíme nakolik jsou ty otřesné činy, před kterými mají tato pravidla chránit, vzácné pak mi tyhle věci přijdou vyloženě špatné, vnášejí do života zbytečně strach a paranoiu.
Naopak by bylo třeba dětem daleko lépe vštěpovat do paměti pozornost v dnešním přeplněném provozu, protože než by nějaké dítě nekdo unesl a znázilnil to nejprve 1000 jiných zrazí a zmrzačí auto!
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 4):
Ajax144, Neptun, Plyšáček, asce
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Jeremy »

Článok by sa tiež mohol volať "Ako bezpečne vychovať neurotika"...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
asce
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Filip »

Takéto opatrenia sú náhodou veľmi dôležité aby dieťa prišlo zdravé do škôlky, či školy, alebo na krúžok. A tam sa ho s láskou ujme pedofilný učiteľ , vychovávateľ, či tréner. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 5):
Forst Jan, Plyšáček, Ajax144, asce, Jeremy
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Na tento článek nemohu nereagovat. Jednorožec to popsal celkem poutavě, že?

Autor článku je zřejmě naprostý laik a psychicky chorý člověk s minimálně jedním stihomamem. Zřejmě ani nemá zkušenosti s unášením. Jen ta fotka na konci článku je povedená. Že by jeho autoportrét?

Souhlasím s tím, aby rodiče prošli celou trasu s dítětem, vysvětlili mu, že není dobré delší dobu komunikovat s cizím člověkem nebo odbočovat z trasy.
...„já jsem jen dítě, zeptejte se nějakého dospělého!“
Tak to je vrchol! Jak JEN dítě?! Co to jako má být? Jako že dítě je méněcenné, nebo co?!

Vymýšlení hesla, trénování křiku a kopu mezi nohy nebo trhání penisu je podle mě asi taky už za hranou.

Touto metodou se v dětech vybuduje pouze paranoia a nedůvěra ke všem lidem, hlavně mužům. Pokud budou dospělí ještě zacházet ve svém úchylném zaškolování do detailů, co by s nimi ten úchyl asi tak všechno dělal, mohou narušit harmonický psychosexuální vývoj dětí.

Fascinuje mě, jak k naší škole vodí rodiče své děti. Pokud stojí již na rohu, pár desítek metrů od vchodu, čekají, dokud dítě nezapadne, i když dítě sebevíce rodiče odhání, že už mohou jít. Ani je nenapadne, že dítě vstupem do školy je konečně u svého milovaného pedofila.

Možná si zřídím večerní živnost - kurzy pro holčičky, jak nepadnout do spárů predátora. Naučil bych je takové finty a triky...
A jelikož bych byl šikovný a stihl to rychle, ve večerních kurzech by se naučily i něco navíc.

Zrovna po přečtení článku jsem jel autem a viděl dvě holčičky u křoví, z toho jedna z nich už byla v něm. Myslím, že tyto vyškoleny nebyly a nebo na to hází bobek.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Jako ano, ty pravidla dávají jakžtakž smysl...
Jene, kdybys tento svůj příspěvek publikoval dříve, mohl jsem si ušetřit sáhodlouhý text, kterým jsem ti odpovídal v jiném vláknu. Sám to zde říkáš téměř přesně - já bych to upravil jen minimálně, použil jsem závorky:
Jako ano, ty pravidla dávají jakžtakž smysl (já - no, opravdu jen některá a jen částečně a navíc jsou samy se sebou v rozporu), ale popsané jsou jako by dítě probíhalo válečnou zónou, 99% populace jsou úchylové, kteří využijí každého sebemenšího zaváhání, aby dítě unesli, a existuje už jen pár opevněných bezpečných oblastí..

Příjemně jsi mě překvapil svým komentářem - čekal bych, že budeš zastávat názor, že tato pravidla bude povinen rodič i škola a dále různé nadace povinni / povinny vštěpovat dětem. Po cestě pak budou stát tajní policisté převlečení za úchyly a kontrolovat, jestli na ně dítě správně zareagovalo... Pokud ne, budou navrhovat odebrání dítěte rodičům a jeho předání do ústavu...
Je mi tedy záhadou, proč něco podobného žádáš u internetu. Jestli chceš říci, že internet je něco jiného, tak rovnou říkám - v nuancích nepotřebných pro život, tedy technických, ano - ale jinak ne, není.

A tak, jako tebou nalezená "doporučení" nejsou určena pro ochranu dětí, ale jen pro vytřískání peněz předmětnou firmou, co je na stránkách zveřejnila (proto si s nimi ani nedali moc práce), úplně stejné by to bylo a částečně už je u internetu. Jenže u internetu by to zasáhlo i jiné kategorie osob - osoby nepohodlné z mnoha důvodů, pedofilové by jen byli (jsou) vhodnou záminkou, aby to lidi schválili (ovšem často se jich nikdo ani neptá - viz aféra Snowden)...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Jednorozec píše:Dítě nasedne do auta, nebo půjde společně jen s tou osobou, která mu poví domluvené heslo.
cože jaké heslo, snad mu zavolám a řeknu jemu či učitelce kdo pro něj přijede...
Učitelka může být stovky metrů daleko ... Kdykoli může k dítěti přijet někdo, kdo bude tvrdit, že se rodičům stala nějaká nehoda a že ho pro dítě posílají a že má dítě nasednout do auta. Z tohoto důvodu vznikla rada mít domluvené heslo, i když to asi nebude vždy praktické.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Jednorozec »

Gabriel Svoboda píše:
Jednorozec píše:Dítě nasedne do auta, nebo půjde společně jen s tou osobou, která mu poví domluvené heslo.
cože jaké heslo, snad mu zavolám a řeknu jemu či učitelce kdo pro něj přijede...
Učitelka může být stovky metrů daleko ... Kdykoli může k dítěti přijet někdo, kdo bude tvrdit, že se rodičům stala nějaká nehoda a že ho pro dítě posílají a že má dítě nasednout do auta. Z tohoto důvodu vznikla rada mít domluvené heslo, i když to asi nebude vždy praktické.
Nesouhlasím, prostě dítě nepůjde s nikým s kým to nemá domluvené a koho opravdu nezná, heslo je blbost. Navíc si dovedu živě představit, že to heslo nebudou každý den měnit a nějaký únosce se ho dozví...

Mimochodem celé je to blbost, protože, ja víme, tak podobné věci ohrožijí děti jen zcela vyjímečně a je kontraproduktivní vychovávat kvůli tomu paranoidní dítě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvek:
asce
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Občas může nastat situace, kdy rodiče musejí nečekaně pro dítě poslat někoho, koho dítě nezná. V takové situaci se heslo hodí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od asce »

Gabriel Svoboda píše:Občas může nastat situace, kdy rodiče musejí nečekaně pro dítě poslat někoho, koho dítě nezná. V takové situaci se heslo hodí.
Ale kruci, kdo z vás ty děti do školy reálně vodí / vodil či posílá / posílal? Já tedy ano!
Normálně jsem pro menší děti jezdil (mateřinka a 1. třída). Pak už chodily samy. Když jsem nemohl přijet, volal jsem do školy / družiny a tam jsme operativně stanovili postup. Někdy děcko dovedla družinářka na konci své pracovní doby, jindy mi ho přivedli / přivezli jiní rodiče, kteří chodili / jezdili pro své děti a škola / družina je znala. A to ještě tenkrát tak malá děcka neměla mobily. Dnes je mají i předškoláci - právě k tomuto účelu - operativně domlouvat případy, kdy je něco jinak. Prosím, hlavně neříkejte něco ve smyslu: "Naše koza má tenčí hlásek..."
Kdybych využíval ty hesla: a) dítě by jej v případě oné ojedinělé potřeby zapomělo - to mohu klidně garantovat! b) Takže by to heslo muselo být tak "profláklé", že by stejně nemělo cenu. A hlavně c) Kdo mi asi tak to dítě, pokud já nemohu, přiveze? Koho o to požádám? Že by Sandokana, Jacka Rozparovače, zavolám taxik nebo oslovím některého zdejšího kolegu? Asi ne, že... Přeci souseda či příbuzného - kdo by mi asi tak jel? Přeci někdo, kdo je ochoten pro mě něco udělat, což je současně někdo, koho děcko zná.

