Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí panenky pro PEDOFILY!

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí panenky pro PEDOFILY!

Nový příspěvek od Kasz » úterý 3. 11. 2015, 13:10:39

Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí sexuální panenky pro PEDOFILY! (zeny.iprima.cz)

Na světě je nový skandál a tentokrát ho mají na svědomí Japonci! Začali totiž vyrábět a nabízet k prodeji erotické panenky, které mají dělat dobře pedofilům!

Stránky společnosti Orient Doll nabízejí zákazníkům různé modely panenek ("ve věku" od 6 do 16 let). Pedofil si může vybrat tvar pochvy, jaký má panenka mít, a aby toho nebylo málo, dokonce může poslat fotografii dítěte jako předlohu a bude mu vyrobena na míru!

Navzdory vlně nevole, která se okamžitě strhla, se společnost brání a rozhodně nehodlá ustoupit od prodeje. Obhajuje se tím, že na tom není nic šokujícího: „Je to druh terapie pro dospělé, kteří jsou přitahováni dětmi. Skutečného dítěte se dotknout nesmějí a tohle jim poskytne potřebné uspokojení. Tyto panenky vlastně chrání všechny děti.“ No, není to skvělé?

Tři čtvrtiny lidí hlasuje v anketě pod článkem pro ANO.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Svět se zbláznil! Japonci vyrábějí panenky pro PEDOFILY!

Nový příspěvek od Jednorozec » úterý 3. 11. 2015, 15:25:03

To si všimli brzo, tohle se vyrábí už řadu let. Mimochodem už 83% si myslí že je to dobrý nápad to docela koukám..
Kasz
Administrátor
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » sobota 16. 1. 2016, 8:30:19

Převzato i sem: Tohle je vážně jenom pro úchyly! Může to mít kladný přínos? (Ahaonline.cz)

Odborníci však bijí na poplach. Podle jejich názoru panenky mohou vyburcovat pedofily k ještě větší agresivitě.

Ono asi záleží, kteří odborníci... Jinak v diskuzi pod článkem je zatím jeden moc "hezký" příspěvek.
simgiran
Globální moderátor
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Nový příspěvek od simgiran » sobota 16. 1. 2016, 15:36:42

Odborníci však bijí na poplach. Podle jejich názoru panenky mohou vyburcovat pedofily k ještě větší agresivitě.

No, to je zase Aha. V článku pro Atlantic se Peter Fagan vyjádřil, že podle kognitivně behaviorální teorie by to mohlo povzbuzovat představy a vést s větší naléhavostí k činům. (Těžko říct, co konkrétně bylo myšleno.) O agresivitě neříkal nic. Michael Seto prohlásil, že v podstatě nejsou na toto téma žádné studie a zdá se, že některým lidem to může pomoci, zatímco u některých by to mohlo posílit pocit frustrace.
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Dal: 596 poděkování
Dostal: 351 poděkování

Nový příspěvek od Jeremy » neděle 17. 1. 2016, 10:55:37

simgiran píše:Michael Seto prohlásil, že v podstatě nejsou na toto téma žádné studie a zdá se, že některým lidem to může pomoci, zatímco u některých by to mohlo posílit pocit frustrace.
Myslím, že Michael Seto síce do riešenia otázky nijak neprispel, ale zároveň povedal to najrozumnejšie čo mohol :)

Čo sa týka mňa, tak nejaký "vzťah" s takouto vecou by mi viac uškodil. A to či už sa to týka nejakých sexuálnych praktík, či citového viazania sa. Zároveň si ale dokážem predstaviť, že niekomu to môže pomáhať udržať svoje túžby v mantineloch, prípadne čiastočne nahradzovať reálny láskyplný vzťah s dieťaťom, teda skôr určitú stabilitu v emočnej rovine. Ale nikdy by to nemala byť konečná fáza, ktorú človek príjme ako svoju prítomnosť a budúcnosť v jednom. Ľudia jednoducho potrebujú iných ľudí a tak presmerovanie svojej potreby sa na niekoho upnúť do neživej veci, nemôže byť nikdy konečným riešením.

Asi to v konkrétnych prípadoch môže byť riešením pre spoločnosť, ktorá by sledovala jediný cieľ, a síce ochrániť deti pred sexuálnym násilím. Podobne ako overená rada niektorých sexuológov pre pedofilov globálne, aby sa vyvarovali kontaktu s deťmi. Sú prípady, kedy to môže byť užitočná rada, ale aj vtedy by mal človek na sebe pracovať, aby nezostal pri citovom pute s neživou vecou, na úkor väzby s ľuďmi. A človekom v tomto prípade nechápem zásadne len dieťa. Je prirodzené, že každý z nás pociťuje potrebu blízkosti k niekomu inému. Ak však prevláda potreba sexuálnej blízkosti, príliš často to bude na úkor iných, dôležitejších aspektov...
Jednorozec
Registrovaný uživatel
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Nový příspěvek od Jednorozec » pondělí 18. 1. 2016, 11:55:23

Ad. Kognitivně behaviorální terapie
Tato terapie vychází z předpokladu, že u většiny psychických problémů dojde ke zlepšení tím, že se identifikují a změní chybné a porušené představy, myšlenky a chování. Lidé trpící depresemi mají sklon vysvětlovat si všechna fakta ve svůj neprospěch. Úzkostní lidé zas mají tendenci hledět do budoucnosti s obavami a ti, kdo mají nízké vědomí vlastní hodnoty, přeceňují úspěchy druhých a podceňují své vlastní. Tato terapie učí lidi rozpoznávat a změnit nezdravé zvyky v myšlení, což se pak pozitivně odrazí v jejich chování.
Tato metoda se s úspěchem používá především při terapii specifických úzkostných poruch, sociální fobie apod.
Zdroj: https://cs.wikipedia.org/wiki/Kognitivn%C4%9B_behavior%C3%A1ln%C3%AD_terapie

Nějak mi není jasné co do toho motají sexuální orientaci a erotické pomůcky.... Pddle mne naopak přesmě podle té teorie identifikuji že jsem pedofil a upravím svoje chování, tak abych "uspokojil" svoje touhy a nikomu neublížil k čemuž mi naopak taková panenka může pomoci..
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne pondělí 18. 1. 2016, 16:45:54, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Uvádějte, prosím, co nejpřesnější zdroje... zdroj "wiki" opravdu nestačí. Děkuji.
Odpovědět