C.S

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

C.S

Nový příspěvek od simgiran » neděle 24. 1. 2016, 0:00:38

Udělen ban na chat uživateli C.S do středy do večera za nevhodnou sexuální poznámku. V minulosti byl minimálně dvakrát upozorněn, aby se podobných poznámek zdržel.
simgiran
Globální moderátor
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Re: C.S

Nový příspěvek od simgiran » pátek 29. 1. 2016, 22:46:07

Opakování prohřešku -> Udělen ban na týden.
Marco Freeman
Administrátor
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 813 poděkování
Dostal: 1529 poděkování

Re: C.S

Nový příspěvek od Marco Freeman » neděle 10. 4. 2016, 19:58:57

Uživatel C.S opět používal naprosto nevhodné poznámky o "cucání pindíků", za což už byl několikrát upozorněn a i trestán. Dokonce nereagoval na upozornění moderátora, což je také jedním z důvodů, proč dostává tři týdny BANu na chat. Uživatel C.S se vždy dušuje, že už tak neučiní, ale zjevně je nemocný a má problém s dodržením vlastních slov (jinak si to neumím vysvětlit :) ), takže na něj naposledy apeluji, aby si z trestu vzal ponaučení. Myslím, že není tak těžké pochopit, že něco vhodné není, obzvlášť když už je na to člověk rázně upozorněn. Přístě už může (a pravděpodobně i bude) trest daleko delší.

Posílám mu i email, kde jej upozorňuji na jeho trest, pokud nesleduje fórum.

Koncové datum trestu lze najít zde: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=41&t=5702" onclick="window.open(this.href);return false;
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Odpovědět