Já boylover

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Uživatelský avatar
Seigold
Registrovaný uživatel
Bydliště: Bruntál
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 23 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Já boylover

Nový příspěvek od Seigold »

Ahoj všichni
jsem boylover se zaměřením na kluky ve věku 5 - 10 let. Ve svém životě jsem za třiatřicet let byl zamilovaný do pěti chlapců. Současně je to 8-letý Maty. Znám ho od jeho 5-ti. Doufám že nám to ještě chvíli vydrží. I když pro mne malý kamarád ztratí přitažlivost, neznamená to že ho opouštím. Několikrát jsem navštívil sexuologa a mohu prohlásit, že to není od věci. Minimálně mi naslouchá. První BlackOut jsem absolvoval před svou padesátkou a to právě s mamkou Matyho. O tom jak to vypadalo napíši příště, teď spěchám na schůzku s Matym. Chceme fotit nějaké portréty.
Váš Seigold
Tito uživatelé poděkovali autorovi Seigold za příspěvky (celkem 8):
Gabriel Svoboda, Myš, Marco Freeman, simgiran, Livrey, šmudlík, Filip, Forst Jan
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, vítám tě mězi námi. Jsem také boylover s preferencí asi tak 5-12 let, někdy i 3-13 let. Za svůj téměř 40-letý život jsem byl opravdu zamilovaný jenom jednou, asi v 15 letech do mladšího spolužáka (spíš spolu-školáka) na základní škole. Pak jsem měl několik malých kamarádů, a našel jsem svého životního kamaráda, do kterého jsem nebyl vysloveně zamilovaný, ale mám ho moc rád jako člověka. Znám ho od jeho necelých 4 let, teď je mu něco přes 16 a pořád jsme moc dobří kamarádi. Nevím, co myslíš pojmem BlackOut.

Tak se zatím měj a ukaž se třeba někdy na chatu. ;)

Zdraví LH.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj. Vítam ťa na čepeku. Ja som bol doteraz zalúbený iba do imaginárneho kutíka, ak nerátam jednu letnú známosť. Dúfam že sa viac spoznáme. ;)
Naposledy upravil(a) Filip dne úterý 19. 7. 2016, 22:13:56, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Honda »

Ahoj seigold vítej :) jsem též BL .
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Jeremy »

Ahoj a vitaj.
Som rad, ze s sii nasiel cestu. Ak mas dobry pocit z toho, ze Ta sexuolog dokaze pocuvat, tak ludia s podobnym pribehom, ako mas sam, Ta casto dokazu aj plne pochopit a mozno obohatit tym, ako svoj osud zvladaju a prezivaju sami.
Pises, ze behom svojho zivota, si bol za 33 rokov zamilovany pat krat, co mi teda pride ako vysoke cislo. Ja som to stihol len raz, aj ked teda zatial neumieram.
Pojmom BlackOut si mal zrejme na mysli coming out, ak tomu spravne rozumiem. Ak by to bolo nahodou inak, tak poprosim doplnujuce vysvetlenie ;)

Dufam, ze tieto stranky budu pre Teba prinosne.
Uživatelský avatar
Varys
Registrovaný uživatel
Bydliště: Czech republic
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: "Fantazii... tu Vám nikdo nevezme."
Příspěvky: 15
Dal: 7 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Varys »

Zdravím tě Seigolde,

Jsem tu krátce a trvalo mi dlouho, než jsem se rozhodl registrovat na tyto stránky. Je fajn být tady v prostředí, kde se můžeme vypovídat a někdo nám naslouchá a chápe nás. Já jsem GL i BL... dalo by se říci že to teď mám tak 50/50 %... Možná to ovlivňuje období, ve kterém potkávám více hezkých holek, nebo kluků... Byl jsem dlouho pouze GL a poté jsem jednoho dne potkal kluka o kterém jsem si myslel, že je to holka a bylo to... Koukal jsem, že je tady na stránkách i nějaká ta galérie, tak najdu oblíbené portréty a časem si založím vlákno a předvedu své lásky :)

Doufám, že tady mezi námi vydržíš a piš co to jen jde, ať je o čem diskutovat ;)

Zdraví tě Varys *child*
Uživatelský avatar
Seigold
Registrovaný uživatel
Bydliště: Bruntál
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 23 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Re: Já boylover

Nový příspěvek od Seigold »

Coming out nebo Black out. Možná jsem se spletl, možná ne.To první je přiznání se sama sebe, to druhé totální restart vlastní osobnosti. Přiznání osobního poznání přichází postupně, následuje přiznání pro okolí a nakonec by mohlo následovat smíření se se sebou samým. Já ten mezičlánek vyhodil, a rovnou požádal o smír se stavem věci.Měl jsem, a i nadále mám obrovské stěstí v pochopení rodičů mého miláčka, kdy přes znalost mé orientace mi dovolují trávit pro mne pohodové chvíle s M.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti