Čoho sa najviac bojíte?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Filip »

Ja samoty.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Ajax144, Jeremy
Uživatelský avatar
Smazaný uživatel (gabajaza)

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Smazaný uživatel (gabajaza) »

Nejvíce se momentálně bojím toho, že se matka dozví o mé sexuální orientaci. Byl by to jen další důvod k tomu, proč se se mnou hádat a nadávat mi.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Little Hero »

Já srážky s blbcem. Je to vždycky hrozná ztráta času a energie.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Little Hero za příspěvky (celkem 2):
Filip, Cava19
Uživatelský avatar
Mathias8
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 7
ve věku do: 12
Příspěvky: 1081
Dal: 152 poděkování
Dostal: 469 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Mathias8 »

Keď som bol pubertiak bál som sa najviac toho, že niekto zistí to, pre čo mám najvašiu slabosť. Teraz, keď už som dospelý strašne túžim po tom, aby to niekto vedel. Niekto, kto by to celé chápal. Jediný človek...

Dvakrát som urobil coming out a v obidvoch prípadoch som sa stretol s nepochopením. Ludia sa buď boja o tom rozprávať, bud o tom nechcú počuť lebo ich to nezaujíma, alebo sa im to hnusí a následne opovrhujú. Takže po určitom čase si uvedomujem, že to bolo uplne zbytočné a že vlastne stretnúť človeka ktorý by to celé chápal je jedna ku biliónu.
No aj napriek tomu túžim takého človeka najsť.
Len je tažké otvoriť ústa keď šanca na pochopenie je minimalna. Človek stráca silu sa o tom baviť aj keď chce.

Najviac zo všetkého sa bojím toho, že zomriem bez toho, aby som poznal aké to je byť šťastný s niekim druhým. Bez toho, aby som poznal ako chutí dotyk pier. Ako chutí láska. Že vlastne zomriem sám. Toho sa najviac bojím.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Mathias8 za příspěvky (celkem 2):
Filip, Livrey
Uživatelský avatar
Ajax144
Registrovaný uživatel
Bydliště: Praha
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 10
ve věku do: 17
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "Je v pořádku mít strach ale je hloupé se bát."
"Peklo je to, co je mezi nebem a zemí."
Příspěvky: 33
Dal: 102 poděkování
Dostal: 21 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Ajax144 »

Filip píše:Ja samoty.
Mám to asi podobně jako ty, Filipe. Samota je pro mě jeden z největších strašáků, se kterým se potýkám denně. Ale samotu možná beru jinak. Beru jí jako dočasnou nebo trvalou absenci velmi blízké osoby. Nebo alespoň tak jsem schopen to vyjádřit v jedné větě. :)
Částečně mi s tím pomáhá trávení času s kutíky.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Ajax144 za příspěvky (celkem 2):
Filip, Cute Boys
Uživatelský avatar
Honda
Člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Jihomoravský kraj
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Život je boj, ale pokud vedle sebe máte ty správný lidi je život hned lepší.
Příspěvky: 49
Dal: 34 poděkování
Dostal: 20 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Honda »

Já mám největší strach ze ztráty, ať už je to ztráta někoho nebo něčeho prostě ze ztráty .
Tito uživatelé poděkovali autorovi Honda za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Marco Freeman
Čestný člen skupiny ČEPEK
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 1685
Dal: 1093 poděkování
Dostal: 2038 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Marco Freeman »

Nejvíce se obávám zklamání. Ať už toho, že zklamu někoho, na kom mi záleží, nebo i toho, že budu někým takovým zklamán. V minulosti jsem druhý případ zažil, tudíž vím, nakolik to na čas mohlo vychýlit mou životní cestu, a nakolik to bylo mně samému a mému okolí nepříjemné, když následky zklamání vypluly na povrch. A i proto bych byl nerad, kdybych něco takového v budoucnu působil jiným. Mám z toho zároveň strach - jaký strach může být silnější než strach o ty, které milujeme, o jejich šťastný život a přítomnost v životech našich vlastních... A přitom všechnu radost může pokazit omyl, špatně myšlená věta či nerozvážné rozhodnutí. :)

Vyhýbat se zklamání je jako balancovat na laně nad propastí, protože zklamání může u každého přijít z jiných důvodů. Ať už z důvodů, že se něco od jiných očekává, nebo naopak, že se něco neočekává a lidé pak nejsou připravení na to, že to může přijít. A jediná možnost, jak zklamání předejít, je s lidmi, na kterých nám záleží, komunikovat, abychom je aspoň částečně poznali a mohli s nimi sdílet své poznatky, které nás povedou k našim rozhodnutím. Právě komunikace s lidmi a lidé samotní nás taktéž tvořili tím, kým jsme se stali. A proto by byla škoda, kdyby se kvůli zklamání, ke kterému nemuselo dojít, otočili dvě milované osoby k sobě zády. Protože co je smutnější než když se kdysi nejlepší přátelé či členové rodiny potkají a ani se nepozdraví...
Tito uživatelé poděkovali autorovi Marco Freeman za příspěvky (celkem 4):
Filip, Daniel, Ajax144, Cute Boys
Marco Freeman,
bývalý administrátor komunity ČEPEK / Ex-administrator of ČEPEK Community
Jediný funkční e-mail / The only e-mail: [email protected]

Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Filip »

Ajax144 píše:
Filip píše:Ja samoty.
Mám to asi podobně jako ty, Filipe. Samota je pro mě jeden z největších strašáků, se kterým se potýkám denně. Ale samotu možná beru jinak. Beru jí jako dočasnou nebo trvalou absenci velmi blízké osoby. Nebo alespoň tak jsem schopen to vyjádřit v jedné větě. :)
Částečně mi s tím pomáhá trávení času s kutíky.
Pre mňa samota znamená to isté čo pre teba. Absencia niekoho blízkeho.
Uživatelský avatar
Seigold
Registrovaný uživatel
Bydliště: Bruntál
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 38
Dal: 23 poděkování
Dostal: 59 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Seigold »

Strach. Myšlenky které mne napadají při tomto slově jsou různé. Strach přiznat svou orientaci a soud mamce. Strach z uvěznění. Strach o své blízké. Strach ze samoty? Nevím. Jsem docela rád sám. To spíše strach ze ztráty opravdových kamarádů. Co mě naopak přímo děsí, je to, že po mně nic nezůstane. Že v okamžiku mého odchodu na mě všichni zapomenou, že nebudu nikomu chybět. I proto se snažím o integraci do rodiny Matyho, kde chci být platným členem, dědečkem. A zatím se mi daří.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Seigold za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Pipo
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 11
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: "And I'm young enough to look at
and far too old to see..."
Příspěvky: 208
Dal: 41 poděkování
Dostal: 67 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Pipo »

Ničoho ;)

Och, ale áno... seba!

Seba sa bojím. Jediného človeka na svete - jedinej veci(?) na svete.

Ak sa opustíte, ak zradíte samého seba, a čo je horšie - najhoršie, svojich blízkych (alebo vôbec ľudí!vo všeobecnosti) to je jediná skutočná tragédia.
Nikto vás nepokorí, nezničí, ani vám len nenaženie strach pokiaľ to vy sami nedovolíte. A najväčším nepriateľom som si ja sám. Ničoho sa nebojím tak ako seba, svojho zlyhania, sprenevereniu svojich zásad a ideálov. To by pre mňa znamenalo smrť. Duchovnú smrť. A tá je v mojom ponímaní definitívnejšia než tá fyzická.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Pipo za příspěvky (celkem 3):
Filip, Ajax144, Daniel
Livrey
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 3
ve věku do: 9
Příspěvky: 34
Dal: 389 poděkování
Dostal: 25 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Livrey »

Já se bojím toho, že v budu dělat práci, která mě bude tak vnitřně vysávat, že nebudu mít sílu na dělání jiných věcí a budu mít tak sražený hřebínek, že ji bude nemožné změnit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Livrey za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Tim »

Toho že zklamu druhé kteří na mne spoléhají... Hodnotu svého života měřím podle prospěšnosti dalším lidem, zklamat je by pro mne znamenalo něco v tom smyslu že vlastně žiji zbytečně...
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Daniel »

Nebojím se smrti. Věřím tomu, že lidská existence smrtí nekončí a že půjdu domů.

