Já a můj příběh

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
MalejDejv
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 15
Dal: 12 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Já a můj příběh

Nový příspěvek od MalejDejv » pondělí 6. 8. 2018, 15:48:45

Jak jsem se dostal až sem aneb můj příběh:
Ahoj tady DivnejDejv a rád bych se vám svěřil s ním příběhem (myslím že bych o tom mohl snad napsat i knihu :D) sám tomu totiž kolikrát nevěřím.
Považoval jsem se za normálního kluka,který sice už dvakrát změnil základní školu ale byl jsem šťastný.Našel jsem si nové kamarády a hrály jsme spolu různé hry(škola měla jen 1.stupeň).Pak ale přišel přesun na další školu kde jsem měl pokračovat a dodělat základku.Hned prvního září jsem se ale dostal ve třídě do konfliktu s jiným chlapcem a cítil jsem že nejsem ve třídě vítaný (doteď nevím proč tomu tak bylo).Procházel jsem celé 4 roky šikanou (braly mi svačiny,schovávaly věci apod..).Snažil jsem se to řešit s třídní učitelkou ,ale ta místo toho aby mi pomohla tak mi řekla že si za to můžu sám a při hodinách mě úmyslně zesměšňovala.Došlo to dokonce do takového stádia že mi vyhrožovala že mě nechá propadnout apod..
Nevěděl jsem co dělat a pak jsem zjistil že její muž vede kroužek na ochránce přírody.Tak jsem to zkusil.Nátlak ze strany učitelky se výrazně zmírnil čož mě potěšilo.Za nedlouho přišel do kroužku nový vedoucí říkejme mu třeba Pan T.
Pan T si založil v kroužku další oddíl který si hrál na indiány.Hned se mu přihlásilo z původního kroužku (ochránců přírody) asi 15 dětí (včetně mě,kdo by si nechtěl hrát na indiána).Bylo nás asi 8 kluků (10-15let) a zbytek holky.Pan T ale prohlásil že holky nejsou pro tento kroužek vhodné protože u indiánů jsou bez významu.Tak nás holky opustily.Mi kluci jsme tomu nepřikládaly žádný význam naopak jsme byly rádi že bude klid.Na první indiánské schůzce nám řekl že plánuje víkendové přespání na chatce v lese,ale že je to tajemství (jako mívaly indiáni když třeba šli na lov).Museli jsme mu slíbit že to nikomu neřekneme a těšily jsme se na příjemně strávený víkend.
Tam to ale všechno začalo:
Pan T měl rafinovaný plán (a je mi líto že jsme ho neodhalily)jak dosáhnout svého na chatce nám dával postupně různé (jak říkal) indiánské zkoušky (nikdy na to nezapomenu)
První (zkouška) byla ta že jsme přijely v normálním oblečení,ale on prohlásil (po našem příjezdu) že takhle indiáni nechodí a že se musíme převléct aby jsme vypadaly jako oni.Tak nám dal špagát a kus látky.Úkol byl následující jít do chatky tam se svlíknout uvázat si kolem pupku špagát a kus látky dát tak aby zakryl naše přirození.Slíbil nám že se nebude dívat a tak jsme to jako praví indiáni udělaly.(Nechápu jak jsme si toho nemohly nevšimnout ale fotil jsi nás).Den pak pokračoval dál běhaly jsme venku a bavili se.
Pak přišel večer a jeho druhá zkouška: Tvrdil nám že indiáni umí mluvit s duchy a že nám ukáže jak to dělají.Všichni jsme řekly že to chceme vědět a tak nás naváděl.Seděly jsme v jedné místnosti v kruhu kolem svíčky.Řekl nám že indiáni byly při vyvolávání duchů nazí a že i my tedy taky musíme být.Tak jsme to udělaly (on také).Poté vzal misku se slanou vodou a každého z nás polil (tvrdil že se musí něco obětovat).Pamatuji si jak se zastavil u mého kamaráda Vény a zíral na něj asi 5 minut.celý rituál probíhal kolen 40 minut (myslím) a takhle se zastavil u každého.Opět jsme tomu nic nepřikládaly a šli jsme poté spát.Druhý den přišel s tím že se musíme vykoupat od té soli z obřadu a tak navrhl že je na louce rosa tak že se tam půjdeme vyválet (opět nás vyděl nahé).
Večer přišla třetí zkouška:Bral jsi nás postupně po jednom do chatky.Pamatuji si když tam vzal mě a ptal se mě kdy bydlím apod.. (prý kdyby se mi něco stalo).Tím si o mě(nás) zjistil úplně všechno a Přichystal se tak na poslední (část) zkoušku
Zkouška3(zkouška indiánské dospělosti):
probíhala večer poslal nás dál od chatky s tím že si pokaždé pro jednoho z nás přijde.Myslely jsme si že to je něco jako hledání pokladu tak jsme prostě čekaly.První šel s Panem T Véna když se už dobrou hodinu nevracel tak jsme se o něj začínaly bát,ale pak Pan T přišel a ukázal na mě to já já byl na řadě bylo mi 11 (nebál jsem se věřil jsem že hledáme poklad).Nechci moc popisovat co mi dělal ale řeknu to jednoduše znásilnil mě.Né klasicky ale předměty a natáčel mě u toho.Poté aby mě nevyděl další kluk tak mě strčil do sklepa kde byl Véna.Takhle nás stihl 3 a zbylé "jen" svlíkl do naha a postavil vedle sebe věděl že to doma řekneme tak nám ještě pohrozil že pokud se to někdo dozví tak ukáže všem co jsme dělaly.Stejně to jeden kluk řekl proběhl soud a Pan T dostal jen 5let protože se prý nejedná o závažný čin chápe te to.Byly jsme v péči psychologů a ti nás daly do kupy ale doteď většina z nás nemá přítelkyni (až na dva kluky) a občas cítím úzkost.
Já se stím nějak vyrovnal a snažil jse najít si pak dívku ale nějak mě nepřitahovaly (po mé zkušenosti jsem se tomu nedivil).Ale začínal jsem postupně zjišťovat něco hrozného a to že se mi líbí malí kluci nechtěl jsem si to připustit až do svých 17ti let.Poznal jsem to návštěvou bazénu kde jsme vyděl malé chlapce ve sprše bez plavek (hned jsem si připadal jako netvor.Jako Pan T).Poté jak chodily v bazénu s plavkama tak jsem si je představoval nahé.Řekl jsem si takhle ne přeci nechci nikomu ublížit a ani porušit zákon.A tak jsem se dostal sem a doufám že se naučím s tím žít.Díky patří všem kdo psaly na fórum právě díky nim jsem se sem nakonec zaregistroval.
PS:myslíte si že patřím na léčbu či do basy?
PS2: někdy jsi myslím že za to může můj zážitek (mohl to odstartovat?)
Díky že jste to přečetli až sem s pozdravem MalejDejv
Little Hero
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci a ženy
ve věku od: 5
ve věku do: 12
Dal: 4 poděkování
Dostal: 31 poděkování

Re: Já a můj příběh

Nový příspěvek od Little Hero » pondělí 6. 8. 2018, 17:26:19

Ahoj, když teď čtu ještě tvůj příběh, tak mě napadlo, že možná opravdu to, že tě přitahují malí chlapci, mohlo být odstartováno tvým zážitkem. Je přece docela běžné, že když je např. někdo šikanovaný, tak časem šikanuje i on, čímž si tak nějak "pro sebe" odčiní to, co se stalo jemu. Oplácí to vlastně své další oběti a ne původnímu šikanátorovi. Asi by bylo dobré si s někým promluvit, co přesně tě na chlapcích přitahuje a co si představuješ, že by se s nimi dalo dělat.
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pondělí 6. 8. 2018, 17:55:26

Little Hero píše:Ahoj, když teď čtu ještě tvůj příběh, tak mě napadlo, že možná opravdu to, že tě přitahují malí chlapci, mohlo být odstartováno tvým zážitkem. Je přece docela běžné, že když je např. někdo šikanovaný, tak časem šikanuje i on, čímž si tak nějak "pro sebe" odčiní to, co se stalo jemu. Oplácí to vlastně své další oběti a ne původnímu šikanátorovi. Asi by bylo dobré si s někým promluvit, co přesně tě na chlapcích přitahuje a co si představuješ, že by se s nimi dalo dělat.
Asi máš pravdu měl bych to asi s někým řešit, protože jak jsem uvedl nechci být jako byl on.Bojím se toho občas mám i ony známé flashbacky, které jsou velmi nepříjemné.Jak sem již psal tak se nám věnovali psychologové ale toho traumatu se člověk asi nezbaví nikdy.Jen si myslím že s tím může bojovat a nebýt jako ten kdo mě a mim kamaradum ublížil (snad)
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 666 poděkování
Dostal: 339 poděkování

Nový příspěvek od Filip » pondělí 6. 8. 2018, 19:26:46

Ahoj. Vítaj na čepeku. :)
Za mreže určite nepatríš a čo sa týka liečby, tak máš možnosť, navštíviť nejakého sexuológa. Na druhú otázku je odpoveď nie, nemohol. Sexuálna preferencia je vrodená. Aspoň to tvrdia odborníci. :)
Mám otázku. Dokázal si sa vyrovnať s tými zážitkami čo sa ti stali?
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pondělí 6. 8. 2018, 22:54:28

Filip píše:Ahoj. Vítaj na čepeku. :)
Za mreže určite nepatríš a čo sa týka liečby, tak máš možnosť, navštíviť nejakého sexuológa. Na druhú otázku je odpoveď nie, nemohol. Sexuálna preferencia je vrodená. Aspoň to tvrdia odborníci. :)
Mám otázku. Dokázal si sa vyrovnať s tými zážitkami čo sa ti stali?
V prvé řadě ti děkuji za přivítání,ale teď k věci s tímto se nikdy plně nevyrovnam (myslím že to ani nejde).Ano naučil jsem se to zpracovat a nevnímat to co se mi stalo.Ale jak jsem již někomu odpovídal mám kolikrát tkzv.FlashBacky což je stav kdy se mi promítá ten stresový zazitek.Psycholog prohlásil že to je úplně normální (vzhledem k té situaci). Zajímavé je že si v nich vybavují pouze chvíle po znásilnění kde jsem byl s Vénou ve sklepě.Takze abych ti odpověděl nejde to udělat tak že bych si řekl nic se nestalo jede se dal.Ale už sem se s touto zkušeností smířil a proto jsem se vám to rozhodl odhalit (zároveň jsem si myslel že v tomto příběhu) je i skrytý důvod meho současného BL problemu.Diky že reagujeme lidi.Moc si toho cením
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » úterý 7. 8. 2018, 22:39:42

Ahoj lidi tak píši znovu po vydání mého příběhu a dvou nocí bez usnutí které byly plné FlashBacků jsem se rozhodl navštívit psychologa už dnes.
jen pro ty co neví co je Flash Back zde je vysvětlení z odborné literatury: flashback Význam: • záblesk minulosti, při kterém se člověk chová tak, jakoby se v minulosti prožitá situace či nepříjemná událost znovu opakovala.Pokud by jste chtěly tak vám ho mohu i pak popsat (prý by mi to i pomohlo).
Ale teď k věci psycholog byl překvapen že jsem přišel už dnes.Vše sem na něj vyvalil (moje podezření že jsem pedofil,registraci u čepeku a následné flash backy)
První jsme řešily tu mou registraci a následné vložení mého příběhu:
Doktor prohlásil že čepek zná a že je rád že jsem se tam podělil o svůj příběh žádá ale o to aby příspěvek lidi nekopírovaly a neposílaly na média.Když jsem se ho ptal proč tak naznačil že se něco děje,ale už mi neřekl co.
Dále mi řekl že napsaní mého příspěvku je dobré (prý jsem se vypsal) ale že se mi tím vrátily ty FlashBacky,Které se prý po čase vytratí ale někdy to trvá i 3 měsíce.Je prý jediná možnost a to ta to překousnout a zkusit zjistit co mi ukazují.
Druhé téma (moje podezření na pedo):
Prohlásil že je velmi možné že jsem jím byl už od mala,ale můj zážitek to jakoby stopnul.Když jsem se ho ptal proč se to spustilo teď tak mi řekl že to mohl odstartovat ten bazén a pohled na ty nahé děti ve sprše (kdy se mi připomenula ta situace kůly které jsem pedofilii potlačil).Tento stav je prý hodně nebezpečný protože se ve mě prý ta pedofilie dusila a hrozí že bych i mohl..
Říkal jsem mu že se mi to hnusí (někomu ublížit),ale on tvrdí že by to i po mém příběhu bylo možné.Každopádně mi řekl že chlapci mě pravděpodobně nepustí a že se s tím mám naučit žít.Výsledek je ten že k němu mám docházet a pokusíme se postupně uvolňovat ty mé zážitky tak abych nikoho neohrozil (to si myslím už dělal od mého... ale co).Děkuje vám za to že mi prý odpovídáte (četl to)
Já vám také děkuji a opět děkuji předem za reakce
Marco Freeman
Administrátor
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
Dal: 825 poděkování
Dostal: 1546 poděkování

Nový příspěvek od Marco Freeman » úterý 7. 8. 2018, 22:58:58

Ahoj Dejve,

děkuji za sdílení tvého příběhu a i tvých nových poznatků s psychologem. Jsem potěšen, že psycholog ČEPEK zná a pravděpodobně ho ani nevnímá negativně - to je vždycky fajn. I jsem rád, že tvoji samotnou pedofilii vzal v pohodě - ono ani v dnešní době není samozřejmostí, aby každý odborník byl s problematikou pedofilie obeznámen.
MalejDejv píše:Doktor prohlásil že čepek zná a že je rád že jsem se tam podělil o svůj příběh žádá ale o to aby příspěvek lidi nekopírovaly a neposílaly na média.Když jsem se ho ptal proč tak naznačil že se něco děje,ale už mi neřekl co.
Taktéž nerozumím tomu, co tím pan psycholog myslel. Ačkoliv zajisté neplánujeme ničí příběhy někam posílat, je samozřejmé, že stránky a veřejné sekce si může kdokoliv zobrazit a případně si i texty zkopírovat či na ně odkázat. I když nevím, k čemu by to nějakému médiu bylo. I když je jistě dobré mluvit o tom, co se děje, je dobré, aby lidi věděli, jak se cítí člověk, co zneužitý byl. A to nejen tady na ČEPEKu.

Každopádně ti do budoucna přeji jen to dobré. :)
Marco Freeman,
administrátor komunity ČEPEK

Kontakt: Marco.Freeman@protonmail.com
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » úterý 7. 8. 2018, 23:25:13

Děkuji moc jeho reakce na sdílení mě fakt zaskocila.Pevne doufám že se nic okolo té kauzy neděje.Mam ji totiž za uzavřenou.
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pátek 10. 8. 2018, 1:57:02

V prvé radě vám děkuji za to že to tu čtete .Je to pro mě obrovská podpora sice mi napsání příběhu přivodilo i některé komplikace ale o tom později.
ČÁST2: CO BYLO POTOM?
1)těsně po styku:
Abych mohl popsat co bylo potom tak se chce nechce musím vrátit do prostoru sklepa těsně po řádění maniaka Pana T.Ležel jsem tam schoulený v klubíčku klepal jsem se strachy s páskou přes pusu.Z dálky se objevila silueta chlapce byl to Véna a pásku mi sundal něco mi říkal ale nevzpomínám si co.Poté se vynořila další silueta (další chlapec) u kterého si nevzpomínám si na jméno nebyl ve stresu a šel pomoct Vénovi mě uklidnit po chvilce ale zůstaly stát a koukaly na mě držely se za hlavu.Pak se ale probraly a přiměly mě abych si aspoň stoupl snažily se na mě mluvit ale já neodpovídal a sedl si na zem.Po dlouhé době(asi ráno) nás vzbudilo otevření dveří a řev ať vylezme nebo uvidíme.Tak jsme vylezly nahoru do chatky a tam stály i ti kluci co jen svlíkl (no stály asi celou noc) protože už byly malátní.Tam nám řekl že ví kde bydlíme a kdy chodíme do školy a pokud to někomu řekneme tak už nás nikdo nenajde.Slíbily jsme že to nikomu neřekneme.A hodil nám haldu oblečení a my se (konečně) oblékly a šli domů.
2)Návrat domů(a mé následné lži):
Když jsem se vracel domů tak se mi hlavou honily myšlenky co jim řeknu aby na to nepřišly (mám se přece rád a chi se s rodiči dál vídat a né se ztratit)
Tak jsem si v hlavě vymyslel rychlé odpovědi na očekávané otázky.Ty vskutku nastaly 1)jak ses měl (odpověděl jsem že dobře a že Pan T je velmi hodný)
2)co jste dělali (no to víš hrály na indiány,stopovaly zvířata apod.).Neříkalo se mi to snadno a bál jsem se že to odhalí.Nestalo se tak a já šel spát
3)Spánek a pondělí :
Lehl jsem si do postele vzal si bobka (mého plyšáka hnědý Králík) přikril se zavřel oči a najednou to přišlo celé znásilnění znova ale jako ve snu.Pamatuju si že jsem brečel do polštáře a celou noc jsem probrečel.Ráno jsem byl nevyspalý a měl jsem jít do školy to se mi ale nechtělo z dvou důvodů
1)byl jsem vystrašenej a unavenej
2)co když se s tím někdo pochlubil (šikana by byla ještě horší než doteď)
Tak jsem si vymyslel že mi je špatně.Vyšlo to a já byl doma (myslel jsem si že na to zapomenu a bude dobře)
4)Strach a začátek odhalení:
To ale nenastalo právě naopak všude jsem ho vídal (ano Pana T).A každou noc měl tu vzpomínku.Po dvou měsících jsem se Začínal bát vykouknout z okna a pak sem ven ani nechodil.Toho si už rodiče všimly a začínaly se prát co se děje.Nic jsem jim neříkal ale věděl jsem že to neskončí dobře.
5)pro mě šokující zpráva:
Pro rodiče jsem byl celou dobu nemocný a tak jsem nemusel chodit do školy.Úkoly mi ale nosil Véna jednou za mnou přišel a řekl že ví jak se cítím /že on to přece zažil taky) ale že musím už s pravdou ven,protože to doma řekl a začínala se tím zabývat policie.Dostal jsem záchvat vzteku a breku že nemůžu že to nejde a ať vypadne.Véna v šoku odcházel a ještě jednou pronesl vzteklým hlasem NEBYL JSI V TOM SÁM!(do teď nevím proč jsem se tak zachoval)
za dva dny sem slyšel klapnout schránku v baráku šel jsem jí vybrat a tam bylo v obálce PČR předvolání k výslechu.
6)hledání řešení:
Polil mě strach nemůžu přece někomu cizímu říct co mi udělal a rodiče budou zuřit až to zjistí.Přemýšlel jsem jak to vyřešit tohle už přece neokecám.Dostal jsem nápad ale šlo ho uskutečnit jen až rodiče usnou...
7)strach zvítězil:
Nastal večer a já už pochyboval o mém plánu a smiřoval se s tím že to prostě jen řeknu a že se uvidí.Tak jsem si šel lehnout a zas ty vzpomínky tentokrát ale silnější s více detailama.Tak jsem se vzbudil (a řekl si ne nikomu to neřeknu to radši umrznu) a šel jsem v pyžamu na druhou stranu baráku tam jsem vlezl do koupelny a pustil na sebe ledovou vodu (nikdo nic neslyšel koupelna byla až na druhé straně).Měl byl jsem celý mokrý a šel jsem ven (byl prosinec) daleko od baráku pak jsem se zastavil svlékl a lehl do sněhu.Po chvilce mě štípalo celé tělo a vyděl jsem rozmazaně Pak se mi ale objevila před očima postava ozářená světlem od auta(pak mám tmu jen vyprávění od ostatních).Byl to policista který prý věděl co se stalo naložil mě do auta a odvezl do nemocnice 3 týdny jsem byl mimo.Mezitím se ve škole rozkřiklo co se stalo.Když jsem se probouzel tak u mě byly rodiče ale i Véna a policista.Policista mi řekl že jsem měl obrovské štěstí že zrovna jel kolem že prý šlo o minuty.Rodiče na přání policisty odešly a pak odešel i policista.Zůstal tam se mnou jen Véna (tušil jsem že úmyslně)
8)rozhovor s Vénou a policií a rozsudek:
Chtěl jsem se mu hned omluvit za to co jsem mu řekl ,ale on mě hned utnul sedl si vedle mě a odvyprávěl mi jeho příběh.Pak mi řekl že je má teď dobrého doktora a ten mu s tím pomáhá (prý mi to naznačoval už dávno ale nevnímal jsem ho) a že pokud řeknu policii ten svůj příběh tak budu mít toho samého i já.Souhlasil jsem tedy.Poté prisly rodiče a tam si to moc nepamatuji (vím že na mě rozhodně neřvali jak sem se bál).Poté přišla policie i s psychologem a ptaly se mě co mi dělal vše jsem jim řekl a už takhle se mi ulevilo.¨
asi 4 měsíce po té padl rozsudek Pan T je vinný ze sexuálního zneužití 3 chlapců a nepovoleného focení (či tak něco) 5ti zbylých nahých chlapců (pořizování videa se z obžaloby vytratilo) dostal 5 let na tvrdo.
9)Psycholog :
Véna slib dodržel a měl jsem psychologa.Trvalo mu asi 2 roky než mě vůbec rozpovídal a dokonce mě zbavil těch vzpomínek (jak říká on FlashBacků).
v mích 15ti jsem se už považoval za vyrovnaného s tím stresem a řekl jsem mu že už k němu nemusím snad chodit.To mi ale řekl že k němu budu stále docházet ale už né 3*týdně ale 1 týdně.Naštvaně jsem odešel ale nakonec jsem za ním chodil.
10)Dovolená,čepek,flashbacky:
V 17ti jsem už necítil žádné vzpomínky ale cítil jsem že je něco jinak všichni kluci koukaly po holkách ale já ne já měl jinej zájem a to chlapečky.
jely jsme (v rámci dovolené) jely do bazénu.Klasika zaplatila se záloha za skřínky a šli jsme do šatny(já táta a můj ml.brácha) a následně do sprch tam jsem se začal sprchovat ale pak přišli chlaci asi tak kolem 7mi let sundaly si plavky a sprchovaly se nedalo myto a jen se po očku kouknul (táta a ml.bratr už byly v bazénu) ve finále jsem stál pod sprchou asi 5 minut a zíral na ně jak se myjí a cítil lásku neuvěřitelnou lásku ale pak přišel strach a představa z dětství.V bazénu jsem na to už pomalu zapomínal a užíval jsi tobogány apod.Pak jsem zalezl do vířivky a začalo to znova přišel dětský tábor (už po sprše v plavkách) ale já si je představoval nahé.Řekl jsem si takhle ne a tak jsem hledal kde to řešit a narazil na čepek po týdnu sledování a čtení snad každého příspěvku jsem sem napsal svůj příběh a značně se mi ulevilo a měl jsem radost z reakcí .To jsem ale nevěděl že tím odstartuji nové (staré)nové truma..
11)Návrat FlashBacků
od vložení příběhů mě pronásledují ty flash backy co jsem měl v 11ti ale jsou o poznání drsnější.To že se vrátily samozřejmě nepřikládám čepeku.
Po dvou bezesných nocích jsem šel k psychologovi a na jeho rady napsal Macrovi e-mail s mým popisem FlashBacku s tím že si psycholog myslí že tam je schovaná odpověd na mou orientaci.Bál jsem se že mi Marco neodpoví ale večer mi prisla odpověď dovolím si krátkou citaci:Ahoj Davide děkuji za důvěru při sdílení tvého flashbacku.Nemyslím si že musí něco naznačovat.Panu psychologovi můžeš říct ,že my jako pedokomunita nemůžeme pomoct-uvědomění si orientace a hlavně na jednotlivcích.Jestli jsi pedofil musíš to zjistit sám.
12) jsem boylover:
Ano další mé přiznání myslím si že jsem boy lover přesvědčil mě o tom včerejšek kdy na chatu čepeku byly posílány masáže chlapců a jejich fotky.Cítil jsem při pohledu na fotky lásku a při zhlédnutí videa masáž nejen to.Takže asi ano jsem BL. (nikdo kromě vás a psychologa o tom neví)
ODPOVĚDI NA VAŠE SOUČASNÉ DOTAZY:
dotazy byly brány z chatu a fora:
1 dotaz z chatu:
uživatel: jenik11: vyděl jsi co ti strkal do zadečku?
víš na to jsem fakt v tu dobu nepomýšlel to za prvé za druhé když je člověk přivázaný k posteli tak že leží na břichu tak toho moc neuvidí (jinak nechápu dotaz ale co řekl jsem že odpovím)
Dotaz z fora
uživatel Filip: Dokázal si sa vyrovnať s tými zážitkami čo sa ti stali?
Pokud jsi to dočetl až sem tak vidíš že skoro ne vlastně se s tím vyrovnávám ještě teď ale každý máme něco.A musíme s tím bojovat
Dotaz z chatu:
uživatel honziik: co se ti na klucích líbí nejvíc nebo co tě na nich nejvíc přitahuje?
No obličej,vlasy ale nejvíce mě berou když jsou v plavkách nevím proč (či když jsou na fotce jakoby smutní).Jistě že se mi líbí i oblečení ale plavky vedou :D
ZÁVĚR:
Myslím si že je dobře že jsem napsal sem ano jste zvláštní komunita viď jenik11 :D.Ale jedno musím uznat dostal jsem od vás hodně podpory jak tady na foru tak na chatu.Tento příspěvek jsem dopsal protože bylo hodně dotazů na to co bylo potom.Taky bych vám měl oznámit že znovu tento případ otevřela PČR a jakmile budu něco vědět tak připíšu.Děkuji vám moc za podporu
Snad jsem vám objasnil trochu víc můj příběh (flashBack sem sem radši nerozebíral) kůly pravidlům.
Také děkuji všem co byly včera na chatu a pošťouchly mě k přiznání BL.Děkuji i Macrovi (marcovi) za jeho trpělivost a přijetí.
Naposledy upravil(a) MalejDejv dne pátek 10. 8. 2018, 20:37:04, celkem upraveno 1 x.
Honziik
Nový člen
Kontakt: honziik.88@seznam.cz
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Honziik » pátek 10. 8. 2018, 13:18:16

Ahoj Dejve,
děkuju, že jsi se námi podělil o svůj příběh. Je to opravdu síla. Nedokážu si představit, že bych si něco takového prožil.
Jsem rád, že ti ČEPEK pomohl uvědomit si, kdo vlastně jsi a věřím, že kdykoliv to budeš potřebovat, tak se ti tady dostane podpory. Taky rád slyším, že už se cítíš líp a doufám, že ty flashbacky brzo zmizí.
Děkuju za odpověď na mojí otázku. Je zajímavé, že se ti líbí, když jsou kluci na fotce smutní. Možná, že v tomhle jsme si trochu podobní. Mně třeba baví filmy, ve kterých mají děti smutný osud (např. přijdou o rodiče nebo tak). V žádném případě nic takového nikomu nepřeju a jsem vždy rád, když film skončí dobře. Ale vyvolává to ve mně zvláštní pocity. Nedokážu je pořádně popsat, ale vždy s kutíkem soucítím a přeju si, abych mu mohl pomoci.
Jinak plavky jsou super (nebo taky ještě boxerky). :D
Ještě jsem se chtěl zeptat, jestli tě přitahovali kluci (tvoji vrstevníci) už když jsi byl menší (je jasný, že po tom zážitku jsi měl jiné starosti), ale třeba už před ním nebo jestli jsi si to v té době vůbec neuvědomoval?
Jinak doufám, že když PČR znovu otevřela ten případ, že pan T dostane ještě nějaký trest. Myslím si, že za to, co vám udělal, je 5 let málo.
Držím ti palce :)
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pátek 10. 8. 2018, 14:38:30

Ahoj díky za odpověď a podporu.Jak jsem psal před tím jsem měl dívku ale jen z nátlaku ostatních (aby mi daly pokoj) noc jsem k ní necítil ve třídě se mi líbil můj spolužák ale nic jsem tomu nepřikládal.takže jo asi jsem to měl i před tím ale nevnímal jsem to.
Honziik
Nový člen
Kontakt: honziik.88@seznam.cz
Dal: 3 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Nový příspěvek od Honziik » pátek 10. 8. 2018, 18:26:35

Děkuju za odpověď :)
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pátek 10. 8. 2018, 19:01:29

Není zač ;-)
Filip
Člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 3
ve věku do: 23
Výkřik do tmy: Dieťa je ako kvetina, keď ho odtrhneš, zvädne.
Dal: 666 poděkování
Dostal: 339 poděkování

Nový příspěvek od Filip » pátek 10. 8. 2018, 20:28:32

Ahoj. :)
Asi to bolo pre teba ťažké a zároveň asi aj do určitej miery oslobudzújúce sa takto verejne a zároeň anonymne zveriť. :) Prepáč, ak moje otázky otvorili v tebe staré rany. :( Snáď rýchlo zmiznú. :)
MalejDejv píše:No obličej,vlasy ale nejvíce mě berou když jsou v plavkách nevím proč (či když jsou na fotce jakoby smutní).Jistě že se mi líbí i oblečení ale plavky vedou
To že sa ti páčia chlapci v plavkách či v spodnom prádle je normálne, je to prejav fyzickej príťažlivosti, to že sa ti páčia smutní chlapci je prejav emočnej príťažlivosti. :)
MalejDejv píše:Myslím si že je dobře že jsem napsal sem ano jste zvláštní komunita viď Filipe
A áno sme zvláštna komunita, len neviem prečo si pri tom spomenul moje meno. :P
Teším sa keď si s tebou popíšem na chate. :)
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pátek 10. 8. 2018, 20:35:44

Nikoho z těch Flashi nevím a obzvláště ne tebe.Jo a promiň měla to být narážka na Jeníka ne na tebe ;-). Opravím to.Jeste jednou vám všem moc děkuji za podporu to číslo zobrazení je neuvěřitelně vysoké.
Na pokec na chatu se také těším.
ULICNIK
Registrovaný uživatel
Výkřik do tmy: "Jednou, až vyrostu, chci být malým klukem." Joseph Heller
Dostal: 3 poděkování

Nový příspěvek od ULICNIK » pátek 10. 8. 2018, 20:49:09

Ahoj Dejve,
už dlouho jsem se na tuhle stránku nepřihlásil, ale tvůj příspěvek mě to donutil udělat.

Jsi hodně statečný a obdivuji tě za to, že jsi se takhle svěřil a přeju ti, aby bylo lépe. Návštěva psychologa je určitě super nápad a jsem rád, že ti naslouchá a neodsuzuje za to, kdo zjišťuješ, že možná jsi.

Prožil jsi toho v životě opravdu hodně a já moc děkuju, že jsi se takhle podělil především o svoje pocity, protože se to moc často nestává, aby měli lidé možnost si to přečíst. Beru to jako odstrašující příklad a dává mi to další sílu jak neselhat a ve vztahu s dětmi ctít to, co nám ukládá nejvyšší pravda a láska.

Já pravdu o sobě pomalu zjišťoval od svých třinácti let, v patnácti si přiznal, kdo jsem a do 17, možná 18 mě to hodně trápilo a zažíval jsem takové blbé období, kdy mi nešla škola, zneužíval jsem návykové látky a hádal se doma s mámou. Hodně mi ale tenkrát pomohlo, že jsem se měl komu svěřit a mohl si o tom popovídat, a že ten druhý mě neodsoudil. Taky mi pomohlo, že jsem mohl pracovat s dětmi, což dělám dodnes a naplňuje mi to život.

Přeju ti, abys odhalování sebe sama prožil víc v klidu, zasloužíš si ho. Pamatuj si, že v žádném případě nejsi špatný člověk jenom proto, že se ti nelíbí holky a že rozhodně nejsi ten samý člověk, jako ten, který tě zneužil. Dobrého člověka dělají dobrým jeho činy, stejně tak i špatného. Je jen na tobě, jestli budeš chtít být světu prospěšný, nebo ne, v tomhle rozhodnutí jde podle mě sexualita stranou, i když zrovna ta naše skýtá velké pokušení, sám ho cítím.

Měj se krásně, zdraví tě Uličník :)

P.S.: Kdyby sis chtěl někdy napsat, rád ti odepíšu, do pátku budu ale na táboře, tak to bude s internetem horší (večer ale chvíli mít čas budu).
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pátek 10. 8. 2018, 21:51:20

Ahoj moc ti děkuji za tvou reakci a cením si jí.Pokud se zastavíš na chat tak si s tebou i rád pokecam .Klid ten bych si popravdě taky přál ale uvidíme ;-).Jsem rád že jses sem vrátil a děkuju to za to.Myslim si ale že jsou lidi co toho zažily víc než já.
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » pondělí 13. 8. 2018, 17:29:53

Mám pár novinek (u kterých mám povoleno od PČR publikování) včera jsem byl já a Vena podroben výslechu za účelem potvrzení (naší identity) na fotkách a videozaznamech(které natáčel pan T).Bohuzel se tyto videa dostaly na internet videa si stáhlo do zablokování PČR 250 lidí (údajně) více zatím sdělit nemohu z důvodu vyšetřování.Jinak dnes jsem svítil Soutěž dětských talentů a bylo to super (povím později na chatu) zatím se mějte.
Silesia
Registrovaný uživatel
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Dal: 342 poděkování
Dostal: 150 poděkování

Nový příspěvek od Silesia » úterý 14. 8. 2018, 9:06:15

Ahoj Vážně mě mrzí co se ti stalo. I mě se zda 5 let málo. Musel mít dobreho pravnika a posudek od znalce. Jako blko by mi trhalo srdce nějakého kluka takhle zničit. Mrzí mě že jsme ti vrátily vzpomínky. Snad brzy zmizí. Když bude potřeba budeme Ti naslouchat.

To že se ti líbí kluci v plavkach nebo spodnim prádle je normální.

Přeji Ti hodně síly.
MalejDejv
Registrovaný uživatel

Nový příspěvek od MalejDejv » úterý 14. 8. 2018, 16:36:25

Nemyslím si že sjte mi je vrátily úplně vy.Ale to co se děje teď kolem . Snažím se komunikovat na chatu . A každý den vám tam děkuji za to jakou máte se mnou trpělivost (ty mé dotazy) apod. Takže děkuji vám moc
Odpovědět