Nelezte přes zeď (Sputnik)

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Uživatelský avatar
Sertralin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Bydliště: Morava
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Kontakt: email: Sertralin777@protonmail.ch
Příspěvky: 130
Dal: 79 poděkování
Dostal: 83 poděkování

Nelezte přes zeď (Sputnik)

Nový příspěvek od Sertralin »

Pro desetiletou Frederiku je listopad 1989 katastrofálním startem – její milovaný strýček Mike je vyhoštěn z NDR a musí do 48 hodin zemi opustit. Inspirováni svým velkým idolem kapitánem Kirkem, Frederike a její přátelé Jonathan a Fabian postaví teleportovací stroj, aby se přenesli do Západního Berlína za strýcem Mikem. Ale experiment dramaticky selže. Místo toho, aby úspěšně přenesl tři děti, celá vesnice i s lidmi zmizí! Na okamžik se zdá, že Frederike a její přátelé jsou poslední zbývající děti na Zemi. Nakonec, jak je vidět v televizi, podařilo se přenést do Západního Berlína všechny, kromě nich. Jsou svědky, jak se jejich rodiny a přátelé zoufale snaží vylézt zpět přes Zeď do své vlasti. Jen rychlé jednání může vrátit vše zpět a zabránit tak pohraniční střelbě. Závod s časem a zákeřným místním policistou Mauderem začíná.. (A-Company CZ)


Tento film mě velmi potěšil. Líbí se mi doba i místo, kde se děj odehrává. Avšak nejkrásnější je pro mě hlavní hrdinka Frederika (Flora Li Thiemann), která mě zaujala jak vzhledem, tak i chováním. Na první pohled to je roztomilá holčička, ale uvnitř se skrývá pravá rebelka.


Fotografie dětských herců v plném rozlišení:
Foto 1, Foto 2, Foto 3
Zdroj


Celý film ke zhlédnutí online ZDE nebo přímo tady.

Nikdy nevyvozuj závěry o člověku, pokud neuvidíš jeho činy.

Obrázek
TOX chat: 48C59C4977F206D01D96615493ABF686D68E10150A5EABB092A90F46FFF674406DA86A7FCABA