Sladké holčičky - seznam na YouTube

Sdílení volně dostupných a neproblematických videoklipů, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Sertralin
Člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 13
Kontakt: email: Sertralin777@protonmail.ch
Dal: 48 poděkování
Dostal: 49 poděkování

Sladké holčičky - seznam na YouTube

Nový příspěvek od Sertralin » neděle 18. 3. 2018, 1:47:13

Již nějaký čas sleduji různá hudební videa s holčičkami, která mě dokáží po ránu povzbudit a nakopnout jako šálek dobré kávy. Tak mě kdysi napadlo, že bych si krásná a zajímavá videa s nimi mohl někam uschovávat. Rozhodl jsem pro to, že budu dávat videa do seznamu, odkud budou kdykoliv a snadno přístupná. Nejsem tedy autorem těch videí, ale pouze se snažím usnadit jejich nalezení.

Kdo má taky takovou radost ze sladkých, nevinných a roztomilých holčiček jako já, tak ho dozajista potěší nejrůznější veselá, hravá a hlavně náladu zvedající videa.

Název i popis seznamu je v ruském jazyce, jelikož mi je tento jazyk sympatický a i vložená videa jsou často v ruštině.
Název v překladu znamená Sladké holčičky a popis znamená nejkrásnější stvoření světa (mohlo by být chápáno i jako nejkrásnější tvorové na světě).
Je to tak proto, že si skutečně myslím, že jsou holčičky nejkrásnější a taky že jsou nejpovedenější boží dílo na světě.

Tady je odkaz na ten seznam do kterého přidávám videa.
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDzWWbvUWw9EwJXiZ9zLIDSIUi12wfCbP

Podobný seznam s klučíky zatím neplánuji.
Nikdy nevyvozuj závěry o člověku, pokud neuvidíš jeho činy.

PGP klíč
Odpovědět