Diskuze k administrátorskému moderátorskému týmu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Diskuze k administrátorskému moderátorskému týmu

Nový příspěvek od Kasz »


Diskuze k administrátorskému a moderátorskému týmu

V tomto vláknu probíhá diskuze o změnách obsazení a práce administrátorského a moderátorského týmu.


Příspěvek vložený dne 14. 7. 2012 do sekce vybraných uživatelů, veřejně vyvěšen dne 18. 7. 2012:

Tento týden proběhla porada Týmu ČEPEK. Na poradě jsme se všichni společně usnesli, že by bylo dobré, kdyby byl Kuba šéfredaktorem webu www.pedofilie-info.cz, kde je použit redakční systém WordPress. Jednak má co se týče psaní energie na rozdávání a jednak v minulosti kromě psaní na nepedofilních webech vytvořil i docela propracované fórum, tudíž si myslíme, že v současné chvíli není nikdo lepší, kdo by se na pozici šéfredaktora hodil.

Jeho kriminální minulost nám pro vykonávání pozice šéfredaktora nevadí, pro nás je podstatné, že nyní již děti nezneužívá a ani do budoucna zneužívat nechce. Tento web nebyl vytvořen pouze pro nekriminální pedofily, ale též pro ty, kteří děti z různých důvodů zneužívají, aby jim dopomohl k tomu děti nezneužívat. Koneckonců Kuba píše ve svém článku, že "Nakonec jsem ale s podporou internetové pedofilní komunity dokázal sexuálního zneužívání dětí zcela zanechat". Bohužel zneužíval i v době, kdy již vystupoval na internetu pod přezdívkou Flarnytryl a tvrdil, že děti nezneužívá, což sice může veřejnost vnímat negativně, avšak je třeba si také uvědomit, že nyní bude mít možnost svou energii využít k tvorbě webu, který má jako jeden z cílů dopomáhat pedofilům k tomu, aby děti nezneužívali. Existuje jen málo webů, kde jsou objektivně podané informace o pedofilii a kde se pedofil dozví, že nemusí děti zneužívat, kde se seznámí s mnoha pedofily, kteří děti nezneužívají, a kde může nabýt vědomí, že i on může být pedofilem, který nejenže nechce děti zneužívat, ale také který chce dětem prospívat k dobrému. V pozici šéfredaktora tak Kuba bude mít možnost prospívat dětem k dobrému tím, že bude spravovat web, jehož jeden z cílů je snažit se osvětovou činností preventivně působit na snížení výskytu pohlavní zneužívání dětí ze strany neinformovaných pedofilů, a tudíž může Kuba v pozici šéfredaktora nepřímo prospět k dobrému mnoha dětem a snažit se tak alespoň o dílčí nápravu škod, které napáchal v době, kdy sám děti zneužíval.

Usnesení, že Kuba bude šéfredatorem, je jednomyslné. Kuba se tedy stává k dnešnímu dni, tj. 14. 7. 2012 šéfredaktorem webu a rozšiřuje tak administrační a moderátorský tým. Aby mohl vytvářet a moderovat diskuze k článkům, bude mít i práva k moderování příspěvků ve fóru Diskuze k článkům.

Za Tým ČEPEK
Fx100d, MR_Xguard, Kasz a efix
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 6. 7. 2015

Nový příspěvek od Kasz »

Do moderátorského Týmu ČEPEK byl dnes přizván velmi aktivní a nadějný člen Marco Freeman. Mám s ním zatím jen dobré zkušenosti, chlapec, až mladý, má v hlavě jasno, dokáže se rozumně vyjádřit a vymezit proti neslušnému chování, celkově z něj mám dobrý dojem. Měl zájem starat se o web, byla na něj tedy přenesena funkce Šéfredaktora webu, kde jsem se s ním domluvil zatím na několika drobných úpravách + že se bude starat o nově došlé články. Na fóru jsem jej zařadil do skupiny Globálních moderátorů, má tedy moderátorská práva k celému fóru, správě banů a přístup do moderátorské sekce. Časem, pokud se bude osvědčovat tak, jako doposud, bych jej chtěl ustanovit i správcem chatu s plným přístupem do logu chatu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Forst Jan, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
max1
Na trestné lavici
Líbí se mi: Ženy
ve věku od: 1
ve věku do: 1
Příspěvky: 282
Dal: 44 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 6. 7. 2015

Nový příspěvek od max1 »

Tak stakovto hlupostov nesuhlasim jedno horšie rozhodnutie za druhym a na vine je kasz ako vždy...
Takyto ludia zničily chat zabavu atd... Je totalne nekompetetny na taketo pravomoci nechapem to...
Ach bože kam sme sa to dostaly.
Kde su časy FX100D ked všetko bolo super a ludia boly skutočne hrdi na to že boly členove čepku.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 6. 7. 2015

Nový příspěvek od Kasz »

Dovolím si rozhodování o tom, kdo je k čemu kompetentní, vyhradit kompetentním osobám, nikoliv uživateli, se kterým jsou dlouhé roky jen problémy.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od Kasz »

Od 9. 11. 2015 přivítáme v našem moderátorskému týmu novou členku Shillen, historicky první slečnu - moderátorku. Shillen bude pomocnou rukou velmi aktivního globálního moderátora Marca Freemana, bude mít stejná práva, tj. práva globálního moderátora.

Zároveň oznamuji, že od 9. 11. 2015 bude mít konečné slovo v posuzování fotografií vložených na web moderátor Marco Freeman. Od tohoto data se vzdávám svého konečného administrátorského slova ohledně posuzování fotografií, můj hlas bude pouze hlasem poradním, pro všechny uživatele bude závazné stanovisko Marca Freemana. Samozřejmě, že si vyhrazuji právo neschválit fotografii, která se mi nebude líbit, ale jestliže Marco Freeman rozhodne, že nějaká fotografie na fóru nebude, bude to pro všechny uživatele, vč. administrátora, závazné. Prosím všechny uživatele, aby jeho rozhodování ohledně fotografií bez zbytečného reptání respektovali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 6):
Allein, Marco Freeman, Teenbl, Jeremy, K3i4L, alun
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Díky, takto příjemná, milá a aktivní "pomocná ruka" se mi bude hodit. :) Vítám Shillen mezi námi v Týmu ČEPEK a doufám, že se lidé zde k mé vlastní podpoře a "svěřeňkyni" budou chovat s určitým respektem a úctou, aniž by se do ní zbytečně pouštěli, když vykoná zásah. Budu si ji bránit! :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Kasz, Allein, K3i4L, Filip
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
jirka
Nový člen
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 4
Dostal: 1 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od jirka »

Co takhle nějakého dalšího člena rodiny Kaszi, třeba babičku?
Tito uživatelé poděkovali autorovi jirka za příspěvek:
asce
Uživatelský avatar
simgiran
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: [email protected]
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Příspěvky: 1276
Dal: 472 poděkování
Dostal: 567 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od simgiran »

No, myslím, že Shillen ještě úplně není členem Kaszovy rodiny. Ale to není podstatné. Podstatné je, že ačkoli není moc vhodné tahat různé členy rodiny a jiné blízké lidi do vedení, eště méně vhodné by bylo nevzít někoho do vedení rozumnou, zodpovědnou osobu jen proto, že se stala osobou blízkou administrátorovi, v situaci, kdy většina ostatních členů vedení nejsou aktivní vůbec nebo jsou aktivní málo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi simgiran za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Allein, Kasz, Filip, K3i4L
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od asce »

jirka píše:Co takhle nějakého dalšího člena rodiny Kaszi, třeba babičku?
simgiran píše:No, myslím, že Shillen ještě úplně není členem Kaszovy rodiny. Ale to není podstatné. Podstatné je, že ačkoli není moc vhodné tahat různé členy rodiny a jiné blízké lidi do vedení, eště méně vhodné by bylo nevzít někoho do vedení rozumnou, zodpovědnou osobu jen proto, že se stala osobou blízkou administrátorovi, v situaci, kdy většina ostatních členů vedení nejsou aktivní vůbec nebo jsou aktivní málo.
No, asi nikoho nepřekvapím, když řeknu, že bych přeci jen byl pro tu babičku... Ale nejsme demokratický web, ale informativní web, jak mi bylo vysvětleno, tak co, že... Je pravda, že s většinou zásahů Marca nemám problém, ale někdy mi jeho rozhodnutí přijdou jako schválnost vůči jistému uživateli a některé repliky už jako vyslovená provokace, a to ještě opepřená děkovačkou jistých sub-soukmenovců... No, když to Kasz nechce vidět, tak zkrátka nevidí, ale že to ještě vyhrotí, to už by mne bývalo nenapadlo... nu, asi mám malou představivost...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 8. 11. 2015

Nový příspěvek od Filip »

Shillen je dlhoročnou registrovanou členkou, je to rozumná baba a ja s jej novou funkciou nemám problém. Som rád že niekto pomôže Marcovi a sníme z jeho pliec trochu zodpovednosti.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 3):
Marco Freeman, Allein, K3i4L
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od Jeremy »

asce píše:...Je pravda, že s většinou zásahů Marca nemám problém, ale někdy mi jeho rozhodnutí přijdou jako schválnost vůči jistému uživateli a některé repliky už jako vyslovená provokace, a to ještě opepřená děkovačkou jistých sub-soukmenovců...
O rozhodnutiach, ktoré by mali byť schválnosť voči "jistému uživateli" nič neviem a ak sa bavíme o nejakých provokáciách, možno by bolo vhodné vnímať aj prejavy "jistého uživatele" a zamyslieť sa, či Tebou vnímané provokácie neboli iba odpoveďou na na niečo, čo "sub-soukmenovec" tohto užívateľa prehliadol. Mimochodom, kľudne zverejni meno "jistého uživatele". Načo také tajnosti? My sa tu na nič nehráme a sme k sebe úprimní...

Shillen veľmi nepoznám, ale z toho mála, čo som zaregistroval, mi príde inteligentná a s potenciálom moderovať spravodlivo. Každopádne by som jej dal minimálne čas, aby to mohla dokázať, hoci samozrejme nikdy nepresvedčí všetkých. To že je v blízkom vzťahu s adminom vnímam ako určitý problém, ale kritizovať som pripravený až vtedy, keď mi na to dá sama dôvod. Inak si vážim každého, kto je ochotný venovať svoj čas na takéto veci a naviac to zvláda s prehľadom a spravodlivo. Ak sa dokáže priblížiť Marcovmu štandardu, nebudem mať dôvod na kritiku.

Novej posile v moderátorskom tíme prajem pevné nervy a budem rád, ak si po nejakom čase budem môcť zodpovedne povedať, že jej menovanie bol správny krok.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvky (celkem 5):
Marco Freeman, Allein, Teenbl, K3i4L, Filip
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od asce »

Jeremy píše:Shillen veľmi nepoznám, ale z toho mála, čo som zaregistroval, mi príde inteligentná a s potenciálom moderovať spravodlivo.

Podívej, Jeremy, já jsem svůj názor již naznačil. Prostě i když se mi Čepek celkově líbí a jsem tu rád, přesto jsou věci, které vnímám od počátku negativně. Především jde o to, že jsem zde vypozoroval 2 skupiny uživatelů (omlouvám se za zjednodušení, ale nehodlám psát elaborát).
1) Kasz + Shillen + BL + Jan F. Tato skupina mi přijde názorově velmi kompaktní. Proč to tak vnímám, nebudu rozebírat, prostě to tak vnímám.
2) Ostatní uživatelé, zejména GL. Tato skupina je mnohem méně kompaktní, častěji se zde vyskytuje vzájemný nesouhlas, než je tomu u první skupiny.
Ať má každý názor, jaký si sám utvořil. Nic proti tomu. Co mi vadí je to, že první skupina má obsazeny prakticky všechny rozhodovací posty. Tedy pokud se mi něco nelíbí, můžu s tím tak leda na lampárnu, protože z vedení se mě nikdo nezastane, to se raději skutečnost zcela překroutí. A za to překroucení si ještě vzájemně poděkujete - abych si to opravdu vychutnal...
A toto se jmenováním Shillen do rozhodovací funkce ještě prohloubilo.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od Kasz »

Bohužel je tomu tak, že dřív jsme byli na web s Jirkou dva hlavní admini, kteří pravidelně sledovali dění a chodili na web, a docela aktivní byli i ostatní moderátoři. Jenže jak už to bývá, život přináší změny, a jako se Kuba stáhl, když našel přítelkyni, Jirka Fx100d se taky stáhl, a před Marcem Freemanem jsem měl pocit, že jsem na spoustu věcí sám - reakce na došlé emaily do redakce, dotazy v poradně jsem nestíhal. Před rokem je převzal Myš, což mi velmi ulevilo (v dotazech jsem měl skoro půlroční skluz). Přesto všechno jsem se to snažil nějak táhnout dál a zároveň jsem čekal, zda se neobjeví někdo, kdo by byl aktivní a kdo by mohl část agendy převzít. Našel se Marco, který byl ochotný například zpracovat dotazy v poradně, spočítat jejich počet, založit diskuze na fóru ke každému dotazu, apod. Když vidím takovou aktivitu v rutinních věcech, které nejsou zrovna příjemné (mě třeba vůbec nebaví, už na ně nemám čas), tak o takovém uživateli začnu přemýšlet, že by mohl být dobrý moderátor. Moderátor by měl být někdo, kdo chodí na web pravidelně a kdo pro web něco dělá, dá se spolehnout na to, že zmoderuje, co je potřeba. A to Marco splňoval. Co se týká Shillen, ta je zase s Marcem ve velmi častém textovém kontaktu, sleduje fórum, upozorňuje Marca, pokud se něco děje... takže bylo by vhodné, kdyby mohla i sama zasáhnout a nemusela upozorňovat admina a říkat mu, co má udělat. Takhle může zasáhnout rovnou sama.

Mě osobně to velmi odlehčí. Tím, že je Shillen moderátorkou, také riskuji, protože ČEPEK je svým způsobem specifická stránka a může mezi mnou a ní dojít k určitým názorovým nesrovnalostem, a pokud by to byla nějaká velká názorová nesrovnalost, tak nás to může stát i vztah. Názorová nesrovnalost ale může přijít ze zcela jiných příčin, než z tohoto webu, takže to pro mě není podstatné, podstatné je, jak s tím budeme oba pracovat, když se na něčem neshodneme, což prostě je jasné, že dva lidé se nikdy nemůžou na všem shodnout, takže musí na řadu přijít buď respektování názoru druhého a nebo nějaký kompromis (např. ve výchově dětí).

Pro můj život by bylo lepší, kdybych nyní na ČEPEKu nebyl, kdyby tady nebyla ani Shillen, kdybych se mohl prostě věnovat již jen svému běžnému životu a jí samotné a být taky chvilku (a nebo do smrti) šťastný s tou, kterou mám rád. A občas bych mohl přijít pozdravit kolegy souputníky a přečíst si novinky. Jenže s tímto cílem (abych byl šťastný) jsem tento web nezakládal.

Bohužel náš úděl některé věci limituje. Nemohu dát moderátorství člověku, kterému nevěřím. Získání důvěry chvilku trvá, chvilku, tím může být i rok a více. A pro mě je důležité, že ve vedení webu jsou lidé, kterým se dá věřit a zároveň kteří jsou ochotní něco pro web/komunitu udělat.

Zároveň si nemyslím, že by(chom) snad byli záměrně vysazení proti nějaké skupině uživatelů. Na webu je mnoho aktivních lidí, ke kterým jsem za celou dobu jejich existence neměl jedinou připomínku. I to o něčem svědčí. Je to jako ve třídě - tomu, kdo pracuje, jak má, se nemůže stát, že ho za něco napomenu. Nejvíc nespokojení jsou ti, kteří například neustále ruší a já je musím neustále napomínat. Že prý jsem si na ně zasedl. "Kdybys nerušil a pracoval, jak máš pracovat, nenapomínal bych tě," zní moje odpověď. Takže asi tak nějak. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 4):
asce, Allein, K3i4L, alun
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Bohužel je tomu tak...
Díky, beru to. Jen mi je prostě líto, že se ve vedení nemohu obrátit na někoho, o kom bych se domníval, že mě více pochopí. Což neznamená, že se mnou musí nutně souhlasit - naopak, případný nesouhlas by mě nutil k hlubšímu zamyšlení. Samozřejmě nevím, jak se s kým znáš, komu důvěřuješ, co by dotyčný chtěl nebo nechtěl. Moje představa by byla, aby "zmodral" Gabriel S. Považuji jej za velmi rozumného a jeho názory mě nutí k velkému přemýšlení - pokud od něj dostanu nesouhlasnou reakci, vždy je to pro mě zásadní a snažím se přijít věci na kloub a názory lépe formulovat či zcela přehodnotit, pakliže v hlubším niterném rozboru přijdu na to, že jsem "ujel"...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Já bohužel nemám na web tolik času, kolik by asi bylo ideální a kolik mají Marco a Shillein. Často slýchám stížnosti, že ve vedení webu jsou teď "děti", jenže právě lidé v jejich věku mají často více času než my ostatní. Nevím, kdo ze skupiny anti-Kasz-anti-Shillen-anti-BL-anti-Jan.F by chtěl zmodrat a zároveň měl dost času.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od Kasz »

asce píše:Moje představa by byla, aby "zmodral" Gabriel S. Považuji jej za velmi rozumného a jeho názory mě nutí k velkému přemýšlení - pokud od něj dostanu nesouhlasnou reakci, vždy je to pro mě zásadní a snažím se přijít věci na kloub a názory lépe formulovat či zcela přehodnotit, pakliže v hlubším niterném rozboru přijdu na to, že jsem "ujel"...
Ale přece názory můžeš přehodnocovat i bez toho, aby byl uživatel modrý, ne?

Jinak co se týká těch mladých - říká se "mládí vpřed", držíc se tohoto hesla nabízí tento web možnost "zábavy" a uplatnění a nabírání zkušeností, které jednou zužitkují nejen při správě webu, ale i v životě. Moudrými se teprve učí být a myslím, že za 10 nebo 20 let prostě budou mít názory trochu jiné, někam posunuté. I když oni už teď je mají v některých ohledech výrazně zralejší, než běžná populace, která se takovým tématem, jako je to naše, moc nezaobírá.

Moje názory byly kdysi výrazně "radikálnější". Ale životní zkušenosti mě vedly k jejich postupnému poupravení. A stále se vyvíjí a budou se vyvíjet až do konce mého života.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od Silesia »

Není vůbec lehké řídit jaký koli projekt. Vždy se může stát, že někdo někomu jinému nesedi, může mít špatný den nebo má na něco uplně jiný názor. Na chatu a webu teď moc nejsem a když jsem tak blka nějak mlčí, tudíž zkušenosti se zásahy admin. moc nemám. Pokud to ale mohu vnímat, vždy na něco následuje slovní upozornění, pak kop pak Ban. To je myslím dost šanci, vyjasnit si pravidla.
Chápu, že pokud je mi něco vytýkáno, nemusím být zrovna v té chvíli schopen to zhodnotit z druhé strany, ale to se děje i v životě.
Dejme jim šanci a nechme je resp veďme je a uvidíme jak co bude.
Uživatelský avatar
alun
Registrovaný uživatel
Bydliště: Jižní Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 0
ve věku do: 11
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Člověk nemá odsuzovat lidi (pedofily), když o nich nic neví.
Příspěvky: 157
Dal: 70 poděkování
Dostal: 118 poděkování

Re: Administrační a moderátorský tým

Nový příspěvek od alun »

Kasz píše:Od 9. 11. 2015 přivítáme v našem moderátorskému týmu novou členku Shillen, historicky první slečnu - moderátorku. Shillen bude pomocnou rukou velmi aktivního globálního moderátora Marca Freemana, bude mít stejná práva, tj. práva globálního moderátora.

Zároveň oznamuji, že od 9. 11. 2015 bude mít konečné slovo v posuzování fotografií vložených na web moderátor Marco Freeman. Od tohoto data se vzdávám svého konečného administrátorského slova ohledně posuzování fotografií, můj hlas bude pouze hlasem poradním, pro všechny uživatele bude závazné stanovisko Marca Freemana. Samozřejmě, že si vyhrazuji právo neschválit fotografii, která se mi nebude líbit, ale jestliže Marco Freeman rozhodne, že nějaká fotografie na fóru nebude, bude to pro všechny uživatele, vč. administrátora, závazné. Prosím všechny uživatele, aby jeho rozhodování ohledně fotografií bez zbytečného reptání respektovali.
Napíši pár slov, nejsem moc velký spisovatel.

Shillen přeji ti hodně štěstí, protože mít takovou odpovědnost není žádná sranda. Buď spravedlivá, nestranná, neřiď se tím jak to cítíš a vůbec se nenechej rozhodit ostatními registrovanými členy čepeku.
Řiď se striktně danými pravidly, která jsou dána a určená pro klidný a bezproblémový chod této stránky.

Good luck.
Tito uživatelé poděkovali autorovi alun za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Kasz »

Dnes jsem upravil administrační tým. V prvním příspěvku tohoto vlákna je uvedeno aktuální složení moderátorského a administračního týmu.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Administrátorský a moderátorský tým

Nový příspěvek od Filip »

V rámci rovnosti mužov a žien, by Allein nemala byť iba pomocný administrátor, ale plnoprávny administrátor. Určite si to zaslúži. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvek:
Livrey
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host