Asi to tak je ..

Reakce a podněty z řad veřejnosti - máte-li názor, myšlenku či nápad, který se týká našeho webu, nezdráhejte se ozvat!
Uživatelský avatar
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Příspěvky: 23
Dal: 8 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Asi to tak je ..

Nový příspěvek od MalejDejv »

Ahoj lidi chci vám něco říct.Je mi z toho hodně špatně ale po mé dovolené s rodiči je mi 17 (už při ní ale i před ní) mě začaly přitahovat chlapci od 6-15let.Pred dovolenou jsem tomu nepřikládal žádný význam.Ale pak přišla dovolená a s ní návštěva bazénu.Pripadam si jako zrůda pohled na ty chlapce ve sprše bez plavek ve mě vzbuzoval divný pocit.Pote jak chodily v plavkach tak jsem si nemohl pomoct a predstavoval jsi je nahé.Nechci nikomu ublížit a tak píšu sem(natož porušit zákon).Je mi z toho fakt špatně a nevím co dál.Paradoxem je že jsem sám byl v 11ti zneuzit mužem,a teď mám být jeden z nich? To se mi hnusí co mám dělat? Děkuji s pozdravem DivnejDejv (na chatu MalejDejv)
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Silesia »

Ahoj. Je ti 17 a můžeš se cítit zmateně. Není jednoduché vůbec přemýšlet nad tím, že bys mohl být homosexuální pedofil natož si to připustit.

Budes li chtit na chatu se můžeš s nějakým BLkem pobavit.

Rozhodně nemusíš žádnému dítěti ublížit.
Mezi pedofilií a zneužitím není rovnítko.
Uživatelský avatar
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Příspěvky: 23
Dal: 8 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od MalejDejv »

No toho ublížení se bojím právě nejvíc.Nevim co dělat ale prostě když vydim chlapce třeba v tý sprše.. Mám ml.bratra a ten mě nepritahuje (naštěstí).Ale nevím co dělat strašně se toho bojím že někomu něco udělám.Už takhle si připadám že bych měl sedět.Nevim proč nikomu jsem nic neudělal ale..
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Filip »

(Divnej)MalejDejv píše:No toho ublížení se bojím právě nejvíc.
Ahoj Dejve. :) To že sa ti páčia kutíci ešte neznamená že im budeš ubližovať.
(Divnej)MalejDejv píše:Nevim co dělat ale prostě když vydim chlapce třeba v tý sprše.
Nemáš robiť nič maximálne sa nenápadne pozrieť a v najhoršiom poustiť na seba studenú sprchu. :D
(Divnej)MalejDejv píše:Ale nevím co dělat strašně se toho bojím že někomu něco udělám.Už takhle si připadám že bych měl sedět.Nevim proč nikomu jsem nic neudělal ale..
K tomu ti poviem toľko. Sme zodpovedný za niečo, za čo môžeme, nie za to čo nemôžeme. Svoju preferenciu si si nevybral, tak nemáš byť pre ňu trestaný. Okrem toho je tvoja sexuálna preferencia iba časť celkového obrazu tvojej osobnosti a netreba ju preceňovať, ani podceňovať. Sexuálna preferencia nemá nič spoločné s tým, či je človek dobrý, alebo zlý. Veľa pedofilov nikdy nikomu neublíži a mnohí naopak zanechajú na tomto svete pozitívnu a nie negatívnu stopu. Ak ale máš ale nutkanie niečo urobiť, tak radšej vyhľadaj sexuológa. Hoci viem, že v tvojom veku je to komplikované. Každopádne sa drž. ;D
Tito uživatelé poděkovali autorovi Filip za příspěvky (celkem 2):
Gabriel Svoboda, Honziik
Uživatelský avatar
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Příspěvky: 23
Dal: 8 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od MalejDejv »

Děkuji moc Filipe.Jde o to že ublížení dětem se mi hnusí.A tak se tomu snažím vyhnout (zatím se daří).Jak sem již psal na začátku sám sem to zažil a vím jaké to je tak to nechci dělat jiným.Ale teď se hlavně trápím tím to :
1) mužů žít normální život?
2)znáte nějakého pedofila (jak vy říkáte boylovera) co by měl partnerku?(dívku)
4)jak to napsat .. co sexuální život
Omlouvám se za dotazy ale nevím co a jak.
Snad sem nic neporušil(nějaké pravidlo a díky za odpověď)
Uživatelský avatar
Filip
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Příspěvky: 620
Dal: 585 poděkování
Dostal: 375 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Filip »

Ahoj Dave. :)
1.Byť pedofil znamená určitý handicap. To je proste fakt. Ale dá sa s tým žiť a viesť normálny aj šťastný život.
2.Poznám zopár čo majú partnerku a zopár čo majú partnera. Väčšina ale žije sama.
3. Sexuálny život? Tak ruka a fantázie. :D
Nemusíš sa omlouvat a kľudne sa pýtaj. :)
Uživatelský avatar
Honziik
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 7
ve věku do: 15
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Kapka lásky je víc než vodopád zlata.
Příspěvky: 10
Dal: 7 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Honziik »

Ahoj. Dokážu si představit, jak se asi teď cítíš. Není to zrovna dávno, co jsem si prožil podobné období. Rozhodně nejsi žádná zrůda, i když ti to tak teď může připadat. Pokud by ses chtěl na cokoliv zeptat nebo prostě jenom pokecat, tak napiš. Rád s tebou pokecám.
Uživatelský avatar
Little Hero
Registrovaný uživatel
Bydliště: Plzeň
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Příspěvky: 151
Dal: 18 poděkování
Dostal: 47 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Little Hero »

Ahoj, vítám tě tady. Myslím, že když se ti zneužití hnusí a sám jsi to zažil, tak to sám neuděláš. Určitě sám chápeš, že by to tomu chlapci uškodilo. Někteří pedofilové odsud mají partnerku, ale přece nikde není žádný zákon, který by přikazoval mít partnerku (dnes je hodně móda být "single" nebo "mingle", takže tím už dneska z řady nebudeš vybočovat). Mě velmi dlouho zajímali jenom kluci, ale teď mě celkem zajímají i dospělé ženy, akorát samozřejmě nemám žádné zkušenosti, jak je "klofnout", kromě toho jsem samozřejmě panic. Ale není všem dnům konec, že...
Dále si myslím, že tě pravděpodobně kluci nepřitahují jenom sexuálně, ale i svojí povahou, chováním, úsměvem, krásou atd... Zkus se zaměřit spíš na tohle. Určitě se najde chlapec, kterému můžeš být dobrým kamarádem a kterému můžeš ze sebe dát to nejlepší, aniž bys mu ublížil.

Tak zatím ahoj a jak psali už ostatní, můžeš se podívat i na chat, určitě si s tebou ostatní rádi popíšou.
Uživatelský avatar
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Příspěvky: 23
Dal: 8 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od MalejDejv »

Děkuji vám všem za odpovědi
Uživatelský avatar
Daniel
Člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 10
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: O každé dívence smýšlej, chovej se k ní a jednej s ní tak, jako by to byla tvoje milovaná dcera.
Příspěvky: 525
Dal: 559 poděkování
Dostal: 721 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od Daniel »

Ahoj Dejve, vítám tě na našem úchylném fóru :)
MalejDejv píše:Je mi z toho fakt špatně a nevím co dál.Paradoxem je že jsem sám byl v 11ti zneuzit mužem,a teď mám být jeden z nich? To se mi hnusí co mám dělat?
Omlouvám se, jestli ti následující příspěvek bude bude připadat příliš dlouhý a odtažitý od tématu, ale nějak mi to nedá. Moje dcera nedáno oslavila dvanácté narozeniny a mimo jiné ode mne dostala druhý díl Harryho Pottera. Nakonec jsme se do něj začetli oba. Na to, že jsem Harry Pottera původně považoval za obyčejnou pohádkovou knížku pro děti zasazenou do zajímavého prostředí, mne překvapilo, kolik životní moudrosti do ní autorka vložila. Dovol, abych sem dal jednu delší citaci.
„Pane profesore... Raddle říkal, že jsem jako on. Že jsme si v mnoha věcech podivně podobní…"
„To že řekl?“ zeptal se Brumbál a zpod hustého stříbrného obočí zamyšleně hleděl na Harryho. „A co si myslíš ty, Harry?"
„Já si nemyslím, že jsem jako on!" prohlásil Harry hlasitěji, než měl v úmyslu. ,,Chci říct, že já – já přece jsem v Nebelviru, já..."
Už však tu větu nedokončil, jak mu v mysli znovu vyvstala potlačovaná pochybnost.
„Pane profesore," začal za okamžik znovu. „Moudrý klobouk mi řekl, že - že ve Zmijozelu bych býval uspěl. Jistou dobu si všichni mysleli, že jsem Zmijozelův dědic.. protože umím mluvit hadí řeči.“
„Ano, Harry, umíš mluvit hadí řečí,“ řekl Brumbál klidně, „poněvadž to umí lord Voldemort, který je posledním pozůstalým potomkem Salazara Zmijozela. Pokud se příliš nemýlím, onoho večera, kdy ti způsobil tu jizvu, přenesl na tebe i něco ze svých vlastních schopností, i když nic takového určitě neměl v úmyslu.."
„Voldemort že do mě vložil něco ze svého vlastního já?" řekl Harry ohromeně.
„Rozhodně to tak vypadá.“
„Takže bych opravdu měl být ve Zmijozelu," řekl Hary a se zoufalstvím hleděl Brumbálovi do tváře. „Moudrý klobouk u mě objevil Zmijozelovy schopnosti, a -“
„A poslal té do Nebelvíru," řekl Brumbál klidně. „Poslouchej, co ti teď řeknu, Harry. Máš mnoho vlastností, kterých si Salazar Zmijozel cenil u svých vybraných studentů. Jeho vlastní velice vzácný dar, znalost hadí řeči, schopnost poradit si za všech okolností... rozhodnost.. a jistou neúctu k řádům a pravidlům," dodal a knír se mu znovu zachvěl. „Přesto tě Moudrý klobouk poslal do Nebelvíru, a ty víš proč. Přemýšlej chvilku."
„Poslal mě do Nebelvíru jen proto,“ řekl Harry sklíčeně, „že jsem mu řekl, že nechci do Zmijozelu…“
„Přesně tak," přitakal Brumbál a znovu se zářivě usmál. „A právě tím se od Toma Raddlea velice lišíš. O tom, jací jsme doopravdy, Harry, mnohem víc než naše schopnosti vypovídá to, co si samí zvolíme."
Všichni máme možnost volby. Člověk, který tě zneužil, ji měl také. Naložil s ní tak, jak s ní naložil. Nezpůsobil ti sice jizvu na čele, ale na duši určitě. V tuto chvíli není důležité to, jak moc se mu podobáš. Důležité je to, jak se svou možností volby naložíš ty. A už i to, že jsi tady, že se ptáš a že jsi se nakonec zaregistroval, svědčí o tom, jaká chceš, aby tvoje volba byla.
MalejDejv píše:1) mužů žít normální život?
Můžeš žít mnohem "normálnější" život, než člověk se slepotou, s mentálním postižením, nebo s roztroušenou sklerózou. Nakonec nejlepší věc, kterou můžeš udělat, je přestat se dívat na pedofilii jako na handicap (i když hendicap to nepochybně je) a začít se na něj dívat jako na zajímavou vlastnost, se kterou zkrátka žiješ. Vím, že ti to může znít neskutečně, já sám jsem původně naprosto odmítal něco takového připustit, ale nakonec to bylo to nejlepší, jak jsem se mohl ke své sexualitě postavit.
MalejDejv píše:2)znáte nějakého pedofila (jak vy říkáte boylovera) co by měl partnerku?(dívku)
Těžko ti jako GL můžu předat něco ze svých zkušeností. Kdysi jsem si ale s jedním BL psal. Byl ženatý a měl děti. Manželka o tom nevěděla. Psal, že po sexuální stránce není schopen dodávat nějaké mimořádné výkony, ale že jeho manželce to tak vyhovuje. A že jestli je něco, co se jeho představám vyloženě hnusí a čeho by nebyl schopen, tak jsou to sexuální aktivity s dospělým mužem. Asi by bylo dobré ptát se sám sebe, co je odpudivé pro tebe. A co shledáváš za možná ne atraktivní, ale alespoň za přijatelné.
MalejDejv píše:4)jak to napsat .. co sexuální život
Já jako GL problém nemám. I když se přiznávám, že i mě se občas při milování s manželkou vloudí do mysli představa malých holčiček. Každopádně je hodně věcí, které se dají vůli ovlivnit. Za mnohem podstatnější pokládám otázky na věci, které vůli ovlivnit nelze, například zda jsem schopen se zamilovat do dospělé ženy a zda jsem schopen prožít romantickou lásku. Na tyto otázky ti ale nikdo z nás odpověď dát nemůže. Na ty si budeš muset odpovědět sám.

A se ti ve tvém hledání sama sebe daří

Daniel
Tito uživatelé poděkovali autorovi Daniel za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Allein
Všichni dospělí byli nejdříve dětmi. Ale málokdo se na to pamatuje.
Antoine de Saint-Exupéry: Malý princ
Uživatelský avatar
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Příspěvky: 23
Dal: 8 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Asi to tak je ..

Nový příspěvek od MalejDejv »

Ahoj vůbec nevadí že seš tak rozepsal(a).Jak jsem již psal jsem rád za každou zpětnou vazbu.Jizva na psychice určitě.Snazim se s tím žít a díky za odpověď
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti