Já a můj příběh

Sekce pro příspěvky nových členů fóra - po registraci zde založte nové téma a prozraďte nám pár drobností o sobě, nebo nás jen pozdravte!
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 5
ve věku do: 15
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Re: Já a můj příběh

Nový příspěvek od Myš » pátek 17. 8. 2018, 13:46:10

Za sebe jen díky za sdílení a jsem rád, že ti otevření se pomáhá...

Do basy nepatříš, na léčbu možná, jestli to tak sám cítíš, na ČEPEKu jsi ale správně určitě ;)

Osobně si nemyslím, že je sexualita nehybná, vnímám sexualitu jako kontinuum, ktera se v jisté míře může s časem a osobním vývojem měnit, byť si nemyslím, že úplně zásadně. Stejně tak si myslím, že můžou mít vliv situace v dětství, vztahy v rodině a tak. Ne, že bych sexuální orientaci vnímal jako něco naučeného, spíš se na to dívám jako mix vrozených predispozic, na které ale mají zkušenosti v životě jistý vliv.

Znám pár lidí, kteří se tak nějak "naučili" mít plnohodnotný vztah s někým starším, než si kdy dokázali představit. Tedy v mém případě se asi těžko přeorientuji na holky, stejně takovou potřebu nemám, ale vidím možnost vztahu i s někým nad můj hlavní preferenční věk, který je dost podobný, jako tvůj.

Z mé zkušenosti také vím, že pomoc psychologa nebo psychoterapeuta může být velkou pomocí a přeji ti do života sílu a taky ty správné lidi, kteří ti pomůžou a budou ti oporou.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Gabriel Svoboda
Moderátor audiovizuální sekce
Varování: 1
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Kontakt: svoboda.gabriel@centrum.cz
Výkřik do tmy: https://www.youtube.com/watch?v=y19uKiha-fw
Dal: 1354 poděkování
Dostal: 1399 poděkování

Nový příspěvek od Gabriel Svoboda » pátek 17. 8. 2018, 16:34:53

Děkuji ti za tvůj příběh a děkuji ostatním za to, že ti pomáhají a podporují. Já bych napsal dvě obecnější poznámky.

Nejprve bych náhodné čtenáře tohoto tématu chtěl upozornit, že většina pedofilů nebyla v dětství zneužívána a z většiny zneužívaných dětí nevyrostou pedofilové. Neplatí častá představa, že pedofilie je jakási dědičná nemoc, která se předává zneužíváním.
MalejDejv píše:Pan T si založil v kroužku další oddíl který si hrál na indiány.Hned se mu přihlásilo z původního kroužku (ochránců přírody) asi 15 dětí (včetně mě,kdo by si nechtěl hrát na indiána).Bylo nás asi 8 kluků (10-15let) a zbytek holky.Pan T ale prohlásil že holky nejsou pro tento kroužek vhodné protože u indiánů jsou bez významu.Tak nás holky opustily.
Už v této situaci by se ostatním dospělým mělo v hlavě rozsvítit výstražné červené světlo a takové chování panu T zatrhnout. Není nic špatného na tom, aby existovaly kroužky segregované pode pohlaví, ale v tom případě tedy musejí být dva kroužky - pro každé pohlaví jeden. Když existuje indiánský kroužek pro chlapce, musí existovat i indinský kroužek pro holky. Pokud neexistuje, musí být indiánský kroužek pro obě pohlaví. Ne že jedno pohlaví má prostě smůlu. Je jasné, že v některých kroužcích bude jedno pohlaví výrazně převažovat (např. kurz šití šatiček pro panenky :) ) a že to děti opačného pohlaví asi odradí od toho, aby do takového kroužku chodily. S tím se bohužel asi nedá nic dělat. Ale a priori vyhnat všechny děti určitého pohlaví, to je prostě hnus. A když měl pan T takové úmysly, měl je prosazovat taktněji - tedy měl všude inzerovat, že jeho kroužek je pouze pro kluky. Ne že holky nechá přijít a pak je vyžene.
MalejDejv
Registrovaný uživatel
ve věku od: 6
Dal: 12 poděkování
Dostal: 15 poděkování

Nový příspěvek od MalejDejv » neděle 26. 8. 2018, 17:10:47

Ahoj lidi tak je tu snad už poslední příspěvek do tohoto tématu a pevně v to věřím vim ze i vy toho mate uz dost
ale myslim si ze by to tu melo byt uzavřené .takze Pan T byl pravomocně odsouzen na dalších 5let za šíření DP.Na jednu stranu mě to uklidnilo že to skončilo ,ale na druhou obnovení toho pripadu mě hodilo do těžkých psychických problémů, které jsem řešil alkoholem od Vietnamce.A castejsimi navstevami psychologa.Ale nehodlám se tu litovat jsou i lidi třeba s rakovinou a ty jsou na tom hur podstatné je na tom to že snad už budu mít klid jen co se vyrovnat ještě s několika věcmi.Dekuji že mi většina z vás pomáhá a naslouchá mi moc si toho cením.A pokusím se už nebýt tak "Deep" člověk.Diky moc lidi
Myš
Čestný člen skupiny ČEPEK
ve věku od: 5
Kontakt: myscepek@seznam.cz
Dal: 143 poděkování
Dostal: 553 poděkování

Nový příspěvek od Myš » neděle 26. 8. 2018, 19:12:35

Buď "deep" jak chceš a potřebuješ. Piš to, co ti dělá lépe, ať už je to deep nebo shallow. Asi není lepší stránka, kde se zabývat těmito tématy.
"Life is a waterfall, we're one in the river and one again after the fall
swimming through the void we hear the word
we lose ourselves but we find it all..."
SOAD
Kamarád
Nový člen

Nový příspěvek od Kamarád » pondělí 5. 11. 2018, 21:36:28

Bože můj dejve proč si mi nic neřekl mohl sis ušetřit spoustu potíží :'(
Odpovědět