Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Informování ohledně udělených trestů a varování. (V této části fóra mohou zakládat témata pouze členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé, s výjimkou uživatelů na Trestné lavici, mohou na již založená témata reagovat. Uživatelé na Trestné lavici mohou přispívat až po schválení.)
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od simgiran » pondělí 6. 6. 2016, 0:25:44

Uživateli H6*7x7y$An bylo uděleno varování za příspěvky propagující sexuální kontakty s dětmi a napadání pedofilů, kteří se jich zdržují.

User H6*7x7y$An has received a warning for promoting sexual contacts with children and attacking those who refrain from them.
simgiran
Globální moderátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: e-mail: simgiran@gmail.com
Výkřik do tmy: Jsem produkt dekadentního světonázoru a jakožto takový na slepé větvi vývoje.
Dal: 459 poděkování
Dostal: 529 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od simgiran » čtvrtek 9. 6. 2016, 23:57:02

H6*7x7y$An byl zabanován na týden pro příspěvek pokračující v duchu předchozích příspěvků (nazývání lidí sexuálními fašisty, vyčlenování se jako "true MAP"). Přihlédnuto bylo k tomu, že toto chování následovalo krátce po té, co obdržel varování.

H6*7x7y$An got banned for a week for a post similar to those for which he received a warning (calling people sexual fascists, presenting pedophiles who condone sex with children "true MAPs").
Allein
Administrátor
Pohlaví: Žena
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 18
ve věku do: 50
Kontakt: allein@post.cz
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Dal: 448 poděkování
Dostal: 396 poděkování

Re: Uděleno varování uživateli H6*7x7y$An

Nový příspěvek od Allein » sobota 13. 8. 2016, 21:23:23

H6*7x7y$An, obhajování sexuálních kontaktů s dêtmi není na tomto fóru dovoleno. Dosáhl jsi 15 varovných/trestných bodů a BANu na jeden měsíc. Pokud budeš pokračovat, budeš zaBANován na mnohem delší čas (například 6 měsíců nebo 1 rok).

H6*7x7y$An, promoting sexual contacts with children isn't allowed on this forum. You got 15 warning points and BAN for one month. If you continue, you will be banned for much more time (for example 6 months or 1 year).
Odpovědět