Alexandra V.

Sdílení volně dostupných a neproblematických videoklipů, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1393 poděkování

Alexandra V.

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » neděle 11. 1. 2015, 8:26:38

Krásná modelka, zpěvačka a baletka (* 2005). Na YouTube má hodně videí.

Naposledy upravil(a) Kasz dne čtvrtek 3. 12. 2015, 17:38:31, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Upraven nadpis vlákna - příjmení zkráceno na iniciálu.
fenix

Re: Alexandra V.

Nový příspěvek od fenix » neděle 11. 1. 2015, 10:11:05

Krásná, chtěl jsem se podivat na nějaké její fotky a hned na mě vyskočila její adresa, do které školy chodí a další info. Ale asi nejsem pravý pedofil, nepojedu si na ni počkat. :D

Má moc pěkných fotek na fb. www.facebook.com/photos/Alexandra-V.
Naposledy upravil(a) Kasz dne čtvrtek 3. 12. 2015, 17:42:56, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Upraven odkaz na FB profil tak, aby bylo skryto příjmení - příjmení zkráceno na iniciálu.
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 3. 12. 2015, 18:26:16

Přišlo do redakce:

Dobry den,
durazne vas timto zadam odstranit z vaseho webu umelecke videa me dcery Alexandry V. Jako rodic si nepreji, aby byli umisteni na vasich strankach. Prosim ucinit toto nejpozdej do 4.12.2015, v opacnem pripade ihned podavam zalobu na vasi spolecnost policii CR a predam vec k dojednani mezinarodni produkcni agentrure, zastupujici dceru.

Dekuji za pochopeni

S pozdravem
Natalia V.

Odpověděl jsem:

Vážená paní V.,
reaguji na Vaši žádost o odstranění uměleckých videí Vaší dcery Alexandry z našeho webu. Díval jsem se na naše fórum, našel jsem jediné vlákno, ve kterém je Vaše dcera zmíněna, konkrétně toto: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=27&t=4086" onclick="window.open(this.href);return false;

Je mi líto, ale bohužel k tomu, abych vyhověl Vaší žádosti, není zákonný důvod. Video z Youtube je zveřejněno pod standardní licencí Youtube, jež umožňuje vkládat tzv. embedded videa do jiných webových stránek. Přesto jsme učinili úpravu, která se týká zamaskování příjmení Vaší dcery, které je nyní nově zkráceno na pouhou iniciálu. Chápeme, že jí nemusí být příjemné, vyhledá-li internetový vyhledávač po zadání jejího jména stránky naší komunity.

I my se zajímáme o dění ve světě, takže celkem logicky se zajímáme i o modelky v dětském věku. Uvádění odkazů na jiné (legální) stránky, případně vkládání embedded videí z Youtube jsou tedy zcela legitimními možnostmi i pro nás. Doufáme proto, že oceníte naši vstřícnost v podobě zkrácení příjmení Vaší dcery na iniciálu, aby její jméno nebylo na našich stránkách dohledatelné.

Za Československou pedofilní komunitu odpověděl
Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
email: kasz@seznam.cz

Technické poznámky (a dotazy pro uživatele znalé práva): Žaloba se podává k soudu, na policii se dává trestní oznámení, to paní V. zaměnila omylem. Ale lhůta 1 den je termín určitě nedostatečný - co by dělal soud s žalobou, které by předcházela takto krátká lhůta? Myslím si, že tak týdenní lhůta by byla mnohem rozumnější.
Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pátek 4. 12. 2015, 23:02:18

Dnes přišla opět reakce:

Dobry den,
s vasim navrhem, uvedenym na strankach, nesouhlasime, zverejnovani videa dcery na vasich strankach pohorsuje jeji i moje jmeno, proto podavame na vas trestno oznameni na zajlade zákona o sociálně-právní ochraně dětí č. 359/1999 Sb.-
S pozdravem

Natalia V.

Odpověděl jsem:

Vážená paní V.,
legální zveřejnění videa z Youtube na našich stránkách stěží může pohoršovat něčí jméno. Video s medailonkem Vaší dcery je na našich stránkách vloženo v souladu s licencí, pod kterou je na Youtube zveřejněno, konkrétně:

8.1 Při zasílání nebo zveřejňování Obsahu na YouTube udělujete:
B) každému uživateli Služby celosvětovou, nevýhradní a bezplatnou licenci k přístupu k vašemu Obsahu prostřednictvím Služby a k použití, reprodukci, rozšiřování, vytvoření odvozených děl, zobrazování a předvádění takového Obsahu v rozsahu umožněném funkcemi Služby a souladu s těmito Podmínkami.

Zdroj: https://www.youtube.com/static?gl=CZ&template=terms

Trestní oznámení můžete podat na základě podezření ze spáchání trestného činu, který je uveden v zákoně č. 40/2009 (Trestní zákoník), nikoliv na základě jiných zákonů. Kromě toho zákon o sociálně-právní ochraně dětí se rozhodně netýká legálního zveřejňování videa z Youtube, ke kterému dal uživatel, který video na Youtube vložil, v souladu s podmínkami služby Youtube každému uživateli internetu celosvětovou nevýhradní licenci.

Je potřeba vzít na vědomí, že i pedofilové jsou lidé, kteří mají všechna práva jako kdokoliv jiný. Jestliže někdo na Youtube zveřejní video, stěží pak může po někom požadovat, aby zrovna na jeho stránkách takové video zveřejněno nebylo. Zkrácení příjmení Vaší dcery na iniciálu proto považuji za dostačující. Ostatní je daň za to, že jste se rozhodla, aby se z ní stala známá dětská modelka. Nikdo nám nemůže zakázat na našem fóru slušnou diskuzi o veřejně známých osobnostech, mezi něž patří i Vaše dcera, s tím nezbývá, než se smířit.

Za Československou pedofilní komunitu odpověděl
Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
email: kasz@seznam.cz
Plyšáček
Na trestné lavici
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » sobota 5. 12. 2015, 7:40:39

Paní V.,
vážím si Vaší péče o dceru i snahy ji chránit, ale zde se vážně nemáte čeho obávat. Jsme legální komunita slušných nekriminálních pedofilů. Obdivujeme jen talent a krásu milých dětí.

O Vaší Alexandře jsem dosud nevěděl. Nijak zvlášť mě neupoutala. Prosím nehroťte celou situaci. Bylo by to, zvláště pro Vaši Sašu, zbytečně stresující. Doufám hlavně, že ji do toho netaháte.

Zkuste se podívat na příspěvky Aguilery nebo Gerasimovich, které po pohrůžce slavnou FBI jen rozkvetly. Opravdu jsem je vyšperkoval. Paní Aguilera stáhla fotografie své slavné dcery - skutečně slavné (není Váš případ) - z celého internetu, takže jediným kvalitním zdrojem informací o její dceři je nakonec ČEPEK. I Ruska Kalačeva zřejmě zničí dceři kariéru, nicméně u nás má jistou stálou účast.

S pozdravem Plyšáček
Odpovědět