Uděleno varování uživateli Plyšáček

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici a Nově registrovaní mohou přispívat až po schválení příspěvku členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Pravidla fóra
  • Tato sekce slouží pro informování uživatelů o udělených trestech. Uživatelé umístění na Trestnou lavici (tedy uživatelé zaBANovaní) v této sekci mohou reagovat na již založená témata, jejich příspěvky však musí projít schválením některého z administrátorů (či globálních moderátorů). Upozorňujeme uživatele, že schvalovány budou jen nevulgární a neútočné příspěvky.


  • Témata se standardně uzamykají poté, co je trest uživatele ukončen a delší dobu nikdo do vlákna nepřispěje. Pokud je vlákno uzamčeno dříve, nejčastěji je tak z důvodu rozjeté off-topic hádavé diskuze. Pokud je vlákno takto dříve uzamčeno, může uživatel na Trestné lavici reagovat na svůj trest prostřednictvím zprávy na email [email protected].


  • Souhrn aktuálních trestů a informace k nim naleznete ve vláknu Přehledný seznam aktuálních trestů. Všechny tresty jsou udělovány včetně koncového data!
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Troper píše:Hmm co tym myslis ze BL su predovsetkym homosexuali?
Myslím to tak, že zatímco GL mají jednu úchylku, a sice že je eroticky přitahují příliš mladé dívky, u BL jde o dvě úchylky - přitahují je a) příliš mladí b) chlapci. Tak jak to tu pozoruji v poslední době, tak mi prostě přijde, že u BL převažují spíše ty projevy ad b) nad projevy ad a). Tedy že myšlením jsou hlavně homosexuály a až jaksi v druhém plánu pedofily. Pokud se v něčem přeme, pak se pře GL pedofil proti "normálně" orientovanému homosexuálovi. Tedy to, co nás spojuje = náklonnost k příliš mladým osobám, se při těch diskuzích moc neuplatní a vzájemně se málo chápeme. Je to můj názor, pochopitelně se mohu mýlit. Ale jsem zvyklý říkat svoje názory...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

asce píše:Tedy že myšlením jsou hlavně homosexuály...
Ani bych neřekla. Jelikož se o homosexuály řekněme zajímám a mám mezi nimi kamarády, tak vím, že většina gayů je s přemýšlením úplně jinde, než zdejší BL. Stačí se podívat třeba na kteroukoliv Gay seznamku... Aniž bych chtěla někoho urazit, tak snad i potvrdím slova jiných, když řeknu, že s většinou gayů se moc rozumně hovořit ani nedá. Hlavně tedy s mladými, ale netýká se to jen jich.

A samozřejmě existují výjimky, se kterými ano, a těch si právě proto i více vážím. To ale nemění nic na tom, že mi přijde, že "normální gayové" jsou od "našich BL" myšlením obvykle úplně jinde.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Shillen píše:A samozřejmě existují výjimky, se kterými ano, a těch si právě proto i více vážím. To ale nemění nic na tom, že mi přijde, že "normální gayové" jsou od "našich BL" myšlením obvykle úplně jinde.
To mě zajímá. Najdeš si někdy čas, abys rozvedla to, co jsi právě napsala?
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 19. 7. 2016, 19:18:24, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven QUOTE tag (vypadalo to, že citovanou část textu řekl Asce).
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Allein »

Myslela jsem to tak, že dost vnímám rozdíl mezi psychickou filozofií gaye a BL. Za ty skoro dva roky, co zde jsem, jsem si psala s mnohými BL. A podobně jsem si za prozatímní život psala i s mnoha homosexuály.

Každý člověk je nepochybně svůj vlastní originál, každý má "něco do sebe" a je něčím specifický. Ale i tak jde často poznat, když má skutečně nějaká skupina lidí velmi často něco společného. Určité společné znaky bych ve skupině homosexuálů rychle našla, minimálně mezi většinou.

Podobně bych určité charakteristické znaky našla i mezi lidmi ve skupině BL.

Ale společných charakteristických znaků mezi skupinou BL a skupinou gayů moc nevnímám. A nikdy jsem moc nevnímala.

Přijde mi, že každá tato skupina bere většinově svou orientaci jiným způsobem, na "objektech" jejich zájmu si všímají na první pohled jiné věci, jinak k nim přistupují a také vedou odlišné myšlenkové pochody.

U většiny BL vnímám, že přestože jsou na kutíky, tak obecně jim je přítomnost dětí příjemná. A "není-li nazbyt", jsou rádi za přítomnost jakéhokoliv dítěte, klidně i holčičky. Abych tak citovala slova jednoho BL, tak "s holčičkou si aspoň pokecá, zatímco s dospělým klukem by mu vázla řeč".

Opravdu doporučuji se podívat někam na seznamky, zaregistrovat se a pokusit se s homosexuály (hlavně tedy s mladšími ročníky) navázat konverzaci. Po čase lze pak pochopit, že existují znaky kterými se od BL opravdu odlišují.

I když v obou skupinách jsou jistě výjimky.

Jinak to totiž popsat nejde. Někdy je lepší osobní zkušenost a vlastní názor, než jen spoléhat na názor jiných. :) To, že si to myslím já, ještě neznamená, že někdo nebude mít jiný pohled.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 4):
Gabriel Svoboda, Daniel, K3i4L, Jeremy
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Marco, já to pořád nechápu. Podle mě jde o nepřijatelný dvojsmysl tehdy, pokud má dva možné významy a ten horší z obou významů je nepřijatelný. Někdy navíc autor dvojsmyslu zneužívá toho, že jeho výrok má dva významy, a moderátorům tvrdí, že měl na mysli pouze ten lepší význam. V tomto případě o nepřijatelný dvojsmysl nejde, protože i Plyšáček sám přiznává/nepopírá, že měl na mysli ten horší význam, přičemž ten horší význam není nepřijatelný (protože vyjádřit obavu ze zneužívání není nepřijatelné, na tom se doufám shodneme, žádný moderátor zatím netvrdil opak). Takže pořád nechápu, v čem je problém a proč Plyšáček dostal ban.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Na chatu se v minulosti odehrály i různé seriózní rozhovory, než aby se to dalo nazvat pouhým potlacháním u piva. Mimo jiné, i při pouhém potlachání jde prohodit nějakou věc vážně. Kdybych někde seděl s přáteli a jeden z nich by řekl, že si pořídil fotoaparát bez vysouvacího objektivu na focení dětí (třeba v kroužku), a druhý by na to reagoval dejme tomu ve smyslu Gabrielem upravené věty, že jen aby ten dotyčný někoho u toho nezneužil, tak bych to moc vtipně nebral.Jinak, na chatu běžně probírám i vážná témata. Chat je prostě rychlejší komunikace mezi uživateli. Nikde není psáno, že se zde nesmí probírat nebo neprobírají vážná témata.
Proč by se tam nemohly probírat vážná témata? Někde jsem něco takového řekl? Když to někoho bude na chatu bavit, tak ať si probírá třeba prababičku a její vztah ke kosmonautice. Řekl jsem, že obecně poslání chatu je odreagování. Pokec u piva. U piva se probírají spíše legrácky, často zrovna dvojsmysly. To nijak nevylučuje, že si přisedne někdo ztrápený a začne se probírat něco vážnějšího. Je to prostě o všem. To je tedy za prvé. A za druhé - zde už opravdu nikdo neví, co lze a co nelze. Možná by bylo lepší, kdybychom se oblékli do společenského, admin nám tedy laskavě spustil na chvilku chat, abychom si ho vážili, moderátor by sdělil dnešní téma a my bychom pomalu hovořili.

Nějak takto:
Moderátor:
Pro dnešní den jsem určil téma Vztah předminulé generace ke kosmickým výzkumům a jejim dopadům do technologického rozvoje. Zdůvodnění - kosmické výzkumy přinesly mj. rozsáhlý pokrok v oblasti miniaturizace. Tedy je zde jasný vztah k vývoji mobilních telefonů a komunikaci, kterou mohou případně používat i pedofilové. Jelikož jsme na webu informujícím o pedofilii, měli bychom jasně takovou komunikaci odsoudit. Zdá se však, že starší generace ke kosmonautice nezaujímaly ten správný, údernický postoj. Myslím, že každý má jistě k tomuto závažnému tématu co říci.
Já:
No tak třeba já tu prababičku docela chápu, tehdy mohla lítat tak jedině okolo plotny.
Moderátor:
Asce, uděluji ti varování. Tvoje řeči jsou genderově nevyvážené a zplošťují úlohu ženy ve společnosti.
Já:
Pardon, chtěl jsem vyjádřit, že prababička mohla letět tak akorát do... A sakra...
Moderátor:
Asce uděluji ti ban na 156 let. To se nemůžeš bavit na úrovni? Vždyť jsou tu převážně dospělí lidé! Víš jaké stopy to na nich může zanechat?

Hm... Tak přes můj návrh to asi také nepůjde... Možná by ale stačilo používat trochu selského rozumu. Místo nekonečného obhajování neobhajitelného...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

Uděluji varování uživateli Plyšáček za nemístná slova vůči globálnímu moderátorovi Marcovi, zaslané na fórum v tomto příspěvku: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?p=35469#p35469

Situaci tam komentuji v reakci, není tedy zde třeba psát duplicity o tom, co by následovalo.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
K3i4L
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Když máte čas na tu grafomanii ve vedlejším tématu, doufám, že si také někdo najde čas na odpověď na můj den a půl starý komentář:
Gabriel Svoboda píše:Marco, já to pořád nechápu. Podle mě jde o nepřijatelný dvojsmysl tehdy, pokud má dva možné významy a ten horší z obou významů je nepřijatelný. Někdy navíc autor dvojsmyslu zneužívá toho, že jeho výrok má dva významy, a moderátorům tvrdí, že měl na mysli pouze ten lepší význam. V tomto případě o nepřijatelný dvojsmysl nejde, protože i Plyšáček sám přiznává/nepopírá, že měl na mysli ten horší význam, přičemž ten horší význam není nepřijatelný (protože vyjádřit obavu ze zneužívání není nepřijatelné, na tom se doufám shodneme, žádný moderátor zatím netvrdil opak). Takže pořád nechápu, v čem je problém a proč Plyšáček dostal ban.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Vypnutí chatu

Nový příspěvek od Allein »

Po delším uvažováním s jinými členy Týmu ČEPEK jsme dospěli k rozhodnutí, že Plyšáček dostane tzv. podmíněný BAN. Jestliže si od tohoto data dá dobrovolnou týdenní pauzu (tedy do čtvrtka 26. 11. 2015 včetně) od celého webu, což znamená, že nejenom nebude přispívat příspěvky - čímž se myslí i fotky, ale ani se nebude přihlašovat (čímž prospěje také sobě), nebude jiným trestem nijak postihnut. Varování dané Kaszem zůstane, tedy je jasné, co bude následovat při dalším problému.

Jestliže si však Plyšáček dobrovolnou pauzu sám neudělí, bude mu do doby 23. 12. 2015 udělen BAN - a to tentokrát na fórum.

Myslím, že tato pauza (ať už ta dobrovolná týdenní nebo nedobrovolná měsíční) prospěje všem, a to včetně Plyšáčka samotného, jelikož ani pro něj není zdravé se na web takto upínat. Budu ráda, když to bude Plyšáček brát nejen jako nějaký trest, ale také hlavně jako příležitost se po nějakou dobu zkusit více věnovat reálnému životu bez pouhých písmenek a fotek.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Kasz, alun, K3i4L
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Plyšáček »

Začínají mi týdenní ozdravné a zasloužené prázdniny. Mějte se tu rádi. Plyšáček
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Gabriel Svoboda píše:Marco, já to pořád nechápu. Podle mě jde o nepřijatelný dvojsmysl tehdy, pokud má dva možné významy a ten horší z obou významů je nepřijatelný. Někdy navíc autor dvojsmyslu zneužívá toho, že jeho výrok má dva významy, a moderátorům tvrdí, že měl na mysli pouze ten lepší význam. V tomto případě o nepřijatelný dvojsmysl nejde, protože i Plyšáček sám přiznává/nepopírá, že měl na mysli ten horší význam, přičemž ten horší význam není nepřijatelný (protože vyjádřit obavu ze zneužívání není nepřijatelné, na tom se doufám shodneme, žádný moderátor zatím netvrdil opak). Takže pořád nechápu, v čem je problém a proč Plyšáček dostal ban.
Já myslím, že na to odpověděl dobře Jeremy ve vedlejším vlákně, kde přednesl mimo jiné zajímavou myšlenku (tu tučnou spodní), jelikož je možné, že čím víc se bude Plyšáček řešit, tím více na něj budou správci přísněji pohlížet - a to i samovolně, aniž by o to stáli. Taková lidská mysl prostě je:
Jeremy píše:Rieši sa tu výrok, ktorý by za normálnych okolností nikho príliš nevzrušil a už vôbec by nikoho nenapadlo zaň niekoho BANovať. Z pohľadu niekoho, kto je na stránkach ČEPEKu kratšiu dobu, by som mal z celej tejto diskusie pocit, že som svedkom "lovu na bosorky". Z pohľadu niekoho, kto sa tu ale už nejaký piatok pohybuje, to vnímam tak, že Plyš, známy svojimi prešľapmi, je v nemilosti a posudzuje sa prísnejšie, ako iný, bežný užívateľ. Dostal niekoľkokrát varovanie s tým, že toho bolo skutocne príliš a kazdy ďalší pochybný výrok už bude braný s väčšou prísnosťou. ... podobne "polovičaté" tresty pre Plyša vnímam ako nezmyselné. Bude stale ťažšie ich obhajovať a stále viac bude tých, ktorí ich budú vnímať ako šikanu. Do veľkej miery oprávnene. ... Ak však má ČEPEK fungovať ako zminená základňa, bude vhodné sa rázne vyhradiť voči postojom, ktoré spochybňujú "ústavu" a to konkrétnymi, tvrdými postihmi. Súčasná politika smeruje k tomu, že Plyš bude čoskoro trestaný menšími trestami aj za to, ak v jednej vete spojí slová "sex" a "dieťa" a stupňujúce sa otrasy sa budú opakovať stále častejšie a s väčšou intenzitou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Allein, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

A můžete odpovědět obecně? Je dvojsmysl zakázaný v případě, že ani jeden z obou smyslů není nepřijatelný?
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

A není prostě lepší se sexuálním dvojsmyslům úplně vyhnout? Obzvlášť na pedofilním fóru...
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Sexuální dvojsmysly jsou špatné, když se za nimi skrývá něco nepřijatelného. To nebyl tento případ.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Já myslím, že na to odpověděl dobře Jeremy ve vedlejším vlákně:
Jeremy píše:Rieši sa tu výrok, ktorý by za normálnych okolností nikho príliš nevzrušil ...Súčasná politika smeruje k tomu, že Plyš bude čoskoro trestaný menšími trestami aj za to, ak v jednej vete spojí slová "sex" a "dieťa" a stupňujúce sa otrasy sa budú opakovať stále častejšie a s väčšou intenzitou.
Ano, takto to také vnímám. Tím spíš nechápu, proč se zde od moderátora neobjeví: "Ano, trochu jsme ujeli, protože už vnímáme Plyšáčka jako toho, kdo když něco řekne, tak to zaručeně bude něco nevhodného. Sorry."
Místo toho se obhajuje neobhajitelné, až někteří jedinci psychicky nezvládnou a ujedou jim nervy. Na to se začne poukazovat, tentokrát správně, jenže to není ten prvopočátek problému. Ten se nemusel vůbec takto vyhrotit, kdyby se přiznala ta prvopočáteční chyba...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Kasz »

No já to vidím jinak - v poslední době ty dvojsmysly tady řešíme docela často. A pokud vidím - za uživatele - že se tady řeší dvojsmysly, tak si jen tak nějaký nedovolím. Zvlášť to může čekat uživatel, který měl za dvojsmysly varování a byl mnohokrát upozorňován. Chyba nechyba, je to prostě tak.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nemyslím si, že to byla chyba. Kdyby se s Plyšáčkem nemusely často řešit problémy, moderátoři by na něj nepohlíželi přísnějším metrem a tuto poznámku by přešli.

Když něco děláš, musíš počítat s tím, že z toho mohou být následky. Mohou být pozitivní, když vytváříš něco dobrého, a stejně tak můžou být negativní, když vytváříš něco, co dobré není. Jakmile jednou u někoho vzbudíš silný dojem k tomu, že vytváříš negativní věci (či se chováš kontraproduktivně), měl bys to napravit, a ne zahlcovat dalším a dalším negativním.

Protože jak velí zákon akce a reakce, tak jestliže někdo zlobí, tak nemůže očekávat, že se na něj budou ostatní dívat stejně jako na někoho, kdo nezlobí, ale spíše se mu dostane reakce, že se na něj bude pohlížet jinak, přísněji.

Takže obecně vzato, kdyby si uživatel sám "nešlapal po štěstí", tak k tomuto všemu nemuselo vůbec dojít, respektive by nemuselo dojít k naprosto žádnému BANu ani varování. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 3):
Kasz, Allein, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od asce »

Marco Freeman píše:Nemyslím si, že to byla chyba. Kdyby se s Plyšáčkem nemusely často řešit problémy, moderátoři by na něj nepohlíželi přísnějším metrem a tuto poznámku by přešli.
Marco, v obecné rovině bych s tebou souhlasil. Ale celé to vzniklo na základě výroku, který neměl závadný charakter. To je ten problém. Neobhajuji všechny Plyšáčkovy výroky. Jen ten, který byl u zrodu celé této "kauzy", a to proto, že pak opravdu tak může dopadnout kdokoliv za cokoliv...

Mimochodem, za ten dnešní útok na tebe jsem mu vyčinil jiným kanálem.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Marco Freeman »

asce píše:Marco, v obecné rovině bych s tebou souhlasil. Ale celé to vzniklo na základě výroku, který neměl závadný charakter. To je ten problém. Neobhajuji všechny Plyšáčkovy výroky. Jen ten, který byl u zrodu celé této "kauzy", a to proto, že pak opravdu tak může dopadnout kdokoliv za cokoliv...
Myslel jsem to tak, že kdyby Plyšáček nepoužíval od začátku nevhodné výroky (nebo se hned po začátku poučil, když mu bylo vyčiněno) tak by ani nikdo neviděl tuto poznámku tak nevhodně, jak na někoho může působit nyní.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Nový příspěvek od Forst Jan »

Vzhledem k tomu, že u posledního incidentu na chatu jsem to byl já, kdo debatu rozproudil (opět), mám pocit, že bych se měl vyjádřit i k tomuto.

Představme si na chvíli, že místo nevhodných řečí by šlo o kradení v obchodě. Pak bych ten řešený Plyšáčkův výrok přirovnal asi jako by ukradl lízátko za 3koruny. To je v podstatě nic, nikdo nebude řešit že jste ukradli něco takového. Ale Plyšáček má ve zvyku pořád chodit do toho obchodu a pokaždé si nějakou drobnost odnést. Tu je to lízátko, ty sušenka za desetikorunu, nejvíc odnesl asi pytlík bonbónů za dvacku. Pořád jsou to prkotiny, oproti jedincům, kteří se pokusí ukrást celý velký nákup, nebo třeba projít s lahví drahého alkoholu. Ale problém je, že i ty malé drobné částečky se pomalinku nasčítají. Korunka ke korunce nakradená částka roste, ochranka už nemůže věci jen tak ignorovat, začne "lupiče" napomínat, ale ono se nechce řešit to silně, pořád jsou to drobnosti. A jinak je ten člověk slušný, pomáhá starým lidem s nákupem a všechno. A on slibuje, že se polepší. Ale pořád ty drobnosti v jeho kapse mizí. A tak stále ta nakradená částka roste. A tak přichází i první vyhození z obchodu. Ale ono to nepomáhá a ten člověk si nemůže pomoci a pořád ty drobnosti krade. Jenže už pomalinku se blížíme k totální nakradené častce 5000korun, ta je magická, protože to je hranice, kdy už nejde o přestupek, ale o trestný čin. A tam už jde sranda stranou.
Já chápu reakce, že vidíte že Plyšáček "ukradl lízátko za korunu" a tady by ho lidé za to "poslali do vězení" což je úplně přehnaná reakce. Jenže nevidíte těch stovky nakradených drobností předtím, a že i ty korunky se nasčítají...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 2):
Marco Freeman, Allein
Děkuji
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti