Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Jak se bavit s dětmi o pedofílii?

Diskuze a porada registrovaných uživatelů ohledně situací a problémů z jejich života.
Tsu
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 20
Výkřik do tmy: „ Bylo jedno malé království. Na sloním zadku!"
Dal: 64 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Jak se bavit s dětmi o pedofílii?

Nový příspěvek od Tsu » středa 18. 10. 2017, 19:29:37

Asi se mnou budete souhlasit, že této komunitě jde o to, aby se dětem resp. puberťákům dostaly správné informace o pedofílii. Zvlášť pro případ, kdyby někdo v tomto věku začal pociťovat, že se mu taky líbí děti. Tady na internetu, schovaný pod přezdívkou se tyto informace předávat nebojím, ať je dotyčnému kolik chce. Už jen to, že sem přijde znamená, že se o problematiku zajímá do větší hloubky a že potřebuje znát pohled více stran...
No a teď si představte, že dítě, které v reálném životě dítě, má potřebu řešit pedofílii. Jak mu třeba předat informace? Zvlášť když se nechcete prozradit, že pedofil tak trochu jste...

Možná uvedu takový příklad. Asi není tajemství že jsem vedoucím v klučičím oddíle. Jeden třináctiletý kluk má potřebu se o pedofílii pořád bavit. "Tenhle youtuber je pedofil, dokonce byl ve vězení za znásilnění holčičky," nebo " náš učitel je pedofil, v jídelně sahá na zadek malejm holčičkám." Ta druhá informace mě znepokojuje, ale kdoví, jak to je, že. Taky říká o mladších klucích, že jsou roztomilí. Když mu stejně staří kluci ze srandy řeknou že je pedofil, brání se že přece ne, že nemůže být pedofilem ve třinácti....
A teď otázka, jak do toho mám právo vstupovat. Na jednu stranu mi jde o šíření informací o pedofílii. Nadruhou stranu se nechci prozradit. Ikdyž jo, jsem GL, ale to přece moje fungování v klučičím oddíle nijak ovlivnit nemůže.
Osobně si myslím, že nějaká drobná osvěta je na místě. Třeba to, že pedofil nemusí být nutně znásilňovač dětí. Že pedofil je pedofilem od narození. Že jsou i pedofilní ženy, atd. Jen nevím, jak to přesně podat, no...

Tak jsem se chtěl zeptat, neřešili jste někdy někdo něco podobného?
Silesia
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 342 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Re: Jak se bavit s dětmi o pedofílii?

Nový příspěvek od Silesia » středa 18. 10. 2017, 22:04:14

ahoj obecně není dobré přecházet jakou koli zmínku o lidské sexualitě ze strany dětí. Nikdy nevíš co za ní je. Trošku pochybuju že by mladý muž dával tímto velmi zvláštním způsobem svou náklonost ke klukům. to obvykle vypadá jinak. Těm klukům by se věnoval, pochválil by oblečení, chtěl by s nějakým možná trávit vic prostoru ale všechno je to jen možná a jsou to jen indicie.
Můžeš ho sledovat a pokud by nepřestával stálo by za to (já bych to udělal) zeptat se ho osamotě na to co svým chováním sleduje. Podle odpovědi bych možná přidal i možnost, že jakmile bude mít občanku a bude v těchto tvrzeních pokračovat mohl by se v extrémním případě dopustit přečinu urážky na cti možná i šíření poplašné zprávy (zřejmě ne ale pro vystrašení a vzpamatování by to mohlo učinkkovat)

Podle toho cos popsal bych to spíše tipnul trochu na chuť upoutat pozornost, tvojí, ostatních v oddíle od každého trochu. Onen dotyčný zcela jistě ví, že to slovo budí kontroverzi a čeká co se bude dít. Já osobně bych té narážky využil na to abych otevřel diskusi o tom, jak to vlastně je, co to slovo znamená? jak se chtánit, jak se bezpečně chovat, ale také jak se zachovat v případě kdy u sebe budu pozorovat odchylky od normy. že z hlediska statistiky je to tak, že každý čtvrtý z nich by měl být statisticky například homosexuál, že to neznamená že by neměl prožít plnohodnotný život a že to není ničí vina. že si to nositel jaké koli odlišnosti v sexuální oblasti nevybral (at už by šlo o koho koli - fetišistu, homosexuála, transvestitu neo pedofila).

Že každý člověk si zaslouží úctu a respekt a že pokud by se někdy někdo někomu smál nebo mu ztrpčoval život za jeho jinakost, chvola by se stejně nevhodně jako kdyby se smál afričanovi za to že je černoch nebo číňanovi za to že má šikmé oči. I to jsou lidské vlastnosti a nikdo si je nevybral..

podle reakce bych buď diskusi ukončil nebo rozvinul. V každém případě bych je ujistil o tom, že kdykoli si kdokoli kdo o to bude stát může s tebou o čemkoli promluvit.
Odpovědět