Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Bambulkine Dobrodruzstva

Sdílení volně dostupných a neproblematických videoklipů, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 149 poděkování
Dostal: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Bambulkine Dobrodruzstva

Nový příspěvek od Fx100d » pátek 1. 4. 2011, 18:39:18

Jsem si vzpoměl na tohle:

Krásná holka. :[
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
leonid jumper

Re: Bambulkine Dobrodruzstva

Nový příspěvek od leonid jumper » úterý 26. 4. 2011, 1:00:27

Ten chlap bude pěknej peďák... Ale taky bych chtěl tokový balíček dostat...
Fx100d
Administrátor
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: fx100d@centrum.cz
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Dal: 149 poděkování
Dostal: 207 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Nový příspěvek od Fx100d » úterý 26. 4. 2011, 11:01:39

leonid jumper píše:Ten chlap bude pěknej peďák...
Usuzovat zda je někdo pedofil podle nespecifických příznaků nelze. Jsou nespecifické, jejich přítomnost může být ovlivněna deviací, ale jejich příčina může být i jinde. Čím více nespecifických příznaků, tím je větší pravděpodobnost, že se jedná o konkrétní diagnozu, ale jistotu můžeme mít jen tehdy, známe-li příznaky specifické. Ty jsou většinou "vnitřní" tedy nepozorovatelné na chování toho člověka, ale on to cítí "prožívá to uvnitř". V tomto případě je neznáme.

Navíc musíš počítat s tím, že ten člověk je profesionální herec, jeho náplní práce je hrát postavy v příbězích. Pokud má zahrát v naučném pořadu pro děti, tak to udělá, ikdyž si před každým natáčením řekne "Zase natáčencí den s tím fakanem." Je to zkrátka práce a jeho motivem jsou peníze, tedy svá obživa a zabezpečení své rodiny. Přijde tedy do práce, dostane texty těch písní a scénář, prohlédne si interiér/exteriér a rekvizity, nasadí úsměv a začne pracovat. Pak se převlékne, vezme si honorář a jde domů. :) Pokud je to dobrý herec, nepoznáš z jeho hraní jestli ho to opravdu baví nebo to předstírá. ;) Pedofil tedy bude pravděpodobně scénárista. :D
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
leonid jumper

Nový příspěvek od leonid jumper » úterý 26. 4. 2011, 18:58:33

To jsem se blbě vyjádřil, já měl na mysli tu postavu, ne toho herce! :)
Odpovědět