Pedofilovo "desatero"

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Seigold
Registrovaný uživatel
Bydliště: Bruntál
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 23 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Seigold »

KDY MOHU BÝT SÁM S DÍTĚTEM

1. Jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací.
2. Jsem vyrovnaný s tím, že nikdy nebudu mít sex.
3. Přítomnost dítěte mne naplňuje, ne traumatizuje.
4. Zásadně naplňuji potřeby dítěte, nikoli své.
5. Přítomnost dítěte nenarušuje mé sebeovládání.
6. Znám dokonale rizikové situace styku s dítětem.
7. Znám následky mého případného selhání.
8. Užívám předepsanou medikaci.



RIZIKOVÉ SITUACE

I. Nikdy se nesetkám sám s dítětem

- při svém nepříznivém duševním stavu
- při požití alkoholu
- pokud bych se dostal do situace, kdy je mi všechno jedno

II. Od dítěte okamžitě odejdu pokud

- pocítím zvýšenou sexuální touhu
- začnu ztrácet sebeovládání
- začne mne přitahovat intimní zóna dítěte

III. Zapojím zvýšenou sebekontrolu při

- usínání a spánku dítěte
- koupání dítěte
- mazlení s dítětem
- nahotě dítěte



NÁSLEDKY SELHÁNÍ

1. Odvrhnutí a odsouzení ze strany nejbližších a přátel.
2. Ztráta vztahu s dítětem.
3. Ztráta pozitivních životních cílů.
4. Ztráta smyslu života.
5. Ztráta důvěry.
6. Ztráta sebeúcty a sebedůvěry.
7. Možnost trestu státní exekutivy.


Je to šité na mou osobu. Každý to má určitě trochu jinak. Proto uvítám komentáře, připomínky, nápady. Díky
Tito uživatelé poděkovali autorovi Seigold za příspěvky (celkem 9):
Allein, Plyšáček, Filip, Gabriel Svoboda, Forst Jan, Livrey, Ondřej, Marco Freeman, Mato
Uživatelský avatar
Plyšáček
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 10
Příspěvky: 2308
Dal: 637 poděkování
Dostal: 4 poděkování

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Plyšáček »

Milý Seigolde.
Líbí se mi, jak se zamýšlíš nad naším údělem - požehnáním. Věřím, že své zásady nikdy neporušíš.

Téma Pedofilní desatero zde již máme od Daniela: Pedofilní desatero.
Najdeš tam i mé desatero: Plyšáčkovo desatero. To je šité zase mně na míru.
Plyšáček píše:Pedofilní desatero (verze Plyšáčkova):
1. Miluj sebe, děti i dospělé jako živé krásné bytosti.
2. Buď neustále bdělý a uvědomuj si všechny své myšlenky.
3. Uvědomuj si jedinečnost a nesmírnou sílu své lásky k dětem.
4. Lásku k dětem ber jako dar od Boha a služ jemu i dětem.
5. Ptej si vždy po pravém motivu svých činů vůči dětem.
6. Na prvém místě sleduj zájmy dítěte.
7. Chovej se ke všem dětem, jako by byly Tvé vlastní.
8. Pouze ke svým dětem se chovej tak intimně, jako ostatní správní otcové.
9. Zapomeň na chybná přesvědčení, že děti chtějí sex či že dobrovolný sex jim neškodí.
10. Miluj děti, buď jim příkladem a veď je k Bohu.
S daným tématem souvisí i téma Vzorný pedofil. Tím jsem zde, na ČEPEKu, rozhodně nebyl...

Děkuji ti za to, že sem píšeš něco zajímavého.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se hrubě provinil proti základním principům Československé pedofilní komunity (viz rozhodnutí administrátorského týmu). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, i když si uvědomujeme, že některá prohlášení nebo příspěvky tohoto uživatele v kontextu toho, že zneužíval děti, mohou ve čtenářích vyvolávat znechucení.
Uživatelský avatar
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Mám
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Všimli jste si letos, kolik se urodilo jmelí?
Příspěvky: 906
Dal: 145 poděkování
Dostal: 822 poděkování

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Myš »

Seigold píše:KDY MOHU BÝT SÁM S DÍTĚTEM

1. Jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací.
2. Jsem vyrovnaný s tím, že nikdy nebudu mít sex.
3. Přítomnost dítěte mne naplňuje, ne traumatizuje.
4. Zásadně naplňuji potřeby dítěte, nikoli své.
5. Přítomnost dítěte nenarušuje mé sebeovládání.
6. Znám dokonale rizikové situace styku s dítětem.
7. Znám následky mého případného selhání.
8. Užívám předepsanou medikaci.
Ad 1. Jak poznáš, že jsi plně vyrovnaný? Jde vůbec s něčím být plně vyrovnaný a nikdy s tím nebýt konfrontován? A nemusí se jednat jen o orientaci, občas ve mě vyvolá emocionální reakci třeba otázka na otce, kterého jsem léta neviděl a dlouze i s pomocí psychoterapeuta jsem jeho chování zpracovával. Třeba to znáš taky, stává se, že ještě dlouho po smrti někoho blízkého si v určité situaci vzpomeneš a začneš být smutný, i když máš pocit, že jsi to dávno přijal. Já si o sobě nemyslím, že jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací - to by znamenalo, že s tím nikdy nemám problém, myslím si ale, že jsem dostatečně vyrovnaný na to, abych pracoval jako pedagog.

Ad 2. Asi myslíš sex s dítětem do 15 let, pokud hranici zákonodárci nezvednou/nesníží. Sexualita se vyvíjí a já osobně jsem otevřen možnosti vztahu a sexu se starším klukem.

Ad 3. Když tě přítomnost dítěte naplňuje, vlastně taky naplňuje určitou tvou potřebu s dítětem být...

Ad 4. Své potřeby naplňuješ každým nádechem, výdechem, lokem vody, změněním pozice těla atd. Je mi jasné, že mluvíš o potřebách sexuálního kontaktu, ale když to napíšeš takhle, nemůžeš u dítěte být nikdy, bylo by to smrtelné :)

Ad 5. Jako pedagog, vedoucí kroužku nebo i jako někdo, kdo je v kontaktu s dětmi třeba v rodině se ti občas stane, že se dítě chová způsobem, že se těžko ovládneš ho třeba neokřiknout. Osobně jsem proti fyzické i slovní agresy, ale máme ve škole pár složitých dětí, u kterých musím někdy hodně prodýchávat a obracet pozornost dovnitř na své emoce, abych je neokřikl nebo se choval jiným způsobem z mocenské pozice namísto pozice partnerské, respektující, na které jsem běžně. Asi mluvíš o ovládnutí sexuálního pudu, chápu, ale mluvíš o ovládání se obecně.

Ad 6. Mnoho situací dopředu nepromyslíš, ale je dobré mít základní schéma a být dopředu připraven na zvládnutí nejběžnějších rizikových situací, které mohou nastat.

Ad 8. Když k doktoru musím kvůli nemocenské, tak zpravidla recept zahodím, uvařím si čaj, dám si půst a nechám tělo se léčit samo :) I nemocný bez přášků se občas s dětmi stýkám.

Jinak proč ne. Osobně si hranice stavím trochu jinak, intuitivněji, ale to je na každém. Jde o znalost sebe.

Myš
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Uživatelský avatar
Seigold
Registrovaný uživatel
Bydliště: Bruntál
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 23 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Seigold »

Psal jsem to asi před rokem, a jen pro sebe a podle sebe. Navíc v období, kdy se začaly řešit mé průšvihy. Měl jsem potřebu stanovovat si pravidla a definovat pravdu o sobě. Takže to samozřejmě nemůže být dokonalé.

ad1. To "úplně" je myšleno jako protiklad k "částečně", v čemž jsem do té doby žil.
ad2. Tady to myslím doslova, skutečně nejsem schopen navázat vztah s nikým jiným, než se svou preferovanou skupinou.
ad3. Myšleno ve smyslu "jsem rád s dítětem, protože mi to přinese něco pozitivního, ne stresujícího.
ad4. Dítě až na prvním místě, já až co zůstane. A o sexu to není.
ad5. Pokud by nebylo narušeno mé sebeovládání, nemohl bych provést to co jsem provedl. Tady je to o sexu.
ad6. Jistě, nemohu vědět o všech rizicích, ale mohu je doplňovat.
ad7. Tady už promluvila jistá zkušenost.
ad8. Vím, že bez podpory léků bych nedokázal vyhrát nad pudy.
Uživatelský avatar
Ondřej
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Kam se kouknu, kousek tebe mám
Příspěvky: 22
Dal: 20 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Ondřej »

A co kdybych pro bezpečí všech zucastnenych (potenciální situace setrvani s dítětem) napsal: Kdy mohu byt s dítětem sam? Nikdy. Bohužel/bohudik, zaleží na úhlu pohledu.

Je to boj, je to tezke. Vnitřní boj mezi touhou a vědomím toho co je reálné a bezpečné. A vědomi pouceneho okoli jak meho tak okoli dotyčného dítěte. V případě ze to je vlastní rodina se toto okoli vesměs spojuje v jedno.

I v případě vědomí rizikových situaci, beru předepsanou medikaci, jsem se svou deviaci srozumen atd.
Je lepsi se tomu vyhnout.

Mnohe by bylo jinak.......nejen v rodině pokrevní, ale i v "rodině" přátelské, kdy tito lide mi byli mnohdy bližší nez vlastní pokrevní rodina.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne úterý 2. 1. 2018, 23:43:38, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujeme celé dlouhé příspěvky, ale úryvky, pokud je citace nutná.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Kasz »

Každý si musí stanovit osobní hranice, co může a co ne, protože jedině on sám ví, co mu dělá největší problém. Stejně jako včera - pokud byly namrzlé chodníky, což u nás byly, každý si musí na základě vlastní zkušenosti stanovit, zda a jak vyjde nebo nevyjde ven, či zda vyjede nebo raději nevyjede autem, a to v zájmu svém vlastních i jiných lidí (například v případě většího zranění by o něj museli pečovat).
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Pedofilovo "desatero"

Nový příspěvek od Hebeš »

Seigold píše:KDY MOHU BÝT SÁM S DÍTĚTEM

1. Jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací.
2. Jsem vyrovnaný s tím, že nikdy nebudu mít sex.
3. Přítomnost dítěte mne naplňuje, ne traumatizuje.
4. Zásadně naplňuji potřeby dítěte, nikoli své.
5. Přítomnost dítěte nenarušuje mé sebeovládání.
6. Znám dokonale rizikové situace styku s dítětem.
7. Znám následky mého případného selhání.
8. Užívám předepsanou medikaci.

Je to šité na mou osobu. Každý to má určitě trochu jinak. Proto uvítám komentáře, připomínky, nápady. Díky
Porušil jsem už všechny body :D (krom 2 a 3) a to v době, kdy jsem si to ještě neuvědomil. Bod 2 se mě netýká vzhledem k horní hranici mého preferáče. Nyní zcela běžně (a věřím, že až do smrti) porušuji bod č.8. Ale je jasné, že každý má jinak silný sexuální pud.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti