Niečo vám napíšem ...

Životní příběhy a zkušenosti uživatelů, které zároveň nebyly publikovány na titulní straně webu - nebojte se přispět svými osudy a historkami, ať už pro usmání nebo hledání pomoci či podpory. (V případě publikování na webu jsou témata přesunuta do sekce Články, kde se k nim může vyjádřit i veřejnost.)
Miško
Registrovaný uživatel
Pohlaví: Muž
Líbí se mi: Dívky
ve věku od: 3
ve věku do: 11
Dal: 4 poděkování
Dostal: 7 poděkování

Niečo vám napíšem ...

Nový příspěvek od Miško » středa 24. 10. 2018, 16:36:16

Napíšem pár viet o jednom dievčatku od susedov o ktorej som sa zmienil keď som popisoval bližšie informácie o mňa a o mojich aktuálnych láskach. Býva asi pol kilometra od našej farmy, trávi u nás naozaj veľa času a ja som za to rád. Chodia k nám za zvieratkami, vie že môže prísť kedykoľvek a nikdy nebude nevítaný hosť. Často u nás tiež prespáva, aj keď je znateľne staršia než moja mladšia dcéra, napriek tomu sú si veľmi blízke. Staršia dcéra už má iné záujmy, takže väčšinu času trávi pri návštevách so mnou a s Anjelikem. Jej rodičia majú prevažne len hydinu, takže doma nemá moc možností sa pomaznať s nejakými chlpatými zvieratkami. U nás tú možnosť má a tiež ju využíva. Veľmi rada jazdí na koňoch, rada sa o ne stará a tiež im šepká svoje tajomstvá. Ešte že kone nevie hovoriť, aj tak to musí byť veľký nápor aby všetko nevyrehotali. :D Tiež miluje naše psy a veľmi rada sa s nimi mazná.

Jej rodičia vedia, že je ich dcéra u mňa v bezpečí a nič ju nehrozí. Vedia ako zložitým obdobím sme si s deťmi prešli a dokázali ma aj moje dievčatká vždy vypočuť a ​​povzbudiť. Takže puto ktoré ma ťahá k ich dcére je veľmi citové. Na svoj vek nie je skazená elektronikou a sociálnymi sieťami, má rada prírodu a je plná lásky. Každého živého tvora by najradšej rozpleštila vo svojej náruči. Samozrejme že ju to tiež oplácam. V istej terminológii by bol Anjelik má veľká životná láska, možno manželka, potom táto moc milá a láskavá holčička by bola mojou druhou láskou, možno milenkou. Viem že to môže znieť divne, ale moje vzťahy k dievčatkám sú jediné ktoré som mal a tak hľadám prirovnania a spojitosti s normálnymi ľuďmi. Viete ale čo? Ja sám seba považujem za normálneho, úplne normálneho pedofila. ;)
Odpovědět