Uděleno varování uživateli Plyšáček

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Takže mna cenzurujete a to hovado frost si tady može pisat ty ***** no diki...
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 25. 10. 2015, 22:06:14, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Vulgarita smazána.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Jane, o DP není nikde ani zmínka.
Minulé dny jsem zmiňoval, že chci točit umělecká videa.
Je mi líto, že cituješ mé věty z chatu, ve kterých jsou hrubky.
Prosím o prověření moderátory, zda Jan neporušil pravidla citací šeptání.
Marcovi se omlouvám za nevhodné vyjádření k jeho sexualitě.
Doporučuji tuto "kauzu" odložit. Citované výroky nepovažuji za natolik nevhodné, aby se kdokoliv vůbec unavoval s jejich řešením.
Jana jsem prosil v SZ několikrát o smazání, ale ne z důvodu usvědčujících důkazů, ale z žalu nad tím, jak zbytečně přidělá práci adminovi.
Za komplikace se omlouvám. Asi si sám několik dní dám od chatu pauzu. Nemám chuť bavit se s takovými lidmi...

:(
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

max1 píše:Takže mna cenzurujete a to hovado frost si tady može pisat ty ***** no diki...
Až se budeš vyjadřovat normálně, tak sem choď. Nemám zájem zde číst podobné věci, jako jsi zde napsal. Jestli tady budeš podobně vulgárně útočit na uživatele, nediv se, že ty příspěvky budu mazat.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 2):
Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Uděleno varování Plyšáčkovi za nevhodné dotazy na nováčka, viz http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&p=35095#p35095
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
Allein, Filip, Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Kasz píše:Uděleno varování Plyšáčkovi za nevhodné dotazy na nováčka, viz http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&p=35095#p35095
Ani náhodou mě nenapadlo, že by tento dotaz mohl kohokoliv pobouřit.
Jsem na pokraji psychického zhroucení.

Nováček ve svém úvodním textu projevil vážný zájem o skutečné odhalení své sexuální preference, proto jsem se jej dotazoval způsobem přiměřeným, jakým jsme postupovali v minulosti obvykle a způsobem, jakým by zřejmě postupoval i sexuolog. Místo velice neurčitého slova "líbit se" jsem použil slova "přitahovat" a vzrušovat", aby měl možnost si udělat jasno. Ono dětičky "se líbí" všem, i dětem, ale ne všichni jsou pedofilové. Dotazy na sexuální fantazie i případné minulé skutky, bez potřeby znát detaily, byly rovněž velice podstatné k odhalení sexuální orientace - ono totiž kolem pedofilie jde trošku i o sex.

Nováček sám ocenil moji aktivitu na fóru a své úvodní sdělení ukončil otázkou po své orientaci. Já jsem své přivítání ukončil upozorněním, že může odpovídat jen na dotazy, na které chce. Budu rád, když se mi vyjádří k tomu, jak na něj dotaz zapůsobil a co si myslí o vašem postupu. Nikdo z moderátorské sekce neuznal za vhodné nováčka slušně přivítat. Za prioritu zřejmě měli odpočívat. A pak varovat? Co si asi pomyslí nováček, který najde rozvzteklenou reakci Kasze pro svého oblíbence ve svém vláknu?!

Já respektuji pravidla na fóru a doufám, že i dokazuji změny v přístupu. Nechápu, proč na pedofilním fóru označujete slovo sex za nepatřičné. V žádném příspěvku neobhajuji sexuální aktivity s dětmi, to je patrné.

Zítra tomu bude rok, co jsem se zaregistroval a s nadšením jsem chtěl napsat něco povznášejícího pro všechny. Nyní se cítím velice, velice zle. Toto jsem od nikoho z moderátorů vážně nečekal!

A ta novinka, nápis "VAROVANÝ UŽIVATEL" tam bude jako do kdy?!
Tento váš zákrok bych tentokráte a poprvé označil jako zcela zcestný a nevýchovný, velice ubližující.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Já oceňuji, že se snažíš, ale bohužel ses opět zapomněl držet zpět. Nevím, zřejmě máš jiný "cit" pro to, co je vhodné, ale i proto jsme formulovali a v letošním roce dvakrát dodatkem upravili pravidla:

Pravidla webu, dodatek platný od 23. 4. 2015:
- Je zakázáno nováčky podrobovat nevhodným výslechům a dávat jim nevhodné "návodné" otázky typu "Kolik dětí jsi viděl nahých? Už jsi něco měl s nějakým dítětem?" apod.

Varování se zobrazuje po dobu 1 roku. Víc k tomu zatím nemám co říct.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Pravidla webu, dodatek platný od 23. 4. 2015:
- Je zakázáno nováčky podrobovat nevhodným výslechům a dávat jim nevhodné "návodné" otázky typu "Kolik dětí jsi viděl nahých? Už jsi něco měl s nějakým dítětem?" apod.
Varování se zobrazuje po dobu 1 roku. Víc k tomu zatím nemám co říct.
Četl jsem jak příspěvky u onoho nováčka (ostatně byl jsem první, kdo ho přivítal), tak zde. Myslím, že ten nováček z vás asi nebude mít nejlepší pocit. Dovolil bych si zrekapitulovat:
1) Nováček napsal, že velmi oceňuje Plyšáčkovy příspěvky. Já dodávám, že z toho cítím, že nejspíš právě proto našel odvahu a zaregistroval se.
2) Plyšáček, zřejmě v nadšení z bodu 1, opravdu položil nevhodné otázky, včetně takových, která porušují pravidla.
3) Kasz zareagoval přímo ve vláknu nováčka způsobem, že teď bych opravdu chtěl vědět, co se dotyčnému honí hlavou. Nevím, ale já bych utekl...

Přitom to šlo udělat elegantněji. Prostě, když už sis dal tu práci, nebylo by lepší prostě ty nevhodné otázky Plyšáčkovi odmazat s textem například "upraveno... pro porušení pravidel" a zbytek si vyřídit přes SZ? A varovný nápis? To už mi opravdu přijde trapné. Ano, Plyšáček porušil pravidla. Ještě že nejsi policista - až by někdo přešel na červenou, nejspíš bys ho zastřelil.

Přijde mi, že vůbec o této noci jsi nějak nebyl ve své kůži. Cítím to i z reakce na to, jak jsem se věnoval Ajaxovi - tak neobjektivní zhodnocení a zploštění jsem od tebe opravdu nečekal. Byl jsi to vůbec ty?

Přijde mi, že web je stále více nikoliv o pedofilii, ale o homosexualitě mladých mužů a o pocitech lidí, kteří pedofily vůbec nejsou. Nic proti těmto skupinám, ale nemělo by se to vyvažovat? Jestli chceš něco namítnout o informační úloze webu, tak si ale uvědom, že opravdu hodnotné příspěvky (překlady a výtahy z drahých málo dostupných materiálů) na toto téma sem vkládá právě Plyšáček. Teď začal Neptun. Oba GL, zastoupení ve vedení žádné... Ocenění žádné...

Protože bych s tímto stavem chtěl něco dělat, žádám tímto o povýšení do statutu moderátora - s působností pro GL, s výjimkou vlákna Asceho pozdně noční výběr střípků životních. Čas na to mám a čtu úplně vše.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Asce, není to žádnou špatnou konstelací, ale prostě tím, že mě ta věta bila do očí, a tím, že různá upozornění na "méně vhodné" formulace dostávám téměř denně. Takový už já jsem a ti, co tady byli dříve, mě přesně takového znají. Lze ledacos vylepšit v mém přístupu, ale taky jsem jenom člověk a i druhá strana by mohla po mnoha a mnoha upozorněních, dlouhých telefonátech a dlouhém messengerování něco na svém přístupu změnit. Problém je v tom, že máme schopnosti omezené, a když se za měsíc ke mně dostane již několikáté upozornění na podivné formulace jednoho nebo i více uživatelů a pak po klidném dni sám na jednu takovou do očí bijící formulaci narazím, tak reaguji varováním. Nevím, proč někdo přirovnává varování ke znevažování něčí práce, proč to nebere prostě jen jako moderátorský nebo administrátorský zásah, proč si z toho dělá těžkou hlavu. Já si zase dělám těžkou hlavu z příspěvků některých uživatelů a sám sebe se ptám, kam tento web spěje? Proč je tady teď tolik otevřených debat o "sexu s dětmi"? Jako kdyby život nebyl barvitější, jako kdyby pedofila nešlo poznat jinak než podle toho, jestli "měl v minulosti s nějakým dítětem sexuální kontakt" - slovy Plyšáčka. Ber to tak, že jsem sexuální kontakt s osobou pod 15 neměl a ani nikdy nehodlám mít, a kdyby se mě jakožto nováčka někdo zeptal, jestli jsem měl s nějakým dítětem sex, tak by mě to těžce urazilo. A zároveň taková otázka dává jednoznačně najevo, že sex pedofila s dětmi není nic neobvyklého. A s tím samozřejmě nesouhlasím. Jak by se líbilo mužům, kteří by pochybovali o své sexuální orientaci, líbila otázka: "Kolik žen jste obtěžoval nebo znásilnil?" Beru tuto variantu nedovolených aktivit, protože i oboustranně dobrovolný sex s dětmi je nedovolený. Jak by se takový muž cítil? Mě by to urazilo, protože k ženám i k dívkám se snažím chovat vždy s úctou.

To na vysvětlenou k mému zásahu. Teď k tvému případnému moderátorství. Naše fórum umožňuje mnoho různých variant. Už jednou jistá skupina uživatelů, které se nelíbily mé poněkud příkré administrátorské zásahy, požádala o to, zda by na fóru nemohli mít svou vlastní skrytou sekci, kde by si to moderovali svým způsobem sami - s tím, že samozřejmě vidím, co se tam děje, ale že bych moderátorský zásah neudělal já, ale upozornil bych tamního moderátora, který by tedy pak již mohl "citlivěji" zasáhnout. Byla to ovšem skrytá VIP skupina (domlouvali jsme se, že takových skupin tady klidně může být povícero, a že skupina bude za roční poplatek 360 Kč). Do globálních moderátorů mohu při svém svědomí přidávat pouze osoby, u kterých cítím, že by mohly být dobrými moderátory v souladu s "nastavenou politikou", a raději jsem za ty, co jsou trochu přísnější, než za ty, co by vedli k rozvolňování "mravů". Bohužel však toto u tebe necítím. Chci se tě však zeptat, zda bys - kromě konstatování, že tento web je o homosexualitě mladých mužů a o lidech, kteří ani nejsou pedofilové - neměl nějaký konkrétní návrh na to, jak by ses mohl více zapojit do moderování zdejšího fóra?

Ještě k té větě - pokud je někdo výhradní GL, měl by brát ohled na to, že u jiných lidí - a těch lidí je podstatně více, už jen z důvodu Gaussova normálního rozdělení - může být pedofilie důležitou částí jejich osobnosti, tu s větší váhou, tu s menší váhou, tu jen se špetkou. Nelíbí se mi, když vyhranění GL píšou o těch méně vyhraněných, že GL nejsou. Pedofilie není nějaká výhradní vlastnost pro exkluzivní pedofily. Mě se odjakživa líbily malé holky, líbí se mi i dnes a v poslední době už několikrát se zde objevily od některých uživatelů ne moc citlivé příspěvky, že takoví lidé pedofily vlastně nejsou. Přitom já vím, že jsou. Trochu více tolerance a trochu širší záběr co se týká vidění nebo pochopení různých životních možností by určitě nebylo na škodu. Aneb mírně mě uráží, když o sobě opakovaně čtu, že nejsem pedofil, protože chodím s 15letou dívkou a nebo protože se mi líbí i některé starší.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Allein, Daniel, Jeremy, Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Plyšáček píše:A ta novinka, nápis "VAROVANÝ UŽIVATEL" tam bude jako do kdy?!
Po telefonickém hovoru s Plyšáčkem a po zvážení okolností nápis vracím zpět na původní. Bohužel je to tak, že když přijdu a vidím větu, na kterou jsem již nesčetněkrát někde reagoval, tak mě to naštve, takže pak i podle toho jednám. Varování pak není myšleno osobně proti uživateli, ale proti té větě/jednání, které se mi nelíbilo.

Po domluvě poprosím moderátory, aby v případě "prohřešků" našeho nejaktivnějšího uživatele, jej kontaktovali pomocí SZ s prosbou o úpravu případně s vysvětlujícím a i třeba naštvaným komentářem. Proč tento přístup, vysvětlím případně osobně. Plyšáček vyjádřil ochotu vždy promptně zareagovat na upozornění a příspěvek upravit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Plyšáček, asce, Neptun
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Asce, není to žádnou špatnou konstelací, ale prostě tím, že mě ta věta bila do očí
Kaszi, já bych ty Plyšáčkovy otázky také pořádně protřídil. Vůbec o tom nepochybuj. Považuji je také za nevhodné a porušující pravidla. Sám jsem se takto nikdy nezeptal a ani to nemám v úmyslu. Mně šlo o to, že jste si to neměli vyříkávat ve vláknu toho nováčka.
Kasz píše:Teď k tvému případnému moderátorství...
Myslím si, že by bylo správné, aby byl mezi uživateli s vyššími právy zastoupen někdo z GL. Pokud to již odmítl Gabriel S., kterého bych považoval za nejlepšího, nabízím své služby sám. Abych jen nekritizoval, ale také se podílel touto prací. Myslím, že tuto mou nabízenou ruku bys měl stisknout. Ostatně ta funkce přeci nikde není garantována - jistě, že se mohu neosvědčit. Nějaký problém? Prostě "šup" a zas nejsem moderátor. Navíc jsem dal jasně najevo, že bych se dobrovolně vzdal posuzování svého vlastního vlákna.
Kasz píše:Pokud je někdo výhradní GL, měl by brát ohled na to, že u jiných lidí - a těch lidí je podstatně více, už jen z důvodu Gaussova normálního rozdělení - může být pedofilie důležitou částí jejich osobnosti, tu s větší váhou, tu s menší váhou, tu jen se špetkou. Nelíbí se mi, když vyhranění GL píšou o těch méně vyhraněných, že GL nejsou. Pedofilie není nějaká výhradní vlastnost pro exkluzivní pedofily
Podívej, zde musíme rozlišovat kontext. Jestli jde o nějaký "štěk", jehož úkolem je něco nadhodit, vypíchnout, či o hlubší rozbor. Problém je také v ošidnosti slovíček. Už jenom třeba když někdo napíše slovo "dítě", co přesně tím myslí? Nemluvím o liteře zákona, mluvím o běžných uživatelských, lidských textech. Tedy třeba když jsi se konkrétně mě zeptal, jak tě vnímám, jistě jsi postřehl, že odpověď nebyla jednoznačná. Z hlediska toho, jaké prezentuješ názory, mi pedofilní prostě nepřijdeš, ale ty sám musíš cítit, jak to je, přičemž oba jasně chápeme, že z pohledu mainstreemu pedofilem jsi. Prostě tím že, jak správně píšeš o té gaussově křivce, nejsou věci jednoznačné, jsou i odpovědi komplikované. Vždy jde o srovnání. Pokud se názor řekne slušným, klidným způsobem, bez urážek, proč by neměl mít právo na existenci, pokud není argumenty vyvrácen?

Co se týká řečí o sexu. Ať někdo chce nebo ne, pedofilie je prostě SEXUÁLNÍ orientace člověka. Jistě má každý i jině vlastnosti, ale sexualita je pro každého důležitou součástí osobnosti. Proto mi řeči o sexu na webu o pedofilii přijdou jako naprosto přirozené. Ovšem stejně tak mi přijde naprosto přirozené, že se zde řeší i mnoho jiných více či méně příbuzných témat. Tento web je pestrý a je to dobře. Ale proč by se měl vyhýbat sexualitě, když je webem s tématikou jedné ze sexuálních orientací, to mě nenapadá.

Druhá věc je zákonnost. Ta musí být na prvním místě. Velmi se snažím, abych ve svých příspěvcích mimo její hranice nesklouzl. Tolikrát jsem již na webu napsal, jak je potřeba chápat například mé životní příběhy. Tedy jako věc, která se dávno stala, nejde odestát, prožíval jsem to jako nádherné, sice jsem nikomu neublížil, ale snadno mohl, bylo to riskantní, nezodpovědné a někdy i kriminální a svému štěstí že bych měl postavit pomník, přičemž i tak jsem vlastně o mnoho přišel jak na duši, tak i hmotně. A že by to nikdo neměl následovat, protože po tom hezkém by mohlo snadno přijít - a při dnešních poměrech prakticky jistě i přišlo - něco katastrofického pro všechny účastníky, včetně subjektu, který byl milován...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

asce píše:Proto mi řeči o sexu na webu o pedofilii přijdou jako naprosto přirozené. Ovšem stejně tak mi přijde naprosto přirozené, že se zde řeší i mnoho jiných více či méně příbuzných témat.
Přirozené, přirozené, ale sex s dětmi přirozený není. Mluvit můžeme o ledasčem, to je pravda, ale nechtěl bych, aby to tady u nás vypadalo jako u mnoha "heterosexuálů", z nichž někteří víc než cokoliv jiného řeší hlavně sex.
asce píše:... sice jsem nikomu neublížil, ...
A co když ublížil? Jak můžeš vědět, že jsi neublížil? Ptal ses všech těch osob?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Allein, Marco Freeman
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Mluvit můžeme o ledasčem, to je pravda, ale nechtěl bych, aby to tady u nás vypadalo jako u mnoha "heterosexuálů", z nichž někteří víc než cokoliv jiného řeší hlavně sex.
Jestli tě chápu, jde ti o míru. Tedy jako příklad - první Plyšáčkův kontakt (resp. otázky) s naším nováčkem, byl o sexu, zejména sexu s dětmi. Což je špatně. Shrnuto pro mne - web není o sexu, ale sex v přijatelné míře a příslušných mezích (pravidel a zákona) může být diskutován. Chápu to správně?
Kasz píše:A co když ublížil? Jak můžeš vědět, že jsi neublížil? Ptal ses všech těch osob?
S mnoha osobami, které v mých příbězích vystupují, se stýkám. S některými méně, s některými více. S některými bohužel již z principu vůbec (nemocnice).
a) Jestli si to dobře odvozuji (nepamatuji se), tak jsem byl z určité nemocnice propuštěn 14.8.1968. Když přijely tanky, proslýchalo se, že mimo jiné z kulometů střílely i na naši nemocnici, což vzhledem k umístění bylo nejspíš tak, že do strany, kde byla okna i našeho pokoje. Vyváděl jsem jak pominutý, abych se tam dostal a přesvědčil se, že Katce se nic nestalo... nemluvil jsem s ní, ale myslíš, že bych za někým, kdo by byl mou obětí, tak bláznil? Teta se strýcem, kde jsem po propuštění z nemocnice trávil zbytek prázdnin, mě museli zamykat... Prostě jsme se měli rádi...
b) Nikdy od popisované příhody jsem neviděl Irenku. Až letos v létě. Bylo to tak, že si mě při náhodném průjezdu naším městem vyhledala, objali jsme se a zase odjela... Pochopitelně jsme nic nerozebírali...
c) Sáru jsem viděl asi třikrát. Vždy šlo o příjemné setkání, ale v rámci společenské konverzace. Ale dojem velmi dobrý, kamarádský.
d) S Alenkou se vídávám. Málo, ale vídávám. Máme se rádi. Pochopitelně v rámci společenských konvencí, nějaká erotika ani náhodou a dětské hrátky jsou tabu... Je šťastně vdaná.
e) Vůbec žádné informace nemám o největší lásce svého života. Ale byla to opravdu láska, takže předpokládám, že snad je vše v pořádku - a dávno na mě zapoměla...
f) S druhou největší láskou svého života, s kterou jsem měl po soudu zakázáno se stýkat, jsem také nemluvil. Ale mluvil jsem s její matkou. Ano, dívka R to určitým způsobem odnesla. Ale nepovažuji to za svou chybu, ale za chybu těch, kteří ji zmanipulovali, aby vypovídala proti svému citu. Což navíc bylo tak zjevné, i přes posudek sexuologa, že to odmítavě komentovala i paní vyšetřovatellka a soud jasně odmítl. Klidně si k okamžiku své poslední hodiny ponechám svoje svědomí - zato bych nechtěl mít svědomí toho sexuologa...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Plyšaček

Pochop konečne že tento Web neni pre pedofilnu komunitu! Ale len informačny web pre pedofilov!
Bohužial to tu vedu ludia čo s pedofiliov nemaju nič spoločne a nedokažu sa vcitit do skutočnych pedofilov.
Je to vidiet napr u podakovaniach kde shilien dakuje ludom za niečo čomu nemôže rozumiet.
Som ti to už pisal x krat že totoneni pedofilna komunita a že pravych pedofilov bohužial musiš hladat inde.

A stoho dôvoduja tu končim nema zmysel sa tu prejavovat lebo aj ked chceš niekomu pomôct nebude ti to umožnene namiesto toho dostaneš vynadane tu si vedenie ludi nevaži. Vyberu si so do kolektivu takych ludi ktori sa modlia tak ako kaže kasz.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Filip »

max1 píše:Plyšaček
Pochop konečne že tento Web neni pre pedofilnu komunitu! Ale len informačny web pre pedofilov!
Máš pravdu tento web je informačný web o pedofílii, určený pre verejnosť a hlavne pre pedofilov, ale je to web pre slušných ľudí, čo sa chcú baviť v medziach pravidiel na fóre a hlavne na chate. Zjavne niektorí členovia s tým majú problém a keď sú na to upozornení tak sa cítia strašne urazení.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 3):
Allein, Marco Freeman, K3i4L
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

max1 píše:Je to vidiet napr u podakovaniach kde shilien dakuje ludom za niečo čomu nemôže rozumiet.
A podle čeho, Maxi, soudíš, že nedokážu rozumět tomu, čemu děkuji? :) Možná by některým prospělo, kdyby nesledovali, kdo komu děkuje, ale raději se zapojovali do diskuzí. Já se taky na ulici kde koho neptám, jestli danému za něco někdy poděkoval. Myslím, že to je věc toho daného.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
K3i4L
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Shillen píše:
max1 píše:Je to vidiet napr u podakovaniach kde shilien dakuje ludom za niečo čomu nemôže rozumiet.
A podle čeho, Maxi, soudíš, že nedokážu rozumět tomu, čemu děkuji? :) Možná by některým prospělo, kdyby nesledovali, kdo komu děkuje, ale raději se zapojovali do diskuzí. Já se taky na ulici kde koho neptám, jestli danému za něco někdy poděkoval. Myslím, že to je věc toho daného.

Že by preto že niesi pedofilne orientovana a stoho dôvodu nikdy nepochopiš ako sa taky človek citi a ako preživa svoj život aky ma na vec iny pohlad ?
Vyrastal inom prostredi ma ine hodnoty iny typ zabavy po tažkom dni si trochu ulavit?
Tu tieto parametre tento web nenaplnuje pre bežneho pedofila.
Je to len informačny web pre potencionalnych pedofilne a nepedofilne orientovanych občanov.
Jednym ma pomôct pochopit a zmierit stym kym je a inym ma za ulohu dat informacie o pedofiloch.
Pre bežneho pedofila tu už miestonieje kedže nema možnost sa zabavit odreagovat atd...

Dost sa to tu zmenilo prave na ten informačny charakter narozdiel od toho čo tu bolo pred tym.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Filip píše:Máš pravdu tento web je informačný web o pedofílii, určený pre verejnosť a hlavne pre pedofilov, ale je to web pre slušných ľudí, čo sa chcú baviť v medziach pravidiel na fóre a hlavne na chate. Zjavne niektorí členovia s tým majú problém a keď sú na to upozornení tak sa cítia strašne urazení.
Souhlasil bych s tím, kdyby to ale nebylo tak jen proklamativně, ne tak, jak to je reálně, jak to denně cítím:
Toto není web pro pedofily obecně. Toto je web pro pedofily typu BL. Ti mají zcela jiné smýšlení, než pedofilové typu GL. Nic bych proti tomu neměl, kdyby vedení bylo vyvážené. Ale ono není. Před třemi měsíci jsem nevěděl o dělení na BL a GL nic - ty termíny jsem našel až na Čepeku. Pak jsem si chvíli myslel, že je to nastejno, jen jedněm se líbí chlapci a jným dívky. Ale nyní už vím, že to tak není. Prostě si nerozumíme. Max má pravdu. Opravdu se nemohu zbavit nově nabytého dojmu, že BL jsou především (ne výhradně) homosexuálové. Tedy dnes už by se dalo říci mainstreem. A "proti" tomu (prosím, nebrat myšlenku ad absurdum) stojíme my, GL. Všimni si, jak to vypadá, když se o něčem systémovém bavíme. Je to pak jeden šik BL + lidé s maintreemovým myšlením. U GL každý rozvažuje, takže se ani nikdy nesjednotíme. A to navíc řada GL už se nechala otrávit a z Čepeku odešla.

Co se týká Plyšáčka. Já myslím, že by se neurazil, kdyby ale s ním bylo zacházeno přiměřeným způsobem. Když mi cizí děcko vniklo na záhonek s hráškem, také jsem jej hned nezastřelil, přestože jsem byl nepochybně v právu. Ten přiměřený způsob, zdá se, byl dnes o pár replik výše navržen, doufejme, že bude fungovat.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Filip »

max1 píše: Je to len informačny web pre potencionalnych pedofilne a nepedofilne orientovanych občanov.
Jednym ma pomôct pochopit a zmierit stym kym je a inym ma za ulohu dat informacie o pedofiloch.
Pre bežneho pedofila tu už miestonieje kedže nema možnost sa zabavit odreagovat atd...

Dost sa to tu zmenilo prave na ten informačny charakter narozdiel od toho čo tu bolo pred tym.
A akú máš predstavu o dokonalom webe pre pedofilov? Čo by tu malo byť čo tu nie je? Ako by mal vyzerať chat? Ako by si sa tu chcel odreagovať?
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od max1 »

Tak ako tomu bolo minulosti pred rokom 2013 viac ktomu nemam čo napisat.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

max1 píše:Tak ako tomu bolo minulosti pred rokom 2013 viac ktomu nemam čo napisat.
Před rokem 2013 jsi především neobhajoval sexuální kontakty s dětmi ... Do této minulosti bych se skutečně moc rád vrátil.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti