Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nezávazná diskuze o čemkoliv, co se nehodí jinam.
Uživatelský avatar
MR_Xguard
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 8
Příspěvky: 987
Dal: 110 poděkování
Dostal: 306 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od MR_Xguard »

Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Já myslím, že by úplně stačilo, aby společnost dodržovala svoje vlastní pravidla i proti pedofilům. To nejzákladnější je neubližovat jiným, jestliže nikomu neubližují. Naslouchat odborníkům a nikoli demagogům a v neposlední řadě nezneužívat pedofilii k vlastním cílům. Je to moc?
Tito uživatelé poděkovali autorovi Jednorozec za příspěvky (celkem 2):
Kuba, simgiran
Uživatelský avatar
gannd
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 12
Výkřik do tmy: Žiju abych sloužil
Příspěvky: 28
Dal: 1 poděkování
Dostal: 1 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od gannd »

Vzhledem k tomu že lidi jsou ....skoro jako krysy, vlastně jsou horší než krysy. Tak nic neočekávám. Ale já nejsem součástí tohoto fóra, jen nahlížející. Jen tak chodím světem a dívám se jak se lidé chovají a.....chce se mi blejt.

Od společnosti čekám jen to, že čím více se lidé budou množit, tím poroste i agresivita společnosti a nevyzpytatelné sexuální chování jednotlivců (ozkoušeno na přemnožených krysách).

Od společnosti dále očekávám to že když jim řeknu že jsem pedofil, tak mi rozbijou držku.

Od lidí působících aktivně na tomto fóru očekávám, že, potom co si to přečtou tak si budou myslet, že jsem debil.

Když já jen myslím, nejsem chodící knihovna.
Uživatelský avatar
Troper
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Chlapci
ve věku od: 4
ve věku do: 14
Příspěvky: 155
Dal: 37 poděkování
Dostal: 42 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Troper »

Asi tak gannd. Od spolocnosti ocakam max to ze Izrael spusti vojnu s Iranom a nasledne sa vsetci znicime silou atomu, bohuzial som dost pesimista.
Dan
Čestný člen skupiny ČEPEK
Líbí se mi: Chlapci
Příspěvky: 607
Dal: 75 poděkování
Dostal: 218 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Dan »

Opravdu, je to docela důležitá otázka, co od společnosti čekat. Vlastně si ji každý z nás může položit sám sobě, protože i my jsme součástí společnosti, i když to nemusíme úplně chtít, utváříme ji svým jednáním, podílíme se na ní. Myslím, že v současnosti je takřka nemožné "nebýt součástí společnosti".

Já věřím, že apelovat na veřejné mínění, argumentovat a diskutovat s těmi, kdo mají ochotu diskutovat, má svůj nezastupitelný smysl. Snažme se o to, jako se pravda snaží ČEPEK, jsou to drobné krůčky, nebo zalívání keříku, který může v budoucnu nést snad ovoce. Aspoň nějaký drobounký rybízek, kéž by.

Za stejně tak podstatné osobně považuju, působení každého z nás v individuálních vztazích. Protože neutváří právě ty společnost? Není každý okolo nás její součástí a vztahy mezi námi tvůrčími procesy společnosti? Proto má každý z nás zájem působit na ostatních, co nejlépe, vzbuzovat svou kladný obraz v očích nejbližších i širšího okolí. Každý můžeme působit jaksi na svou rodinu, přátelé, kolegy, sousedy, la etaky na děti, pokud máme to velké štěstí být s nimi v kontaktu, privilegium vytvořit si s nimi pozitivní vztah. Toto kladné působení pak otvírá dveře ke kladným coming outům. I každý z nich je šířením určitého jiného obrazu pedofila, dalším drobným krůčkem.

Při pozitivním coming outu, už si pak dotyčný nemusí říct, že pedofil je mýtická stvůra jako třeba minotaurus, ale že je to ten kámoš, s kterým jsem byl včera na pivu a on se mi dokázal svěřit, projevit tu důvěru. Pak i tenhle dotyčný, pokud někdy zabředne do hospodského tématu "prznitelé dětí" může se ohradit: ale já vím, že takoví všichni nejsou.

Sumasumárum? Co můžem chtít od společnosti? Svým vlastním osobním působením dosáhnout, abychom byli její plnohodnotnou součástí a pozitivně společnost ovlivňovali.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Dan za příspěvky (celkem 2):
Kasz, Fx100d
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Ja skutocne ocakavam ze Pedofilia sa dostane na uroven uznania na ktorej je homosexualita.Kedysi bola nepredstavitelna predstava lietajuceho stroja ci svadby dvoch muzov.Svet sa meni.Tak rychle ze to nestihame sledovat.nebude to zajtra.Skutocne ocakavam ze pedofil moze byt v slolocnosti vysoko cenneny clovek pre svoju schopnost rozumiet detom.Je samozrejmostou ze existuje mnoho pochybnosti aj u ludi na tomto fore.Ale nemali by sme my byt ti prvi,ktori maju tuto viziu?

Je to sialene?Samozrejme ze ano!Zaoberat sa normalnymi veciami by ani nestalo za to.

Nikdy nepochybuje o tom ze mala skupina ludi je schopna zmenit svet.V skutocnosti tomu NIKDY nebolo inak !
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Kasz »

Nemyslím si, že bychom potřebovali to, co mají homosexuálové - Považuješ snad "partnerské vztahy s dětmi" za ono "uznání pedofilie tak, jako tomu bylo u homosexuality"? Proč by měl být pedofil vysoce ceněný člověk, protože rozumí dětem? Člověk je vysoce ceněný za dobro, skutky, činy, které vykoná. Ne za to, že je homosexuál nebo pedofil, nebo že má k někomu empatii. To s hodnotou člověka nijak nesouvisí. Někteří pedofilové mají skutečně schopnosti a možnosti v mnohém prospět dětem, ale někteří méně sociálně či inteligenčně zdatní pedofilové toto neumí. Být pedofilem neznamená mít automaticky jakousi zázračnou schopnost rozumět dětem. I gynekofilní heterosexuál nebo androfilní homosexuál mohou pro děti vykonat mnohem víc dobrého než sto náhodně z populace vybraných pedofilů.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvek:
DeepInHeart
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
DeepInHeart
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 2
ve věku do: 15
Výkřik do tmy: Nikdy nevieš aký si silný, až kým byť silný je posledné čo ti ostáva
Příspěvky: 74
Dal: 9 poděkování
Dostal: 24 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od DeepInHeart »

Kasz. Registrovane partnerstva s detmi som nemal na mysli.Suhlasim s Tebou vo vsetkych bodoch ktore si napisal.

Nebotrebujeme to co maju homosexuali?Pravdepodobne ani oni nepotrebovali uznanie spolocnosti,bol len akysi prirodzeny vyvoj udalosti.Evolucia.Preto to pravdepodobne bude fungovat aj tu.

vidim tu ludi ktorych trosku tazi aki su neprijati a o chvilu tvrdia ze nepotrebuju aby sa PDF zacala v spolocnosti chapat. V predoslom clanku som vyobrazil viziu,ze bezny clovek,bude vediet co je to pedofilia a ako sa prejavuje,ze sa toho netreba bat a bude to brane ako vseobecne uznavany fakt.Ze percento zneuziti u pedofilov je take ake je precento znasilneni heterosexualmi.To je vsetko
Uživatelský avatar
Kuba
Čestný člen skupiny ČEPEK
Bydliště: Doma
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 13
ve věku do: 26
Příspěvky: 1484
Dal: 360 poděkování
Dostal: 288 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Kuba »

DeepInHeart píše:Ze percento zneuziti u pedofilov je take ake je precento znasilneni heterosexualmi.To je vsetko
Je to možná už trochu mimo téma, ale zde bych si dovolil oponovat. Zneužití je třeba i dobrovolný vztah dospělého s dítětem, tedy něco, co ve vztahu dospělých lidí není nijak kriminalizováno. Už z toho by se dalo vyvozovat, že pedofilové se budou častěji dopouštět mravnostních deliktů než lidé s většinovou sexualitou. Ale znamená to, že jsou pedofilové obecně méněcenní, podle mě ne.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kuba za příspěvek:
DeepInHeart
Světlo mého života, žár mých slabin. Můj hřích, má duše.
- Vladimir Nabokov, Lolita (přeložil Pavel Dominik)
Uživatelský avatar
Kasz
Administrátor
Líbí se mi: Dívky a ženy
ve věku od: 4
ve věku do: 28
Kontakt: [email protected]
Výkřik do tmy: Nejvíc mi vadí předsudečné odsouzení - i když jsem neublížil žádnému dítěti, najdou se lidé, co píšou "postavit ke zdi, kulka to vyřeší". Ne, nevyřeší. Pedofilové, kteří nic nespáchali, zažívají celý život zbytečné utrpení jen z důvodu předsudků. To je třeba změnit. Proto vznikl tenhle web.
Příspěvky: 6484
Dal: 1592 poděkování
Dostal: 3507 poděkování
Kontaktovat uživatele:

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Kasz »

DeepInHeart píše:vidim tu ludi ktorych trosku tazi aki su neprijati a o chvilu tvrdia ze nepotrebuju aby sa PDF zacala v spolocnosti chapat. V predoslom clanku som vyobrazil viziu,ze bezny clovek,bude vediet co je to pedofilia a ako sa prejavuje,ze sa toho netreba bat a bude to brane ako vseobecne uznavany fakt.
Nevím, jestli k tomu dojde ještě za našeho života, ale myslím, že osvětou společnosti lze určitých kroků v pochopení lidí ve vztahu k pedofilně zaměřeným spoluobčanům dosáhnout. Většina lidí si pedofila představuje jako násilníka, co pohlavně zneužívá (znásilňuje) děti, ale skutečnost je většinou trochu jiná. Mnoho pedofilů děti nezneužívá a nechce zneužívat, naopak právě proto, že jsou do dítěte zamilovaní, že to dítě milují, tak si nedovedou představit, že by mu chtěli nějak ublížit. Je třeba ale edukovat i pedofily samotné, aby věděli, co si ve vztahu k dětem mohou a co už nesmí dovolit, a aby věděli, že i dobrovolný a dítětem chtěný sexuální kontakt může tomu dítěti ublížit.

Bylo by moc fajn, kdybych se nemusel přetvařovat a bát se, že když o sobě někomu řeknu, že jsem zamilovaný do sedmileté holčičky, tak mě bude považovat za zvrhlíka nebezpečného dětem. Snad jednou taková doba nastane. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že lidé, alespoň ti se "zdravým" rozumem, jsou určitého pochopení schopní. Budu muset velmi poděkovat kolegyni v práci, které jsem se teď naposledy před 4 týdny svěřil a která se ke mně nadále chová bez jakékoliv změny - musím říct, že je velmi příjemné, když na základní škole, kde pracujete a denně jste v kontaktu s dětmi, se můžete každý den setkávat s člověkem, majícím pochopení a projevujícím důvěru. Cítit se každý den jako plnohodnotný člověk je pocit k nezaplacení.

Jsem idealista, takže věřím, že většina lidí je schopná k druhým lidem nakonec přistupovat s pochopením a důvěrou. A také věřím, že jednou se nebudeme muset tolik bát někomu se s tím, co cítíme k dětem, svěřit.
Tito uživatelé poděkovali autorovi Kasz za příspěvky (celkem 5):
Kuba, simgiran, Silesia, DeepInHeart, Daniel
Československá pedofilní komunita – již 13 let s Vámi! ❤️💙
Uživatelský avatar
Jednorozec
Registrovaný uživatel
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 9
ve věku do: 30
Výkřik do tmy: Zázraky se dějí, jen zatím bohužel vždy někde daleko...
Příspěvky: 3140
Dal: 11 poděkování
Dostal: 497 poděkování

Re: Co vlastne cekate od spolecnosti?

Nový příspěvek od Jednorozec »

Věřím, že v lidské společnosti se přístup mění v čase, ale obávám se, že to není trvale pozitivní vývoj. Kolísá to sem a tam. Prostě byly období, kdy to lidé brali, kdy to tolerovali, kdy to bylo tabu a kdy nastalo pronásledování. momentálně jsme někde mezi tabu a pronásledováním, kdy místo přechodu z tabu k pochopení vyhrává zneužitá "mediální hysterie" . A to si myslím, že z hlediska znalostí je na tom lidstvo nejlépe z celé historie vůbec. Budoucnost je ve hvězdách a primárně závisí na hromadě věcí a rozum je jen jedna z nich. Ještě můžu doufat že vyhraje "srdce" ale to, buhužel, nefunguje v globálním měřítku ale jen lokálně.
Odpovědět

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů