Jsem chlap a rád chodím na animáky

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
Forst Jan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Kontakt: Email: [email protected]
Skype: Forst.Jan.87
Mobil: +420 737 739 767
Výkřik do tmy: Navždy kamarád, nikdy láska.
Příspěvky: 457
Dal: 529 poděkování
Dostal: 370 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od Forst Jan »

http://eyemag.cz/2016/04/27/jsem-chlap-rad-chodim-na-animaky-nesudte/
Jsem chlap a mám rád animáky, nesuďte mě
Před nějakou dobou, když jsem zavítal na Zootropolis, jsem to zase pocítil. Ty otazníky v očích přítomných rodičů, kteří přivinuli své ratolesti blíže k sobě. Nevěřícné pohledy párů myslící si, že jsem náhodou zabloudil do špatného sálu. Chichot (před)pubertálních holek kvůli tomu, že jsem přišel do kina sám a ještě na pohádku.
...
Přesto jako správný chlap vím, že život je hořký, bohudík, a proto jsem dávno srovnaný se svým údělem a trochu toho společenského odsouzení zvládnu ustát. Vzato kolem a kolem vydat se takhle samotářsky na animák do kina je vlastně jedna z nejmaskulinnějších věcí, co může muž udělat. To, že vyžahne 10 piv po fotbalu s kamarády, u kterého si z plna hrdla zap*čoval, se dá očekávat a bereme to jako samozřejmost. Ale přiznat si, že chci vidět nejnovější Dobu ledovou a je mi jedno, že na to se mnou nikdo nepůjde, to chce doopravdy koule.

Proč to píšu? Protože věřím, že mezi pány se najde spousta takových, co si v hlavě vystavěli zdi, které je potřeba zbořit. Pokud se cítíte v pasti, musíte se z ní dostat. Pokud máte nutkání jít na nejnovější počin studia Pixar, tak se zvedněte a běžte. Bojíte se, co si o vás pomyslí ostatní? Srabe. Bábovko. Ukaž, že jsi skutečný chlapák a běž na svůj vytoužený animák. Ano, na téhle osvětě by se mělo zapracovat. Vezměte si, kolik duší trpělo u další akční vypalovačky, zatímco jejich srdce toužilo třeba po Shrekovi.
...




Vtipně napsaný článek, který ukazuje na problém společenského tlaku a předurčených rolí, který by se dal aplikovat na mnoho oblastí života, nejen na sledování animovaných filmů.

Já, pokud nějaký ten animák vidět moc chci, tak jdu a nekoukám, co si o mě ostatní myslí, ale i tak je to trochu nepříjemné.

A jak jste na tom vy s věcmi, které byste dělat chtěli, ale společenský tlak je proti?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Forst Jan za příspěvky (celkem 4):
Marco Freeman, Gabriel Svoboda, Livrey, Filip
Děkuji
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak chápu že se někomu ty animáky líbí mně třeba spousta z nich taky. Ale kino mám zafixované jako něco kam se chodí "s někým"a je to spíš něco jako maličká "událost", už jen proto, kolik dnes stojí.
Takže se animáka pustím prostě doma v pokoji a nikdo na mně divně nekouká...
Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od Livrey »

Pokud nemám s kým jít a vážně to chci vidět, tak klidně jdu sama (protože kde jinde můžu podpořit daný film a kde jinde se nebudu muset strachovat, že se mi spálí popcorn v mikrovlnce). Žádný tlak společnosti necítím, ostatně ani nemám moc proč, když jsem náctiletá dívka, která jde sama na animák. (Vtipnější je, že mi mnohdy rodiče nevěří, když jim řeknu, že fakt jdu někam sama. :D ) Myslím, že víc lidem vadí dvě holky na dvojsedačce, co se smějí v těch extrémně vážných momentech, kdy se hlavní hrdina líbá se svou vyvolenou...
Zajímavé bylo, když jsem sestře a jejímu příteli řekla, že jako odměnu za maturitu si chci koupit dupačky pro dospělé. Hned mi vytvořili úchylného přítele, kvůli kterému si je chci koupit.
Při takových chvílích mi dochází jak moc infantilní pro své okolí vlastně jsem a že budu v budoucnu pravděpodobně mírně odsuzována, pokud někdo navštíví byt mých snů, který bude vypadat přinejmenším jako kdyby ho navrhovalo malé dítě, které ho vyzdobí věcmi, které má rádo. Vlastně se na to těším. Protože jim se z toho bude divně a já se budu cítit doma :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Livrey za příspěvky (celkem 3):
Forst Jan, Filip, Gabriel Svoboda
Uživatelský avatar
przemko ;)
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 8
Příspěvky: 9

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od przemko ;) »

Mám rád pohádky , a to navzdory skutečnosti, že mám 28 let . Je to jen, že s Za normálních okolností je třeba dívat se na ně jako nikdo nevidí . Chlap v mém věku sledoval japonský Anime shoen je hymmm ... divné?

Převedou pomocí Google Translator .
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od Jednorozec »

Tak chápu že se na to někdo rád dívá, co nechápu že se na to musí koukat v kině...
Uživatelský avatar
Varys
Registrovaný uživatel
Bydliště: Czech republic
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: "Fantazii... tu Vám nikdo nevezme."
Příspěvky: 15
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Nový příspěvek od Varys »

Já na animáky chodím rád do kina... většinou tam beru svého syna (12) a nejlépe ještě nějaké jeho kamarády a bavíme se. Je mi 40let a mám 105Kg, tak když se začnu smát v kině, pak se děcka smějou mě i když na plátně se odehrává relativní nuda :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Varys za příspěvky (celkem 4):
Livrey, Forst Jan, Marco Freeman, Jeremy
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů