Logický rozpor ve větách Plyšáčka na chatu

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Logický rozpor ve větách Plyšáčka na chatu

Nový příspěvek od Allein »

[19.10.15 21:55:39] Plyšáček → Shillen : Jsi mladá, nemáš schopnost sebereflexe. Podívej se, komu děkuješ. Já to mám pestřejší. Děkuji i odpůrcům plyše. Hodnotím příspěvky a názory, ne autory.

O zhruba hodinu a půl později...

[19.10.15 23:19:31] Plyšáček : Daminanovi jsem odebral svá 3 poděkování.
[19.10.15 23:21:06] Shillen → Plyšáček : Před chvílí jsi psal, že dáváš poděkování za názor. A je ti jedno, kdo jej napsal. Ale najednou je to Damian, co podle tebe sabotuje fórum, a najednou nejde o názor, ale o autora?
[19.10.15 23:21:51] Plyšáček → Shillen : Hele, děvče, jsi do hajan. :D

Nelze jinak než se smát. Nej hláška z chatu dnešního dne. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 6):
Marco Freeman, Neptun, Damian, Myš, Livrey, K3i4L
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Shillen má jednu zásadní vlastnost - dobře si pamatuje výroky a souvislosti těch výroků. *girl_sigh* Já tak dobrý nejsem. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Shillen jsi si jistá, že to patří do hlášek? Já bych to zařadil do něčeho jako trapnost zdejších uživatelů a nebo nevhodné chování dětinských uživatelů
Naposledy upravil(a) Teenbl dne pondělí 19. 10. 2015, 23:36:24, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Odebrání poděkování Damianovi od Plyšáčka se týkala pouze Damianova nehorázného zacházení s poděkováními obecně - bezhlavé vysázení stovek poděkování svým oblíbencům za náhodné příspěvky. Nikoliv s jeho vztahem k Plyšáčkovi.

Shillen, omlouvá tě, že jsi unavená a měla jsi již dávno spinkat. Považuji za nevhodné, zvláště když jsi přítelkyní administrátora, že se veřejně vysmíváš jednomu ze členů. A že obhajuješ Damiana, který poslal poděkování právě tvým přátelům. Ani nevidíš, jak sama jsi neobjektivní.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáčku.

Pokud jednou řekneš, že ti záleží pouze na obsahu příspěvku, a že je ti lhostejný autor, tak je jedno, co je to za člověka, ne? Jenže ty to řekneš, a pak to uděláš.

Zesměšnil jsi sám sebe. Není, za co by se měla omlouvat. To spíš ty, když k ní máš pořád narážky. "Neměla by ses tahat do věcí prezidenta. ... Jsi si raději lehnout. ... Jdi unavená a to tě omlouvá." Allein má právo říkat co chce. Budeš-li ji či ostatní, jako například dnes MarkM poznámkou, že co se do toho plete, že chtěl odejít, neustále na chatu obtěžovat, tak už raději na chat nechoď. Buď tak laskav.

Obhajování Damiana tam též nikde nevidím. Nastal čas zajít na oční.

Přeji hezký zbytek večera,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 5):
Allein, Teenbl, Filip, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od asce »

Vážené šéfstvo, vážení příznivci šéfstva, vážení podlejzači šéfstva i ty Plyšáčku!

Je mi z vaší debaty opravdu smutno! Měl jsem některé z vás za své vzory, ale teď je mi zvás docela nanic! Žádám vás jako člen skupiny čepek, abyste těchto nesmyslů ihned zanechali, vzali svá slova zpět a nekazili svoje vlastní dílo takovými malichernostmi. Když už plácáte tyto blbosti, aspoň si za ně neděkujte. Nevím, proč psát dlouhý článek svých myšlenek, ať už takových, kde mě někdo vypeskuje či pochválí, když vy si vzájemně děkujete za to, jak kdo lépe koho urazil. Opravdu už se zamyslete nad svým chováním a tím, jestli toto je opravdu poslání webu. Jestli ano, tak jste mi to měli říci dříve...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Allein »

asce píše:...když vy si vzájemně děkujete za to, jak kdo lépe koho urazil.
Dala jsem mu poděkování za to, že se mě zastal. Jako jediný. (Marco F.)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
Damian
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:
asce píše:...když vy si vzájemně děkujete za to, jak kdo lépe koho urazil.
Dala jsem mu poděkování za to, že se mě zastal. Jako jediný. (Marco F.)
V tom příspěvku má Marko na začátku pravdu, Plyšáček i podle mého názoru udělal chybu. A měl ji přiznat. A místo toho útočil. Ovšem ve zbytku příspěvku Mark také útočí a situaci nezklidňuje. Naopak. Nevidím racionální důvod k poděkování CELÉMU jeho příspěvku. Za obhajobu jsi mohla poděkovat samostatnou odpovědí, aby bylo jasné, za co děkuješ. Situace by směřovala ke klidu zbraní, takto se pořád vyhrocuje.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Allein »

Ale já nesouhlasím s jeho částí. Já souhlasím s jeho příspěvkem jakožto celkem. Souhlasím s tím, jak poukazuje na to, nakolik se Plyšáček „drží“ svých vlastních výroků a nakolik je „dodržuje“, taktéž jak poukazuje na to, že i když Plyšáček tvrdí, že já se vysmívám, přitom já jen kopíruji jeho vlastní slova. Takže se tedy zesměšnil on sám, a že nikde v tom příspěvku Damiana neobhajuji, to Marco shrnul jen jeden prostý fakt. A že to nemá sházet na mě, tedy že se nemám za co omlouvat.

Zastal se mě co se týče neustálých narážek na mě z Plyšáčkovy strany. Jelikož číst věci, že se do tamtoho a do tohoto nemám starat, jelikož to není moje věc, že se mám radši sebrat a jít spát, že se nemám starat do „prezidentských“ věcí na fóru, jako bych byla nesvéprávná, mě opravdu obtěžují. Nejsme snad vyznavači Islámu a už dávno územím, kde nyní stojí Česká republika, proběhla vlna emancipace, kde ženy a dívky nejsou jen nějaké poddruhy, co snad ani nemají právo na vlastní názor... A právě takto to na mě ze strany Plyšáčka působí. A příjemné mi to není.

Tímto shrnutím dodávám jen to, že není, v čem bych s Marcovým příspěvkem nesouhlasila, tedy nevidím důvod, proč mu nedat za mě jeden podstatný „palec nahoru“: *good*
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Filip, Damian, Livrey, K3i4L
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Shillen citovala určité dění z chatu. Dobrá, zřejmě neuměla jinak. V minulém příspěvku však již některá fakta nehezky překrucuje, abych působil na nezasvěcené jako nějaký sprosťák. Přitom na chatu se vůči mým poznámkám ani neohradila. A k tomu, jak to bylo s tím prezidentem:

"Plyšáček → Shillen : První dáma by se neměla míchat do záležitostí, které souvisí s prezidentem."
Toto větou jsem chtěl naznačit, že jako partnerka Kasze by se nemusela vyjadřovat k otázkám kolem jeho administrátorství. Ale od tohoto večera ji za "první dámu" nepovažuji.

Nemám pocit, že bych se vyjádřil nepravdivě či bych udělal chybu (jak píše Asce) nebo se zesměšnil (jak píší Marco se Shillen).

Marca jsem kdysi navrhoval na moderátora. Snaží se jej dělat dobře. Ale píše stále méně k věcným tématům, uštěpačněji a drsněji - alespoň tak to vnímám. A jsem jednoznačně přesvědčen, že mě chce záměrně dostat z chatu natrvalo. Jeho poznámky typu "navrhuji při případném dalším problému permanentní BAN Plyšáčka na chat" považuji za naprostou nehoráznost! Za jedno případné pochybení permanentní BAN? Takto se zde něco v minulosti řešilo?!

Jsem znechucen chováním jistých lidí k ostatním členům (tolik jich odchází). S některými nováčky se snažím aktivně komunikovat, seznamovat je s životem v ČEPEKu, chci, aby se jim u nás líbilo. A pak odcházejí z nejrůznějších důvodů... Asi jsme již dlouho neoživili vlákno Chování a vztahy členů na fóru.
Možná nebude tak úplně od věci občas sledovat, kdo co a kolik za poslední týden nebo měsíc napsal, a pak si udělat obrázek o tom, jak kdo přispívá a kam vede diskuse a celou komunitu.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Tak se budu muset vyjádřit trochu ostřeji. Nebudu se vyjadřovat k dnešnímu incidentu na chatu, to myslím, že už s obsahem posledního příspěvku tolik nesouvisí. Jen v zkratce: Plyšáček mi připadá, že je uražený a neumí uznat chybu.
Plyšáček píše: První dáma by se neměla míchat do záležitostí, které souvisí s prezidentem."
Toto větou jsem chtěl naznačit, že jako partnerka Kasze by se nemusela vyjadřovat k otázkám kolem jeho administrátorství.
Neměl bys Plyšáčku zapomínat, že Shillein tu byla ještě dřív než začala chodit s administátorem, je prostě členka čepeku a jak to tu tak znám, tak se každý rád vyjadřuje k práci admina.
Plyšáček píše:Marca jsem kdysi navrhoval na moderátora. Snaží se jej dělat dobře. Ale píše stále méně k věcným tématům, uštěpačněji a drsněji - alespoň tak to vnímám. A jsem jednoznačně přesvědčen, že mě chce záměrně dostat z chatu natrvalo. Jeho poznámky typu "navrhuji při případném dalším problému permanentní BAN Plyšáčka na chat" považuji za naprostou nehoráznost! Za jedno případné pochybení permanentní BAN? Takto se zde něco v minulosti řešilo?!
Plyšáčku, asi by sis měl uvědomit, že ne každý má tolik volného času jako ty na psaní zde na foru. Prostě někdy píše více, někdy méně. Tečka. Myslím, že v přístupu k banům se za Marca postaví celý ČEPEK tým, možná až na Gabriela, ostatně k této fázi ohledně banu vedla debata v moderátorské sekci.
K tvé poslední poznámce, ono to mnohdy není o kvantitě ale kvalitě
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:Ale já nesouhlasím s jeho částí. Já souhlasím s jeho příspěvkem jakožto celkem.
Tímto shrnutím dodávám jen to, že není, v čem bych s Marcovým příspěvkem nesouhlasila, tedy nevidím důvod, proč mu nedat za mě jeden podstatný „palec nahoru“: *good*
A co třeba nesouhlasit s tím, že ta obhajoba je zase dalším útokem?

A ty Marku, děkuješ, prosím, Shillen za co? Za to že mi vysvětlila, že je správné, že jako šarže útočíš?

Ne, mně nepřijde správné chování NIKOHO z vás! Děkovat mi nemusíte, založím si druhý účet, tak jak je u někoho zvykem a budu si děkovat sám...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:"Plyšáček → Shillen : První dáma by se neměla míchat do záležitostí, které souvisí s prezidentem."
Toto větou jsem chtěl naznačit, že jako partnerka Kasze by se nemusela vyjadřovat k otázkám kolem jeho administrátorství.
Nemůže-li Shillen reagovat a vyjadřovat kritiku jen proto, že je Kaszova přítelkyně, tak tímto navrhuji (a tato zpráva projde i soukromou cestou administrátorovi), aby byla ustanovena vykopávacím moderátorem chatu. Po tomto ustanovení bude mít u uživatelů respekt, ať vyjádří jakýkoliv názor. A pokud její rozhodnutí nebude někdo respektovat a řídit se jím - jako pokyny moderátora - bude mít právo jej vykopnout. Důvěryhodná a spravedlivá je na to dost. Tímto za mě.
Plyšáček píše:Ale píše stále méně k věcným tématům, uštěpačněji a drsněji - alespoň tak to vnímám.
Ano. Píšu tak na tebe. Jelikož s tebou si už neberu servítky. Nešlapu po tobě, ale už vůbec nepřivírám oči nad tvými prohřešky, jako tomu činím u jiných. Jsi pro mě problémový uživatel, kterého jsem mnohokrát napomenul. Takže ano, moje odpovědi jsou drsnější a přísnější. Směrem k tobě.
Plyšáček píše:A jsem jednoznačně přesvědčen, že mě chce záměrně dostat z chatu natrvalo. Jeho poznámky typu "navrhuji při případném dalším problému permanentní BAN Plyšáčka na chat" považuji za naprostou nehoráznost!
Tučně zvýrazněné bylo vyneseno z moderátorské sekce, kam nemá mít člen VIP skupiny ČEPEK přístup. Jelikož vím, že danou informaci ti z pro tebe uzamčené sekce, která má sloužit pouze pro administrátory a moderátory, vynesl sám Kasz, cítím se velice zklamán. A podiven nad tím, že jím s důvěrou svěřenou informaci vytrubuješ do světa. No jak myslíš.
Plyšáček píše:Za jedno případné pochybení permanentní BAN? Takto se zde něco v minulosti řešilo?!
Že na tebe budu přísnější jsem ti, Plyšáčku, říkal již několikrát. Neustále na tebe byly stížnosti, nejdříve na tvé dvojsmysly o dětech, následně na povyšování, shazování uživatelů přicházející jako anonymy, později na provokativní narážky typu, které jsi měl dnes na Allein a MarkaM. Vážně si myslíš, že s takovým uživatelem budu jednat v rukavičkách? Potom tě musím zklamat. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. Dělá-li nějaký uživatel neustále problém, ať se vzdálí, jelikož takového uživatele mít na chatu nechci.

Pro tvou informaci, s mým návrhem, který se týkal tvého permanentního zabanování na chatu, bude-li s tebou zase problém, který byl zveřejněn v moderátorské sekci, souhlasil i sám Kasz. I toho považuješ za zaujatého vůči tobě?
asce píše:A ty Marku, děkuješ, prosím, Shillen za co? Za to že mi vysvětlila, že je správné, že jako šarže útočíš?
Asce, než spekulovat, kdo dal komu za co like, by ses měl raději zaobírat jinými věcmi. Nemám v popisu práce obhajovat každé své poděkování, které někomu udělím. Jestli to je útočení, to vidí jak kdo. Já vidím útočení v tom, jak se nyní Plyšáček zachoval k Shillen. A podle toho všeho také hodnotím, jaký k Plyšáčkovi zaujmu postoj. Nyní je ten postoj poměrně jasný: velmi nelibý.
asce píše:Děkovat mi nemusíte, založím si druhý účet, tak jak je u někoho zvykem a budu si děkovat sám...
Tuto narážku nechápu. Máš snad nějaké informace, že si zde někdo založil duplicitní účet, kterým si nahání poděkování?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Filip, Allein, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Mimochodem, Asce, komentuješ zde, jak si sobě navzájem "lajkujeme" útočící příspěvky. Pokud mám to, co jsem napsal, považovat za útočící příspěvek, nelze ten Plyšáčkův za útočící nepovažovat. Takže čemu vlastně ty sám dáváš like, když to tady pořád tak zdůrazňuješ a požaduješ vysvětlení?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Asce, než spekulovat, kdo dal komu za co like, by ses měl raději zaobírat jinými věcmi. Nemám v popisu práce obhajovat každé své poděkování, které někomu udělím. Jestli to je útočení, to vidí jak kdo. Já vidím útočení v tom, jak se nyní Plyšáček zachoval k Shillen. A podle toho všeho také hodnotím, jaký k Plyšáčkovi zaujmu postoj. Nyní je ten postoj poměrně jasný: velmi nelibý.
Marco, čím bych se měl zaobírat, prosím, ponech na mně. Samozřejmě za předpokladu, že svým "zaobíráním" neporušuji pravidla. Pokud se tak stane a upozorníš mne na to, jak sis mohl všimnout (stalo se to jednou), respektoval jsem to. Pokud ovšem svým "zaobíráním" neporušuji pravidla, budu se zabývat čím uznám sám za vhodné.
Pokud se zapojíš do diskuze jako její standardní účastník, nepovažuji za správné, abys připomínal (naznačoval) svůj popis práce, potažmo tedy formální autoritu. To opravdu zavání arogancí. Ne přátelským webem, jehož uživateli jsou spřízněné duše.
asce píše:Děkovat mi nemusíte, založím si druhý účet, tak jak je u někoho zvykem a budu si děkovat sám...
Marco Freeman píše:Tuto narážku nechápu. Máš snad nějaké informace, že si zde někdo založil duplicitní účet, kterým si nahání poděkování?
Narážím na svoji velmi velikou nelibost, že někteří registrovaní uživatelé se hlásí do chatu pod anonymním účtem a dále a zejména, pokud mají víc účtů na fóru. Je ovšem možné, že některé historické souvislosti nechápu. Jsem tu 2,5 měsíce. Zrovna si třeba nevím rady s účtem Shillen x Allein. Je to jedna osoba nebo ne? Jak mám pak správně reagovat na fóru či na chatu? (doufám že ty nicky moc nekomolím).

A znovu říkám, už to zklidněte - všichni! Zatím tak nečiní nikdo z vás, které jsem oslovil. Já jsem uživatel a to by pro vás mělo znamenat víc než moderátor, administrátor,... Ten web děláte pro mě. Nebo pro koho jiného? Pro sebe? Já se snažím dodržovat pravidla, vy dodržujte slušné chování a vlídné zacházení! A jestli toto mé přání neberete vážně, protože se neumíte oprostit od těch svých šarží, co jste si je navzájem přidělili, tak to prosím respektujte z pozice společenské - Kaszovi můžu dělat otce, tobě dědečka...
Naposledy upravil(a) asce dne úterý 20. 10. 2015, 2:23:20, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Mimochodem, Asce, komentuješ zde, jak si sobě navzájem "lajkujeme" útočící příspěvky. Pokud mám to, co jsem napsal, považovat za útočící příspěvek, nelze ten Plyšáčkův za útočící nepovažovat. Takže čemu vlastně ty sám dáváš like, když to tady pořád tak zdůrazňuješ a požaduješ vysvětlení?
Dal jsem mu poděkování za ten poslední příspěvek, ve kterém se obhajoval. Útočný mi nepřišel. Tolik k jeho první části - tedy ta mi více méně nevadila, ale ani bych ji samotnou nelajkoval. Jinými slovy: kdyby byla samostatným příspěvkem, nelajkoval bych, ale ani - kdyby něco takového existovalo, nedal bych palec dolů. Ale nepřekážela mi v tom, co jsem olajkovat chtěl, a to byl ten závěr. Opravdu se zde některým uživatelům nelíbí a bojí se i vyjevit názor. Samozřejmě nehovořím o názorech, které souvisí se zákonností, ale o názorech, že se jim něco nelíbí na webu jako takovém. A zrovna tvoje vyjádření ve stylu, že takový člen tady být nemusí, k přívětivosti nepřispívá. Přitom jediné proč ten web má smysl, jsou jeho uživatelé. Před vaší prací, všech těch, kteří to tu "obhospodařujete", hluboce smekám. Jste úžasní. Ale pořád jste jenom sluhové pro nás, uživatele - sami jste si to vybrali. A já vám za sebe za to děkuji.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Plyšáček »

Snad má poslední odpověď do tohoto vlákna - které se jmenuje Výběr hlášek z chatu, mimochodem.

Marco, snad ani nemusím citovat řadu tvých povýšeneckých vět, abych čtenáře upozornil na dva problémy.
Zaprvé, že jsi arogantní a namyšlený na svoji pevnou "kopací" pozici a zadruhé, že sis jednoznačně nelibě zasedl na Plyšáčka.

Prosím napište si do tajné a nebo ještě tajnější sekce moderátorské, jak řešit Marcovu zaujatost vůči Plyšáčkovi, protože za tohoto napětí ve vzduchu se mi zde nechce setrvávat. Když už tak rozebíráš mé chování na chatu, zapomněl jsi se zmínit, že před pár dny jsem se tě otevřeně zastal proti kritikům a napsal jsem, že "Marco je hodný a spravedlivý". V budoucnu se tohoto zdržím. Ne kvůli osobním sporům, ale jelikož si to již nemyslím. Kaszovi děkuji za citaci tvé věty z moderátorské sekce. Měla poučný vliv a nic nevhodného, nebo spíše tajného, nevynesl.

K poznámce, že se nechovám taktně k anonymům. Ke každému přistupuji individuálně. Ale již několik anonymů se díky konverzaci se mnou zaregistrovalo a jsou tu s námi. Kolik jsi jich přesvědčil ty nebo kdokoliv jiný?!

Možná máte dobrý moderátorský team, ale i já se cítím být součástí jádra ČEPEKu. Mnohokrát jsem psal, že mi nejde o pozice a moderátorská práva, tvořím konkrétní hodnoty. Dejte si jen pozor, abyste zde neměli hezký (ostnatý) plot kolem zahrádky bez kytiček.

Těm, kteří čekají na (dnešní) pravidelné plyšové příspěvky, se omlouvám. :(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Plyšáček píše:Marco, snad ani nemusím citovat řadu tvých povýšeneckých vět, abych čtenáře upozornil na dva problémy.
Zaprvé, že jsi arogantní a namyšlený na svoji pevnou "kopací" pozici a zadruhé, že sis jednoznačně nelibě zasedl na Plyšáčka.
Plyšáčku, trocha soudnosti by neuškodila. S málokým se za poslední rok řešilo tolik problémů, jako s tebou a to ještě v době, kdy Marco nebyl moderátor. On i ten Max má oproti tobě v tomto víc soudnosti, on totiž netvrdí, že je bezproblémový nebo že neporušuje pravidla, jen prostě mu často je jedno, že pravidla porušuje.
Jen jako příklad: V poslední době jsem dva větší problémy s tebou hlásil vedení já, viz už jen třeba téma chování Plyšáčka na foru :) Takže nevím, kde vidíš zasednutí na Plyšáčka z strany Marca, já bych to spíš viděl tak, že většina lidí už nemá mnohdy chuť na tebe reagovat, ať už jde o cokoliv. Jestli máš pocit, že si Marco na tebe zasedl, tak se budu muset postarat o to, aby mé aktivity vůči tvému neslušnému chování byly víc vidět.
V tomto kontextu mě ještě napadá, jestli bychom tyto osobní útoky na foru vůči tému měli tolerovat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 4):
Allein, Marco Freeman, Damian, K3i4L
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Marco, snad ani nemusím citovat řadu tvých povýšeneckých vět, abych čtenáře upozornil na dva problémy. Zaprvé, že jsi arogantní a namyšlený na svoji pevnou "kopací" pozici a zadruhé, že sis jednoznačně nelibě zasedl na Plyšáčka.
Přiznám se, že občas taky napíšu nějakou "povýšeneckou větu", to je pravda, většinou je to v situacích, kdy už nevím, jak reagovat, a kdy jednám jako admin, který se nějak rozhodl a nepřipouští žádnou další diskuzi. Je tolik škody, když tolik vidíme chyby jiných, ale nevidíme ty svoje. Je to samozřejmě i můj problém. Ale, Plyšáčku, v dobách tvé nejvyšší ČEPEKovské krize, která ale měla souvislost i s tvou reálnou osobou a reálným chováním a reálným upozorněním ze strany reálných lidí, ne jen virtuálních přezdívek, jsem se ti snažil říct myšlenky, které by měly vést k tomu, že se 1) budeš na fóru i chatu chovat slušně a za 2) měly tě vést k hlubšímu zamyšlení nad smyslem ale i nad vztahy s lidmi zde z webu. Zdá se mi, že si až příliš bereš k tělu negativní hodnocení, moderátorské zásahy ve tvých příspěvcích, nebo i to, že nedostaneš poděkování tam, kde by sis přál.

V jiném vlákně píšeš, že ti dávám málo poděkování... jenže mě nenakrmíš fotkami. To by bylo příliš laciné. Čeho si na fóru cením nejvíc, to jsou příspěvky, které popisují nějakou osobní zkušenost. Ta je totiž neopakovatelná, a pokud se někdo podělí s něčím, co se mu stalo, nebo co zažil, a je to popsané "normálně", nikoliv dvojsmyslně a netvrdí tam něco, s čím se nemůžu úplně ztotožnit, tak mu hned dávám lajk. Když napíše nováček odbytý úvodní příspěvek, lajk nedostane. Ale každý má tato svoje vnitřní pravidla pro lajkování jiná.

Nemyslím si, že by si měl Marco, nebo kdokoliv jiný, zasednout na Plyšáčka. Jednáme ale na základě zkušeností s daným člověkem. Pokud napíše příspěvek max, jsem k němu pozornější a kritičtější, než když napíše příspěvek někdo cizí. Stejně tak u tebe. Ojedinělý dvojsmysl u Shillen projde, ale u tebe už by byl problematický.

Zkusme přemýšlet sami za sebe o tom, zda neděláme něco špatně, zda by nešel změnit náš přístup. Napsat o někom, že je arogantní a namyšlený, nic neřeší. Nesmíš brát poděkování jako hlavní ocenění své práce a nepoděkování jako její neocenění. Mnohokrát jsem ti i telefonicky říkal, že si velmi cením fotografií apod., které vkládáš, ale zase to neznamená, že můžeš vkládat všechno, co ti přijde pod ruku, a že fotografie neprojdou posuzováním moderátorů. Což ale zase neznamená, že bychom proti tobě něco měli. Vkládáš fotografie, a to je prostě rizikovější, že někdo z nás vyhodnotí nějakou fotografii jako méně vhodnou. Neber to tolik osobně. Ber to tak, že pomáháš těm, kteří jsou na fotky. Já na fotky nejsem, z toho jsem už vyrostl, takže lajk ti dám jen za něco, co mě skutečně v duši osloví, ne za fotografické příspěvky, byť velmi pečlivě zpracované, ozdrojované, s vybranými fotografiemi. Ale zase jsou uživatelé, kteří to ocení a kteří ti ty lajky - a oprávněně - dávají.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 6):
Marco Freeman, Allein, Teenbl, Damian, Forst Jan, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Výběr hlášek z chatu

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Asce, tady nejde o to, že to nemám v popisu práce jako moderátor, ale hlavně to nemá v popisu práce ani žádný jiný uživatel ČEPEKu. Poděkování je subjektivní záležitost, kterou si každý určí úplně sám. A nemusí podávat důvod. Nebo ty snad někomu řekneš "Děkuji." a pak sáhodlouze vysvětluješ proč? Copak ty pod každý like na Facebooku vysvětluješ, co vyjadřoval? Proč by to měli dělat lidé zde? Je to jejich věc, je to jejich právo dát ostatním poděkování.

A nikdo nema čas, aby to vysvětloval. Já jich dal stovky. To bych měl pokaždé říkat za co a proč?

Allein x Shillen? Co takhle se jí prostě zeptat? Opět, žasnu nad tím, jak někteří lidé nedokážou položit někomu prostou otázku "proč". To je to tak složité? Zeptat se: " Proč máš najednou jiný nick?"

Takže Shillen, proč sis změnila nick? Ptám se tě, jelikož jiní to patrně neumí. Konec konců by ale stačila prostá odpověď. A to ta, že na to má právo (se souhlasem admina), tak proč by to neudělala, i kdyby důvod pořádně neměla?

Asce, web je tvořen hlavně pro pomoc pedofilům. Ale nejsme všichni svaté Terezy. A pokud se někdo neumí chovat podle několika bodů daných v pravidlech, pokud donekonečna obtěžuje ostatní uživatele, pak nevím, co zde dělá. Pokud někdo obtěžuje jiné, že jsou nějaké podnože, jen proto, že přišli jako anonymové, nebo proto že zvažovali odchod... tak jim skutečně pomáhá, skutečně jim vytváří příjemnou přátelskou atmosféru.

Web je tvořen pro ty, kteří dokážou respektovat dána pravidla. Pro ty, kteří ostatním zbytečně nepřidávají práci. Pokud jsou s někým problémy, dostane se mu reakce.

Je krásné tvrdit o mně, Plyšáčku, že jsem arogantní a namyšlený. Co o mně víš? Jen to, co jsem napsal. Že bydlím v Plzeňském kraji, že je mi šestnáct, že mám bratra a jsem zamilovaný. Ale dokážeš mi o mně říct něco, co jsem zde já sám nenapsal? Dokážeš mi říct, co mě trápí? Co vedlo k formování mě nynější osobnosti? Proč jsem takový, jaký jsem? Pochybuji.

Mohl bych se snažit napsat věci, abych ti to vyvrátil. Nemám to zapotřebí. Kdo mě zná, ten ví. A ten na mě názor jen tak kvůli něčemu nezmění. A kdo mě nezná... co už. Ten můj přítel zjevně není. Jenže ať mě vidíš jakkoliv, milý Plyšáčku, tak ano, jsem tady stále na určité pozici, takže podobným prohlášením mě funkce (a tedy sebe povinnosti mě zde uposlechnout) nezbavíš. Sesadit mě může Kasz. A ty mu můžeš samozřejmě napsat stížnost a návrh o sesazení. Za to, že jsem třeba arogantní namyšlenec ;)

Kdybych se nechal podráždit lecjakým prohlášením o mé údajné povaze, zbytečně bych se trápil. Ale jiným to nastaví zrcadlo, proč mají zapotřebí někoho takto hodnotit, co z toho mají.

A co mají z toho, že jiným lidem počítají jejich poděkování. To je snad věc někoho úplně jiného.

S povzdechem,
Marco F.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Allein, Teenbl, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů