Vypnutí chatu

Provozní informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat, noví uživatelé fóra zde mohou odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Takže Marco, opravdu žiješ v naprosto jiné realitě, než já. Mně se při erekci vysune žalud z předkožky, když to musíme takto rozebírat. Z kontextu jednoznačně vyplývalo, že jde o erekci, a nic nenasvědčovalo opaku. (A navíc k tomu byl přidán zamračený smajlík, přestože naprosto v pořádku by to bylo i bez něj.)

Pokud chceš vidět sexuální aktivity s dětmi ve všem, co Plyšáček napíše, jistě je tam najdeš. Ale to je tvůj problém a neměl by za to trpět Plyšáček.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

teenbl píše:Ono stejná stejná argumentace jde použít u jakékoliv trestného činu například. Pak bychom došli k tomu, že vlastně každý trestný čin je správné nahlásit.
Ale tak to je. Je správné nahlásit každý trestný čin. NEMUSÍ to být NEJLEPŠÍ řešení, ale NIKDY to není řešení ŠPATNÉ.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Marco Freeman
Děkuji
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Forst Jan píše:
teenbl píše:Ono stejná stejná argumentace jde použít u jakékoliv trestného činu například. Pak bychom došli k tomu, že vlastně každý trestný čin je správné nahlásit.
Ale tak to je. Je správné nahlásit každý trestný čin. NEMUSÍ to být NEJLEPŠÍ řešení, ale NIKDY to není řešení ŠPATNÉ.
Heh to by to dopadlo, bych mohl každý den sedět na PČR několik hodin, vlastně bych od tamtud nemusel ani odcházet. A to neříkám ve vztahu k pedofilům, ale obecně ke společnosti. U většiny věcí prostě člověk musí posuzovat nějakou určitou společenskou nebezpečnost takového jednání, což platí i pro chat v podstatě.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvky (celkem 2):
Filip, I9II
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Filip »

Forst Jan píše:
teenbl píše:Ono stejná stejná argumentace jde použít u jakékoliv trestného činu například. Pak bychom došli k tomu, že vlastně každý trestný čin je správné nahlásit.
Ale tak to je. Je správné nahlásit každý trestný čin. NEMUSÍ to být NEJLEPŠÍ řešení, ale NIKDY to není řešení ŠPATNÉ.
Boli časy, keď ukrývať žida bolo trestným činom. Išiel by si takéhoto človeka nahlásiť. To že je niečo trestný čin, neznamená že to je ešte zlý, alebo amorálny čin. A mnohé zlé a amorálne veci trestný čin nie sú.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
I9II, Livrey
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Filip píše:
Forst Jan píše:
teenbl píše:Ono stejná stejná argumentace jde použít u jakékoliv trestného činu například. Pak bychom došli k tomu, že vlastně každý trestný čin je správné nahlásit.
Ale tak to je. Je správné nahlásit každý trestný čin. NEMUSÍ to být NEJLEPŠÍ řešení, ale NIKDY to není řešení ŠPATNÉ.
Boli časy, keď ukrývať žida bolo trestným činom. Išiel by si takéhoto človeka nahlásiť. To že je niečo trestný čin, neznamená že to je ešte zlý, alebo amorálny čin. A mnohé zlé a amorálne veci trestný čin nie sú.
Tak jistě, o tomhle jsem zde debatu nechtěl začínat. Jde o to, že nesouhlasím s tou argumentací o nutnosti jednání za každou cenu a v každý moment, i když jde o špatnou nebo nemorální věc, protože člověk vždy musí vyvažovat to, jakou reakci může čekat. Co dané jednání přinese. To je ostatně taky třeba důvod, proč například na pohlavní zneužití není ohlašovací povinnost, protože samotné vyšetřování může víc ublížit. Ono totéž může v mnohých případech platit i pro řešení problémů zde na chatu.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Marco Freeman píše:Ano, můžeme debatovat o tom, že se mu vysune zubní kartáček z kapsy nebo něco jiného, ale to nic nemění na tom, že ten prvotní dvojsmysl tam je znát. A skutečně mi nepřijde, že by šlo pouze o dvojsmysl na erekci. Ještě nikdy se mi nestalo, aby mi někdo popisoval své vzrušení slovy "a tak jsem vysunul". Ale stalo se mi, aby touto hláškou někdo popisoval sexuální aktivity se spolužačkou.
Přesně tak.
Myš píše:Vypnutí chatu dokážu pochopit jako prostředek pro uklidnění a vyřešení se opakujících nepříjemností, o rozpoutání diskuze mezi moderátory o tom, jak se k tomu postavit, jaké tresty udělit a tak. Jednoduše udělat všechno proto, aby se to neopakovalo a atmosféra na chatu se uklidnila. Doufám, že tak byla Kaszova věta "Vypnutí chatu neberu jako potrestání kohokoliv, ale jako opatření, které zajistí moderátorům pár dní klidu.", myšlena.
Přesně tak, ale je v tom částečně i zahrnutý i ten klid, i tato diskuze, kterou vedeme na fóru a argumenty, které uvádím.

Co se týká těch trestných činů - asi také není úplně nejlepší nechat trestné činy jen tak bez povšimnutí, ani dotyčnému nic neříct, jen projít kolem s myšlenkou "však policajti tady chodí dvakrát denně, kdyby se jim něco nelíbilo, tak by určitě zasáhli". Asi by bylo dobré na každý trestný čin nějak zareagovat, a ne si jen říct "to bych mohl sedět na policii 24 hodin denně" a přitom neudělat vůbec nic.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 3):
Allein, Marco Freeman, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Kasz píše: Co se týká těch trestných činů - asi také není úplně nejlepší nechat trestné činy jen tak bez povšimnutí, ani dotyčnému nic neříct, jen projít kolem s myšlenkou "však policajti tady chodí dvakrát denně, kdyby se jim něco nelíbilo, tak by určitě zasáhli". Asi by bylo dobré na každý trestný čin nějak zareagovat, a ne si jen říct "to bych mohl sedět na policii 24 hodin denně" a přitom neudělat vůbec nic.
Zase trochu překrucuješ to, o čem tu mluvím. Ale asi se tu nehodí řešit do důsledku. Nemluvím o věcech, které můžeš tak běžně vidět venku. Jo jenže pokud ta reakce na to vyzní stylem, no a co, tak to asi nemá smysl řešit, a to je nejčastější reakce.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Jasně, málo lidí chce mít problémy, tak proto nad tím mávnou rukou. "Mě se to netýká, tak se do toho raději nebudu míchat, ještě by mi to mohlo přinést nějaké problémy". Samozřejmě, že to mohu zvažovat i já, a také to zvažuji. Ale víc se kloním k tomu situaci nějak řešit, i kdyby mi to mělo přinést problémy, než nad ní mávnout rukou. Možná taky proto tady dělám ty zásahy, které dělám a které mi nejsou ani v nejmenším příjemné a přinášejí určité komplikace.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 2):
Allein, K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Forst Jan »

teenbl píše:Zase trochu překrucuješ to, o čem tu mluvím
Ale to děláš i teď ty mě:
teenbl píše:nesouhlasím s tou argumentací o nutnosti jednání za každou cenu a v každý moment, i když jde o špatnou nebo nemorální věc
Tak znovu co jsem napsal:
Forst Jan píše:Je správné nahlásit každý trestný čin. NEMUSÍ to být NEJLEPŠÍ řešení, ale NIKDY to není řešení ŠPATNÉ.
Všimni si, co zdůrazňuji, že nemusí být nejlepším řešením nahlásit trestný čin. Ano někdy je lepší nehlásit, než nahlásit. Také si všimni že nikde nepíšu, že je nutné vždy trestný čin nahlásit. To co říkám je, že není nikdy chybou trestný čin nahlásit. To je rozdíl.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Allein
Děkuji
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Teenbl »

Správné z hlediska čeho? Z hlediska morálky mnohdy ne, z hlediska zákona taky ne, z hlediska výsledku taky ne. No já zde radši nebudu rozebírat o co mi tou narážkou šlo, teď už jsme úplně mimo téma a Kasz tu říká své moudra. Ono kdybych měl stejné zásady jako Kasz, tak se asi mnozí lidé dost diví, naštěstí jsem z toho přístupu už vyrostl
Jinak já jsem nemluvil o reakcích lidí na to, když vidí nějaký trestný čin, já myslel spíš, když někdo něco páchá a ty ho upozorníš na to, že to není ok.
I9II
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 30
Příspěvky: 143
Dal: 42 poděkování
Dostal: 35 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od I9II »

Chapu to tak, ze plysacek pouzil nestastna slova ale psal o erekci. Me moc nenapadlo o tom premyslet jinak. Kdyby to ale myslel jako vysunuti penisu z kalhot, nedivil bych se.
Gabrieli pokud modi na nekoho koukaj tak jako na ksofta nebo na plysacka, dotycni maj drzet hubu a krok, nebot by tu nemeli co delat a pokud si toto neuvedomuji, tak jsem pro rocni bany...

Jinak mam asi od prichodu plysacka na cepek pocit, ze je tezke neco posuzovat z jeho prispevku, protoze ma ve zvyku silne zkreslovat a z diskusi ukazovat to co se mu hodi. Proto i dost mozna by na mne pusobil zmineny chat stejne jako na marca, ze mluvil o vysunuti penisu z kalhot.
Tito uživatelé poděkovali autorovi I9II za příspěvky (celkem 5):
Filip, Livrey, Marco Freeman, K3i4L, Jeremy
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

Popravdě řečeno mi taky není jasný, proč se problematičtí jedinci prostě nezabanujou třeba na měsíc, a kdyby dál otravovali, tak natrvalo. Je pravda, že jsem asi nikdy nepřišel v začátku nějakýho problému - zas tak moc často sem nechodím - a včera jsem zase přišel do rozjetý diskuse/polemiky/hádky a přišlo mi to spíš k smíchu. Jelikož jsem ale nevěděl, o co přesně jde, tak jsem se do toho nemíchal. Plyšáček na mě působí, že se snaží prudit "lechtivými" řečmi, a když už přestřelí, tak to zas všelijak omlouvá a dává tomu jinej význam. Prostě "balancuje na hraně zákona". Jan Forst mi zas přijde přecitlivělý na jakýkoliv nevhodnější projev - jak jsem jednou na chatu z legrace napsal, asi jako odnaučený kuřák. Max1 na mě působí jako uražený, že se na chatu neprobírají věci, které by on chtěl (fotky, nahotinky...?) a snaží se to nějak "nastartovat". Osobně jsem tady před pár lety posílal taky nahotinky (v rámci zákona), ještě pod jinou přezdívkou, a byly tu jedině kladný reakce, jenom jednou, už nevím kdo, mě někdo upozornil, ať už se s tím mírním... Ale to je zase jinej příběh, a že se to tu teď v takový míře neposílá, mi nevadí - když chci, seženu si to samozřejmě jinak.

Tož si dáme všichni oraz, uvaříme si kafíčko, nohy do lavoru s teplou vodou, zabrečíme si u nějakýho dojáku a po pátku se tu zase ve svornosti sejdeme. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Little Hero za příspěvky (celkem 10):
I9II, Livrey, Allein, Filip, Myš, Tori, Marco Freeman, Daniel, K3i4L, Jeremy
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Wydra »

Ahoj, taky přispěju svojí špetkou do mlýna.

Dřív jsem chat navštěvoval takřka dennodenně, jenom abych se tam pobavil - jenomže tehdy nepanovala doba dvojsmyslů, kterou nastartoval Plyš (sice občas nějaký na téma dětí prolétl, ale spíš to bylo v hranicích slušnosti - aspoň podle mého mládeneckého pohledu). Chat jsem vnímal a stále vnímám jako možnost spolu debatovat o dané problematice anebo se u toho prostě uvolnit a neřešit problémy našich všedních životů, probírat veselé zážitky, ovšem ale v normě. Nejsem sice žádný moralista, ale pořád si myslím, že se lze bavit i bez toho, aniž abychom řešili co nám před dítětem z poklopce vypadlo a (psací) pero to přitom nebylo.

Další věc tu nakousli přede mnou další lidé - problémoví uživatelé jako Ksoft alias (tuny dalších nicků, které si už nepamatuji). Přes veškerou úctu k tobě, Kaszi, nelze řešit problém daného člověka tím, že se bude neustále banovat, a i přesto, že mu dáš druhou šanci, tak se moc nezmění. Chybí tady systém třikrát a dost - náš chat totiž vedle fora plní i svoji reprezentativní funkci a na mnoho lidí působí jako první kontakt s osobou(či vícero osobami), jenž je zaměřená na menší děti. Asi si můžeš představit, jak to na lidi bude působit, když tam vstoupí ve chvíli, kdy Ksoft a spol řeší čárku (ne tu ve větě) a druhý tam bude tapetovat fotky na hranicích (i když by se to snad dalo upravit, že by se takové pofidérní fotky neposílaly na veřejnost, ale byly by určeny jenom tomu dotyčnému?)

Achillovou patou jsou anonymy - Jak kdysi Havel říkal: "Demokracie těm, kteří se s ní myslí vážně, neskutečně svazuje ruce a těm, kteří to s ní nemyslí vážně, otevírá dveře dokořán." Něco podobného by se dalo připodobnit i k těmto anonymům. Může to pomoci lidem, kteří si ještě nejsou jistí, zda-li se zde mají zaregistrovat a nebo radši zústanou v tajnosti, na druhou stranu je to ale zneužívané lidmi, aby mohli obejít trest, který byl pro ně určen.

Jednoduše zde některým lidem chybí zdravým rozum.

Abych nezapoměl, tak by si Plyš i přes tu všechnu jeho práci na foru měl uvědomit, že ne všichni sdílejí jeho humor, zase mě fanscinuje, jak napíše sáhodlouhý příspěvek k tom, že to tak nechtěl a nemyslel to vážně - a přitom se problémy pořád opakují. Občas si říkám, že krom zdravého rozumu některým chybí i sebereflexe a schopnost se z chyb učit. Je to takový zlozvyk, který se však dá odnaučit. Stejně tak jako já se venku nedloubu v nose a neprohlížím si šušňára jako kdyby to měla být má poslední večeře. Doufám, že tahle pauza donutí u jistých lidí zapřemýšlet se nad sebou, avšak...

...tenhle výsek to vypoví za mě.


Mějte se fanfárově a užijte si zbytek večera. *bye*
Naposledy upravil(a) Kasz dne středa 18. 11. 2015, 22:30:32, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkaz předělán na youtube tag.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wydra za příspěvky (celkem 6):
Marco Freeman, Kasz, Filip, Jeremy, Livrey, K3i4L
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Wydra píše:Chybí tady systém třikrát a dost.
Bylo by to krásné, ale za předpokladu, kdy jeden uživatel může mít téměř neomezený počet IP adres, je to, bohužel, neaplikovatelné.
Wydra píše:...tenhle výsek to vypoví za mě.
*good*
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Wydra »

Kasz píše:Bylo by to krásné, ale za předpokladu, kdy jeden uživatel může mít téměř neomezený počet IP adres, je to, bohužel, neaplikovatelné.
Mám neurčitý pocit, že existují bany i na základě hardwarové konfigurace počítače (což je věc, která se nedá obejít, alespoň ne do doby, než si koupím třebas novou grafárnu nebo desku) Nikdo by si nekupoval nové součásti jenom kvůli tomu, aby mohl dále prudit. Ale vzhledem k technickým možnostem si myslím, že je to zatím a pouze jenom ve snech. :-)
Kasz píše:Tag upraven...
Jo díky, nějak jsem tomu nepřišel na kloub. Hádám, že asi pouhé klik-klik-cvak na nápis "youtube" nestačí... ;)
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od asce »

Wydra píše:Mám neurčitý pocit, že existují bany i na základě hardwarové konfigurace počítače (což je věc, která se nedá obejít, alespoň ne do doby, než si koupím třebas novou grafárnu nebo desku) Nikdo by si nekupoval nové součásti jenom kvůli tomu, aby mohl dále prudit. Ale vzhledem k technickým možnostem si myslím, že je to zatím a pouze jenom ve snech.
Tak třeba já mám chytrý mobil, tablet, noťas, 2 stolní PC, počítače ovládané na dálku přes VP... Běžný uživatel nejspíš bude mít méně techniky, ale také ne jen jedno PC...

Ale jinak s tebou až tolik nesouhlasím v tom, že na chatu by nemělo být možné se trochu odvázat. Pochopitelně i já uznávám jisté meze. Ale v poslední době to směřuje k tomu, že se opravdu už člověk bojí říci cokoliv. A poslední incident, ten už opravdu vznikl na základě ničeho. Ovšem pak se pořádně zvrhl. Třeba kdyby bylo na mně, nemusely by se posílat fotky. Neměl bych s tím problém. Ale proč prostě tu radost brát jiným lidem? Když se nechci dívat na kutíky, tak se na ně nedívám a nepohoršuji se, že někdo dává ty odkazy...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Filip »

Kasz píše:
Wydra píše:Chybí tady systém třikrát a dost.
Bylo by to krásné, ale za předpokladu, kdy jeden uživatel může mít téměř neomezený počet IP adres, je to, bohužel, neaplikovatelné.
No ono sa to dá, vykopnúť takého užívateľa hneď ako sa zistí že má trvalý ban. Lenže keď sem znovu príde Ksoft, tak dostane ďalšiu milosť, kým znovu nedostane trvalý ban a potom sem znovu príde a znovu a znovu. Takže buď mu udeľte trvalý ban a hneď ako zistíte že sa sem znovu zaregistroval ho znovu zabanujte, alebo mu trvalý ban už nedávajte a tolerujte ho tu.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Little Hero »

Wydra píše:
Mám neurčitý pocit, že existují bany i na základě hardwarové konfigurace počítače (což je věc, která se nedá obejít, alespoň ne do doby, než si koupím třebas novou grafárnu nebo desku) Nikdo by si nekupoval nové součásti jenom kvůli tomu, aby mohl dále prudit. Ale vzhledem k technickým možnostem si myslím, že je to zatím a pouze jenom ve snech. :-)
Hm, možná na základě MAC adresy... Myslím, že ta se přes net přenáší, na jejím základě jsem selektoval přístup ke svýmu wi-fi routeru...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Kasz »

Little Hero píše:Hm, možná na základě MAC adresy... Myslím, že ta se přes net přenáší, na jejím základě jsem selektoval přístup ke svýmu wi-fi routeru...
Pokud vím, tak přes internet jdou pakety na základě veřejných IP adres, MAC adresy fungují pouze mezi rozhraními.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od asce »

Kasz píše:Pokud vím, tak přes internet jdou pakety na základě veřejných IP adres, MAC adresy fungují pouze mezi rozhraními.
V každém případě by to ale ani tak problém neřešilo, viz můj příspěvek o pár replik výše. Myslím si, že rozumná cesta k tomu, jak technickými prostředky zabránit opakovanému přihlášení se pod novým účtem, nejspíš neexistuje. Spíš je škoda, že se někteří uživatelé nechají unést až tak, že přejdou k vulgaritám - což mi přijde jako jeden z mála důvodů, proč opravdu někoho banovat na delší dobu. Na druhou stranu, dnes jsi mě poprvé psychicky sejmul natolik, že jsem to také moc nerozdýchal...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů