Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Dobrý den, jsem tu mezi Vámi už skoro celí rok. Našel jsem si už na chatu kamarády se kterými si píši i jinde.
Jednoho dne mě napadlo že bych mohl udělat mírné vzrušení mezi hetero, bi a gaye. Založil jsem na různých stránkách diskuze na témata ohledně pedofilie. Konkrétně na stránku nakluky.cz, zpovědnice, Xchat.cz, lidé.cz a na Amatéry.com. Cílem (zvědavost) mého jednání je zjistit reakce lidí na toto ožehavé téma a poté to zveřejnit zde na fóru čepeku zcela cenzurované a anonymní verzi.
Naposledy upravil(a) alun dne sobota 7. 11. 2015, 18:33:36, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvky (celkem 5):
Filip, Ajax144, Gabriel Svoboda, brumla, Alex <3
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech.

Nový příspěvek od alun »

Tak že pedofilové jste připraveni na první diskuzi? Ze stránky nakluky.cz?


Ahoj mě se libí kluci od 12 do 17 let. Kdo to má podobně??
on
Já já, já to vím prosím... boylover jest pedofilním úchylem... a jsem velmi zvědav kdo sem napíše veřejně pod svým nikem že je pedofil, páč skrzt v anonymitě může bejt jen zakladatel této nastávající pedofilní debaty

Tak úchylem bych toho dotyčného nenazval. Jsou to lidi prostě co mají rádi mladý kluky. Neubližují jim.
on
To řekni matce 12ti letého kluka na kterého budeš čekat u školy prase

Řeknu ti jednu věc já prase nejsem a nehodlám být. Mám normál přítele 23 letého. Pouze se snažím vysvětlit lidem, že ti to lidé jsou ostatní jako mi. Pouze mají jiné preference což neznamená, že je zneužívají.
on
Di do haj..
Další
Už jsem se s tím pojmem setkal, v pološeru (moc fajn cyklus) o tom říkali.

Sám jsem se dostal do styku s těmi to lidmi. Jsou milý, zábavní. Ale také trpí častými depresemi z toho jakou mají orientaci, kterou bohužel neovlivní. Já jsem přišel ve 13 na to že se mi libí kluci. Někteří ti to jedinci si to, že jsou boyloveři uvědomili už v 15 někdo později.

Ale někdo i dříve.
On
Nech se kastrovat nebo chcípni

Tvá fobie z těchto lidí je nehorázná. Styď se a přečti si o tom něco ať si moudřejší.
A jak jsem psal já jsem gay i částečný pedofil. Mám přítele 23 letýho, tak že tyto urážky na mě nepůsobí.
On
Ty jeden vole ty nikdy nebudeš mít vlastní děcko tak nepoznáš pocit rodiče kterýmu nějaký úchylný prase obtěžuje děcko a obírá ho o dětství a evidentně ti chybí empatie k rodičům ale k uchylům ji máš nadbytek, toto přesně tato agitace poškozuje gaye v očích veřejnosti

Ale pochop to že cílem Boyloverů není prioritní zneužívat malé kluky nýbrž je chránit. Boyloveři jsou lidé kteří se o své malé kamarády starají v dobrém. Např : chodí s nimi na hřiště, na procházky, chodí s nimi do kina, muzei atd.
To dotyčné dítě neví, že ho ten boylover miluje a ani mu tomu klukovi neřekne,jen ve výjmečných případech. Těm to lidem stačí když jsou kamarádi.
Další
Co všichni zas máte proti pedofilům... Furt všichni stresujou s pedofilama.... A ne, že mě v 11- 12 zadnej nefikl, já ve dvanácti aniani při aktivním vyhledávání žádného nenašel. Btw, kazdej teplous kolem 12 touží po uchylovi.

Jak říkám přečti si o tom co to je, co lidé s touto orientací musí vytrpět.
A ohledně dětí ti řeknu jedno pokud se povolí adopce s radostí si kluka adoptuji s přítelem.
Další
Adopce je povolena v Nizozemí, tak táhni tam. A obavám se, že vám nesvěři ani holku.
On
Může bejt dvacetiletej - třicetiletej chlap kterýho vzrušuje obsah kalhotek 12ti letýho kluka jeho plnohodnotným "kamarádem"? co to tady meleš za howna? jsi stejnej zaslepenej debil jako ti sluníčkáři vyřvávající jak musíme pomoct statisícům muslimských fousáčů s ručníkama na palici
Další
Ale většina pedousu, co znám, se dokážou udržet. Dokud to nerozbalim já, hehe.
On
Přesně takový prasata jsou důvodem přoč budu agitovat proti adopci děcek buzikama
On říká dalšímu : ty zalez do hrobu, ty seš pro pedáka starej, zajímáš maximálně efebofila a to už taky dlouho nebude trvat
Další
Jestli navíc nejsou schopni se odstěhovat do státu, kde to legální je, tak to asi nejsou schopni se ani postarat o nějaký sviště.

Hele svým způsobem může pokud mu nějak neublíží. Když už dojde na sex. akt. tak to odsuzuji. Ale čistě proti boyloverům nic nemam. Proto že se snaží aby děti nezneužívali a snaží se krotit. A to že jeden ze sta udělá chybu a zneužije, to je už pak na něm jak se s tím vypořádá.
Další
Ale pořad vypadam na 14.... Efebofily jsem nezajímal nikdy, když jsem chlupaté od osmi let.
Anonyme (já) jdi do p..ce, tohle je moje a jeho soukromá konverzace, respektuj to.¥¥¥
další
Za tři měsíce budu plnoletej. Čím dal častěji přemýšlíme, že bych se nechal zabasnout a byl děvka pro všechny chlapy ve vězení. :3
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
Livrey
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Ze zpovědnice dodám pak počkám až se tam sejde více názorů od různých lidi :-) a pokud toho bude hodně vyberu jen některé části z diskuze. Na naklukach.cz toto téma totiž vydrželo pouze necelou hodinu. :D
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Budu pak mít ještě pro vás jedno překvapení diskuzi ze stránky kterou jsem do první zprávy nenapsal. Zahájena byla dnes a smazána správci po 2,5 hodinách.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od asce »

alun píše:Budu pak mít ještě pro vás jedno překvapení diskuzi ze stránky kterou jsem do první zprávy nenapsal. Zahájena byla dnes a smazána správci po 2,5 hodinách.
Alune, máš nějakou informaci o tom, proč ti tu diskuzi správci mažou? Myslím přímo od těch adminů. Zajímalo by mě, jak konkrétně to oni sami zdůvodňují.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

asce píše:
alun píše:Budu pak mít ještě pro vás jedno překvapení diskuzi ze stránky kterou jsem do první zprávy nenapsal. Zahájena byla dnes a smazána správci po 2,5 hodinách.
Alune, máš nějakou informaci o tom, proč ti tu diskuzi správci mažou? Myslím přímo od těch adminů. Zajímalo by mě, jak konkrétně to oni sami zdůvodňují.

Bez důvodu na naklukách.cz i dnes na nejmenované stránce.Přesto ve zpovědnici a amatérech diskuze pořád je. Na Xchatu stále čekám na schválení diskuze adminama.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Omlouvám se za odbočení z tohoto tématu, ale musím to sem frknout jednu hlášku ze seriálu Malá,velká Británie.

Dospělej chlap v roli mladé puberťačky chce pro své kamarádky piva. Číšník ji je nedá.

Pak ten chlap v roli puberťačky říká : To není fér, mám kamarádku Heyli, která chodí do místní hospody a dají ji pivo. A také má obecní byt a tři vlastní děti. A to její teprve 9. :D :D :D :D
Naposledy upravil(a) alun dne čtvrtek 5. 11. 2015, 23:08:17, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Chi poděkovat všem co mrkli na tu to diskuzi ze zvědavosti, nebo z jiného důvodu. Nečekal jsem že tady budu mít ani né za 24 hodin tolik zhlédnutí. Vážím si toho moc a jsem hrdej, že jsem tady mezi fajn lidma.

Z celého srdce Vám děkuji.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Tak 100 shlédnutí pokořeno fakt díky lidi mám velkou radost z Vás :-).
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Tak že pedofilové jste připraveni na druhou diskuzi? Ze stránky Zpovědnice.cz?

Jen důležité upozornění budou zde uvedeny jenom příspěvky jednotlivých lidí na téma diskuze. Zpovědnice to má totiž řešeno zmatečně a nevím jak bych vám to sem srozumitelně dal.


Téma diskuze : pedofilie
Úvodní zpráva : Ahoj a dobrý den je mi 23 let a líbí se mi hodně mladí kluci. Věk cca od 10 do 18.
Chtěl jsem se Vás zeptat čistě pro moji zvědavost jak vnímáte lidi jako jsem já.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Člověk 1
Choď robit farára ;)
Člověk 2
Jsi uchyl navštiv doktora.
Člověk 3
Nech se vykleštit.
Člověk 4
Teplej pedofil...no už aby tu byli muslimové a udělali by s vámi krátký proces.
Homouše vyvedou na střechu vysoké budovy, a shodí tě dolů.
Nemůžu se dočkat až tam budu stát opodál s popcornem a budu slyšet jak ti praskají ty teplý kosti.!!!!
Člověk 5
Vrrr. Škyt. Bluehééé.
Člověk 6
Až ovládnu svět, tak nechám všechny pedofily, zoofily, a podobné delikventy vykastrovat aby nemohli rozšiřovat svůj vadnej genofond.
Člověk 7
A co by si s těma klukama asi dělal, seděli ti na klíně a ty je hladil po zádech? Teď prosím čti pozorně. Každý psychicky nemocný člověk si svoji nemoc neuvědomuje a ty si jeden z nich. Je to těžký pochopit ale zkus to tak prostě brát. Vím, že si se s tím narodil a nemůžeš s tím nic sám dělat ale moderní medicína už ano. Zajdi k doktorovi a on už ti léčbu vymyslí. Nemusíš se bát, nic si neudělal, jen si se bohužel narodil jako nemocný člověk a tak k tobě taky budou přistupovat. V okolí nic neříkej, zajdi se poradit s doktorem aby ti nasadil léčbu. Už jen tím, že přemýšlíš co je trestný a co ne je jasný že si v tom až po uši. Pedofily co spáchal nějaký sexuální zločin bych okamžitě věšel ale ty co nic neudělali a sami se chcou léčit si zaslouží šanci na život.
Člověk 8
Jak vidíš, tak to nebudeš mít jako pedofil jednoduché. Tak good luck:-)
Člověk 9
Jak je beru? Zavedl bych podobný partičky hodných holohlavých pánů, jako v Russlandu, kde lidi podobný tobě vylákají na schůzku a pak jim předvedou svůj um v kopaný atd. Takhle by se alespoň vyfiltrovali ti, co to nezvládají.
Člověk 10
Takoví haj..li jako jsi ty by se měly házet doprostřed oceánu.
Člověk 11
vykastrovat tě ty čipe..
Člověk 12
Vida, kolega efebofil s mírně posunutou preferencí.
Neřekl bych, že je zrovna výhra hledat pochopení právě zde mezi místními přispěvateli a jejich "pětiminutovkami nenávisti". Takže prosím, čti pozorně. Ať tě ani nenapadne jít na "léčení", poněvadž to spočívá na presumpci viny a každému je jedno, jestli jsi přišel dobrovolně nebo ne. Zakáží ti vídat se s kýmkoliv mladším a nacpou tě léky, které sice nesnižují libido, ale zato znemožňují erekci (tj. i masturbaci). Něco jako rozdělat oheň pod kotlem a utáhnout všechny ventily. No, a až se rozhodneš s "léčbou" skončit, což alespoň lze, tak to stejně máš všechno ve zdravotních záznamech a věř v lékařské tajemství.
No, názory normální populace jsou tu jako na dlani. Radost se podívat. :-)
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Člověk 13
No tak jsi pedofil, to není nic tak neobvyklého. Pokud tím neotravuješ ostatní lidi, tak to je v pohodě.
Člověk 14
Aj ja som pedofil, efebofil a žijem s tým. Nie je to jednoduché, žiť s takýmto niečim, pretože moje šance na partnerský život s dospelou osobou sú značne zmenšené, ba priam až nulové, ale musím žiť s tým, čo mi osud nadělil.
Člověk 15
Je mi normálně smutno z toho kolik neskutečných bezpáteřních debilů se tady opět sešlo. Autore, je mi tě opravdu líto, asi to sem ani neměl psát, ty odpovědi cos tu většinou dostal nestojí snad ani za komentář. Neskutečná ubohost tohle. Někdy si říkám, proč musím do pr...le žít ve světě, kde většinové mínění určují podobná individua jako někteří zdejší písálci.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvky (celkem 5):
asce, Neptun, Jeremy, brumla, Livrey
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od asce »

alun píše: Člověk 7
A co by si s těma klukama asi dělal, seděli ti na klíně a ty je hladil po zádech? Teď prosím čti pozorně. Každý psychicky nemocný člověk si svoji nemoc neuvědomuje a ty si jeden z nich. Je to těžký pochopit ale zkus to tak prostě brát. Vím, že si se s tím narodil a nemůžeš s tím nic sám dělat ale moderní medicína už ano. Zajdi k doktorovi a on už ti léčbu vymyslí. Nemusíš se bát, nic si neudělal, jen si se bohužel narodil jako nemocný člověk a tak k tobě taky budou přistupovat. V okolí nic neříkej, zajdi se poradit s doktorem aby ti nasadil léčbu. Už jen tím, že přemýšlíš co je trestný a co ne je jasný že si v tom až po uši. Pedofily co spáchal nějaký sexuální zločin bych okamžitě věšel ale ty co nic neudělali a sami se chcou léčit si zaslouží šanci na život.

Tento pán mě asi zaujal nejvíc. Je tak hodný, co všechno ví a jak se ti snaží pomoci - dokonce jakousi šanci na život ti nabízí... hm... ach jo...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Lidi nemáte zač děkovat. Dělám to čistě hlavně pro Vás pak jsem já až na druhém místě.

Já mám aspoň někoho koho miluji se vším všudy co ke vztahu patří, někteří co jsou tady to vůbec nezažijí.
Mrzí mě to, ale je to tvrdá realita.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Ahoj, včera dopoledne jsem neplánovaně založil diskuzi i na stránce lidé.cz. Diskuze vydržela na této stránce 2,5 hodiny. U diskuze proběhli ostré názory rodičů i jednotlivců. Opět proběhli útoky na mou osobu, jeden vyhrožoval, že zavolá policajty.

Dnes ráno jsem si diskuzi v klidu a pozorně pročetl celou znovu a naskočila mi husí kůže z toho, že jsem viděl na profilovce obličeje těch lidí co takový věci dokážou napsat.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od Kasz »

Podělíš se o ty perly i s námi?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Kasz píše:Podělíš se o ty perly i s námi?
Ano podělím, ale nevím kdy. Chci si totiž dát pauzu od těch nenávistných zpráv plné vraždění, kastrací, pedofilů. :-)

Jinak Vám děkuji za podporu.
Naposledy upravil(a) alun dne neděle 8. 11. 2015, 21:47:42, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Ahoj, mám pro Vás první názory lidí z diskuze na stránce lidé.cz

Téma s názvem : Pedofilie, pedofilové co si o nich myslíte.

Bohužel už je diskuze smazána administrátory.
Naposledy upravil(a) alun dne neděle 8. 11. 2015, 11:56:18, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od alun »

Já : Ahoj mám otázku. Jaký máte názor na lidi co se narodili jako pedofilové, kteří cítí lásku k dětem.

Reakce :

Člověk 1: Jak to můžeš nazvat láskou

Člověk 2: Jednou by sáhl na moje dítě a bylo by po něm.

Člověk 3: Je to láska. Ale musí být příležitost se zamilovat. Může být ale i láska všeobecná jako kohokoliv ke komukoliv. Někdo třeba miluje psa či auto.

Člověk 4: Patří za mříže a nepustit je nikdy ven

Člověk 5 odpovídá Člověku 4:To mluvíš o svém partnerovi? Copak se nekoupal s dětmi ve vaně nespal jen ve slipech či i bez? Nesexovali jste spolu při nich? Děje se to skoro v každé rodině na hraně toho co vy nazýváte pedofilie,....v 99% případech děti jsou zneužiti či znásilněni právě rodiči či za jejich přihlížení.

Člověk 6: Okamžitě ZASTŘELIT !!!!

Člověk 7: Ahoj...MUSÍ..to umět ukočírovat-léky,terapie.Pokud to nezvládají ať podstoupí operaci.Když ublíží dítěti je pozdě!!Potom si zaslouží trest...není na to omluva.

Člověk 8: Taky bych střílel !!! viděl bych nějakého k…pla který sahá na mou dceru tak končí !!!
Naposledy upravil(a) alun dne neděle 8. 11. 2015, 12:05:12, celkem upraveno 3 x.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Průzkum veřejného mínění na internetu o pedofilech

Nový příspěvek od Plyšáček »

To mluvíš o svém partnerovi? Copak se nekoupal s dětmi ve vaně nespal jen ve slipech či i bez? Nesexovali jste spolu při nich? Děje se to skoro v každé rodině na hraně toho co vy nazýváte pedofilie.
Máme i speciální vlákno Úchylky neúchylných o tom, kolik nevhodného dělají tzv. "normálové" včetně pedobijců.
...v 99% případech děti jsou zneužiti či znásilněni právě rodiči či za jejich přihlížení.
Nevím, kdo to tvrdí, ale tento údaj je jistě zcela chybný.
Přesná čísla nevíme, ale tipoval bych (od boku), že (i když se uvádí 90 procent) 70 procent zneužití je spácháno nepedofilními pachateli a asi z 60 procent se jedná o příbuzného.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti