B-Foto

Sdílení volně dostupných a neproblematických fotografií a obrázků, na nichž se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé. Nezapomeňte vždy uvádět zdroje obrázků a přímé odkazy! (Na fórum nejsou vhodné fotografie ze soukromých rodinných alb ani z veřejných školních galerií!)
fenix

B-Foto

Nový příspěvek od fenix » úterý 4. 11. 2014, 21:14:32

Naposledy upravil(a) Kasz dne úterý 12. 1. 2016, 14:27:04, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Název vlákna upraven na B-Foto
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1162 poděkování
Dostal: 2446 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: B-Foto

Nový příspěvek od Kasz » úterý 12. 1. 2016, 14:25:24

Přišlo dnes do redakce:

Předmět: výzva k odstranění příspěvku

Zpráva pro redakci
Dobrý den, vyzývám Vás k odstranění příspěvku uživatelem fenix ze dne 4.11.2014, 21hod14min32sec, nepřeji si, aby mé stránky byly s tímto serverem a pedofilií jakkoliv spojovány. S pozdravem, B.

Zatím jsem neodpovídal, budu mít čas až později. Nicméně zde máme uveden jen odkaz, odkazování na jiné weby nám nikdo zakázat nemůže. V tomto duchu se tedy ponese i moje odpověď. Upravil jsem název vlákna, důvod mazat fenixův příspěvek nevidím, nefunkční odkaz záměrně ponechávám.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1162 poděkování
Dostal: 2446 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: B-Foto

Nový příspěvek od Kasz » úterý 12. 1. 2016, 15:14:00

Moje odpověď:

Vážená paní B.,
reaguji na Vaši žádost o smazání příspěvku uživatele fenix.

Vzhledem k tomu, že se nám líbí děti, na našem fóru sbíráme odkazy na zajímavé a legální stránky s fotografiemi dětí. Vaše fotografie jsou vskutku nádherné.

Bohužel Vás musím zklamat, Vaší žádosti vstříc nevyjdeme, neboť odkazování na jiné webové stránky je základem celého internetu, smazání příspěvků či odkazů, pokud neporušují zákony ČR, po nás nelze spravedlivě požadovat. Společnost si musí zvyknout, že pedofilové jsou její plnohodnotnou součástí.

Přesto jsem předmětný příspěvek upravil a z jeho názvu odstranil přesný název Vašeho ateliéru, aby nebyl jednoduše přes internetové vyhledávače na našich webových stránkách dohledatelný. Pevně věřím, že tento náš vstřícný krok, který činíme nad rámec nutného, oceníte.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem

Petr Kasz, administrátor www.pedofilie-info.cz
email: kasz@seznam.cz
Odpovědět