Návrh na změnu umístění tlačítka „Zrušit“

Přání, nápady, návrhy na vylepšení, chvála, kritika a stížnosti registrovaných uživatelů. (Noví uživatelé fóra zde mohou zakládat témata či na již založená témata odpovídat až po schválení členem Týmu ČEPEK. Vlákna v této sekci bývají po čase zpravidla zamykány.)
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Návrh na změnu umístění tlačítka „Zrušit“

Nový příspěvek od Jednorozec »

Děkuji autorům webu za tlačítko zrušit, konečně může člověk smazat chybný/dvojitý přízpěvek.
Nicméně přijde mi nešťastné jeho umístění. Nešlo by dát někam víc bokem (nebo na druhou stranu)? Prakticky vždycky, automaticky, místo na "odeslat" kliknu na "zrušit"....
Naposledy upravil(a) Allein dne pátek 18. 8. 2017, 14:07:05, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Příspěvek byl přesunut do sekce s návrhy na web a lehce přejmenován kvůli přehlednosti.
Uživatelský avatar
Allein
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Muži
ve věku od: 25
ve věku do: 50
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kasz ♥
Příspěvky: 256
Dal: 433 poděkování
Dostal: 445 poděkování

Re: Tlačítko zrušit

Nový příspěvek od Allein »

Myslíš tlačítko „Zrušit“ při psaní příspěvku? Toto tlačítko tam bylo vždy, to není novinkou, navíc neslouží pro smazání příspěvku, ale pro jeho úplné zrušení – když něco píšeš a uprostřed psaní se rozhodneš, že daný příspěvek nakonec napsat nechceš.

Jinak u registrovaných uživatelů je tlačítko „Odeslat“ přesně uprostřed, u VIP uživatelů je mírně více nalevo (jelikož mají i tlačítko „Uložit koncept“, čímž se jim tlačítko „Odeslat“ trochu posune). Posunutí nebo změna umístění tlačítek „Odeslat“ nebo „Zrušit“ by byla v nějakém souboru fóra možná, nicméně většina uživatelů je na současné uspořádaní (Náhled, Odeslat, Zrušit nebo Náhled, Odeslat, Uložit koncept, Zrušit) zvyklá, takže kdybychom uspořádání tlačítek změnili, způsobili bychom, že by se tlačítka pletla uživatelům ještě více. :)

Takže podle mě není změna uspořádání tlačítek dobrý nápad, když jsou všichni zvyklí na jejich současné uspořádání... Já například většinou prvně klikám na „Náhled“ a až pak na „Odeslat“, jelikož si před odesláním vždycky kontroluji, jak bude příspěvek vypadat. :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi Allein za příspěvek:
Livrey
Zamčeno

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti