Upozornění na Doda a poděkování Plyšáčkovi

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Pokud si budou milenci či "fanatičtí přátelé" mezi sebou udílet jedno poděkování za druhým, nikdy nepůjde o regulérní hru.
Ale pokud kdokoliv třeba i jen nakoukne na fórum a bude chtít vědět, zda ten jemu sympatický člen zde má vybudovanou jistou pozici či sympatizanty, žebříček jej o čemsi může informovat.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Ale pokud kdokoliv třeba i jen nakoukne na fórum a bude chtít vědět, zda ten jemu sympatický člen zde má vybudovanou jistou pozici či sympatizanty, žebříček jej o čemsi může informovat.
Souhlasím.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Allein »

Kasz píše:Tak zase pokud je pro někoho poděkování motivací psát kvalitní příspěvky, tak to je zase pro fórum jen dobře. Na druhou stranu zase jsou vidět aktivní uživatelé... alespoň tedy prvních 100, ti další jsou zobrazit v tom kompletním přehledu...
Ale pokud se jenom soutěží a o nic jiného nejde, člověka pak až přejde chuť to poděkování dávat. Já ho dávám jako poděkování za kvalitní příspěvek, ne jako bodík do soutěžního kola...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Ale pro někoho poděkování za kvalitní příspěvek může být i motivací takové příspěvky vkládat a dát si s ním práci...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Shillen píše:Já ho dávám jako poděkování za kvalitní příspěvek, ne jako bodík do soutěžního kola...
Shillen, nechci ti nějak ubližovat, ale já to v tvém případě vnímám čistě jako poděkování svým přátelům.
Dáváš téměř výhradně své partičce, dokonce jsem si i všiml, v jaké době ses zřejmě seznámila s Marcem.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Ale to přece nevadí, že někdo dává poděkování převážně svým oblíbencům...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Allein »

Plyšáček píše:Shillen, nechci ti nějak ubližovat, ale já to v tvém případě vnímám čistě jako poděkování svým přátelům.
Dáváš téměř výhradně své partičce, dokonce jsem si i všiml, v jaké době ses zřejmě seznámila s Marcem.
Nemůžu za to, že od některých se mi příspěvky prostě líbí častěji, než od jiných. :) Možná je to taky tím, že se s jejich názory ztotožňuji, jelikož jsem o nich debaty vedla i na jiných komunikačních kanálech. To ale neznamená, že to dávám za kamarádství. Kdyby ano, taky můžu „lajknout“ každý Marcův, Janův, Kaszův a jiný „žblept“. Ale jsem ráda, jak krásně mi vidíš do hlavy, dokonce lépe než já.

Moje první „lajky“ Marcovi přišly v době, kdy jsem Marca vůbec neznala.
Naposledy upravil(a) Allein dne pondělí 19. 10. 2015, 21:50:10, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Damian
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Teenbl »

Ještě dodám, mě motivují především dobré reakce na příspěvky, ale těch se mnohdy nedostává.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nejsem pro smazání poděkování od Doda a Damiana, nejen proto, že mi to nepřijde férové vůči ostatním, kterým Dodo a Damian poděkování přidělili. Takovým lidem by poděkování, kterých si cenili, byly vzaty. A jsem si jist, že oba dávali poděkování mnohem více lidem, než jen Plyšáčkovi nebo Kaszovi.

Na druhou stranu si nejsem jistý, co mělo být motivem. Jednoduché pozpodmětné provokace mi k Damianovi příliš nesedí. Zvláštní náklonnost ke Kaszovi vyjadřoval již dříve. Takže je mi celkem jedno, jestli by každý den dal poděkování deset a za jeden měsíc by mu nasbíral těch tři sta zmíněných, nebo jestli to udělá v jeden den a pak si dá měsíc s nějakým větším "lajkováním" pauzu. Na tom už moc nesejde.

Je vcelku s podivem, že všichni vidí jen provokatéra, ale nezkusí se zamyslet nad tím, co by mělo být motivem k tomu, aby se Damian rozhodl "sabotovat fórum" (a toto vkládám do velmi velkých uvozovek). Je lehké někoho označit za fanatika, ale nezeptat se proč. (Je lehké pedofila označit za zrůdu, ale nezeptat se na to podstatné.)

Než zaujmu nějaký zvláštní postoj k tomu, co se stalo, dovolte mi nejdřív dotázat se Damiana, s jakým záměrem takto postupoval při udělování poděkování. (Než zaujmu nějaký postoj k tomu, že je někdo pedofil, dovolte mi nejdřív se ho dotázat, co to ve skutečnosti znamená.)

Lidská civilizace by si tolik starostí ušetřila, kdyby se ptala slovem "proč". Jen v mé minulosti by stačilo jen pár "proč" pro změnu celého osudu. "Proč máš na těle ty modřiny?", "Proč neustále sedíš doma a nejdeš ven?", "Proč ve škole jsi vždy ubrečený, proč nedokážeš spát?" Ale až ta chyba vzejde, je lehké říct: "Proč jsi mi to neřekl?" Protože odpověď je jednoduchá. Nikdo se neptal.

Takže já se teď ptám, než začnu další příběh o člověku, který se neuměl zeptat proč.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Teenbl, Filip, Kasz, Allein, Jeremy, Damian
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Dodo a Damian jasně předvedli, že nepochopili význam děkovací ikonky. Jejich všechna - nejen hromadná poděkování, vnáší vysoký stupeň neobjektivnosti do celého žebříčku.

Damiana se můžete vyptávat jakkoliv šikovně, můžete mu i pošeptat politicky doporučenou odpověď, ale nic s tím nesvede. Když se dívám, za jaké drobné poznámky děkoval, je jasná nahodilost a fanatičnost - jako u Doda.

Stále doporučuji smazání všech poděkování od těchto dvou zmiňovaných. Netrvám na tom, ale považuji to za správné. Marco, mně tímto krokem zmizí stovky poděkování - mnohem více než tobě, ale nervu se za ně tak jako ty. A umělý náskok pro Kasze je snad taky zbytečný.

Damian měl o půlnoci 40 poděkování. Nic od té doby nenapsal. Právě v této chvíli má o 24 poděkování více. Nebudu se pídit, od jaké bandy. Ale přijde mi to už nechutné.

Nerad bych v tomto vláknu pokračoval. Ale věřím, že někteří jej budou živit. Vždyť tady mohou nachytat tolik ping-pongových poděkování. Jen si je vzájemně sázejte, když vám to udělá dobře... A navíc je to vaše oblíbená sekce...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Filip »

Plyšáček píše:Dodo a Damian jasně předvedli, že nepochopili význam děkovací ikonky. Jejich všechna - nejen hromadná poděkování, vnáší vysoký stupeň neobjektivnosti do celého žebříčku.
Rebríček poďakovaní už s princípu nemôže byť objektívny, ale bude vždy subjektívny, pretože poďakovanie udeľujú ľudia subjektívne na základe vlastných pocitov. Navyše každý dáva poďakovania podľa vlastných kritérií a mnohí ich nedávajú nikomu. Rebríček poďakovaní nevyjadruje ani obľúbenosť jednotlivých členov na čepeku a nie je to ani rebríček kvality príspevkov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Damian
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Filip »

Mimochodom Plyšáčku ak ti tak vadia poďakovanie od Doda, prečo si za ich zmazanie až dnes? Doteraz ti nevadili? Ak chceš aby boli zmazané, tak kontaktuj Doda a popros ich aby ich zmazal. Ak bude súhlasiť tak sa zmažú. Ty nie si žiaden pánboh, aby si rozhodoval, či navrhoval koho poďakovania budú vymazané a koho nie. Nezasahuj do práv ostatných užívateľov.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Damian
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:Dodo a Damian jasně předvedli, že nepochopili význam děkovací ikonky.
Damian mi psal, že mi chce vyjádřit vděčnost za práci, kterou zde dělám. Je to klučina, který sem přišel před nějakou dobou, hodně se v jeho životě stalo, možná by nebylo špatné, kdyby svůj postup zdůvodnil veřejně, prostě cítil potřebu poděkovat nějakým větším způsobem, a zvolil k tomu dostupný prostředek - poděkování formou lajků zde na fóru. Psal jsem mu, že bych byl raději, kdyby třeba procházel moje příspěvky a děkoval za nějaké ty hodnotnější, které ho oslovují, nikoliv za každý žblept, ale pořád mu to nebere svobodu poděkovat za jakýkoliv příspěvek. Svoboda je ošemetná věc. Každý máme pravomoc dát lajk za jakýkoliv příspěvek, a je ve své podstatě jedno, za jaký. Každý máme taky právo vzít lajk zpět. Damian svou vlastní úvahou a přemýšlením došel k tomu, že poděkuje způsobem, jaký si nakonec zvolil. Rozhodně bych neřekl, že nepochopil význam děkovací ikonky. Nemáme žádná pravidla pro udělení děkování, a tak je opravdu na každém, komu a za co poděkuje. Dodo se také vyvíjel a změnil, což se děje s každým jednotlivým uživatelem, jen u někoho jsou změny jiné, rychlejší a u jiného pozvolnější.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Allein, Marco Freeman, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Jinak ještě poznámka - v mnohém mi fórum připomíná situaci ve škole. Když bych nějaké dítě "příliš" chválil (třeba jen za to, že každý den skvěle pracuje, nosí domácí úlohy, hlásí se apod.), hned se zvedne vlna nevole ostatních v tom smyslu, že dotyčnému nadržuji a že dotyčný je vlezdoprdelka a šprt. Ano, sympatie a antipatie vznikají i ve škole, i tady na fóru. Nepřijde mi to v ničem rozdílné. I tady může mladý člověk, který chtěl vyjádřit určité sympatie, poděkování nebo náklonnost, odejít znechucen, odejít "ušikanován" ostatními uživateli. A to jenom proto, že se rozhodl udělat něco, co ve společnosti (té naší, zde na fóru) "není obvyklé". Já necítím potřebu dávat hromadně někomu lajky, ale co kdybych takovou potřebu cítil? A skutečně chtěl někomu poděkovat? Ne proto, že chci někomu nadržovat a nebo proto, že chci být "vlezdoprdelka". Podsouváme dodovi a Damianovi špinavé úmysly, co když nejsou špinavé? Špatně pochopený dobrý úmysl může někdy způsobit zlo. Proč jim automaticky podsouváme špatné úmysly a přitom se neptáme na ty, které je k tomu vedou?

Ani dodovi, ani Damianovi poděkování mazat nebudu. Byl bych rád, kdyby každý dával poděkování za nějaké hodnotnější příspěvky, ale pořád je to pouze doporučení, a platí, že každý může udělit poděkování komukoliv za jakýkoliv příspěvek.

Poděkování ze své podstaty nemůže být objektivní, jak tady napsal Filip. Spíš si myslím, že vyjadřuje určitou míru aktivity uživatele na fóru. Může být motivací pro psaní hodnotných příspěvků. Může být ale i nástrojem šikany. Jsme dospělí lidé, tak zkusme se nad tím povznést a brát to jako doplňkovou funkci, která má přinášet cosi pozitivního, i pro ty, kteří přijdou, a uvidí, že ten a ten uživatel má mnoho poděkování, tak to o něčem svědčí, svědčí to o aktivitě, o kvalitě příspěvků... a vzbuzuje to větší důvěryhodnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Allein, Marco Freeman, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Plyšáček »

Filipe, Dodo sem již vůbec nechodí. A nechce. O promazání jsem jej již prosil o Vánocích. Teď, když se tady vyskytl další nesoudný člověk, přivítal jsem oživení celé problematiky a navrhuji - samozřejmě, že nenařizuji (zase nevím, proč chceš dále vířit vody a dalšími výmysly přihrávat záštiplným), jisté úpravy, které alespoň zvýší objektivnost subjektivního žebříčku poděkování.

Ano, žebříček vždy bude poněkud subjektivní (opravdu nemohu reagovat na jednotlivé věty a každému sáhodlouze vysvětlovat to, co nechápe nebo to, co ostatní považují za samozřejmě pochopitelné). A také navrhuji, nerozhoduji (rádoby "páni" jsou tady jiní), zavést do pravidel ne limit, ale upozornění, že pokud někdo zneužije funkci poděkování k propagaci či politice, přijde o tuto výsadu.

Kaszi, ty jsi to napsal hezky. Tebe mám z vedení stále rád. Ale stovky poděkování naráz ti dávat nebudu. Zajímalo by mě, proč těch poděkování od tebe je pro mne v poslední době ta neuvěřitelně málo.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Dodo sám přiznal nečisté úmysly. Damiana nechci soudit a děkuji, že jste se ho zeptali na jeho motivaci.

Žebříček poděkování vždy bude velmi subjektivní, ale to neznamená, že bychom neměli odstraňovat ty nejhorší excesy.
Marcon Freeman píše:Nejsem pro smazání poděkování od Doda a Damiana, nejen proto, že mi to nepřijde férové vůči ostatním, kterým Dodo a Damian poděkování přidělili. Takovým lidem by poděkování, kterých si cenili, byly vzaty. A jsem si jist, že oba dávali poděkování mnohem více lidem, než jen Plyšáčkovi nebo Kaszovi.
Takže když prodavač v obchodě bude pravidelně šidit jednoho zákazníka, nesmí být vyhozen, protože ostatní zákazníky nešidil a byl na ně moc milý a vůči nim by to bylo nefér. A když se ten pravidelně šizený zákazník bude domáhat vyhození daného prodavače, oboříme se na něj, že svůj soukromý spor s prodavačem chce řešit na úkor ostatních.

Já to zkrátka vidím jinak, pro mě je takový prodavač nezpůsobilý k jakémukoli prodávání, to svým chováním k šizenému zákazníkovi jasně prokázal.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Gabriel Svoboda píše:Takže když prodavač v obchodě bude pravidelně šidit jednoho zákazníka, nesmí být vyhozen, protože ostatní zákazníky nešidil a byl na ně moc milý a vůči nim by to bylo nefér.
A nejde tady spíš o to, že kvůli šizení jednoho prodavače u některých zákazníků by museli vrátit zboží všichni zákazníci?

Damian ale nikoho nešidil, jeho motivaci jsem se snažil vysvětlit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Allein, Damian
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Kasz píše:A nejde tady spíš o to, že kvůli šizení jednoho prodavače u některých zákazníků by museli vrátit zboží všichni zákazníci?
V tom nevidím problém. Když dával prodavač nekvalitní zboží jednomu zákazníkovi, je naivní předpokládat, že ho nedával i ostatním (kteří si toho jen neměli jak všimnout).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Kasz »

Jenže problém je v tom, že někteří zákazníci mohli dostat a také dostali od tohoto prodavače kvalitní zboží... Co s tím?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Pravděpodobně dostávali rovněž nekvalitní zboží, jen se na to nepřišlo. Je nepravděpodobné, že pouze k jednomu zákazníkovi se prodavač choval o 180 stupňů jinak než ke všem ostatním.

Když nesebereme všechno zboží všem zákazníkům, musíme všem zákazníkům nechat všechno zboží, tedy i ošizenému zákazníkovi musíme nechat nekvalitní zboží a sebrat mu možnost jakékoli nápravy. Já jsem pro druhou možnost.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti