Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Wydra »

Je to tak krátce ze života. Sice je to pro GL, ale myslím si, že se u toho zasmějete všichni. *sarcastic*

Jestli máte vnučku, pravděpodobně řešíte podobné dilema,když řekne:
"Dědo, já musím kakat."
Na pánský nebo na dámský? Samozřejmě, že ji odtáhnu na pánský, jenže ona protestuje:
"Ale tohle je klučičí! A já jsem holka."
"No to máš smůlu, já na dámský nejdu. Proč se ti tu tak nelíbí?"
Načež Viki pronese nesmrtelnou větu:
"Protože tady je to plný bimbasů."
Na to není co říct. Má pravdu. Do značné míry.Jeden pán u pisoáru musel na chvíli přestat, jak se začal smát.
"A kluci jsou čuňata. Jozífek u nás říkal, že jednou počůral i světla na stropě."
"No, to má výkon." ocenil jsem a tlačil jsem ji do kabinky.
"A učitelka se prý ptala, co to dělá a on se otočil a taky jí počůral."
Více pánů u pisoárů muselo přestat, ale Viki si smíchu vůbec nevšímala.
"A paní učitelka křičela, takže přiběhla paní uklízečka."
Na chvíli nastalo ticho v napjatém očekávání. Vikisi rozepla kalhoty a já ji vysadil na prkénko.
"A taky ji počůral."
Pánské záchodky se změnily v Comedy Show.
"Radši tlač." pronesl jsem zničeně.
"Mě to nejde. Pomůžeš mi?"
Věděl jsem, že každý poslouchá, ale co jsem měl dělat. Jinak tu zkejsneme navěky.
"Heeee..." začal jsem neochotně.
A Viki se chytla: "Heeee..."
A odvedle z kabinky se ozvalo: "Heeee..."
A od pisoárů se ozvalo několikahlasé:"Heeee...."
Byli jsme Mužsky Tlačící sbor.
Viki to nadchlo, takže to zkusila ještě několikrát.Hlavně, že to zabralo a padalo to tam, což komentovala slovy: Jé, mně se úplně vysypalo bříško." A pak to zazdila:
"Já udělám celou rodinku čokoládových anakond,jo?" radovala se. Jen jsem odevzdaně přikývl.
"Já si myslela, že si jen prdnu a teď se mi narodila celá rodinka." kopala nožkama spokojeně do mísy.
"Já to tady snad dneska nedodělám..."ozvalo se od pisoárů, když ustal smích.
Hotovo. Hledal jsem vlhčené ubrousky, Viki chvíli čekala, pak jí to přišlo dlouhé, tak povídá:
"Ty si zapomněl hajzlíka papíra! A teď tu budu muset stát a čekat až uschnu." Našel jsem je. Utřeli jsme, oblékli se,Viki chtěla sama spláchnout. Tak jsem ji nechal spláchnout a ona:
"Pa pá, hovínka! Mějte se, hezky plavejte a nezlobte tam."
U pisoárů bychom z fleku mohli vybírat vstupné.Táhl jsem vnučku ven. Zatímco si vyhrnovala rukávky k mytí, přišla s dotazem dne:
"Dědo a co dělají hovínka, který nemaj maminku ani tatínka?"
Spolkl jsem větu, že to asi budou zasraný sirotci a rychle jí umyl ruce. Pisoáry se konečně uvolnili a jeden z nastojáků při vycházení ven povídá kamarádovi:
"Tady je to skvělý, sem musíme chodit častěji."
No.
My ne.
Už nikdy.....

P.S. Babičkám se tohle přihodit nemůže.

EDIT: Na žádost Kasze... dostal jsem zprávu od Forsta, že se jedná o text od Martina Cacibara, prý kdesi na FB postuje takové ukázky. ;D
Naposledy upravil(a) Wydra dne čtvrtek 26. 11. 2015, 22:37:46, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Wydra za příspěvky (celkem 9):
Scopi, asce, Filip, MarkM, Jeremy, Damian, K3i4L, Cava19, Jája
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Kasz »

Wydro, toto je text převzatý z jiného zdroje - musíš uvést autora a nebo odkaz na původní výskyt, ze kterého čerpáš, jinak porušuješ autorská práva. Prosím, uprav svůj příspěvek. Díky. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Forst Jan »

Abych to uvedl na pravou míru. Původní text, pokud je mi známo napsal Martin Cabicar v jedné ze svých knih. Je to autor vtipných knih o svém životě a o vtipných příbězích že života, které sesbíral. Knihy jako takové jsem zatím nečetl, ale na svém FB profilu nepravidelně, ale téměř každý den dává krátké ukázky svých knih. Hlavní postavou je pak on, jeho manželka, jejich starý pes Denis a hlavně jejich malá dcera Viki. Pokud je mi známo, tak první kniha začíná těhotenstvím, v současné době je Viki pět let. Musím říct, že jsem jeho fanoušek, jeho příběhy jsou vždy rozveselením mého dne a mohu jen doporučit.

K tomuto konkrétnímu příspěvku, autorem původního textu je Martin Cabicar, v původním textu ale nefiguruje "dědeček" ale sám autor - otec. Také úplný závěr v originále mluví o maminkách, nikoliv o babičkách. Podle slov s Wydrou takto upravený text našel jako příspěvek na nějakém fóru (bez uvedení odkud je) a protože ho (oprávněně) zaujal, tak ho přidal i sem. Těžko říct, jestli pak jako autora uvádět M. Cabicara, nebo toho neznámého uživatele (který ani sám nemusí být autor těch změn).
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
Gabriel Svoboda
Děkuji
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Pokud Wydra ví, že původní text napsal Martin Cabicar, tak může uvést jeho knihu nebo Facebook jako zdroj (i když je to upravené). Jestliže to však neví a čerpá z jiného zdroje, tak může uvést zdroj z jiného fóra, jelikož daného člověka může pokládat za autora. To, že tam ten daný člověk nemá uvedené, že to není jeho text, je už ale jeho problém a problém tamního fóra, ne našeho. :)

Pokud zvolil Wydra první variantu, tak by bylo fajn jeho FB stránku vyhledat a dopsat ji pod text jako "Zdroj: http://www.xxx..." :) Anebo tam dát odkaz na příspěvek toho fóra.

S pozdravem,
Marco F.
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Wydra
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 13
Výkřik do tmy: For All Mankind
Příspěvky: 84
Dal: 12 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Wydra »

Popravdě, zkoušel jsem jeho FB stránku vyhledat, avšak jsem nic nenašel.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Forst Jan »

Wydra píše:Popravdě, zkoušel jsem jeho FB stránku vyhledat, avšak jsem nic nenašel.
https://www.facebook.com/mmcabicar
Děkuji
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Filip »


Je to doménou nás otců.

Jelikož byl včera státní svátek, měla školka zavřeno a tím pádem jsem musel vymyslet pro mladýho program, aby se mi tu doma neflákal. Nesnáším státní svátky.

Z nedostatku lepších nápadů, jsme se vydali do aquacentra, ačkoliv jsem již několikrát proklamoval, že tam už nikdy nepáchnem, neboť to pokaždé zavání nějakou ostudou.

Po jednom obkroužení divoké řeky a asi dvou minut ve vířivce, mladík usoudil, že už jsem se bavil dost a teď je načase, aby taktéž on z toho aquacentra něco měl. Z toho důvodu mě odtáthl do dětského brouzdaliště plného cizích fakanů a matek, kam mě usadil na okraj a jal se skotačit.

Jak tak sedím na kraji dětského brouzdaliště s chodidly ve vodě a koukám kamsi do blba, najednou se to stalo. Z čista jasna, nikým nezvána dorazila má ranní erekce. Dnes poněkud opožděně. Předesílám, že ranní erekce nemá nic společného s nějakým vzrušením. Je to prostě nikým nezaviněný jev, se kterým se musíme smířit. Muži jistě chápou.
Situace nebyla příliš pozitivní. Seděl jsem na kraji bazénku obklopen dětmi a měl jsem erekci. Pokud bych byl někým odhalen, měl bych co vysvětlovat. Bylo proto potřeba nehybně sedět a doufat, že se co nevidět vše vrátí zpět do zajetých kolejí.

Aby se celá záležitost o trochu vyhrotila, přišel za mnou Čeněk a pravil, že potřebuje čůrat. Řekl jsem mu, že to musí chvilku vydržet, jelikož taťka teď nemůže vstát. Mladík tedy zklamaně odešel směrem ke druhé straně brouzdaliště.
Jak jsem tam tak seděl a doufal, že za chvíli bude po všem, po očku jsem sledoval různé únikové cesty na záchody, kde bych nebyl nikým spatřen a nebo jsem alespoň mohl projít zády ke všem ostatním. V duchu jsem si přemítal veškeré varianty čůrání mladýho, přičemž jsem si vzpomněl, jak, když jsme venku, musí vždycky čůrat do kaluže, jelikož se mu líbí, jaké to na hladině dělá kolečka.

Z přemítání mě vytrhnulo volání Čeňka: "Tati, já čůlám". V očekávání toho nejhoršího jsem se podíval na opačnou stranu brouzdaliště. Mladík stál na kraji, plavky u kolen a regulérně čůral do vody mezi hrající si děti. Byl v dobrém rozmaru, neboť se na hladině dělala kolečka a nadšeně volal: "Podívej, kolečka"

Kristova noho, co teď? Nemůžu vstát a razit si cestu skrz malé děti se vztyčeným stanem až k mladýmu, abych ho zpacifikoval. Nemůžu dělat, že to dítě není moje, protože on sám mě jasně označil za svého otce. Jediný co můžu, je sedět, stydět se a snášet opovržené pohledy všech matek.

Jakmile erekce povolila, okamžitě jsem dítě odchytil, všem se omlouval a zostuzeně prchal do sprch. Mé utrpení a společenská degradace však nebrala konce.

Ve sprchách se mě mladej velmi nahlas zeptal, proč má ten pán naproti většího pinďu než já. Samozřejmě, že to všichni ve sprše slyšeli a netrpělivě čekali, jak to vysvětlím. Kromě tedy dotyčného pána s větším penisem, než mám já, který se dmul pýchou a ve sprše se začal nakrucovat, aby jakože všichni viděli, jaký je to vítěz. Pravděpodobně očekával, že dostane i diplom.

Vysvětlil jsem tedy Čeňkovi, že pán se sprchuje teplou vodou a já, že se sprchuju studenou a když se sprchuje kluk studenou vodou, tak se mu pinďa zmenší. Ostatní muži ve sprchách souhlasně pokyvovali a zvídavě se navzájem sjížděli pohledem a zjišťovali, kdo se sprchuje teplou a kdo studenou vodou.

Čeněk strčil ruku pod mojí sprchu a pravil: "Ale ty máš teplou vodu". V tu ránu celou místnost prostoupil tlumený smích všech zúčastněných. Okamžitě jsem sebral dítě a sprchy opustil. Opět a poněkolikáté jsem si potvrdil, že do aquacentra už nikdy nepůjdu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 10):
Gabriel Svoboda, Plyšáček, asce, Neptun, Jeremy, Damian, K3i4L, Cava19, Zappart, Jája
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Plyšáček »

Když Bůh tvořil svět, vše shledával jako dobré. Když stvořil muže, shledal jej krásným. Poté, co stvořil ženu, poměrně dlouho si ji prohlížel a pak řekl: "No, ale... tak se bude malovat, no!"

Holčičky se malovat nemusí, jelikož jsou dokonalé. :)




Víš, co mi včera řekla žena? "Až budu chtít znát tvůj názor, tak ti ho řeknu!"
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Když Bůh tvořil svět, vše shledával jako dobré. Když stvořil muže, shledal jej krásným. Poté, co stvořil ženu, poměrně dlouho si ji prohlížel a pak řekl: "No, ale... tak se bude malovat, no!"
Když Bůh stvořil svět, shledal muže i ženu krásnými, jelikož je vytvořil k obrazu svému. Každý člověk je unikátní a krásný. Každý člověk je krásný svou přirozeností. Šminky, plastiky a jiné rádoby zkrášlující procedury jen ničí krásné "výtvory", které se mezi námi vyskytují.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 6):
Kasz, Allein, Teenbl, Jeremy, Damian, K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Plyšáček »

Marco Freeman píše:
Plyšáček píše:Když Bůh tvořil svět, vše shledával jako dobré. Když stvořil muže, shledal jej krásným. Poté, co stvořil ženu, poměrně dlouho si ji prohlížel a pak řekl: "No, ale... tak se bude malovat, no!"
Když Bůh stvořil svět, shledal muže i ženu krásnými, jelikož je vytvořil k obrazu svému. Každý člověk je unikátní a krásný. Každý člověk je krásný svou přirozeností. Šminky, plastiky a jiné rádoby zkrášlující procedury jen ničí krásné "výtvory", které se mezi námi vyskytují.
Marco, souhlasím. Zajímavé, jak jsi se jako nevěřící rozepsal o Bohu a jeho Stvoření.
Toto téma se jmenuje Pro odreagování - VTIPY a jiné srandičky.
Daný vtip jsem ani sám nevymyslel, jen jsem si říkal, že i některým homosexuálům by se mohl líbit.

Pokud se chceš vyjadřovat moudře a přímo ke vzhledu, máme zde téma, které k tomu přímo vybízí:
Líčení a jiné čančání holčiček
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Plyšáček píše:Toto téma se jmenuje Pro odreagování - VTIPY a jiné srandičky. ... Pokud se chceš vyjadřovat moudře a přímo ke vzhledu, máme zde téma, které k tomu přímo vybízí ...
Ano, téma je pro vtipy a jiné srandičky... takže když sem někdo vloží vtip, ke kterému mám co říct, tak to napíšu k tomu vtipu a ne do jiného vlákna. ;)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvek:
K3i4L
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Plyšáček »

No jasně. Už je to tak.
Jenže cokoliv napíšeme v tomto vláknu, může být bráno jen jako srandička.

Třeba já se osobně obávám napsat cokoliv do vlákna Nejhloupější výroky týkající se pedofilie, jelikož jakýkoliv TAM napsaný text může být považován za součást tématu.

:D
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Teenbl
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Ostrava/Praha
Líbí se mi: Chlapci a muži
ve věku od: 13
ve věku do: 29
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 655
Dal: 296 poděkování
Dostal: 517 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Teenbl »

Marco Freeman píše: Když Bůh stvořil svět, shledal muže i ženu krásnými, jelikož je vytvořil k obrazu svému. Každý člověk je unikátní a krásný. Každý člověk je krásný svou přirozeností. Šminky, plastiky a jiné rádoby zkrášlující procedury jen ničí krásné "výtvory", které se mezi námi vyskytují.
Bylo by krásné, kdyby to tak lidi vnímali, ale myslím, že tento pohled je dnes celkem velkou výjimkou a snažit se žít bez rádoby zkrášlujících procedur může být značně problematické a má to stojí někdy až moc velkou cenu.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Teenbl za příspěvek:
asce
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Myš »

Při přeložení by to ztratilo pointu.

Teacher: Timmy, what's the chemical formula of water?
Timmy: H I J K L M N O
Teacher: Timmy, what are you talking about?
Timmy: Yesterday you told us it's H to O
Tito uživatelé poděkovali autorovi Myš za příspěvky (celkem 5):
asce, Neptun, Filip, Marco Freeman, Damian
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od asce »

Myš píše:Při přeložení by to ztratilo pointu.
Teacher: Timmy, what's the chemical formula of water?
Timmy: H I J K L M N O
Teacher: Timmy, what are you talking about?
Timmy: Yesterday you told us it's H to O
No, jestli to "teacher" řekl takto, pak se neměl čemu divit. Nejsem Angličan, takže nevím, jak mluví rodilí mluvčí, ale neměl spíš použít "and"? To ani nehovořím o tom, že jim nejspíš zatajil poměr prvků a pak se klidně zeptá nikoliv na složení, ale na vzorec... Tak nevím, myslel jsem, že mizerní kantoři chemie jsou jen na naší základce...
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Forst Jan »

Asce, nevím, nakolik rozumíš anglicky, ale v tom je právě ten vtip, že anglicky výslovnost "two" (čili dva) je stejná jako "to" (až, do).
Tedy učitel jim řekl "H two O" (H 2 O) ale zák to pochopil "H to O" (od H do O).
Naposledy upravil(a) Forst Jan dne středa 9. 12. 2015, 14:20:38, celkem upraveno 1 x.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvek:
asce
Děkuji
Uživatelský avatar
asce
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Ascendent:
Padáme dolů ač stoupáme výš,
zítra buď zhasneš nebo uhoříš...
Descendent:
Za nepřekonatelným mořem, tam za vlnkou poslední, lásko, jak je ti...
Příspěvky: 442
Dal: 90 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od asce »

Forst Jan píše:Asce, nevím, nakolik rozumíš anglicky, ale v tom je právě ten vtip, že anglicky výslovnost "two" (čili dva) je stejná jako "to" (až, do).
Tedy učitel jim řekl "H two O" (H 2 O) ale zák to pochopil "H to O" (od H do O).
No jo, máš pravdu! Já se na to díval jen jako na psaný text. Kdybych si to řekl... Takže dík.
 ! Zpráva od: Marco Freeman
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity, viz ZDE. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Tsu
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Příspěvky: 99
Dal: 128 poděkování
Dostal: 58 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Tsu »

Teď jsem si vzpomněl na jednu příhodu z dětství. Bylo mi 13. S kamarádem jsme chodili po škole do knihovny na internet. Mimo jsme šli i na jeden chat, kam píšu: "Je tu nějaká sexy holka?" ... Jako první mi přijde zpráva: "Ty budeš určitě nějakej peďák!" ....Po 10 letech musím bohužel souhlasit. Slečna měla pravdu. :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Tsu za příspěvky (celkem 2):
T-800, Jája
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od Ajax144 »

Tsu píše:Teď jsem si vzpomněl na jednu příhodu z dětství. Bylo mi 13. S kamarádem jsme chodili po škole do knihovny na internet. Mimo jsme šli i na jeden chat, kam píšu: "Je tu nějaká sexy holka?" ... Jako první mi přijde zpráva: "Ty budeš určitě nějakej peďák!" ....Po 10 letech musím bohužel souhlasit. Slečna měla pravdu. :D
:D Před pár měsíci se mi stala podobná příhoda.
Zrovna jsem se svěřoval bývalé spolužačce (která je bisexuálka) o tom že se mi líbí kluci (tehdy jsem nevěděl že jsem pedofil). V průběhu rozhovoru mi řekla že se jí líbí jeden kluk o kterém mi řekla že je mu 25. Na to jsem jí odpověděl: "Tak když máš radši starši, já zas radši mladší."
Ona to jen komentovala: "Pedofile" :D Tomu jsem se zasmál, ale po nějaké době vidím, že měla pravdu. :D

Edit1:
Čtu si názvy jednotlivých témat v Pokecu o všem a tak najednou čtu: "Windows 10 a jiné srandičky".
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvky (celkem 2):
Filip, Cava19
Uživatelský avatar
T-800
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 19
Dal: 7 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nový příspěvek od T-800 »

Nedávno mě pobavila hláška:
"Věk je přeci jenom číslo... ano a vězení je jenom místnost." :D
Tito uživatelé poděkovali autorovi T-800 za příspěvek:
susinka
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů