Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Obecné informace o chodu fóra, uživatelských skupinách, hodnostech a sekcích. (V této části fóra mohou zakládat témata jen členové Týmu ČEPEK, ostatní registrovaní uživatelé mají možnost na již založená témata reagovat.)
Mathias8
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Deti nepotrebujú vždy rady.
Občas potrebujú iba ruku,
ktorá pohladí. Ucho, ktoré
vypočuje a srdce, ktoré porozumie.
Dal: 171 poděkování
Dostal: 362 poděkování

Re: Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Nový příspěvek od Mathias8 » pondělí 13. 3. 2017, 20:50:48

Možno to bude znieť trošku čudno ale myslim si podla toho ako uvádza plyšáček čo všetko robil Sertralin na tomto forum, že Sertralin podla toho ako písal (ak to je pravda) že chcel zomrieť a že sa mu to nepodarilo a že v tej psychiatrii bola holčička ktora mu velmi pomohla tak podla toho a jeho spravania tu na fore ci na pedonii si myslim, že mu v detstve niečo chýbalo, niečo velmi doležite a toto je výsledok alebo prejav toho celého... alebo skor výkrik - "Pomožte mi ja chcem iba pochopenie"

Možno sa mýlim. Možno je aj tato jeho odpoved hrou neviem. Ale ak ju mám brať vážne tak si myslím, že mu niečo chýbalo. Možno láska, možno pochopenie, možno oboje. Lebo človek ktorý je o niečo ochudobnení tak mu to neznesitelne chýba a može to viesť do zúfalstva. A zufaly ludia robia zúfalé činy.

Sertralin - Ak si pisal pravdu o tej psychiatrii a o tej holčičke. Spomen si na to. Spomen si ako ti bolo a ako ti velmi pomohla. Spomen si aky to bol potom oslobodzujúci pocit a potom si rozmysli či to chceš naozaj urobiť.
Little Hero
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Dal: 4 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Změny na fóru, pročišťování fóra, přísnější pravidla

Nový příspěvek od Little Hero » středa 15. 3. 2017, 1:04:38

Ahoj Sertraline, já bych Ti prominul, co jsi tu dělal, asi i proto, že jsem Tě tu s tou "druhou identitou" potkal pokud se dobře pamatuju jenom jednou, a myslím, že jsi to nedělal jen tak z plezíru. Zmiňuješ potlačenou nenávist z dětství, nevím, proč vznikla nebo proti komu nebo čemu byla směřovaná. Možná, že v tom je jádro pudla. Nerad to píšu, hlavně proto, že žádné osobní zkušenosti nemám, ale pokud nemáš ve svém okolí člověka, se kterým bys mohl rozebrat úplně všechno, tak by možná nebylo od věci vyhledat pomoc nějakého odborníka. Myslím, že jsi taky ve věku, kdy se ti v duši odehrává spousta změn. Mému "bývalému" je taky něco přes 17 a poslední dobou mě až točí, jaké vylomeniny provádí. I když vím a uznávám, že to v životě nemá lehké (špatná finanční situace rodiny, nevhodní lidé v jeho okolí...). Ale jsou tam i náznaky, že chce pracovat na změně, jenom to chce trpělivost a dobrý rozmysl, což jsou jeho slabé stránky. Pomáhám mu/části jeho rodiny hlavně finančně, ale nemůžu ho vydržovat nadosmrti. A on je i dost finančně i jinak nezodpovědný, ještě ho čeká dlouhá cesta.

Měj se fajn a doufám, že Tě tu brzo zase uvidíme z té "lepší" stránky.

L.H.
Odpovědět