Jak poznat pedofila

Diskuze o problematice pedofilie a pedofilů.
Uživatelský avatar
Ondřej
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 11
Výkřik do tmy: Kam se kouknu, kousek tebe mám
Příspěvky: 22
Dal: 20 poděkování
Dostal: 12 poděkování

Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Ondřej »

Našel jsem poměrně zajímavý článek. Co na něj říkáte? S čím souhlasíte nebo nesouhlasíte?



https://www.google.cz/amp/s/m.wikihow.cz/Jak-poznat-pedofila%3famp=1
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Jednorozec »

Přijde mi že v úvodu se tam spíše sepisují kdo všechno může být pedofil, to mohli zkrátit a napsat kdokoli může být pedofil...
Ve zbytku předpokládají že pedofil je ten co se snazí zneužívat děti (a nic na tom nemějí jedne věta s vysvětlením na konci).
Některé věty jsou vyloženě špatné:
"Pedofilem se sice může stát každý" - lež je to záležitost vrozená nikoli získaná...
"Zjistěte, zda ve vašem okolí žijí pedofilové" tohle je vyloženě nelogické radí hledat v okolí lidi kteří jsou z nějakého sůvodu v té nesmyslné databázi a ještě sami napíší že proti nim nemí nic podnikat... (logika jak noha)

"Nenechávejte své dítě osamotě s dospělými lidmi, které neznáte. I příbuzní mohou představovat riziko."
To jako neznáme svoje příbuzné?? Nebo je vlastně nesmíte nechat s nikým, ani s těmi co znáte?

"Dejte si domů skrytou kameru, abyste mohli natáčet vše, co se tam bude dít, když dítě bude hlídat někdo cizí."
Není tohle rnavádění k trestnému činu?

"Naučte své dítě dávat si na internetu pozor na pedofily, ale i na teenagery."
Ha náctiletej je na úrovni pedofila :0)))

"Pokud máte malé dítě mladší 14 let, pravděpodobně nepozná rozdíl mezi naštvaným učitelem, který mu dává domácí úkoly navíc a zvláštním učitelem, který chce, aby ho dítě líbalo."
Cože to se bavíme o dítěti s těžkou demencí nebo co?
Naposledy upravil(a) Jednorozec dne středa 21. 2. 2018, 21:55:38, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Silesia
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 8
ve věku do: 13
Příspěvky: 960
Dal: 310 poděkování
Dostal: 240 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Silesia »

ten článek nebo co to je za paskvil je starý jak noha je uplně na nic - úroeň ochrany dítěte dle tohoto článku je prakticky shodná s větou neber si od nikoho bonbony...

co se té skryté kamery týká ta asi trestná nebide máš jí doma problém je asi s tím, pokud bys záznam jí pořízený chtělpoužít jako důkaz poněvadž předpokládáme že osoba na ní zachycená něco nelegálního dělajicí o ní asi neví a protože nebyla splněna informační povinnost - asi si nad dveře nepověsíš nálepku tento prostor je monitorován kamerovývm systémem . což je povinnost, tak sice máš jasno ale tím to tak jako hasne.

Drihá věc je že by pak asi rodiče začali dotírat na dítě aby se mohlo podat trestní oznámení take vyloženě super rada pro dítě a jeho psychyku.

ke zbytku asi nemá smysl něco psát ten článek je paskvil bez vypovídajicí hodnoty s chybami
Uživatelský avatar
Mato
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 6
ve věku do: 12
Příspěvky: 286
Dal: 68 poděkování
Dostal: 64 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Mato »

Už zo začiatku vnímať názor, že pedofil= sexuálny agresor, čo je kravina a preto som ďalej čítal už len s miernym odstupom...
Väčšina bodov, ktoré tam boli zmienené, sú podľa mňa všeobecné drísty o tom, ako heterák vníma pedofila, takže veľmi slabá hodnota. Prišlo mi to ako výstražné svetlá pre rodiča, že ak sa nebude starať, jeho dieťaťu sa na 100% niečo stane. Avšak myslím si, že keď je nejaký sexuálny agresor skúsený, to dieťa si získa a znásilní napriek všetkej snahe rodiča tomu zabrániť.
Každý pedofil je jedinečný a teda na každého platia iné zásady a iné veci preferuje, má inú výchovu a iné sociálne podhubie, takže si myslím, že na toto nie je návod, avšak oceňujem, že sa niekto o takéto niečo pokúsil, avšak zabudol zmieniť, že okrem toho, že je veľká pravdepodobnosť, že pedofil bude pracovať s dieťaťom rodiča v akomkoľvek smere, tak nie je pre neho riziko, ale práve naopak, zisk...

Jednou vetou: podľa mňa to je somarina a chúďa rodič, čo si to bude čítať a nebodaj sa tým riadiť :D :D
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Hebeš »

Ondřej píše:Našel jsem poměrně zajímavý článek. Co na něj říkáte? S čím souhlasíte nebo nesouhlasíte?



https://www.google.cz/amp/s/m.wikihow.cz/Jak-poznat-pedofila%3famp=1
Četl jsem to. Autor toho článku o tom moc neví. A že děti pod čtrnáct nerozeznají sexuální obtěžování od přísného učitele, musel napsat někdo, kdo se narodil v patnácti :D
A to, že pedofilové sedí na hřišti a čekají na úraz dítěte, aby se mohli dotknout..ehm...
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od podivin »

Hebeš píše:A to, že pedofilové sedí na hřišti a čekají na úraz dítěte, aby se mohli dotknout..ehm...
Sakra, to mě nenapadlo! Dobrej nápad! :D

Neee, já to nepotřebuju, šáhnout (na ne-intimní místa) si můžu, když chci, mám doma dcerku a syna. A okukovat a mluvit můžu s jejich spolužačkama :)

Já mám důkaz, že nejsem žádnej zločinec. Takovýhle věci mě prostě nenapadnou. Ale zajímalo by mě, co to je za lidi, který tohle napadne.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Hebeš »

Souhlas. Taky si mnohem radši s někým povídám, udržuji osobní vztah, než abych se někoho dotýkal.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 20. 1. 2019, 20:56:12, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte zbytečně příspěvky ostatních.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od podivin »

Tak zase ono hladit toho malého človíčka po vlasech, tvářích, bříšku, zádech atd je úžašný, pusinkovat ty malé ručičky a sladké ručičky je ještě lepší :) Akorát večer jim není příjemné, když se jim tváří otřu o jejich kůži, protože už mám zase trochu vyrostlé vousy, tak je škrábu :( Ale ráno je to naprosto skvělé zahájení dne :D
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 20. 1. 2019, 20:55:58, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte zbytečně příspěvky ostatních.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Hebeš »

Tohle se mě až tak netýká, vzhledem k vyššímu preferovanému věku. Já se i nevinným dotekům vyhýbám, jelikož holky, co se mi líbí, by mohly vytušit, o co mi jde a nechci přijít o nikoho, koho mám rád
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 20. 1. 2019, 20:55:34, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Necitujte zbytečně příspěvky ostatních.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Uživatelský avatar
podivin
Správce poradny
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 2
ve věku do: 40
Výkřik do tmy: Srdce plné lásky přetéká v slzách očima *** Když někoho miluješ, znamená pro tebe víc než ty sám a chceš pro něj jen to nejlepší, ikdyby to tobě mělo působit bolest *** Ikdyž jsou to "jen" děti, mají mou úctu a chovám se k nim slušně *** Moc, peníze ani sex nemůžou nahradit dětskou radost, smích a lásku. *** Čiň, co chceš, pokud nikomu neškodíš *** Každý čin se ti třikrát vrátí
Příspěvky: 1587
Dal: 1822 poděkování
Dostal: 744 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od podivin »

Tak já se samozřejmě mazlím pouze s mýma dětma, u cizích si to taky nedovolim :D Leda by sami přišly mě obejmout. Ten impulz musí přijít od ních, to bych asi klidně i starší objal, kdyby sama přišla. Ale samozřejmě ten kontakt by byl jen v rámci aktuální situace, žádné zneužití situace a zkusit se dotknout někde jinde. Třeba mě potěšilo jednou, když jsem byl ve škole dcerce pro věci, tak jsem zpět šel se dvěma jejíma kamarádkama a jedna z nich mi sama dala ruku - to jsem byl taky šťastnej. Sám bych jí ale o ruku neřekl a ani jsem nedělal nic jiného (objímání), prostě jen za ruku vedl. To máš pravdu, že ty starší už jsou vnímavější, tam už je nebezpečný i trošku dělší zasněný pohled, toho by si dotyčná nebo i její kamarádka mohla všimnout a pochopit.
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 20. 1. 2019, 20:54:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte zbytečně příspěvky ostatních.
Uživatelský avatar
Hebeš
Na trestné lavici
Bydliště: Zlín
Líbí se mi: Chlapci i dívky
ve věku od: 1
ve věku do: 7
Výkřik do tmy: Tento uživatel již není aktivní a nyní již jen čeká, než mu na jeho žádost admini smažou profil.
Příspěvky: 422
Dal: 360 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Jak poznat pedofila

Nový příspěvek od Hebeš »

Souhlasím. Co se týče pohledu, tak se mně už daří lépe ovládat než dřív (třeba před rokem). Navíc, když si s holkou povídám, tak ani nějak nejde na ní koukat. K mladším holkám se chovám čistě přátelsky. Balím jen puberťačky (13,14).
Naposledy upravil(a) Marco Freeman dne neděle 20. 1. 2019, 20:54:06, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Necitujte zbytečně příspěvky ostatních.
 ! Zpráva od: Tým ČEPEK
Upozornění: Tento uživatel je na trestné lavici, jelikož se jeho chování neslučovalo se základními principy Československé pedofilní komunity. V zájmu zachování kontinuity diskuzí příspěvky zablokovaných uživatelů nemažeme.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti