Má milá... (Dopis)

Místo pro sdílení vlastní tvorby uživatelů - povídky, básně, písně, kresby, fotografie, videoklipy aj. (Na tento web není vhodná ani psaná či kreslená pornografie!)
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 375 poděkování
Dostal: 73 poděkování

Má milá... (Dopis)

Nový příspěvek od K3i4L »

Moje milá,

jak smutné budou oči Tvé… až začneš čísti tento list… A dostaneš se k úvahám, jež moji mysl navštívily za dobu, co se známe… a co jsi mi řekla… však ty víš.

Když nás seznámil, však víš, jak moc rád jsem s tebou si psal, jak jsem toužil obrátit v tobě ten smutný list na novou, nepopsanou stranu… a snad se mi i dařilo, snad jsem v tobě budil štěstí a radost, když ses mi na hovorech tak usmívala. Tvůj úsměv… ten Tvůj úsměv, v koutcích úst ďolíčky a červené tváře, však ty víš, jak ses mi líbila.

Však ty víš, co jsem, protože jsem ti to řekl. Však i Tvůj kamarád je na tom stejně. Víte to oba, i když jsi malá, tak víš… že se mi líbíš. A nejen jako každá dívka ve Tvém věku, ale jako ta, co mě má ráda, a co můj svět dělá šťastnějším… Já to čekal. Já to čekal, víš? Cítil jsem to z toho, jak se ke mně chováš, jak ke mně mluvíš… a jak mluvíš O MNĚ. A když jsi mi to řekla, ptala ses: „Nejsi překvapený?“

Ne. Nebyl jsem. Já to již věděl. Ale stále jsem doufal… doufal jsem, že je to jen klam. Moje milá, ne, Tvůj věk není problém… je ti dvanáct, no a co? Jsem jen o tři léta starší… a vydržel bych čekat… a ne rok, dva, ale klidně i pět, deset… kdybych tě miloval. Jenže…

Ach, má maličká, má přemilá dívenko, proč je život takový, že když miluješ, tak velmi často nejsi milován… ach, má drahá, proč nepřišla jsi dřív, když jsem ještě neznal JI… ji… a její sestru. Ptáš se mě proč? Vždyť je jí osm… je malá, třeba o mně nikdy nebude stát… Ptáš se „Proč ona? A proč ne já?“, ale já nedokážu najít odpověď.

Je to v mých citech. Je sice malá… ale já ji mám prostě moc rád. Až moc… možná víc, než bych měl… je sice dítě, ale je to ONA, i když neví, co jsem zač… jen to, že ji mám rád. Ona to cítí, víš?

Ptáš se „Jsi její?“ a já říkám, že brzo… brzo již se chopí mého srdce… naplno. Ale ani teď není cesta ven… jsem ztracen v jejích očích, v jejích duši… brzy ji budu milovat. Víme to oba, ne ona… ale Ty a já… ona nic neví. A ani dlouho nebude.

Ptáš se „Co tedy chceš?“ a já říkám, že mě mrzí, že jediné, co naplno chci, je být s ní, i když jako kamarád… či starší bratr…

Hle, ono to existuje, to, co nazýváme láska… mám to již nadosah – poprvé naplno. Brečíš? Já vím, moc mě to mrzí. Vím, že bys mě chtěla… však jsi mi to řekla… A dřív, dřív, když jsem ji neznal, bych i já chtěl tebe. Proto je škoda, že jsi nepřišla dřív.

Máš krásné oči. Moc krásné oči, a co jim nesluší, je pláč. Otoč tu stranu, má milá, otoč na další čistý bílý list… se mnou či beze mě… co bys chtěla? Stačí říct. Máš to mít… kromě mě.

Nebudeme lhát. Mám tě rád. Ano, jsi dívka, které si vážím… jsi moc krásná a najdeš snad štěstí… beze mě… Mám tě rád, ach ano, má milá, mám tě rád. Kolikrát to mám říct, abys uvěřila? Svému štěstí… či své smůle… spíše té smůle…

Radši ubliž mě, než sobě, radši mi zadři do srdce kůl… pomsti se, ubliž mi… máš toho na mě tolik… stačí jít a říct „On je pedofil!“… Víš, že ti lidé uvěří. Mnohem snadněji než mně… Nikdy ti nic nevyčtu, mám tě rád. Chceš-li to, udělej to… I tak budu vědět, že mě máš ráda…

Já tě mám taky rád. Mám. Ale nic víc v tom není.

Nemůžu předstírat, že ano… právě proto, že tě mám rád. Nejsem lhář. Pravda bolí. I mě. Taková dívka o mě stála… já blázen odmítl… Zalituji? Nevím, možná…

Loučím se, maličká, loučím se se slovy, že se omlouvám za to, kým jsem… že nemohu býti tvým přítelem… tedy ne takovým, jakým bys chtěla… Budu tu také pro tebe, kdykoliv, s čímkoliv… brečíš-li, přijedu… ať to bude kamkoliv, však ty víš.

Ale nebude v tom láska, ale přátelství. Má malá, promiň mi… promiň mi…

Ptáš se „Budeš můj?“ a já říkám… ne…

Ty to víš. Vím to i já. Víme to oba. A vždy jsme věděli. Je to tak, bohužel. Promiň mi. Nevezmu to zpět…

Jdu mokřit háv, již padlo mnoho slov… mnoho slov a ve tvých očích štěstí zmizí. A můžu za to já, jen já…

Odpusť. Mám tě rád. Vždyť Ty víš...
Uživatelský avatar
asce
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: asce@wo.cz
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 201 poděkování
Dostal: 267 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od asce »

Silné...

Ale té starší dívky mi celé čtení bylo moc, moc líto... Ani to neumím říci, jak strašně moc... Ne pedofilie, ale zmařená láska je hřích...
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Příspěvky: 5295
Dal: 1205 poděkování
Dostal: 2620 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Kasz »

Já bych to s ní zkusil, i přesto, že jsi "zakoukaný" do jiné, jenže ta jiná, těžko říct, jestli o tebe bude stát, zatímco tahle by o tebe stála. No, což, mě se to mluví, kdyby mi bylo tolik, co tobě, možná bych udělal to stejné, já to měl ale ještě trochu jinak, byl jsem hrozné kuře - její otec na mě houkl a já se lekl natolik, že jsem to nedokázal překonat. Zpětně to ale vnímám jinak, byl jsem pak dlouhou dobu sám. Ale teď mám Allein . Nakonec to nějak dopadne a šance, že budou všichni šťastní, je dost velká. :)
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 79
Dal: 66 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Tsu »

Tak já se asi také vyjádřím. Tu menší bys chtěl víc, ale vážně nevíš, na čem jseš. Ale já tě chápu. Já jsem taky opustil jednu, co mě měla fakt ráda, kvůli holce (tehdy ještě holčičce) kterou vídám jednou za půl roku. Té holce, kterou jsem opustil, bylo ještě náct (17), takže i dá se ještě říct v mém preferovaném věku. (ikdyž opravdu na horní hraně). Ale třeba se mi sedmnáctky už nelíbí, nevím. Však zpětně to beru jako velkou chybu. Možná mi změnilo trochu priority to, co následovalo potom. Po půl roce, co jsem se viděl se svou milovanou, tak se se mnou nechtěla vůbec bavit. Nevím proč. Puberta, 13 let? Nevím. Ale teď je jí 15, normálně se bavíme a vídáme se stále jednou za půl roku. Když jsem ji před třemi týdni viděl zas, tak se mi ty city dá se říci i vrátily. Třeba ještě nějaký vztah mít budem, ikdyž ta šance moc velká neni. (no co, jsem naivní :D ).
Ale zas moc píšu o sobě. Chci říct, že tě chápu a že bych ve tvém věku jednal naprosto stejně. Jen nejspíš přijdou výčitky. Ale ber to tak, že v tuhle chvíli je to tvoje rozhodnutí a že máš důvod, proč se držet svého rozhodnutí. Minimálně budete s tou tvou osmiletou přátelé. Nejspíš i s tou, cos jí teď "odkopnul". Zas jsi to tady vylíčil, jakožes jí zabil. Třeba časem ji časem budeš víc rád jako kamarádku.
Takže hlavu vzhůru. Běž za svou osmiletou. Očividně pro tu máš teď žít *gl* *gl* *gl* *gl*
Kasz píše: Nakonec to nějak dopadne a šance, že budou všichni šťastní, je dost velká. :)
hehe, taky v to doufám *gl* *gl*
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Plyšáček »

Poněvadž je Má milá... v sekci Vlastní tvorba, je otázkou, zda se jedná o reálný Keialův příběh. Doufám, že nám to brzy sám upřesní.

To, že dvanáctiletá dívka ví o tom, že její milý je pedofil, považuji za nebezpečné. On každý vnější coming out s lidmi, jejichž přátelství může skončit či se dokonce proměnit v nepřátelství, například kvůli žárlivosti, je poněkud nebezpečný.

U osmileté opravdu nemůžeme vědět, jakým způsobem nás miluje či zda vůbec. A zda ji to příští týden nepřejde. Holky jsou hodně individuální. Jedna se dokáže zamilovat v pěti a láska jí může vydržet léta nebo výjimečně i celý život, na druhou stranu jiná, třeba patnáctiletá, není ani zralá na důvěrný kamarádský vztah s člověkem opačného pohlaví.

Obecně malé děti jsou v romantických láskách, ať už mezi sebou, nebo ke starším, obvykle nestálé a přelétavé.
A pedofil by s tím měl tak trochu počítat a neměl by se tolik "fixovat". Já vím, že "srdci neporučíš", ale ...
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Příspěvky: 763
Dal: 173 poděkování
Dostal: 377 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Mathias8 »

Moc mi je lúto tej staršej holčičky :( Keby som bol v tvojom veku a v tvojej situacii ..nepovedal by som jej, že som do inej. Nedokazal by som to, nemal by som na to srdce, pretože viem , že by jej to ublížilo ešte viac...

Jej slzy by som nezniesol, ten pohlad by mi trhal srdce na kusy nieto ešte povedať jej, že som zamilovaný do inej. :)

Bol by som ticho a to ako ju mám rád by som jej prejavoval vždy v každej sekunde snou..
Keby sa mi priznala, že ma lubi a plakala by tak by som jej utrel slzy, objal ju a povedal - "Mám ťa rád"
Na iné by som sa ani nezmohol a myslím, že by jej to neubližilo skor by ju to utešilo, že to konečne zo seba dostala von, aby vedela, že to vieš, že ťa lúbi a neodsúdiš ju za to...

Povedať niekomu "ostanme iba kamaráti" keď chce lásku to moc zaboli... :( Veta ktorá zloží na kolená aj toho najsilnejšieho človeka.

Len pozri. Toto dievča je do teba zamilované. Miluje ťa. Vie o tebe, že si pedofil a nepovedala to a ty si zamilovaný do inej. Máš 15.. ona 12. Medzi vami je 3 ročný rozdiel. To nie je oproti mne nič. U mna to je až 7 ročný a vie že som zamilovany do nej...a si zober, že keď budeš starší a budeš mať takých 20 alebo 25 a možno budeš sám. Spomenieš si, že ona ťa milovala a ty si to vedel a že o tebe vedela tvoje tajomstvo a nepovedala to nikomu, pretože ťa mala velmi moc rada. A všetko sa ti to vynorí ako fatamorgána.
Len vieš, aby si to potom nelutoval, a nevravel si, že si bol strašný idiot vtedy a že si mohol mať skvelé dievča, ktoré má teraz iného, nejakého blbca, ktorý... veď to poznáš :-/

Vela štastia. Máš užasnú kamarátku :)
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 375 poděkování
Dostal: 73 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od K3i4L »

@ Plyšáček: A není to snad vlastní tvorba, že bych to sem nemohl dát? Patří to sem.. napsal a vytvořil jsem to já.. I když pro někoho, i když je to dopis.. To se nevylučuje..

Pro upřesnění situace: Zde v komunitě jsem potkal jistého pedofila.. a ten měl dejme tomu v rodině pár dětí, a v tom chumlu slečnu L., které je mířený můj dopis.. Slečna L. již věděla, že můj kamarád je pedofil.. svěřil se jí dávno, aniž by věděl, že nás seznámí.. Poté, co slečna L. začala být velmi smutná, když ji opustil její internetový kamarád (který byl podle všeho taky GL.. přece jen, který normál 20+ by se zajímal o 11 - 12tiletou dívku..?), který ani o sobě netvrdil, že je kamarád.. ale spíš jej přítel..

Tak nás můj kamarád seznámil.. aby měla slečna L. s kým si povídat.. aby se nesebepoškozovala, jako to dělala, jelikož.. není úplně psychicky v pořádku.. Umřel jí jeden rodič, kterého měla ráda.. již dávno.. a pořád z toho není venku, má záchvaty.. těžko se to popisuje. Když nás můj kamarád seznámil, už dávno o mně před ní mluvil jako o GL.. a když jsme se seznámili, už to věděla..

Začali jsme si psát.. nejdřív opatrně, já ji neznal, bál jsem se.. třeba abych nenapsal něco, čím bych ji rozhodil.. (texty ale byly vždy na normální morální rovině..) Po čase mi začala psát víc a víc, vlastně skoro celý den.. přes mobil na FB, skypu a podobně.. A já si říkal, já už věděl, jak to dopadne..

Slečna T., má osmiletá milovaná.. s tou je to jiné, než s jinými holčičkami.. Představte si, když někoho potkáte.. někoho, kdo se vám třeba líbí.. kdo je vám sympatický.. následuje dlouhá cesta poznávání, dlouhá cesta oblibování si věcí na tom druhém.. dlouhá cesta v tom spatřit v něm to krásné.. A tohle jsem prožil už vše u starší sestry slečny T., se kterou jsem rok chodil.. A když mě opustila.. trápil jsem se, dlouho.. ptal jsem se co teď.. Přece nepřijdu i o malou, o mou malou slečnu T., ne? Začal jsem k nim opět chodit.. ale už ne za mou bývalou dívkou.. ale za slečnou T.. :) Její sestra ví, že jsem GL.. ví to, a přesto mě tam nechává.. pravděpodobně i ví, jak moc mám její sestru rád.. a i že to asi přeroste v lásku..

A jelikož je slečna T. své sestry téměř kopie.. tak jednoduše má mysl ty poznávací body přeskočila.. navíc ji znám, tak dlouho.. Je to mnohem silnější cit.. představte si, že něco blíže nespecifikovatelného k někomu rok cítíte.. a pak daný odejde.. ale ty rozložité city se neztratí.. upnuly se na NI.. A dalšími city již jen k NÍ se rozšířily.. je to moc silné, moc silný proud citů, na to abych to mohl/dokázal/chtěl přerušit..

Kdo je slečna T.? Říká mi "bráško".. bere mě jako staršího bratra.. vzhlíží ke mně, má mě ráda.. Vždy mi říká, že staršího bráchu si vždy přála.. Nepočítám s tím.. že z toho jednou bude oboustranná láska.. Nikdy to po ní nebudu vyžadovat.. nebo se jen nabízet.. pokud to nedá najevo ona sama.. Já jen vím, že i kdybych chtěl, tak bych lhal.. nebudu lhát jiné dívce, že ji miluji.. když moje srdce už pomalu ukradla jiná dívka.. když moje mysl patří jiné dívce.. Právě to bych považoval za zradu.. Pravda bolí.. Ale je to čistý řez, co se zahojí.. ale lži.. ty dělají tisíce "neškodných" šrámků.. které ale krvácí a blbě se hojí..

Nejsem lhář.

Slečna L. již od začátku věděla, že jsem zamilovaný.. do holčičky, které je osm.. Tehdy byla jen zvědavá, jaké to je.. ptala se mezi řečí. Věděla to.. věděli jsme to oba.. :)

@Plyšáček: Ale já netvrdil, že mě slečna T. miluje.. má mě ráda, to mi stačí.. jsem pro ni "bráška", co bych chtěl víc..? Jsem šťastný..

Můj otec mi jednou řekl, že když volil mezi láskou a rozumem, vybral si rozum.. šel rozumnou cestou za vztahem, na úkor lásky.. manželství se rozpadlo.. a pro jejich syna (mě) s fatálními následky.. Takže jestliže mě takto někam srdce táhne.. odmítám si ho rvát z těla ven.. jen abych šel za rozumem.

Rozum mi cestu v beznaději neukáže.. takže já půjdu za hlasem srdce, přátelé.. :) A tady nejde o to, že bych do budoucna chtěl vztah.. nebude-li, nevadí.. přestane-li o mě mít zájem jako o bratra.. nebudu jí to brát, je to její rozhodnutí.. Ale do doby, kdy mě potřebuje.. a do doby, kdy mě má jako svého bratra.. Tu prostě budu pro NI.

Život je o rozhodnutí.. a jestli bylo správné nebo ne.. to ať ukáže čas.. Já jen vím, že kdybych sám sobě i slečně L. lhal, a byl s ní víc než kamarád.. tak bych nebyl šťastný.. a to ani ona.. časem.

Je mi to líto a moc mě to mrzí.. ale nezměním to.
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Plyšáček »

Keiale. Děkujeme za vysvětlení souvislostí.
Nezpochybňoval jsem správné umístění tvého příspěvku do Vlastní tvorby. Samozřejmě, že jedině sem se to hodí.
Jen mi vadilo, že ostatní na to reagují hned s tím, že je to z tvého skutečného života. Což ve Vlastní tvorbě u jiných autorů být vůbec nemusí.

Na tvůj zajímavý příběh se dvěma sestrami si vzpomínám již z jiného tématického vlákna.
Jsem rád, že jdeš za hlasem svého srdce.
Jak víš, že tě ta malá miluje jako bratra? Sama to tak formuluje? A není to od ní geniální tah, aby vás její sestra nerušila a aby se o ni nebála?

Její vztah k tobě se bude jistě vyvíjet. Může o tebe za rok zcela ztratit zájem a nebo se může zamilovat romanticky. Nevíme.
Pokud ti má otázka nevadí... Díváte se někdy dlouze do očí? Přijde ti to vždy jako láska k bratrovi, nebo se někdy přitulí poněkud více?
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 375 poděkování
Dostal: 73 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od K3i4L »

@Plyšáček: Maličká slečna T. si vždycky staršího bratra přála.. a když se našel jeden Michal, který měl rád její starší sestru.. a kterému mohla začít říkat "bráško", byla z toho unešená.. Tehdy byla hlavně ráda za to, že její sestra, Markéta, někoho má.. jelikož mi říkala, že se mnou je Markéta šťastnější.. Vždy, když jsem byl u nich, tak mě schválně postrkovala k Markétě.. u televize, v kuchyni, apod.. S příchodem našeho rozchodu se to změnilo.. A abych o "svoje holky" (vždy jsem o nich mluvil jako o "svých holkách"..) nepřišel úplně, tak jsem se smířil s tím, že jsem o Markétu přišel jako o přítelkyni.. A i jí jsem začal říkat "ségro"..

Nyní jsem dospěl do stavu, kdy jsem k nim jejich rodiči zván na obědy.. neděle.. dokonce i na Vánoce.. (opravdu změna od doby, kdy mě jejich otec jednou zmlátil a vyhodil do deště).. A nedávno se dokonce matka slečny T. zeptala: "A zase jdeš za tou naší maličkou?" I malá slečna T. již pochytila, že vztah mezi mnou a Markétou se změnil.. A když jsme v kuchyni, už mě nikam nepostrkuje.. naopak, postrkuje spíš sama sebe.. :D

Vždy se na mě nalepí, když přijdu.. ale taková bývala i kdysi, když jsem chodil s Markétou a ona nám to přála.. když jsem přišel a Markéta nebyla doma, taky se na mě lepila.. nebo když chtěla Markéta sedět v křesle.. taky přišla za mnou se tedy pomazlit na gauč. Její chování je pořád stejné..

Někdy u nich o víkendu zůstávám dýl.. a malou uspávám.. zezačátku jen pomocí knížky a povídání, nyní jsem získal od ní "povolení" si vždy přilehnout a hladit ji ve vláskách.. (dlouhých, dlouhých krásných vláskách).. přičemž vždy nechávám k ní do pokoje otevřené dveře, takže její matka ví.. ale nevadí jí to, zjevně.. :)

Takže ano, Plyšáčku.. často se stane, že jen mlčky ležíme proti sobě a koukáme si třeba deset minut do očí.. A nebo jsem se vzbudil (usnul jsem jednou u nich v obýváku a jejich matce se mě zželelo.. tak mě nechala..) a on se nade mnou skláněla.. a jen mě sledovala.. Že prý jsem roztomilý, když spím..

Ale přijde mi, že taková byla vždycky.. :) Navíc jí je jen osm.. je to malá holčička, která si přála brášku, a tak ho dostala.. tak ten vztah beru, kdybych měl sourozence.. tak se takto chovám i k němu.. Chránil bych ho, věnoval se mu.. i když je fakt, že ten by se mi nelíbil jako moje malá slečna T. :)
Uživatelský avatar
K3i4L
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 14
Kontakt: Cyphr: MeTheMostAwesome@protonmail.com
Příspěvky: 23
Dal: 375 poděkování
Dostal: 73 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od K3i4L »

A jen poznámka.. i když je na mě odmítnutá slečna L. parádně naštvaná.. tak i teď si našla čas, aby mě naprosto rozdrtila v online Kris Kros.. S přehledem vyhrála.. :D Ty dnešní holky jsou nějaké moc chytré.. a prý si to se mnou ještě dovyřídí, tak se mám na co těšit.. :D
Uživatelský avatar
asce
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: asce@wo.cz
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 201 poděkování
Dostal: 267 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od asce »

K3i4L píše:... i když je na mě odmítnutá slečna L. parádně naštvaná... a prý si to se mnou ještě dovyřídí, tak se mám na co těšit.. :D
Tak já slečně L budu jednoznačně držet palce. I když jsem četl vše, co jsi napsal, stejně jí ty palce budu držet... Ne proti tobě, ale pro tebe. Já to tak prostě cítím...
Tak dlouho hledíš do propasti, až propast vhlédne do tebe...
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2311
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Má milá...

Nový příspěvek od Plyšáček »

Keiale, děkuji za nádherné sdílení vašeho něžného vztahu.
Jsem moc rád, že sis získal srdce celé jejich rodiny. A navíc evidentně i důvěru rodičů holek.
To s těmi otevřenými dveřmi působí seriózně.

Mám za to, že váš vztah se slečnou T. je hlubší než "jen" na sourozenecké úrovni. Třeba to dívání do očí... To je typický znak romantické zamilovanosti. A ještě k tomu v leže. Tak, jak o tom píšeš, se mi zdá ale vše v nejlepším pořádku. Směle dál do pěstování vztahu.

Někde jsi psal, že nevíš, zda tě miluje. Už jen z toho, co jsi svěřil, plyne, že tě miluje přímo šíleně.
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.