Modelka Vera P., RUS

Sdílení volně dostupných a neproblematických fotografií a obrázků, na nichž se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé. Nezapomeňte vždy uvádět zdroje obrázků a přímé odkazy! (Na fórum nejsou vhodné fotografie ze soukromých rodinných alb ani z veřejných školních galerií!)
Plyšáček
Na trestné lavici
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Kontakt: pedonia@protonmail.com
Dal: 1139 poděkování
Dostal: 1 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Modelka Vera P., RUS

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 23. 2. 2015, 13:59:46

Ruská modelka Vera P. (Вера П.) má hnědé oči a nádherné, na svůj věk velice dlouhé, tmavě hnědé vlásky.

Má nesmírné množství úžasných fotografií, hledejte v prvé řadě na http://www.fkids.ru/profiles/10147.html - zdroj všech mnou vybraných fotografií.
Pro infantofily uvádím i fotky, na kterých je hodně mlaďoučká...

Obrázek
Zdroj: http://static.fkids.ru/photo/2012/05/10147/Vera-Pogosjan2747629.jpg

Obrázek
Zdroj: http://static.fkids.ru/photo/2012/05/10147/Vera-Pogosjan665229.jpg
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 18. 1. 2016, 22:49:58, celkem upraveno 5 x.
Důvod: Příjmení zkráceno na iniciálu, redukován počet obrázků, načítaných pomocí IMG tagu.
fenix

Re: Modelka Vera Pogosyan

Nový příspěvek od fenix » pondělí 23. 2. 2015, 15:59:20

Plyšáčku jsi hodný, že nás takhle zásobuješ, ale nemohl by jsi dát na fórum třeba jen 3-4 fotky na ukázku?
Stejně jsou z jednoho webu co jsi uvedl, kam se každý kdo bude chtít může podívat.
Todle je docela hrůza. :D
Plyšáček
Na trestné lavici
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 23. 2. 2015, 16:19:19

fenix píše:Plyšáčku jsi hodný, že nás takhle zásobuješ, ale nemohl by jsi dát na fórum třeba jen 3-4 fotky na ukázku?
Fenixi, jiným to takto vyhovuje. Navíc se snažím vybírat fotky nejpovedenější a pro pedofily nejzajímavější.
Kasz v minulosti ocenil, že mé příspěvky jsou takto propracované.
Pokud se mi ozve více lidí s podobnou poznámkou, zvážím rozsah své práce pro ČEPEK.
Děkuji za Tvůj názor, ale mé kolekce modelek jsou tvořeny pro mnohem více lidí a třeba i neregistrované.
Zkus pokračovat ve své plodné činnosti pro ostatní a prosím netlum nadšení a nebrzdi činorodost druhých.

Kdybych dal na každou takovouto poznámku vždy někoho, moc bych nepřispěl - např. co se týče Manuálu pro pedofilní pedagogy. Před chvílí mě velice potěšilo, že mi jej osobně kladně ocenil jeden z největších odborníků z oboru sexuologie - pedofilie, v ČR (nepřeje si být zatím jmenován). Více k tomu v budoucnu.
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1393 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pondělí 23. 2. 2015, 16:34:25

No, 52 velkých obrázků mi je pořád milejších, než 52 embeddovaných videí (což je útok na mou RAM a taková stránka je v praxi neprohlédnutelná). Já taky občas dám do příspěvku 52 obrázků (respektive screenshotů, které udělá Cykle z nějakého televizního pořadu), ale jen jako malé náhledy. Nad 52 velkými obrázky jsem taky pozdvihl obočí, ale zas mě to tolik neobtěžuje, abych to chtěl zakazovat.
fenix

Re: Modelka Vera P.

Nový příspěvek od fenix » pondělí 23. 2. 2015, 16:35:03

Nechápu co jsi začal řešit za blbosti. Vůbec nejde o tebe a nikdo nepíše aby jsi nepřispíval. Tady nejde o to řešit nějaký rozsah tvé práce pro čepek a i neregistrovaný člověk se umí podívat na odkaz na fotky, který v tom příspěvku stejně máš. A pokud chceš teda mít příspěvky ještě víc propracovaný, dávej na fórum náhledy, kde se po kliknutí zobrazí celá fotka. :D Pochop, že to načítání stránky s 50ti fotkama je prostě hrozný pokud jsem přijdeš přes nějaký anonymizér.
Todle jsme řešili už jednou u sekce Youtube, která se mi teda načítá mnohem líp než tvoje příspěvky.
Plyšáček
Na trestné lavici
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 23. 2. 2015, 16:41:44

fenix píše:Pochop, že to načítání stránky s 50ti fotkama je prostě hrozný pokud jsem přijdeš přes nějaký anonymizér.
Aha, tak to jsem netušil. Mám hodně dobré vybavení, takže mi ta šlape bez problémů...

Gabrieli, můžeme celou diskusi (od začátku) přesunout prosím do Ruské modelky? S touto jednou modelkou to přímo nesouvisí...
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1335 poděkování
Dostal: 1393 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pondělí 23. 2. 2015, 16:44:23

Nevidím důvod pro přesun, fenix reagoval na tvůj konkrétní příspěvek s 52 obrázky. A stejně je velmi malá pravděpodobnost, že se tady rozjede věcná diskuse o samotné modelce (a že příspěvky o technických věcech budou v této diskusi překážet).
Plyšáček
Na trestné lavici
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Plyšáček » pondělí 23. 2. 2015, 17:09:51

Na radu Fenixe jsem počet fotografií u této modelky snížil.

Proč vkládám více fotek a nedávám pouze odkaz?
Proto, aby případní zájemci nemuseli procházet desítky či stovky podobných fotek, často navíc bez dětského kouzla. Snažím se vybírat co nejzdařilejší snímky, pokud možno bez nevhodného líčení či oblečení - zkrátka snímky pro pedofily nejzajímavější.

Fenixi, pochopil jsi to správně. Pokud má někdo hlubší zájem o nastudování konkrétní modelky, může se podívat na zdrojové stránky.
Ale souhlasím s Tebou a děkuji za poznámku. Budu se držet rozumného počtu.

Gabrieli. Ne, že by na tom záleželo. Ale teď ta diskuse již s touto modelkou nesouvisí.... I když zde započala, týká se "mých" modelek obecně. Ale pokud s tím nechceš mít práci, nech to tady.

:)
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1529 poděkování

Re: Modelka Vera P., RUS

Nový příspěvek od Marco Freeman » pondělí 18. 1. 2016, 18:13:57

Do redakce nám přišla stížnost matky modelky Very P.:

Předmět: Убрать фото моей дочери с Вашего сайта

Odesílatel: Надежда

Zpráva pro redakci:

Здравствуйте,я мама Веры Погосян -
Надежда.Мне сообщили о незаконном
нахождении фото моей дочери на Вашем
сайте.Прошу их убрать из обсуждений.Я
думаю,Вы понимаете,почему я это
делаю.Вот ссылка.
http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=83..
С уважением Надежда.

(Má pomoc s pochopitelnějším překladem):

Předmět: Odstraňte fotku mé dcery z vašeho webu

Odesílatel: Naděžda

Zpráva pro redakci:

Dobrý den,
jsem matka Very P. - Naděžda. Bylo mi ohlášeno nalezení nezákonných fotek mé dcery na Vašem webu. Prosím, odstraňte je z diskuzí. Myslím, že chápete, proč to dělám. Zde je odkaz. http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=83..
S pozdravem, Naděžda

- Odkaz byl nefunkční, ale modelku jsem na fóru našel pomocí vyhledávání.
- Formulace s nezákonnými fotkami je divná, ale blbě se mi to překládalo, i s pomocí Translate Google mi vycházela spíš formulace "nezákonném nalezení", což mi přišlo divné ještě více, takže tam si nejsem jistý touto formulací ve svém překladu. Ale jinak by měl být překlad v pořádku.

Na stížnost jsem již upozornil Kasze soukromým kanálem. Pravděpodobně on paní Naděždě odpoví. /
На жалобы я уже указывал администраторa Kaszа частный канал. Он наверное ответить.
Naposledy upravil(a) Kasz dne pondělí 18. 1. 2016, 23:10:09, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příjmení zkráceno na iniciálu.
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku do: 7
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1529 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » pondělí 18. 1. 2016, 22:51:46

Další email od matky Very P., který přišel do redakce:

Odesílatel: Надежда

Předmět: Фото моей дочери Веры Погосян

Zpráva pro redakci:

Прочитала Ваш комментарий на
страничке у человека,который
разместил фото моей
дочери.Поясню)То,что фото скачано без
моего ведома- это тоже нарушение,но
основное - это то,что этот ресурс
своеобразного направления и я не хочу
участия моей дочери в этом.Те,кто
имеют своих детей - меня поймут.Это мой
ребенок и я не хочу чтоб её обсуждали и
совершали иные действия сексуального
характера на её фото.С уважением мама
Надежда.

(Můj překlad, opět poznamenávám, že to asi nemám nejdokonalejší:)

Odesílatel: Naděžda

Předmět: Fotky mojí dcery Very P.

Zpráva pro redakci:

Četla jsem na stránce komentář člověka, který zveřejnil fotky mé dcery. Dovolte mi vysvětlit skutečnost, že stažení fotografií bez mého vědomí je také porušení zákona. Ale hlavně jde o to, že tento web je takového zaměření, že nechci, aby se toho má dcera účastnila. Ti, kteří mají své děti, mi porozumí. Je to moje dítě a já o tom nechci nadále diskutovat. Nechci, aby se prováděly další sexuální věci s její fotografií.
S pozdravem, máma Naděžda
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kasz
Administrátor
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 18. 1. 2016, 23:09:24

Dear Надежда,
as you see, we are community of pedophiles, the people, who likes children. Your daughter is a famous model and there is no law in Czech republic which prohibits to show pictures of famous persons known all over the world. Sorry for inconveniece, but we adore children and their beauty.

May be you had to think better about your daughter before she had been famous. Photos on our website are cited according to law - we put reference to the source according to copyright law. I reduced IMG photos to only two pieces, and I also reduced surname of your daughter to only one letter so at this time the name of your daughter can't be searched on our website through internet search engines.

Sincerely,
Petr Kasz, administrator
Odpovědět