Poznámka k poděkování JF udělené GS:
Jene F - někdy mám obavu, zda bys ten doprovod nepotřeboval sám...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

asce píše:Přeci souseda či příbuzného - kdo by mi asi tak jel? Přeci někdo, kdo je ochoten pro mě něco udělat, což je současně někdo, koho děcko zná.
To záleží na konkrétním dítěti. Já jsem jako dítě neznal všechny sousedy (asi 20 lidí) a příbuzné (asi 50 lidí). A neznám je doteď. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od asce »

Gabriel Svoboda píše:
asce píše:Přeci souseda či příbuzného - kdo by mi asi tak jel? Přeci někdo, kdo je ochoten pro mě něco udělat, což je současně někdo, koho děcko zná.
To záleží na konkrétním dítěti. Já jsem jako dítě neznal všechny sousedy (asi 20 lidí) a příbuzné (asi 50 lidí). A neznám je doteď. :)
Ano, jako rodič pracuji s konkrétním dítětem - tedy řeším věci tak, aby pro něj byly přiměřené a vhodné. Žádné heslo k tomu nepotřebuji. A myslím, že ani nikdo jiný. Jestli si to tak někdo zavede, prosím - ale dejte mi vědět, přijdu se podívat, jak to (ne)funguje.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Je opravdu moc milé sledovat, jak někteří máte starost o cizí děti.

Mně se právě stala tato příhodka.
Odcházel jsem ze školky, v šatně bylo tak 10 lidí, a od maminky žákyně, která není moje, jsem slyšel: "A tyhle kalhoty, ty jsou tvoje?"
Já na tu ženu: "Prosím vás, je to vaše dítě?"
Ona: "Ne, já vám ji unáším." :D
Já na holčičku: "Znáš tuhle paní?"
Holčička na to: "Joo, to je teta Lucka." :D
A ta paní: "Jo, já jim přivést domů."
Já do prostoru, s nadsázkou a úsměvem:
"Mně nikdo dítě neunese. Já sám znám dobře tyto praktiky." :D

Asce, tolik se v tomto tématu nenervuj. Dnes je jiná doba a děti se nedají jen tak vyzvedávat. Heslo je docela dobrý nápad, ale musí být vhodné. A zapamatovatelné. Ale dítě jej nesmí nikomu vyzradit. Pak by se mohlo stát snadnou kořistí.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Heslo je vcelku dobrý nápad.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Kasz »

Podle mne je heslo zbytečná zátěž. Žádné heslo jsem neměl, rodiče jsou většinou dva, a jak píše asce, vždy se to dá operativně vyřešit. Pokud se známý rozhodne přijet pro mé dítě do školy za účelem ho zavraždit/zneužít, atd., tak to stejně heslo neovlivní, k tomu známému dítě do auta sedne, a nevidím ani důvod, proč by nemělo (má být podezřelé vůči celému světu?). Já bych měl s dítětem domluvené jediné heslo - pokud jsme se předem nedomlouvali, že tě vyzvedne někdo jiný, než ten nebo ten, tak to je nějaké divné. A pokud si není jisté, tak ať mi zavolá. Ale strašit ho všemi možnými situacemi, které se mu můžou stát, a aby si "dávalo pozor"...? Ničemu nepředejdu a dítě prožije celé dětství ve strachu? Děkuji, nechci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
asce, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od asce »

Plyšáček píše:Je opravdu moc milé sledovat, jak někteří máte starost o cizí děti.
No, to mě právě vytáčí... ať si to zkusí a pak něco vykládá... miluju teorie v astrofyzice, ne u dětí...
Plyšáček píše: Asce, tolik se v tomto tématu nenervuj. Dnes je jiná doba a děti se nedají jen tak vyzvedávat. Heslo je docela dobrý nápad, ale musí být vhodné. A zapamatovatelné. Ale dítě jej nesmí nikomu vyzradit. Pak by se mohlo stát snadnou kořistí.
Ale když už heslo, jako že nejsem příznivcem, tak proč by do toho měla být zatažena ta děcka? Heslo si já, rodič, nahlásím (dobrovolně) v té mateřince / družině a pokud pro dítě přijede někdo jiný, což už dopředu v tom zařízení ví (buď jsem jim to řekl včera nebo zavolám), musí ten vyzvedávající znát heslo zaznamenané u toho dítěte. Dítě heslo vůbec vědět nemusí. Ostatně - nedávno ses chlubil, jak unášíš - tak ti jistě dojde, že to heslo u dítěte snadno "obejdeš" ("Jasně, heslo, ježíš, jak to bylo, tak sedni do toho auta, chvátáme, hned ti ho pak řeknu, ale teď musíme...").
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

asce píše:? Heslo si já, rodič, nahlásím (dobrovolně) v té mateřince / družině
Děti se neunášejí jen z mateřinek a družin. Někdy jdou domů samy, ale zastaví u nich auto "honem rychle nasedej, rodičům se stala nehoda, musíme za nimi do nemocnice".
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Forst Jan »

asce píše:Poznámka k poděkování JF udělené GS:
Jene F - někdy mám obavu, zda bys ten doprovod nepotřeboval sám...
Ehm, přečti si celé vlákno znovu, než budeš někoho urážet. Gabrielovi jsem žádné poděkování tady nedal ani on mě.
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Marco Freeman »

asce píše:No, to mě právě vytáčí... ať si to zkusí a pak něco vykládá... miluju teorie v astrofyzice, ne u dětí...
Právě že já se starám o svého bratra pravidelně, a když to jde, vyzvedávám ho že školky. A od té doby, co na bývalém gymplu skončila spolužačka po škole, a já měl vyzvednout jejího bratra z družiny (chodil do první třídy), a mně stačilo jen: "Jsem kamarád jeho sestry, zůstala po škole.", aby ho se mnou pustili a aby on sám se mnou šel... No nevím, tuším pak matka spolužačky učitelku seřvala, co ho s někým pouští, aniž by si to ověřila... (Volala jí, až když jsme odešli...) A maličký? "Tak on říkal... Tak jsem si myslel..."

Přitom jsem kamarád jeho sestry vůbec být nemusel.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Allein, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: 10 tipů pro rodiče na bezpečnou cestu dítěte ze školy

Nový příspěvek od Plyšáček »

Na školách je to obvykle takto. Dítě v MŠ má ve svém Evidenčním listu uvedené lidi a jejich rodná čísla, resp. čísla občanských průkazů, kteří je mohou vyzvedávat. Pokud pro něj jde někdo cizí, musí mít na papírku od rodičů (zákonných zástupců dítěte) napsané ZPLNOMOCNĚNÍ K VYZVEDNUTÍ dítěte. Ze ZŠ odchází dítě samo, ale pokud chodí do družiny, obvykle má na Přihlašovacím lístku do družiny napsáno, který den v kolik a zda samo nebo s kým odchází. Pokud jej bude vyzvedávat určitý den někdo nestandardně, má to napsané v Žákovské knížce nebo na papírku od rodičů.

Heslo je dobré pro takovou ošemetnou situaci, kdy by dítě odchytával někdo cizí na ulici. Ale svému dítěti bych takový šok tedy neudělal. A nedávejte heslo typu: "to je jedno", "nech si kecy", "nemel", "nevím", "únos" ap.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů