Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle." (Nova.cz)

Reakce na články z médií (tisk, rozhlas, televize, internet, ...) a diskuze o nich.
Seigold
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 10
Kontakt: seigold@seznam.cz
Dal: 29 poděkování
Dostal: 57 poděkování

Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle." (Nova.cz)

Nový příspěvek od Seigold » čtvrtek 2. 8. 2018, 12:48:07

U Krajského soudu v Olomouci by měl ve středu zaznít rozsudek nad mužem, který podle obžaloby už před 20 lety zneužíval chlapce v Domašově. Hrozí mu až 12 let vězení.

Léta žil tento muž navenek spořádaným životem. Nikdo z jeho známých netušil, jakou má minulost. V roce 2014 ale podle obžaloby sexuálně obtěžoval malého chlapce. Za to dostal u okresního soudu v Bruntále podmínku.

Jenže vyšetřování tehdy policisty přivedlo na jeho starší a ještě závažnější prohřešky. "Podle obžaloby se měl trestné činnosti pohlavního zneužívání dopouštět v letech 1998 až 1999 a pokud se jedná trestné činnosti znásilnění, toho se měl dopouštět v letech 2002 až 2005," uvedl už dříve mluvčí olomouckého soudu Michal Renda.

U soudu se muž přiznal. Řekl, že ho přitahují chlapci od čtyř do deseti let. Prý je měl rád a nechtěl jim ublížit. "Je mi to líto samozřejmě, určitě se k tomu ještě vyjádřím u soudu, s tou lítostí," sdělil obžalovaný muž.

Chlapci, které měl osahávat a fotit, to podle něj tehdy nebrali jako něco špatného. Byli malí a jeho praktikám prý nerozuměli. "Chtěl bych se jim omluvit, můžu akorát říct, že je mi líto, že mě potkali, je mi líto, co jsem jim provedl," řekl.

Ve středu dopoledne se obžalovaný líčení, kde zazněly ještě některé znalecké posudky, nezúčastnil. Až bude ale soudce odpoledne vynášet rozsudek, už prý v soudní síni bude.

Lukáš Veselý/epa TN.cz

Seigold snad naposledy u soudu. O titulku se raději vyjadřovat nebudu....
Silesia
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 342 poděkování
Dostal: 153 poděkování

Re: Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle." (Nova

Nový příspěvek od Silesia » pátek 3. 8. 2018, 10:34:59

Desítky? Pokud vím předchozí články psali o 3 nebo 4. To je na TNku ty kluky naklonovali nebo co?
Odpovědět