Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Diskuze týkající se webu komunity ČEPEK, jeho částí a jeho tematického zaměření.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Fx100d »

Host píše:
Kuba píše:Tohle třeba má i dosti praktický základ..
Třeba má, třeba nemá. Anebo taky třeba to jsou křečovité racionalizace, jak obhájit něco, co původně bylo motivováno úplně jinak.
Člověk se tu o své motivaci dozví věci, až žasne. Hoste, zamysli se nad sebou. Obviňuješ tu ostatní a strkáš jim do hlavy tebou vykonstruované motivace. Zajímalo by mě, o co ti jde. Nejdříve tvrdíš, že tu o ničem rozhodovat nechceš, povýšeně nad aktivitami ostatních ohrnuješ nos a najednou se montuješ do všeho a ještě stylem, který používají lidé, kterým došli argumenty. Styl, jakým tu vedeš kritiku (destruktivní styl) se mi vůbec nelíbí a mám z toho jen dojem, že ten podpis je jen záminkou, abys vyvolal hádku. Já se této hádky účastnit nebudu, nehodlám tu číst o tom, jak to vše dělám kvůli svému egu a hraju si na velkého šéfa. Pro to to opravdu nedělám, a pokud si myslíš něco jiného, mysli si to.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
tojejedno
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Výkřik do tmy: Nikdy se nevzdávej a bojuj až do vítězství
Příspěvky: 47
Dal: 13 poděkování
Dostal: 17 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od tojejedno »

Co se týče původního tématu, částečně souhlasím s hostem. Brát jako aktivitu čepeku, soukromou účast některého člena na kongresu, nepovažuji úplně za šťastné. Bylo by možná na zváženou, nakolik je tato aktivita opravdu aktivitou čepeku. Na druhou stranu, tito lidé přinášejí na web svojí činností spoustu informací a zajímavostí, které pocházejí i z této jejich aktivity.
Co se týče asi všech ostatních věcí, které zde zazněli, souhlasím s místním vedením. Nepřipadám si zde na webu nějak zbytečně omezován, šikanován, považován za podřadného, nebo něco podobného. Drobné výhody pro členy, kteří finančně, nebo svojí vysokou a přínosnou aktivitou, podporují čepek, považuji za správné. Způsob, jakým jsou vysvětleny jednotlivé kategorie, členství ve skupinách a jak se do těchto skupin dostat, mi připadá také srozumitelný.
Tito uživatelé poděkovali autorovi tojejedno za příspěvek:
Kuba
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kuba »

tojejedno píše:Co se týče původního tématu, částečně souhlasím s hostem. Brát jako aktivitu čepeku, soukromou účast některého člena na kongresu, nepovažuji úplně za šťastné. Bylo by možná na zváženou, nakolik je tato aktivita opravdu aktivitou čepeku.
Já bych si jen dovolil doplnit, že už když Jirka a spol. tenhle web před několika lety začaly vytvářet a spolu s tím vznikal i ČEPEK, už tenkrát říkali, že web a fórum jsou jen jednou z částí aktivit ČEPEKu. Vůbec se teď nechci pouštět do diskuse, nakolik je prospěšnější web a nakolik účast některých jednotlivců na kongresech, jde o to, že takto je to tu nastaveno od začátku a kdo chodil na stará fóra (třeba CZGL fórum) a četl tam diskuse tak ví, že ČEPEK takhle jeho zakladatelé zamýšleli od začátku. Lze pak říct, že kdo se později přidal, měl by akceptovat to, že pod ČEPEK spadají i například ty přednášky na kongresech, případně aspoň vyvolat nějakou racionální diskusi, proč by tohle součástí aktivit ČEPEKu být nemělo a jak by se ta energie, kterou třeba Jirka vynakládá na kongresech, dala využít lépe.
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Dan »

Nevím nu, mně se dycky třeba líbila teoretická možnost, že by jednou z aktivit československé pedofilní komunity třebas mohlo být, že by mezi sebou shromáždila určitý obnos, který by mohl být věnován ve prospěch nějakého fondu pro děti. Taková částka by se dala možná získat například procentuálním odečtem z každého příspěvku, možná by něco takového mohlo i inspirovat uživatele, aby se na příspěvcích na společné konto víc podíleli, třebas by si taková činnost mohla získat i sympatie části veřejnosti. Ale dost možná je to jen taková naivní až hloupoučká idea, která by neměla moc nadějí na praktickou úspěšnost.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 2):
Kuba, Fx100d
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kuba »

Podle mě to není špatný nápad Danieli. A teoretických možností, jak pomoci, je dle mě i víc, než jen například vybrat určitý obnos peněz (což je také super). Mohl by se udělat třeba nějaký sraz kombinovaný s dobrovolným dárcovstvím krve? Nebo vymyslet nějaký konkrétní způsob, jak by skupinka členům mohla pomoci dětem (organizace tábora pro děti z dětského domova by asi neprošla, respektive možná ano, ale určitě bychom tu o tom nemohli informovat)?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvky (celkem 2):
Dan, tojejedno
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Dan »

pro Kuba: Jup, máš pravdu takových možností se dá snad i vymyslet celá řada. Asi by se daly zaštítit jistým krédem, že pedofilové dávají najevo, že jim na dětech opravdu záleží. Což může být na veřejnosti sice lehce napadnutelné z alibizmu, populizmu, ale proč ne pokud to aspoň trochu někde skutečně pomůže, respektive se v takové aktivitě třeba nějaký pedofil najde? Jak vidíš, jen to nadhazuju, a není to nijak revoluční ani originální myšlenka. Sám se přiznávám, že k organizování byť jen možností takových aktivit momentálně nemám dostatek iniciativy, snad chápeš. Ale pokud se přidržím trochu při zemi i v jednoduchosti, právě vybrání nějaké částky může být nejschůdnější třeba právě začátek snad o takové aktivity - přímo obrácené směrem k prospěchu dětí. Když pedofilové tvrdí, jak jim na dětech záleží, nechť to taky v praxi realizují. A když to realizují, nechť nejsou příliš skromní a dají to veřejně najevo. Taky jeden ze způsobů jak měnit obraz pedofila.
Uživatelský avatar
Fx100d
Administrátor
Bydliště: ČR
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: yeelow (10.05.2010 22:04): njn, ty jsi ten dentální úchyl :D
Příspěvky: 1061
Dal: 383 poděkování
Dostal: 715 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Fx100d »

A co toto? http://www.pomocnetlapky.cz? Sice to není jen pro děti, ale často pejsek pro děti cvičený je.
Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez toho se obejdu. To, co mi dala, už bych nikdy nechtěl ztratit.
Uživatelský avatar
Návštěvník

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Návštěvník »

2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho. To je vysmech na forum jste asi hrdinove jsem zvedavy kolik z vas se prizna ve svem okoli verejne ?
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Kasz »

Návštěvník píše:2) čestní členové, kteří v minulosti pro Československou pedofilní komunitu či obecně pro komunitu pedofilů vykonali mnoho. To je vysmech na forum jste asi hrdinove jsem zvedavy kolik z vas se prizna ve svem okoli verejne ?
Jak to s tím souvisí? Komu je to výsměch? Těm, kteří již několikrát vystoupili na konferenci nebo besedě, či nasadili svoje životy v účasti na Prague Pride nebo aby mohl vzniknout nějaký článek, rozhlasový pořad, webová stránka, dokument nebo se jen pilně starají například o sekci audiovizuálních děl a neustále sledují televizní program a informují o pořadech, které by mohly být pro naši komunitu zajímavé?
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Tim »

Kasz píše:či nasadili svoje životy v účasti na Prague Pride
To je trochu nadnesené, ne? :)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Podpořte aktivity a cíle ČEPEKu finančním příspěvkem!

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Když to bereš takhle, zveme tě k účasti na příští Prague Pride. Klidně s maskou.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Jašek
Nový člen
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 13
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Stále stejný a lepší už to nebude ;)
Příspěvky: 4
Dal: 2 poděkování
Dostal: 2 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Jašek »

Trpělivě jsem přečetl zhruba 2/3 květnaté diskuse o členských příspěvcích. Stále nenacházím číslo účtu a způsob, jak platbu identifikovat, že je odemě a výši příspěvku. Na nějakém snadno nalezitelném místě. Jinak si myslím, že pro lidi, kteří se cítí být součástí komunity by mělo být placení příspěvků normální, stejně jako to, že je někdo přerozděluje na různé aktivity, kde je reprezentována ČPK. Díky %)
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Způsoby placení jsou popsané tady: http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=93&t=748

Měli bychom se všichni zamyslet nad tím, že Jaškovi nikdo tak dlouho neodpověděl, pokud už tedy nemá odpověď ve soukromé zprávě. A měli bychom se zamyslet nad tím, jestli by téma o způsobech placení nemělo být opět viditelnější (jako dřív, když bylo v záhlaví každé sekce fóra).
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Ono to není vidět v každé sekci fóra? Teď jsem si poklikal na hlavní stránce na pár subfór a první, co sem viděl, bylo "Podpořte aktivity ČEPEK finančním příspěvkem!"

A co se týká odpovědi Jaškovi, tak o víkendu jsem byl mimo, a dva dny není zas tak dlouhá doba čekání. :)
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Gabriel Svoboda
Na trestné lavici
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Příspěvky: 7971
Dal: 1170 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda »

Máš pravdu, je to v každém subfóru. Není to o úroveň výš, ale tam by se to asi zobrazovalo blbě. Tak snad je ta informace přístupná dostatečně. :)

Odpovídat na otázky určitě není jen tvoje starost, ani to není jen moje starost. Jen je k zamyšlení, že z tolika lidí se k tomu za dva dny nikdo z nás nedostal. Zvlášť když je to jednoduchý dotaz, na který zná odpověď téměř každý, kdo není úplný nováček. Já přiznávám, že se mi občas stane, že se k fóru pár dní nedostanu ... ale i kdyby to tak měli všichni, tak by snad průměrně jednou za pár hodin měl přijít na fórum člověk, který si dotazu všimne, zná odpověď a má pět minut na to, aby ji napsal. Překvapuje mě, že to tak není.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Komentář k finanční podpoře aktivit ČEPEKu

Nový příspěvek od Kasz »

Je možná lepší odpovědět a je to. Někdy sice třeba dotaz přečteš, ale nemáš čas nebo náladu odpovídat.
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti