Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Společné vlastnosti lidí s menšinovou sexuální orientací

Diskuze o důležitých či zajímavých tématech, jež přímo nesouvisí s dětmi, pedofilií či reakcemi na články v médiích.
StrangerByNight
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 10
ve věku do: 15
Dal: 10 poděkování
Dostal: 22 poděkování

Společné vlastnosti lidí s menšinovou sexuální orientací

Nový příspěvek od StrangerByNight » čtvrtek 24. 5. 2018, 1:43:21

Nevím, jak to máte vy ostatní..., ale přijde mi, že sexuální orientace vymezuje lidi spíš negativně než pozitivně. V tom smyslu, že ve vztahu k dospělé ženě je pedofil, hebefil nebo efebofil v důsledku toho, že ho přitom neovládá testosteron, více podobný gayovi než heterákovi. Např. v tom smyslu, že mu touha po sexu neparalyzuje estetické cítění.

Kolegové v práci si o mně dost možná myslí, že jsem gay, protože když už nějaké kolegyni složím kompliment, pak je to z toho titulu, že si na sebe pořídila něco, co jí sluší (namísto toho, aby dřela jak mezek v posilovně a držela drastické diety jenom proto, aby se vešla do něčeho, co sluší tak maximálně virtuálním fitness modelkám z Instagramu), nebo že její nový účes je hezčí než ten předchozí.
Odpovědět