Nebojím se samoty. Vím, že Bůh je pořád se mnou.

Nebojím se ani vlastního selhání. Už mnohokrát jsem selhal a zklamal své blízké i sám sebe. A už mnohokrát se mi dostalo odpuštění. A mnohokrát jsem i sám sobě nakonec dokázal odpustit.

Čeho se ale opravdu bojím, je pocit bezmoci. Bojím se okamžiku, kdy moji blízcí budou ve vážném nebezpečí, a já nebudu schopen udělat nic pro to, abych je ochránil, a nezbude mi, než s bolestí přihlížet událostem.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 3):
Jeremy, Honda, Cute Boys
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
Jeremy
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 12
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Milovať okrem iného znamená vážiť si objekt svojej túžby. Dosť na to, aby som nezradzoval jeho dôveru...
Příspěvky: 490
Dal: 467 poděkování
Dostal: 300 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Jeremy »

Vďaka za zaujímavý námet na zamyslenie.

Sám sa časom mením a uvedomujem si, že vo rôznych dobách by som odpovedal rozdielne. Nie je to tak dávno, keď by som asi odpovedal, že najviac ma desí strach a možnosť, že ovláda môj život. Čo je asi trochu paradoxné, ak sa človek bojí strachu.

Uvedomenie si vecí, s ktorými niesme v živote vyrovnaní, ale môže hnať práve k tomu, aby sme sa s nimi vyrovnali. Mám pocit, že sa mi to celkom darí a strach, aj tým, že som o ňom dosť premýšlal, som z veľkej časti odbúral. Respektíve obavu z toho, že moje rozhodnutia sa budú riadiť strachom a nie tým, čo považujem za správne.

Momentálne by som asi najviac súhlasil s Danielom v tom, že najťažie sa vyrovnávam s tým, keď sa môžem len prizerať, alebo lepšie, len vnímam utrpenie blízkych ľudí a neviem, ako by som im to uľahčil. Ďaľším paradoxom je, že vlastné utrpenie beriem ako nutné a potrebné. Možno by som to rozšíril, že dosť bezradný sa cítim, keď niekto na kom mi záleží, vníma vlastné utrpenie len ako príležitosť na poľutovanie sa a nenachádza v tom nič viac, čo by ho posunulo ďalej. Je asi oveľa ľahšie znášať utrpenie blízkych, keď vidím, že v ňom sami vnímajú pre seba niečo viac.

Možno to bude znieť necitlivo, ale aj túto vec vnímam iba ako ďaľšiu, s ktorou sa musím vyrovnať a dúfam, že časom ju dokážem brať bez obáv. Konečným riešením je totiž podľa mňa práve odstránenie zmyslu samotnej otázky "Čoho sa (najviac) bojíte?"
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jeremy za příspěvek:
Filip
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od 301 »

Já nejvíce tím že až vystuduji, tak nenajdu práci jelikož je ta krize.
A taky se hodně bojím že se o mém cítění k dětem někdo dozví to by mi hodně ublížilo a způsobilo trauma
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Lukranas »

301 píše: neděle 15. 11. 2020, 22:14:44 Já nejvíce tím že až vystupuji, tak nenajdu práci jelikož je ta krize.
Já bydlím nedaleko tvého města a zde firmy pořád berou dost lidí. Tady ve středně velkém moravském městě několik obchodů hledá zaměstnance a i v pekárně, kde pracuji, hledají lidi. Ale četl jsem, že v okolí Ostravy či v Severních Čechách se situace zhoršuje. Ale bydlíš v Olomouci, tak by neměl být problém.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 15. 11. 2020, 22:33:33, celkem upraveno 1 x.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Uživatelský avatar
301
Registrovaný uživatel
Bydliště: Olomouc
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 6
ve věku do: 14
Výkřik do tmy: Nechceme aby nás všichni litovali. Bolest patří k životu. Učí nás, chrání nás a ukazuje nám správný směr. Ačkoliv se nám děti líbí :'( , tak ten kdo dává naším rtům úsměv tak dává našemu srdci život :) . V tomto světě existuje silné štěstí: milovat a být milován.



Každý život je těžký a každý z nás dostal lekce přesně na míru. Proto neodsuzuj druhé, protože nikdy nevíš s čím si prošli.

Jsem člověk, který když dělá něco pro děti nebo se s nima kamarádí tak jim dává i svůj čas. Největší dárek, který můžeš někomu dát, je tvůj čas, protože když někomu daruješ svůj čas, daruješ mu kousek svého života, který už nikdy nevrátíš.

At už člověk potká skvělou partnerku... nebo dítě či někoho kdo se nám líbí, tak v životě nepotkáváme lidi jen tak náhodou. Naše cesty se protínají z nějakého důvodu.

Mám rád lidi, kteří nepotřebují nikomu nic dokazovat. Kráčí tiše a směle životem a zvedají ty kteří jsou se svojí orientací na dně svých sil.
Příspěvky: 120
Dal: 6 poděkování
Dostal: 130 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od 301 »

Doufám že ne no. Háček je v tom že pekaře jsem nikdy nedělal ale snad to nějak zvládnu :)
Tito uživatelé poděkovali autorovi 301 za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Tim
PROBLÉMOVÝ UŽIVATEL
Bydliště: Brno
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 17
Kontakt: Facebook: https://www.facebook.com/profile.php?id=100073199928820
email: [email protected]
https://ibb.co/sb8ymr1
Telefon: 607 364 291
Výkřik do tmy: "Slaboši jsou lidé, kteří znají pravdu, ale zastávají ji jen potud, pokud se v ní jeví jejich prospěch" - Blaise Pascal

„Vždy musíš hledat a vyznávat pravdu a chovat se tak, aby ses nikdy nemusela stydět, až se podíváš nazpět.“ - Čeněk Král
Příspěvky: 791
Dal: 449 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Čoho sa najviac bojíte?r

Nový příspěvek od Tim »

301 píše: pondělí 16. 11. 2020, 10:24:08 Doufám že ne no. Háček je v tom že pekaře jsem nikdy nedělal ale snad to nějak zvládnu :)
To není jaderná fyzika. V dnešní době je hlavně vše automatizované, těsto jedeš podle receptur, programy na pecích už většinou bývají, drobné pečivo se jede na rotačkách kde tam jenom šoupneš vozík s třiceti plechy. Prostě pohoda a klídek. :)
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
Vofs
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 12
Kontakt: email: [email protected]
Výkřik do tmy: Dětský smích je ta nejkrásnější věc na tomto ne tolik krásném světě.
Příspěvky: 59
Dal: 118 poděkování
Dostal: 103 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Vofs »

Mám dva takové velké strachy, kterých se bojím. Přemýšlel jsem nad nimy docela dlouho, ale oba mě trápí stejně, takže ten úplně největší si nevyberu.

Ten "první" je strach ze ztráty někoho blízkého, někoho na kom mi záleží. Ať už je to člen rodiny, dobrý kamarád nebo třeba moje malá láska.

Ten "druhý" je strach z toho, že by se někdo dozvěděl o mojí sexualitě nebo lépe řečeno strach z toho, že by se o mé sexualitě dozvěděl a odsoudil by mě, že by se to mohlo roznést a byl by mi třeba znemožněn kontakt s mojí láskou.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Vofs za příspěvek:
Lukranas
Uživatelský avatar
Lukranas
Na trestné lavici
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Kontakt: [email protected]
Příspěvky: 128
Dal: 124 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nový příspěvek od Lukranas »

Přibližně jak píše Vofs. Bojím se, že to náhodou někdo zjistí, táta je dobrý programátor, takže sem musím chodit z VPN, jinak by to mohl zjistit na routeru. Ale dávám si bacha, tak jsem v bezpečí. A samozřejmě také jak píše Vofs ztráty někoho blízkého, to by bylo zlé.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se opakovaně i po upozornění provinil proti pravidlům i základním principům Československé pedofilní komunity (viz vlákno o prohřešcích v sekci Tresty a varování). V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky nemažeme, přestože se jedná již o několikátý duplicitní účet uživatele Hebeš po zaBANování jeho původního účtu.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti