film Na Hory

Tipy a recenze na filmy, seriály či jiné televizní pořady, ve kterých se vyskytují děti, anebo jsou pro komunitu jinak zajímavé.
Kejklíř
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
ve věku do: 12
Dal: 6 poděkování
Dostal: 16 poděkování

film Na Hory

Nový příspěvek od Kejklíř » čtvrtek 31. 5. 2018, 18:55:51

Musím se s vámi všemi,podělit o pocity z tohoto krátkého filmu. Když jsem si film pustil,čekal jsem,že to bude spot,který bude mít dobrý konec. Mýlil jsem se a i když jsem dokoukal do konce,nebylo mi z toho vůbec dobře. Já sám za sebe můžu říci,že stát se to některýmu z mých kluků,tak mě zavřou,protože bych toho zmetka, který vydírá děti zabil. Pocity s filmu po jeho zhlédnutí,byli alespoň pro mě velice bolestivé.Nějak nemůžu pochopit,že se mezi námi najdou tací,kteří vydírají děti a koukají přitom pouze na své obohacení o pár fotek.Přikládám odkaz na film. https://www.stream.cz/seznam-se-bezpecne/10025479-na-hory
Naposledy upravil(a) Kasz dne čtvrtek 31. 5. 2018, 20:55:19, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Přesunuto do patřičné sekce
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
Kontakt: kasz@protonmail.com
Výkřik do tmy: Alleinka ♥
Dal: 1148 poděkování
Dostal: 2413 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: film Na Hory

Nový příspěvek od Kasz » čtvrtek 31. 5. 2018, 20:53:58

Kejklíre, děkujeme za tvou aktivitu na fóru, nicméně, prosím, přečti si Pravidla pro vkládání příspěvků. Dále URL odkaz dávej do URL tagu a pokud chceš psát o filmu, dej ho do příslušné sekce Filmy. :) Díky moc.
Kejklíř
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 9
Dal: 6 poděkování
Dostal: 16 poděkování

Nový příspěvek od Kejklíř » čtvrtek 31. 5. 2018, 21:28:39

Sakra,zase špatně,ale neúmyslně.Já jsem hlavně četl jestli můžu dát takový odkaz na film.Nějak se tady stále špatně orientuji.Asi jsem nenapravitelný také neúmyslně.
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
Dal: 4 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Nový příspěvek od Little Hero » středa 11. 7. 2018, 10:44:11

Tenhle filmeček měl ještě tak trochu dohru v jiném videu na Streamu, je tam i rozhovor s tím chlapcem, Lukášem Veřtátem. Tak trochu nevěřím, že po uvedení filmu Na hory měl takové problémy, jak tam popisuje (kontaktování staršími muži pod falešnými identitami), spíš to podle mě byla berlička k tomu, aby pak mohl říci, jak si ověřit, zda něčí profil není falešný.

https://www.stream.cz/fenomen/10025628-zabili-se-kvuli-zneuzivani-a-sikane-mrazive-osudy-teenageru
Odpovědět