Pedofilové jásají, Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Kasz
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Pedofilové jásají, Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru

Nový příspěvek od Kasz » pondělí 21. 3. 2016, 22:44:59

Pedofilové jásají, nezodpovědná Hadašová vystavuje svoji polonahou dceru (Tyden.cz)

Obrázek
Zdroj: http://sedmicka.tyden.cz/obrazek/201603/56eaba820986f/lh3-56eabc335bfc0_520x780.jpg

Zajímavé jsou především popisky obrázků, typu "Titěrný kousek oděvu toho skutečně mnoho nezakrýval." nebo "Ani nejméně odhalující plavky se neobešly bez sexy průstřihů na bocích..." Prostě typický bulvár.
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Dal: 3 poděkování
Dostal: 262 poděkování

Re: Pedofilové jásají, Hadašová vystavuje svoji polonahou dc

Nový příspěvek od Jednorozec » úterý 22. 3. 2016, 12:08:37

"Titěrný kousek oděvu toho skutečně mnoho nezakrýval." nebo "Ani nejméně odhalující plavky se neobešly bez sexy průstřihů na bocích..."
Redaktoři by se měli nechat vyšetřit....
Mimochodem na podobné komentáře odpovídám ve stylu "no normálnímu člověku na tom nic erotického nepřijde"...
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1529 poděkování

Re: Pedofilové jásají, Hadašová vystavuje svoji polonahou dc

Nový příspěvek od Marco Freeman » pondělí 28. 3. 2016, 20:10:20

Shodou okolností tomu před dvěma dny bylo už pět let od chvíle, kdy pražská policie nalezla v trójské zahrádkářské kolonii ostatky teprve devítileté blondýnky Aničky Janatkové, kterou na podzim 2010 zavraždilo zrůdné monstrum.
Nevím, proč to takhle spojují. Smrt Aničky byla tragédie, ale pochybuji, že se udála proto, že by se někde promenádovala v plavkách. Pletou páté přes deváté. Právě z přirovnání k Aničce je jasné, že mnohem větší nebezpečí dítěti hrozí při cestě do školy/ze školy, než když se projde v plavkách...
Na malé Denise je navíc vidět, že by se chtěla své matce podobat, před přítomnými fotografy nahazovala svůdné pózy.
Jo, fotografie s rukou/rukama v bok... to jsou ale svůdné pózy. To abych se někdy bál stát na ulici s rukama v bok, aby mě někdo neobvinil, že svádím a sexuálně obtěžuju lidi kolem. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Odpovědět