Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Hádka uživatelů - přesunuto z vlákna Děti s plyšáčky

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1360 poděkování
Dostal: 1400 poděkování

Hádka uživatelů - přesunuto z vlákna Děti s plyšáčky

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » úterý 17. 11. 2015, 19:42:16

Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pátek 27. 11. 2015, 1:28:58, celkem upraveno 3 x.
Důvod: Off-topic příspěvky z hádky přesunuty z vlákna Děti s plyšáčky. (Později bude při vytvoření vhodnější sekce z této sekce toto vlákno přesunuto.)
jirka
Nový člen
ve věku od: 6
Dostal: 4 poděkování

Re: Děti s plyšáčky

Nový příspěvek od jirka » úterý 17. 11. 2015, 19:54:54

fotka vyvolává otázku: Proč se na čepeku nesmím bavit jako pedofil?
Proč moje konverzace na chatu kontrolují a cenzurují nepedofilové?
Proč jsou mezi moderátory lidé kteří ke svému prospěchu potápějí ostatní uživatele?
Proč se dává na čepeku nepedofilním uživatelům takový prostor že jejich útoky a naráž-
ky ruší ostatní uživatele?
fenix

Nový příspěvek od fenix » úterý 17. 11. 2015, 20:55:10

Možná je to tím, že tady nejsi na webu pro pedofili, ale pro veřejnost. Žasnu co se to tady sakra teď zase děje.

Ale já aspoň už vím co dělat, když by Kasz nechtěl dodržovat jejich vlastní pravidla a nebude mě chtít vymazat profil, prostě tady napíšu narovinu co si o nich myslim. A zakázaných slov znám dost. :D

Viva la revolución
MarkM
Registrovaný uživatel
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P
Dal: 325 poděkování
Dostal: 134 poděkování

Nový příspěvek od MarkM » úterý 17. 11. 2015, 21:03:13

fenix píše:Možná je to tím, že tady nejsi na webu pro pedofili, ale pro veřejnost. Žasnu co se to tady sakra teď zase děje.

Ale já aspoň už vím co dělat, když by Kasz nechtěl dodržovat jejich vlastní pravidla a nebude mě chtít vymazat profil, prostě tady napíšu narovinu co si o nich myslim. A zakázaných slov znám dost. :D

Viva la revolución
Nemusíš používat zakázaná slova ani, stačí napsat pravdu :)

Jinak pěkná fotka holčičky :D
Někoho milovat a nesmět mu polibek dát, je jako u studánky stát a žízní umírat.
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček » úterý 17. 11. 2015, 21:08:20

Prosím, pokud máte potřebu řešit nějaké spory, přejděte si do vhodnějšího tématu. Holčička vám ukáže správný směr. Děkuji.
Plyšáčci jsou již svým založením nakloněni naslouchání a lásce.

Obrázek
odkaz a zdroj: kccphotography.net
fenix

Nový příspěvek od fenix » úterý 17. 11. 2015, 21:13:52

Plyšáčku ty jsi prostě pořád stejný řiťolezec.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 838 poděkování
Dostal: 1548 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 17. 11. 2015, 22:26:23

fenix píše:Plyšáčku ty jsi prostě pořád stejný řiťolezec.
Nechápu, proč by za žádost o přesměrování tématu, když sem moc nepatří, měl být Plyšáček "řiťolezec" nebo něco podobného. I my v Týmu momentálně diskutujeme o jednom tématu, kde se diskuze zvrhla v něco jiného, kam jej přesunout a jak vhodně to rozdělit. Vždy je lepší téma přesměrovat dřív, než se něco takového musí řešit. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1166 poděkování
Dostal: 2452 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » úterý 17. 11. 2015, 22:55:28

Fenixi, nežádal jsi tak náhodou o zrušení účtu? A přitom tady pravidelně chodíš. Jo, drobné upozornění, v pravidlech je psáno, že je třeba požádat formou SZ. Udělal jsi to? Aby bylo vše korektní a neřiťolezecké, víš? A mrkám do zpráv, že udělal, 26.10. + 3 měsíce, to máme 26.1.? Tak hodně štěstí v psaní podobných zpráv.
Gabriel Svoboda

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » středa 18. 11. 2015, 9:45:46

Kaszi, mně osobně je leckdy až fyzicky špatně při pomyšlení na to, že fenix si nechává mazat účet, a kudy chodím, tudy ho přemlouvám, aby to nedělal. Ale musím se zastat určitých principů, přestože mi z jejich aplikace bude velmi smutno. Fenix o smazání účtu jasně žádal v krátkém příspěvku, kde tuto žádost ani při zběžném čtení nešlo přehlédnout, a to v tématu, do kterého jsi o pár hodin později přispěl také, takže jen velmi těžko můžeš tvrdit, že jsi jeho žádost nečetl a nevěděl o ní. Co sleduješ svým formalismem? Znepříjemnit to tady uživatelům a naštvat je za každou cenu, jakýmkoli způsobem a pod jakoukoli záminkou?
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1166 poděkování
Dostal: 2452 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » středa 18. 11. 2015, 10:44:03

A co sleduje fenix svými příspěvky o řiťolezectví?
asce
Registrovaný uživatel
ve věku do: 13
Kontakt: asce@wo.cz
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Dal: 201 poděkování
Dostal: 267 poděkování

Nový příspěvek od asce » středa 18. 11. 2015, 11:12:19

Kasz píše:A co sleduje fenix svými příspěvky o řiťolezectví?
Tak na to bych odpověděl i já, protože jsem Plyšáčkovi přesně za toto vynadal také - jen ne zde na fóru. Prostě něco se stalo, dostal za to od vedení vyčiněno, někteří z nás to považovali za nespravedlivé a tak jsme se jej zastali. Někdo slušně, někdo až nevhodně, ale zastali. Plyšáček se po straně s tebou dohodl a my teď vypadáme jako ti hlupáci...
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Gabriel Svoboda

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » středa 18. 11. 2015, 11:15:33

Plyšáčka jsem hájil, ale jako hlupák se necítím. Na mírovém urovnání sporů není nic špatného a myslím, že nejen moje argumenty právě k němu přispěly.
fenix

Nový příspěvek od fenix » středa 18. 11. 2015, 19:00:45

Rozhodně jsem nenazval plyšáka řiťolezcem kvůli tomu že chtěl přesunout téma, ale kvůli tomu co dělá pořád a stejně si tím nepomůže.

Kaszi, ty jsi ignoroval jak mé psaní na fóru, tak sz kterou jsem ti zaslal. Ano, zaslal jsme ji po delším čase, ale to pravidlo se třemi měsíci jste si taky vymysleli až 14dní po tom co jsem žádal o smazání na fóru.
Nevim proč nedokážeš smazat můj účet bez těch tvých zbytečných keců.
Ano začal jsem tady zase psát hlavně kvůli tomu, že jste mě ignorovali v mých žádostech a dotazech. Proč teda některý z těch super moderátorů nenapsal rovnou, že tu žádost musím podat přes sz? Néé radši si vymyslí pravidla nová, protože si myslí, že si to rozmyslím. Ale já tady píšu jen kvůli tomu, že chci konečně vypadnout a doufal jsem že budete aspoň trošku normální, ale zase chce kaszič jen dělat naschvály.
Nechtěl tu kaszič mít klid? Moh by kdyby se choval normálně a vyhověl mé žádosti. Nemáš na takové blbosti čas? Děláš si to sám, smaž mě a máš klid. Opravdu si myslíš, že si to rozmyslim a zůstanu tady? S tebou a tou tvoji bandou ani náhodou.

Chtěl jsem odejít v klidu a doufal jsem že i podle sz to pochopíš, ale ty se zas musíš chovat jako *****.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne středa 18. 11. 2015, 19:13:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odstraněna vulgarita.
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » středa 18. 11. 2015, 19:16:21

1) Důrazně upozorňuji Fenixe, aby se zdržel veškerých urážek (nejen) na někoho z moderátorského postu. K tomu jsem se už vyjadřoval jinde. A je mi jedno, na čí hlavu to padne, a jestli to bude slovo "blbeček" nebo "debil".

2) Důrazně upozorňuji MarkM, aby nedával poděkování za příspěvky, kde někdo uráží moderátora. Protože za to by mohl dostat trest též. Kasze prosím, aby při možné příležitosti poděkování u příspěvku umazal.

S pozdravem,
Marco F.
Marco Freeman,

fenix

Hádka uživatelů - odděleno od vlákna Děti s Plyšáčky

Nový příspěvek od fenix » středa 18. 11. 2015, 19:18:39

Ty jsi taky ... :D

A nevim proč by měl mazat i poděkování to určitě nebude jen za jedno slovo, ale za celý příspěvek tak si v těch hlavách rozsviťte.
MarkM
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Nejlepší sexuolog, je stejně nejlepší pedofilní kamarád :) A nebo holčička :P

Nový příspěvek od MarkM » středa 18. 11. 2015, 19:22:02

fenix píše:Rozhodně jsem nenazval plyšáka řiťolezcem kvůli tomu že chtěl přesunout téma, ale kvůli tomu co dělá pořád a stejně si tím nepomůže.

Kaszi, ty jsi ignoroval jak mé psaní na fóru, tak sz kterou jsem ti zaslal. Ano, zaslal jsme ji po delším čase, ale to pravidlo se třemi měsíci jste si taky vymysleli až 14dní po tom co jsem žádal o smazání na fóru.
Nevim proč nedokážeš smazat můj účet bez těch tvých zbytečných keců.
Ano začal jsem tady zase psát hlavně kvůli tomu, že jste mě ignorovali v mých žádostech a dotazech. Proč teda některý z těch super moderátorů nenapsal rovnou, že tu žádost musím podat přes sz? Néé radši si vymyslí pravidla nová, protože si myslí, že si to rozmyslím. Ale já tady píšu jen kvůli tomu, že chci konečně vypadnout a doufal jsem že budete aspoň trošku normální, ale zase chce kaszič jen dělat naschvály.
Nechtěl tu kaszič mít klid? Moh by kdyby se choval normálně a vyhověl mé žádosti. Nemáš na takové blbosti čas? Děláš si to sám, smaž mě a máš klid. Opravdu si myslíš, že si to rozmyslim a zůstanu tady? S tebou a tou tvoji bandou ani náhodou.

Chtěl jsem odejít v klidu a doufal jsem že i podle sz to pochopíš, ale ty se zas musíš chovat jako *****.
Souhlasím a děkuji za příspěvek. Taky nechápu, že jim to stojí za to.
MarkM
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MarkM » středa 18. 11. 2015, 19:26:04

Marco Freeman píše:1) Důrazně upozorňuji Fenixe, aby se zdržel veškerých urážek (nejen) na někoho z moderátorského postu. K tomu jsem se už vyjadřoval jinde. A je mi jedno, na čí hlavu to padne, a jestli to bude slovo "blbeček" nebo "debil".

2) Důrazně upozorňuji MarkM, aby nedával poděkování za příspěvky, kde někdo uráží moderátora. Protože za to by mohl dostat trest též. Kasze prosím, aby při možné příležitosti poděkování u příspěvku umazal.

S pozdravem,
Marco F.
Poděkování si umím smazat sám, stačilo napsat... Děkoval jsem za celí příspěvek, ale budu to respektovat a napsal jsem to postaru. Chápu, že jsi ještě arogantnější než Kasz a dokonce umíš taky číst myšlenky, jako Kasz, když víš, za co dávám poděkování. Kasz si vybral dobrého parťáka do moderátorského týmu a určitě mu to hodně pomůže.
Scopi
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: Jsi můj večer, jsi můj den.
Jsi moje skutečnost, jsi můj sen.
Jsi moje všechno, jsi moje nic
a já ti chci říct,
že už mi scházíš čím dál tím víc!!!
Dal: 265 poděkování
Dostal: 534 poděkování

Nový příspěvek od Scopi » středa 18. 11. 2015, 20:19:22

Tak to už je vážně hodně přehnaný, když chcete trestat za to, že někdo někomu dá poděkování :| nechcete rovnou banovat někoho kdo například píše příliš mnoho/málo smajlíků, kdo nepíše spisovně, nebo někoho kdo píše příliš dlouhé/krátké příspěvky? :| :| :|
Fakt demence tohleto *wall*
Amor non est sanabilis
Marco Freeman
Administrátor

Nový příspěvek od Marco Freeman » středa 18. 11. 2015, 20:51:51

Scopi píše:Tak to už je vážně hodně přehnaný, když chcete trestat za to, že někdo někomu dá poděkování
Ale to není poprvé, co to řešíme, Scopi. To není žádná novinka, ale již několik let stará záležitost. Pokud dá někdo poděkování za příspěvek, kde označí uživatel administrátora za "debila", tak si nemůže myslet, že se ode mě nedostane reakce.
Marco Freeman,

Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku do: 10
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Plyšáček » středa 18. 11. 2015, 20:54:07

Holčičky i s jejich plyšáčky se na vás už začínají hněvat.
Ta jedna vám prstíčkem ukázala, kudy cestička.
Nechtějte, aby vám za chvíli jiná ukázala prostředníček směrem vzhůru. Mé oblíbené fotky. :)

Obrázek
odkaz a zdroj: weheartit.com

PS: To bylo na všechny, pánové!
Odpovědět